Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2014., 15:06   #2261
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Jao, prije par dana dogodilo mi se nešto presuper što mi je dodatno uljepšalo dan Išla sam iz podhodnika na glavnom kolodvoru (zg) i stajala sam na onim pokretnim stepenicama koje, očito , idu prema gore I tak sam krenula otvarati kišobran kada sam vidjela tipa s najljepšim smeđim očima. Ikad. Imao je crnu kosu, onako nekako poludugu i tamnozelenu torbu! Najbolje od svega mi je kaj sam se totalno izgubila i kada smo se mimoišli, oboje smo se okrenuli

Baš je bilo simpatično! Smao žellim reći da ima smisao za boje i predivne oči XD
Koliko godina je imao?
Zelenu torbu ili ruksak?
Condor93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 15:31   #2262
Quote:
Condor93 kaže: Pogledaj post
Koliko godina je imao?
Zelenu torbu ili ruksak?
Tamno-zelena torba. Desno rame. Mislim da smeđe oči. Bilo je skroz simpatično

Ne znam koliko godina, negdje 20 Rane dvadesete.
Ni naočale mi ne pomažu da to procijenim
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 20:03   #2263
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Tamno-zelena torba. Desno rame. Mislim da smeđe oči. Bilo je skroz simpatično

Ne znam koliko godina, negdje 20 Rane dvadesete.
Ni naočale mi ne pomažu da to procijenim
E onda nisam taj
Imam crno-zeleni ruksak.

Ja ne nosim naočale pa se nekad pitam jer netko muško ili žensko :P
A što se tiče godina , isto je zeznuto nekog procjenjivati.
Condor93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 20:42   #2264
joj danas prosla jedna med.sestra kraj mene
lepa mlada a tako divan parfem imala na sebi ajmeee samo sam udahnuo punim plucima i okrenuo se za njom

steta sto nema nekih iznad 22
__________________
Grab the sword and fight the Horde !

Zadnje uređivanje Kukulkan : 04.11.2014. at 21:06. Reason: 2149
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 03:44   #2265
Ti. Da, bas ti sto si furala neki sal u Cadillacu, sa bijelom majicom i dugom crnom kosom. Ja sam onaj malo jaci i pijaniji sa duzom bradom. Javi se da imamo djecu zajedno.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 23:09   #2266
danas u planinarskom domu na puntjarki, oko 11 sati, dečko možda 25 godina, visok, tamna blond valovita kosa kada sam došla on se već spremao za spust dole, obukao je tamno plavu jaknu i krenuo trčeći...možda bi mogli zajedno sljedeći put
__________________
ponekad su smješak i zagrljaj jedini ljek koji trebamo :)
buddha-tree is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 18:45   #2267
HV-ovac umirovljeni, oštrouman pričao je nekoj dami kako nikad ne bi digao ruku na sebe.
Sa zanimanjem sam slušao njihov razgovor sve dok nije pustio "tihomira".
Miris jest bio intenzivan, ali sam baš na toj stanici napustio tramvaj broj 4.
Ako se prepozna, to uopće nije bitno.
__________________
POKOJNI MIROSLAV JE VOLIO PARIZ I MARS
PlaninskiVrh is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 09:13   #2268
HAHHAAHAHAHA. Ovo je pregenijalno.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 12:53   #2269
Jučer navečer (negdje između 23 i 24 sata) vraćao sam se doma sa frendom. Sjedili smo jedan nasuprot drugog u tramvaju (četvorci), a ti si se sjela odmah preko puta nas i cijelo vrijeme si upućivala poglede meni i smješkala se. Ono što sam zapamtio o tebi jest da si predivna plavuša duge kose, sa mislim plavim očima, prosječne visine i rekao bih da imaš max. nekih 22-23 godine. Bila si sva u crnom (mislim da su bile u pitanja kožna jakna i kožne uske hlače) i nosila si crnu torbu sa zlatnim lancima tj. naramenicama. Izašla si na stanici Jordanovac u Maksimirskoj. Uglavnom htio sam ti se obratit no nisam, jer nemam baš običaj uletavat po tramvajima Ono što sigurno mogu reć jest da imaš najljepši osmijeh ikad, kojeg bi se i same zvijezde na noćnom nebu posramile te ukoliko si se pronašla u opisu volio bih da mi se javiš
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 16:15   #2270
danas, VMD-ova zgrada, ugao sa znakom erste banke, skoro sudar sa prelijepim stvorenjem crne kose u crnom kaputu
siouxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 18:25   #2271
Subota, Galerija Klovićevi dvori - Touch me festival
Stigoh negdje izmedu 21 i 22, tesko je reci jer smo te dvije frendice i ja vec bili lagano pod gasom, pa smo samo nastavili do grada nakon odradenog volontiranja
Uglavnom tamno smeda ravna kosa do ramena, tamne oci i usko lice, duzi pogledi u prolazima
i neka jebeno dobra obleka koju nemrem opisati, ali dovoljno je reci isticalo se
__________________
Krafty Regret Someone Like You
New Order is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 19:11   #2272
Quote:
New Order kaže: Pogledaj post
Subota, Galerija Klovićevi dvori - Touch me festival
Stigoh negdje izmedu 21 i 22, tesko je reci jer smo te dvije frendice i ja vec bili lagano pod gasom, pa smo samo nastavili do grada nakon odradenog volontiranja
Uglavnom tamno smeda ravna kosa do ramena, tamne oci i usko lice, duzi pogledi u prolazima
i neka jebeno dobra obleka koju nemrem opisati, ali dovoljno je reci isticalo se
Zgleda da smo se mimoišli, i ja sam bila gore
__________________
Noise is silent, silence is sexy.
blackred is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 02:36   #2273
Quote:
blackred kaže: Pogledaj post
Zgleda da smo se mimoišli, i ja sam bila gore
Daaamn, steta skroz, kasnije smo jos otisli malo po gradu i tak
__________________
Krafty Regret Someone Like You
New Order is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 22:50   #2274
Danas,Spar na Jarunu,vrijeme između 18.00-20.00 sati. Cura nekih 22-25 godina sa crvenim šeširom ,crnim čizmicama,sivi lak za nokte,prekrasne smeđe oči,minimalno ili ništa šminke(primjereno vremenu i situaciji),visina oko 168 cm,težina 56-58 kg. Dakle,perfektni outfit

Plaćala karticom koja nikako da prođe...no,ipak je uspjelo. Rekao bih da je studentica koja je došla upravo sa cuge i krenula je kući. Vjerovatno odlazi u teretanu. Prema nekim sitnicama,npr. prema načinu potpisivanja kartice, rekao bih sa se radi o vrlo staloženoj curi. Na odlasku vrlo pristojno pozdravlja prodavačicu.
Ne bih rekao da me doživjela na bilo kakav način,no,vjerujem da je primjetila određeni interes Ja sam 45 godišnjak koji cijeni žensku ljepotu i baš bih volio da mi se simpatična i zgodna "crvenkapica" javi..čisto zbog zafrkancije,makar ovako forumaški. BTW,siguran sam da će se ona tu prepoznati ili će je netko drugi prepoznati
sensuman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 02:25   #2275
Traži se zanimljiv dečko tamne kose (jedino što upamtila) s kojim sam u hodu kada smo se mimoišli imala intenzivni kontakt očima, te smo se zatim oboje okrenuli jedno za drugim, zastali, i gledali se i dalje.
Subota, oko 18h, Tkalča. Išla sam s kolegom u smjeru Kaptola, a ti si išao prema Trgu.
Mimoišli smo se negdje oko Historya.
__________________
“Two people in love, alone, isolated from the world, that's beautiful.”
Lorelei S is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 08:10   #2276
Jednom prilikom sam rekao da si pametna cura, na to pomislim svaki put.

ps
Bilo bi mi drago da znam da si se javila, kako je bila velika gužva u prometu, pa nisi stigla ranije.
__________________
Četvrtak, 5.1.2012. Spotaknuo sam se na tvoj kamen. p.s. don't be trapped
zvonimirov is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 21:44   #2277
Coquette

trazi se mlada dama po nicku Coquette
sreli smo se danas na forumu, setajuci po US-u
ako vidis ovaj post, molim te obrisi tj napravi mjesta u svom inboxu, posto ti zelim odgovoriti na tvoju poruku!
__________________
frank
monsieur frank is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 20:46   #2278
Danas,još jedna zgodna UNICEF cura s glavnog kolodvora. Vrijeme radnje: 17:40 cca.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 21:41   #2279
Znam da je šansa mala...danas u poliklinici Sv.Rok na sistematskom su prozvali 40+ tamnokosog muškarca prezimenom Samac. Vidjela sam ga samo na kratko jer sam ja u tom trenu tek došla. Vjerujem da je to moj susjed iz djetinjstva kojeg nisam vidjela preko 30 godina, pa ako netko zna da je iz njegove firme netko s prezimenom Samac bio danas na sistematskom u Sv.Roku bilo bi mi drago da se s njim spojim.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 19:33   #2280
Danas. Ponedjeljak. Prosla je pored mene cura kod zrinjevca i kretala se u smjeru kolodvora oko 14 - 14.30 sati.
Duga ravna smeda kosa, tamnoplava jakna ili slicno i obicne traperice. Mislim da je imala torbu preko ramena(obicnu ne modnu), nije imala sminke na licu i ako sam dobro zapamtio oko vrata su joj stajale narandzaste slusalice. Visoka oko 170. Rekao bih od 22-25 godina. Djeluje skulirano i zanimljivo. Neki sadrzajniji info molim od slucajnih poznavatelja.
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:55.