Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2012., 19:36   #61
Quote:
Miškicaa kaže: Pogledaj post
Dakle,
vjerojatno ste bili puno puta povrjeđeni kao i sama, no vjerujete li ipak u ljubav? I vi koji još nikada niste bili u vezama, mislite li da ćete jednoga dana naći pravu ljubav??
Ja eto nisam nikada bila u vezi, uvijek ako mi se netko i sviđa, upletu se svi mogući i to propadne, bilo je prilika i to većinom od strane onih koji mi se ne sviđaju niti malo, na ni jedan način, možda sam površna ili ne znam kakva, ali ja s takvima ne mogu biti..
Jeste li sretni dok ste sami? Meni fali samo malo više druženja, jer dok sam sa prijateljima, ništa mi ne fali, tako da, ni ne smeta me toliko, samo me muči što su svi koji su i gori od mene uspjeli nekoga naći, a ja nikako, mislim nađem nekoga, ali mi ne uspije.
Nadam se da me razumijete, i ako može tema da ostane da mi pišete svoja iskustva, znam da ima u zadnje vrijeme dosta usamljenika pa da se svi skupimo na jednom mjestu
Po ovom što pišeš nemaš više od 20 godina?!

Ako te zanimaju "puno povrijeđeni" onda otvori temu o njima a ne o samcima na teen temi. Također, ako te zanimaju ljudi koji poput tebe nisu nikad bili u vezi, otvori odgovarajuću temu jer je besmisleno pisat o odnosu između muške i ženske osobe ako nemaš iskustva u tome i postavljaš pitanje dal samci vjeruju u ljubav.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 19:49   #62
Quote:
Miškica kaže: Pogledaj post
Ako TI misliš da nećeš..onda će se vjerojatno tvoje zamisli i ostvariti.
Ajde promijeni mišljenje..
Mlada si..pametna si, zdrava si i imaš sve predispozicije u životu za toliko toga lijepoga. Za početak mijenjaj crne misli i prestani raditi sama protiv sebe.
Ne radim ja protiv sebe, kažem onako kako je. To za ljubav sam se prestala nadati jer nema smisla nadati se nečemu što se neće dogoditi, nemam se više ni snage boriti za to, jer se uvijek borim za ono što je krivo.

Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
griješiš....svi mogu voljeti i biti voljeni ukoliko to stvarno žele i svima je ljubav potrebna, samo će rijetki to i priznati....

neki oblik ljubavi u životu si sigurno doživjela, dovoljno je malo otvoriti svoje unutarnje ja za takvno nešto..pruži si priliku...

prvo pitanje sam ti postavila, jer treba najprije osvijestiti što to za tebe znači ljubav da bi je znala prepoznati i na kraju krajeva zauzeti stav o tome da li vjeruješ u nju ili ne
Dosta sam puta u životu voljela pogrešne ljude, ili sam barem mislila da ih volim dok me nisu povrjedili, tako da se više ni ne trudim zavoljeti nekog novog..

Quote:
COCO CHANEL 23 kaže: Pogledaj post
A da se malo više opustiš i prestaneš tako crno razmišljati, pa nemože biti takoo strašno... , Barem imaš nekoliko frendica, a šta da nemaš ni to? A uvijek se može pojaviti i netko novi...što inače radiš, studiraš ili ?
Zašto misliš da češ ostati sama?
A znaš koja ti je najbolja taktika, odnosno "spontano" se dogodi ako je već takav slučaj....ja sam prosječna, šutljivija osoba i u društvu "ljepuškastih", otvorenih frendica nema šanse da mi netko priđe, a da se i meni svidi, odnosno vani nikako to se neće dogoditi...sve potencijalne dečke koje sam upoznala ili zamjetila, a i oni mene ili mi se barem tako činilo sam upoznala u trenucima kada sam bila sama ili sa ajmo tako nazvati "neutralnim" osobama koje su već u dužim vezama pa takve vibre valjda i šalju...tako sam zgodnog susjeda zamjetila, a i on mene - jer sam bila sama, tako me kolega na faksu zamjetio - jer opet sam spletom okolnosti bila sama na jednom predavanju, tako su me zamjetili neki drugi dečki jer sam bila sama ...a u društvu nikako ne bi to funkcionirala, odnosno ovisi isto u kakvom drutvu jer ako su to cure ko moja bivša frendica onda nikako, ako su povučene curke kao i ja onda bi i moglo proći...ali moj ti je savjet - gledaj oko sebe, iskoristi svaku priliku pogotovo u trenucima gdje si sama, nemoj tako negativno sve gledati, javi se za pola godine pa da vidimo....samo drži do sebe i istakni svoje prednosti
Pokušavam se opuštati i to mogu samo kad sam sa društvom vani negdje ili na kavama, čim sam sama to me počne mučiti.
Znam da sam još mlada i da ima onih koji su puno stariji od mene i sami i baš se toga bojim, da ću i ja ostati sama kao i oni, pa bolje se što prije na to naviknuti kako bi poslije bilo lakše?
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 19:50   #63
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Po ovom što pišeš nemaš više od 20 godina?!

Ako te zanimaju "puno povrijeđeni" onda otvori temu o njima a ne o samcima na teen temi. Također, ako te zanimaju ljudi koji poput tebe nisu nikad bili u vezi, otvori odgovarajuću temu jer je besmisleno pisat o odnosu između muške i ženske osobe ako nemaš iskustva u tome i postavljaš pitanje dal samci vjeruju u ljubav.
Da ti pomognem, imam 21 god i zanimalo me ima li još ljudi poput mene koji sve manje vjeruju u ljubav!!
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 19:58   #64
Quote:
Miškicaa kaže: Pogledaj post
Da ti pomognem, imam 21 god i zanimalo me ima li još ljudi poput mene koji sve manje vjeruju u ljubav!!
Ne znam kako možeš imat sliku o intimnoj ljubavi žensko-muško ako nikad nisi bila u vezi!?
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 20:01   #65
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Ne znam kako možeš imat sliku o intimnoj ljubavi žensko-muško ako nikad nisi bila u vezi!?
Potpis na to, ne može ti nešto falit šta nikad nisi okusio!
__________________
Trenutak je dovoljan da se nekog upozna, trenutak je dovoljan da se nekog zavoli, ali ni vječnost nije dovoljna da se zaboravi ono što trenutak stvori.
coup de foudre is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 20:03   #66
PA NIJE NIGDJE NI REČENO DA MI FALI, NEGO JELI SVIMA TO SUĐENO ILI NIJE!!!!
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 20:07   #67
Quote:
Miškicaa kaže: Pogledaj post
PA NIJE NIGDJE NI REČENO DA MI FALI, NEGO JELI SVIMA TO SUĐENO ILI NIJE!!!!
Taj ti odgovor nitko neće moć dat, osobno mislim da si premlada da donosiš neke zaključke "dali još vjerujem u ljubav".
__________________
Trenutak je dovoljan da se nekog upozna, trenutak je dovoljan da se nekog zavoli, ali ni vječnost nije dovoljna da se zaboravi ono što trenutak stvori.
coup de foudre is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 20:13   #68
Quote:
coup de foudre kaže: Pogledaj post
Taj ti odgovor nitko neće moć dat, osobno mislim da si premlada da donosiš neke zaključke "dali još vjerujem u ljubav".
Zbog toga i je ova tema! Zanimalo me dali ima još ljudi kao ja ili je sve to u mojoj glavi.. Drago mi je da si na kraju skužio/la o čemu pričam
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 20:20   #69
Quote:
Miškicaa kaže: Pogledaj post
PA NIJE NIGDJE NI REČENO DA MI FALI, NEGO JELI SVIMA TO SUĐENO ILI NIJE!!!!
A gle, ako prstom dirneš vatru..opeć češ se.
Osmjehom možeš dirnut nešto što će ti se peterostruko vratit.

Sudbina je ono što misliš o sebi i svojem životu. Osmijeh mijenja sudbinu.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 20:21   #70
Quote:
Miškicaa kaže: Pogledaj post
Dakle,
vjerojatno ste bili puno puta povrjeđeni kao i sama, no vjerujete li ipak u ljubav? I vi koji još nikada niste bili u vezama, mislite li da ćete jednoga dana naći pravu ljubav??
Ja eto nisam nikada bila u vezi, uvijek ako mi se netko i sviđa, upletu se svi mogući i to propadne, bilo je prilika i to većinom od strane onih koji mi se ne sviđaju niti malo, na ni jedan način, možda sam površna ili ne znam kakva, ali ja s takvima ne mogu biti..
Jeste li sretni dok ste sami? Meni fali samo malo više druženja, jer dok sam sa prijateljima, ništa mi ne fali, tako da, ni ne smeta me toliko, samo me muči što su svi koji su i gori od mene uspjeli nekoga naći, a ja nikako, mislim nađem nekoga, ali mi ne uspije.
Nadam se da me razumijete, i ako može tema da ostane da mi pišete svoja iskustva, znam da ima u zadnje vrijeme dosta usamljenika pa da se svi skupimo na jednom mjestu
Ista stvar i kod mene, potpuno ista, iz istih razloga nisam ostavarila svoj ljubavni san, al ja iako više i nemam snage, ipak duboko u sebi ima jedan glas koji mi daje snagu i nadu, tako sve još vjerujem da ću je naći jer i puno stariji od mene su je napokon našli i usrećili se, samo me jedno muči, a to je pritisak okoline i neshvaćenosti, a najgore mi je što me i mama ne razumije, ne vrši mi nikakav pritisak, al osjećam kod nje da jedva čeka da se udam i usrićim, a s druge strane kad god idem razgovarati s njom o ovoj temi ona me ne razumije.

A što se tiče druženja i tamo više ne nalazim neko zadovoljstvo, jednostavno se osjećam prazno i neispunjeno al ajde to se da progutati, nego opet onaj pritisak i provokacije, a najgore mi je kad se ljudi mješaju u moj život i zauzimaju se rješavat moj ljubavni problem.

Potpuno isti slučaj, nemogu vjerovati, ili ljudi mi zamrse konce ili je neka druga prepreka je u pitanje kao okolina, društvo itd. Razumijem te jako dobro, nisi površna, dapače, ja mislim da tražiš nešto duboko, kao duboka ljubav.

Zadnje uređivanje Despina Vandi : 08.12.2012. at 20:31.
Despina Vandi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 20:31   #71
I mene moji stalno zezaju, obitelj i rodbina najčešće, prijatelji znaju što me muči pa me ne zadirkuju po tom pitanju.
I isto tako mi se čini da me moji ukućani ne razumiju, nismo o tome nikad ni razgovarali niti imam volju za to objašnjavati im sve, oni samo kažu, još si mlada ima vremena.
A s prijteljicama mi se ispuni nekako ta praznina koju imam u sebi valjda zato jer barem na trenutke zaboravim na to što me muči i opet budem ona stara i vesela Miškicaa kakva sam bila prije, i to je sad rijeđe, ali opet mi je lakše s njima polako se vraćati na staro

@Despina, hvala ti na razumjevanju
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 20:44   #72
Nema na čemu. Jednom su rekli da svaki prije ili kasnjie nađe ono što traži, čak i kad odustane od toga.

Inače na pitanje jel svaki čovjek ima svoju srodnu dušu, ja mislim da je ima, pronađe je kad dođe pravo vrijeme, samo znaš što dok je neko ne nađe on ne gubi vrijeme, ide u pohod, a neko je strpljivo čeka.

Nadam se da ćemo je dočekati.

P.S. I meni ovi blagdani padaju teško iako nekome je to neshvatljivo ali zaista se osićaš još praznije nego što jesi. Neznam u čemu je stvar, ali jest tako.
Despina Vandi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 20:55   #73
Quote:
Miškicaa kaže: Pogledaj post
Ne radim ja protiv sebe, kažem onako kako je. To za ljubav sam se prestala nadati jer nema smisla nadati se nečemu što se neće dogoditi, nemam se više ni snage boriti za to, jer se uvijek borim za ono što je krivo.



Dosta sam puta u životu voljela pogrešne ljude, ili sam barem mislila da ih volim dok me nisu povrjedili, tako da se više ni ne trudim zavoljeti nekog novog..



Pokušavam se opuštati i to mogu samo kad sam sa društvom vani negdje ili na kavama, čim sam sama to me počne mučiti.
Znam da sam još mlada i da ima onih koji su puno stariji od mene i sami i baš se toga bojim, da ću i ja ostati sama kao i oni, pa bolje se što prije na to naviknuti kako bi poslije bilo lakše?
Gle ja znam ljudi koji su se u 30-oj godini pa čak i kasnije usrićili, a do tad ili su imali neuspješne veze ili nesuđenu ljubav, al su je najzad našli i sad pucaju od sreće.

Ponekad i mene zauzima isti taj osjećaj, al ti primjeri i meni daju neku nadu.

Neznam da je neko lako prošao u životu na bilo kom polju, svi su neko razočarenje doživjeli, neki su jači i nađu brzo utjehu u nečemu ili nekoga a neko trpi, kako je da je, svaki treba istrpjeti do sreće, za da bi poslje uživao. Problem nemože zauvjek biti problem. Tako ja razmišljam o ovome.

Zadnje uređivanje Despina Vandi : 08.12.2012. at 21:01.
Despina Vandi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 20:59   #74
Ma je, sve to stoji, znam i ja takve primjere, moj susjed ima 40 i sad je tek našao curu, a prvo što su mi moji tad rekli je bilo ''eto miška ima nade i za tebe...''
Ja ono, fala
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 21:05   #75
Quote:
Miškicaa kaže: Pogledaj post
Ma je, sve to stoji, znam i ja takve primjere, moj susjed ima 40 i sad je tek našao curu, a prvo što su mi moji tad rekli je bilo ''eto miška ima nade i za tebe...''
Ja ono, fala
Vidi i ja tako isto nekad postupam, jer mi je više dosta, ali činjenica je da svi ti ljudi koji su je našli nisu je tako lako našli, ko zna što su oni prošli u život, možda preljubu, rastanak, smrt itd. Al eto neko je istrpio i svake intrige od ljudi. Sve ima danas.

Rekla si da si pomišljala na čarolije, je i ja sam nekad, ali ja mislim da one nemaju neku snagu.
Despina Vandi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 21:08   #76
Quote:
Despina Vandi kaže: Pogledaj post
Vidi i ja tako isto nekad postupam, jer mi je više dosta, ali činjenica je da svi ti ljudi koji su je našli nisu je tako lako našli, ko zna što su oni prošli u život, možda preljubu, rastanak, smrt itd. Al eto neko je istrpio i svake intrige od ljudi. Sve ima danas.
Zato i kažem da se nekad po tom pitanju i previše žalim, a ima ljudi koji su i puno gore prošli.
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 21:18   #77
Quote:
COCO CHANEL 23 kaže: Pogledaj post
Ej...evo ja te posve razumijem jer ni sama nisam nikad bila u vezi...samo nesretno zaljubljena...uvijek...nažalost shvatila sam da oduvijek negativno podcjenjujem samu sebe i da mislim da nisam dovoljno dobra za nikoga, odnosno ne za nikoga...nego za one koji mi se svide jer svi su oni meni jako zgodni. a neki su dosta i omiljeni među ženskim rodom i onda se ja povučem jer smatram da si "umišljam" njihov interes prema meni, a i strah me pomalo svega toga...a u posljednje vrijeme uviđam da si i dosta običniji i ne tako simpatični i dragi ljudi nađu nekoga...a ja dalje evo i sama....i to me sve više rastužuje, moram priznati jer se osjećam dosta usamljenom, pogotovo otkad su skoro svi moji fredndovi u vezama i onda naravno nemaju više baš vremena za kave i tako to...ali iako sam se dosta razočarala....i dalje vjerujem u ljubav...to progovara u meni onaj romantični, još optimističniji dio....ne znam hoću li ikad naći pravoga, ali eto nada umire posljednja......
Boldano - ista stuacija i kod mene
Moj modus operandi po ovom pitanju jest manje više slijedeći: sviđa mi se xy - xy-u se sviđam ja (iako uvijek uvjeravam sebe u suprotno )- xy me pozove na kavu/bilošto - ja, mulasta kakva jesam, odbijem istu (ili još bolje - ignoriram poziv ) i totalno prekidam bilo kakav odnos sa xy-om
Lastane, jesam li normalna?

Jedino što meni samovanje ne predstavlja prevelik problem, dapače većinu vremena, ako izuzmemo pms time i Božić/Nova godina/Valentinovo, uživam u solo statusu. Tome podosta pridonosi činjenica da je i većina mojeg društva oduvijek ili barem trenutno solo, pa se ne osjećam zakinutom/čudnom/whatever.

A ova spika sa pronalaskom srodne duše koju spominjete mi je oduvijek djelovala sf-ovski. But you never know...
Algie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 21:23   #78
Quote:
Algie kaže: Pogledaj post
Boldano - ista stuacija i kod mene
Moj modus operandi po ovom pitanju jest manje više slijedeći: sviđa mi se xy - xy-u se sviđam ja (iako uvijek uvjeravam sebe u suprotno )- xy me pozove na kavu/bilošto - ja, mulasta kakva jesam, odbijem istu (ili još bolje - ignoriram poziv ) i totalno prekidam bilo kakav odnos sa xy-om
Lastane, jesam li normalna?

Jedino što meni samovanje ne predstavlja prevelik problem, dapače većinu vremena, ako izuzmemo pms time i Božić/Nova godina/Valentinovo, uživam u solo statusu. Tome podosta pridonosi činjenica da je i većina mojeg društva oduvijek ili barem trenutno solo, pa se ne osjećam zakinutom/čudnom/whatever.

A ova spika sa pronalaskom srodne duše koju spominjete mi je oduvijek djelovala sf-ovski. But you never know...


Evo i ja da se javim, pronalazim se u boldano, kod mene isti problem zbog toga što mislim da nisam dovojlno dobra za nj., nevoli me, želi se zezati samnom i tako iz tih razloga ignoriram bilo kakvi znak, al kod mene jest malo u pitanje i okolina t.j. društvo uvjek dečko koji mi se sviđa ili mu se sviđam neko iz njegovog društva mulja nešto ili ima antipatije prema meni, pa i ona mala iskra hrabrosti kod mene nestane.

Meni solo status mije pomalo dosadio ali ne opterećujem se s time, nego kako kažeš samo oko ove praznike, inače kad to prođe mi je lakše, neznam u čemu je problem al ima nešto.
Despina Vandi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 21:28   #79
I mene to muči, dobro, pms manje više, imam dosta ljudi oko sebe s kojima se mogu posvađat
Nekad mi baš dopizdi ta samoća, pogotovo u ovako velikim događajima poželiš imat nekog pored sebe, a znaš da je to nemoguće, onda te malo sjebe..
Ono da ti neko u 00:00 čestita rođendan, Božić itd, da kad uspiješ u nečemu da imaš to s kime podjelit, da neko jedva čeka da te vidi, da ne nabrajam dalje jer ću morat ić po onu svoju maksuziju
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 21:49   #80
Vjerujem u ljubav,ali ne vjerujem će se i meni dogoditi.Prestar sam i skoro totalno odvojen od društvenih zbivanja,a za ljubav je ipak potrebno dvoje.
Pivko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:27.