Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2006., 23:44   #161
Quote:
Patagonija kaže:
Na tvom mjestu ne bih iz 'darkerizma' otišla u drugu krajnost. Ostala bih na tom tragu, samo na drugačiji/profinjeniji način... Marte i ofucane majice zamijeni nečim 'odraslijim', ali ostani u tom 'mračnijem' stilu, ako me kužiš

NE vidim te (u klasičnom smislu) u sakoićima i svilenkastim cvjetnim topićima - nikako. Nego u nekim malo 'opakijim' kombinacijama, nečem u maniri J.P. Gaultier-a i Vivienne Westwood
Dakle, razumijemo se To "odraslije" je prava rijec.

Ni ja sebe ne vidim u tim sakoicima i topicima itd.
__________________
Kao krv crvena, ruza u rukama...
Lilitu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 21:36   #162
aktovka, spike
Taun We is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2006., 19:42   #163
zenski casopisi tipa cosmo namecu povrsan,prazan i dakako promasen nacin izrazavanja seksepila i zenstvenosti. To su sve spike modne i kozmeticke industrije koje dobro zaradjuju upravo na tome - iskrivljivanju percepcije nekih tako prirodnih i jednostavnih stvari. Zenstvenost i seksipilnost je subjektivna kategorija,fluidno i tesko za staviti u neke okvire.Prema tome, univerzalnog recepta nema,nema pravila. Seksipil izlazi iz tvoje prirode,tvog nacina hoda,pricanja,pogleda,odnosa prema sebi,ogledava se u nizu detalja kojih pola u nekom trenutku ni sama nisi svjesna,al ih percipira onaj drugi tko te promatra i vidi kao takvu.I bas kao takav upravo i jeste seksepil - dok je u domeni prirodnosti. Cim predje u forsiranje,umjetno stvaranje, gubi svoj karakter i svrhu,pa nespretni pokusaji mogu dati upravo kontraefekat - postati smijesni ili neukusni ili napadni...
__________________
U beskonačnosti različitih razmišljanja i svjetova, tek samo sam neznatna čestica; ali u samo svojim mislima - razumijem i posjedujem cijeli svijet.
dada79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2006., 14:22   #164
Quote:
Lilitu kaže:
Dakle, razumijemo se To "odraslije" je prava rijec.

Ni ja sebe ne vidim u tim sakoicima i topicima itd.
A jel se vidiš u uskim crnim dolčevitama? To ti je sexy a nije prenapadno, onak, za svaki dan.
Azrijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2006., 22:55   #165
Quote:
Azrijel kaže:
A jel se vidiš u uskim crnim dolčevitama? To ti je sexy a nije prenapadno, onak, za svaki dan.
Ponekad je to ok, za svaki dan. Dosadno.
__________________
Kao krv crvena, ruza u rukama...
Lilitu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2006., 01:26   #166
po cemu je taj stil oblacenja na slici darkerski?

to je maturska vecer, i tada si obucena OK, normalno, koliko ja kuzim? Postavila si sliku na kojoj si obucena kao normalna cura i sad ovdje svi pricaju kako se odlicno oblacis kao darkerica??! WTF?!
Brave_Heart is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2006., 19:49   #167
Quote:
Brave_Heart kaže:
po cemu je taj stil oblacenja na slici darkerski?

to je maturska vecer, i tada si obucena OK, normalno, koliko ja kuzim? Postavila si sliku na kojoj si obucena kao normalna cura i sad ovdje svi pricaju kako se odlicno oblacis kao darkerica??! WTF?!
Ali ja se oblacim tako inace. To je samo malo zenstvenije. Darkerski, ali zenstevnije nego inace sto se oblacim.
__________________
Kao krv crvena, ruza u rukama...
Lilitu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2006., 09:58   #168
Talking

ma dovoljna ti je uska majica,malo manje sminke,dobre trapke i cipele na petu (ne veliku).kod mene prolazi......
__________________
kad sve nestane,ostajem JA
cosmo diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2006., 11:33   #169
Kod mene postoje 2 faze: klosarka i neklosarka: kad sam vesela i malo obratim paznju na izgled onda me svi primjecuju.. nevezano za spol.. procakulam sa puno ljudi na ulici..
Kad sam turobne i lose volje.. sa kacketom i tri velicine vecom jaketom..nema teorije da ce mi se netko veselo obratit..
Priznajem, povremeni patim od madona sindroma, i bitna mi je samo promjena image-a.. ranije me madona sindrom pucao svako malo.. sad samo dvaput ili triput godisnje..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2006., 01:48   #170
Quote:
Lilitu kaže:
Ali ja se oblacim tako inace. To je samo malo zenstvenije. Darkerski, ali zenstevnije nego inace sto se oblacim.

ma nije to vidilo darkerskog, barem ne na toj fotki.

BTW sve darkerke prije il poslije dođu pameti. neke prije, neke poslije, istina...
__________________
Trenutačno bez pametnog potpisa.
Brave_Heart is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2006., 02:34   #171
Quote:
Lilitu kaže:
...jer mi usi odbijaju bilo kakvu vrstu metala, krvare i gnoje.
Ponajprije, prestani izgovarati ili u bilo kojem obliku iznositi ovakve recenice...

Netko ti je dobro rekao: Odjebi te darkerske stosove. Pripadnost tim teenagerskim "pokretima" cini te balavicom. Pokazuje da se nisi nasla i tako to. Nema nista aseksualnije od vulgarno odjevene, neukusno nasminkane i u depre ufurane teenagerice. Ozbiljno. Okej, kako kome.

Drugim rijecima odrasti malo, makni se od uniformiranih grupa i subkultura, pronadji neki svoj stil. Tada imas vise sanse postati seksi.

Ne pilim ja tu da se maknes od toga zato kaj sam star i netolerantan, nego zato sto ironicno, zeleci biti drukcijom zapravo se uniformiras i ponasas po nekakvim pravilima nekakvog marginalnog drustvenog pokreta ili sto to je vec.

Meni osobno cijeli taj stil odijevanja izgleda jako depresivan i nakaradan. Osobito sminka koju curice nose. Ali opet, radi se o teenagericama pa ih i ne smatram zenama u seksualnom smislu. So, who cares.

Sta se ja uopce idem mijesati u to ....
XeiX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2006., 19:50   #172
Navratis kod Aladina,i bit ces sexy!
Otvoren je jedan novi Forum u Europi!
Trazimo clanstvo sirom svijeta!
Forum na koji su svi dobrodosli!
http://aladin.foren-max.de/
 
Odgovori s citatom
Old 18.02.2006., 19:54   #173
Quote:
aladin12 kaže:
Navratis kod Aladina,i bit ces sexy!
Otvoren je jedan novi Forum u Europi!
Trazimo clanstvo sirom svijeta!
Forum na koji su svi dobrodosli!
http://aladin.foren-max.de/





Prile, za kuratz si, ako me ono ka razumiš.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:53.