Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2013., 19:37   #61
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
i kako onda to popravit
Prije svega iskrenošću.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 19:38   #62
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Zato što dotične žive u deluziji da imaju puno mogućnosti,velikim dijelom jer nemaju realnu percepciju samih sebe s obzirom da ne doživljajvaju odbijanja(jer ništa ni ne iniciraju).
To je pravi odgovor.
ja jesam luzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 19:38   #63
Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
dok riba ne bi sa gaborom.
nemaš pojma - bi ak gabor ima vel'ki kurac. svatko to zna.

Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
to je pogača
ali ona od brašna i vode, bez kvasca

kul, komplicirano je, hvala na objašnjenjima.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 19:38   #64
Quote:
SeaPrincess kaže: Pogledaj post
Vrlo jednostavan je odgovor:

zato što mogu.
Ma mogu laprdat samo po forumu. bla bla bla... uglavnom.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 19:38   #65
Ajme koje sreće, uspjela sam doći na ovu fenomenalnu temu prije nego je zaključana. Juuupiiiii

Uglavnom, ne znam kaj ste napali autora, pa čovjek u neku ruku iam pravo. Samo se ne izražava baš najbolje.

Dakle, ni ja ne kužim fenomen kod žena/cura koje se uopće ne brinu o sebi a lako mogu laprdat kako hoće ovakvog onakvog macana i otkantavat frajere radi izgleda.

Dakle, ne tipkam da najljepši moraju bit s najljepšima, prosječni s prosečnima, ali da žena od 30ak kg viška iznistira na sportskom, nabildanom muškom tijelu i ne prihvaća ništa osim toga mi je malo smješno..
takooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 19:38   #66
I opet su žene sve krive! Čak i da su ružne...



Fru - Fru is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 19:39   #67
Quote:
majstor fantac kaže: Pogledaj post
znam ja sto je autor htio reci, malo se prebrutalno izrazio, ali jbg, a rjecnik pas te jebo
znam i ja dosta slucajeva di si cure koje imaju dosta viska kilograma ili su objektivno ruzne briju malo previse, ono spika "gle ovog, gle onog, zake ne izgledas ko apolon, di su ti misici" itd...a sebe ne gledaju, jebiga, ali kolko sam shvatio to je njihov obrambeni mehanizam zbog tih frustracija, a kaj ces...
ima takvih primjera i među muškarcima..i normalno, smiješni su.....ali ukupno gledajući,izgled je bitniji muškarcima
deni__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 19:39   #68
Quote:
takooo kaže: Pogledaj post
Dakle, ne tipkam da najljepši moraju bit s najljepšima, prosječni s prosečnima, ali da žena od 30ak kg viška iznistira na sportskom, nabildanom muškom tijelu i ne prihvaća ništa osim toga mi je malo smješno..
A kako će tek bit svijet ljepše mjesto kad ga nađe!!!!
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 19:39   #69
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
i kako onda to popravit
pitanje na mestu
ajmo sad razglabajte
ja jesam luzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 19:42   #70
Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
pitanje na mestu
ajmo sad razglabajte
moj prijedlog je da ih sve, SVE žemske zamotamo ka u islamskim državama, to bi riješilo masu problema
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 19:43   #71
Quote:
Complicated kaže: Pogledaj post

a kaj ako bi sve bile mršave i normalnih frizura i onda dođe par luđaka koji vole da ljulja?
al cure i žene bi se definitivno trebale prilagođavati...i ne razmišljat svojom glavom, zato muškarci imaju dvije
Da, znala sam da će se netko uhvatiti za tu izjavu. Pa ne mislim da sve moramo blajhati kosu i izgladnjivati se samo da bi se svidjele tim višim bićima, muškarcima Nego neke cure zaista idu u krajnosti, neku alternativu furaju, ili hoće muške glumit pa ne izađu iz hlača cijeli život, ili se ne trude skinut očiti višak kg. Ne mislim da se netko mora nešto posebno trudit i dokazivati, nego da sve budemo koliko-toliko normalne A ako je to nekome previše (da izgleda i ponaša se normalno, ne da je savršena) onda baš i nema smisla imati visoke kriterije kod odabira dečka.
__________________
“I seldom end up where I wanted to go, but almost always end up where I need to be.”
marlene_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 19:43   #72
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Ma mogu laprdat samo po forumu. bla bla bla... uglavnom.
Po forumskih upisima se jako dobro vidi tko može i dobiva uglavnom ono što želi, te je realan glede svojih prohtjeva. Isto se jako dobro vidi tko je zasljepljen hejtanjem i frustracijom zbog konstantnog odbijanja od suprotnog spola

Dovoljno je čitati između redaka.
SeaPrincess is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 19:44   #73
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Ma mogu laprdat samo po forumu. bla bla bla... uglavnom.
brutalno
Quote:
takooo kaže: Pogledaj post
Uglavnom, ne znam kaj ste napali autora, pa čovjek u neku ruku iam pravo. Samo se ne izražava baš najbolje.

Dakle, ni ja ne kužim fenomen kod žena/cura koje se uopće ne brinu o sebi a lako mogu laprdat kako hoće ovakvog onakvog macana i otkantavat frajere radi izgleda.

Dakle, ne tipkam da najljepši moraju bit s najljepšima, prosječni s prosečnima, ali da žena od 30ak kg viška iznistira na sportskom, nabildanom muškom tijelu i ne prihvaća ništa osim toga mi je malo smješno..
TO!!!
ja jesam luzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 19:45   #74
Quote:
deni__ kaže: Pogledaj post
ne računamo sad one žene koje se zapuste nakon udaje i poroda
mislis da se to treba oprostiti i tolerirati?


Quote:
majstor fantac kaže: Pogledaj post
znam ja sto je autor htio reci, malo se prebrutalno izrazio, ali jbg, a rjecnik pas te jebo
znam i ja dosta slucajeva di si cure koje imaju dosta viska kilograma ili su objektivno ruzne briju malo previse, ono spika "gle ovog, gle onog, zake ne izgledas ko apolon, di su ti misici" itd...a sebe ne gledaju, jebiga, ali kolko sam shvatio to je njihov obrambeni mehanizam zbog tih frustracija, a kaj ces...
cuj, svatko ima pravo zeljeti nesto, ma kako izgledao/(ubaci kriterij).


sad, da li ce to dobiti....
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 19:47   #75
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
moj prijedlog je da ih sve, SVE žemske zamotamo ka u islamskim državama, to bi riješilo masu problema
u čemu se bre to nalaze oči na tvom avataru? : smajlikojisepraviglup: da se možda ne radi onome što tera na blud, sablazan i nemoral?
ja jesam luzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 19:48   #76
Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
u čemu se bre to nalaze oči na tvom avataru? da se možda ne radi onome što tera na blud, sablazan i nemoral?
prijavićute za oftopik
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 19:48   #77
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mislis da se to treba oprostiti i tolerirati?
Sve ovisi o muzjaku jel voli vise da ljulja ili da zulja..
__________________
Vladati sobom najveca je vlast.
wildfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 19:51   #78
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mislis da se to treba oprostiti i tolerirati?
Da!
Fru - Fru is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 19:52   #79
Da raščistimo
1. Ne smatram da su debele žene ružne. Žena može biti lepa i ako ima 30 kg viška. Ne razumem zašto se povela tema o debelim ženama...
2. Ne negiram pravo gadurama da se lože na frajerčine
3. Samo hoću da znam zašto neke gadure (koje su svesne svoje ružnoće) interesuju isključivo za vanserijske primerke muškaraca, a u isto vreme kukaju kako nemaju nikog
ja jesam luzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 19:53   #80
Quote:
marlene_m kaže: Pogledaj post
Da, znala sam da će se netko uhvatiti za tu izjavu. Pa ne mislim da sve moramo blajhati kosu i izgladnjivati se samo da bi se svidjele tim višim bićima, muškarcima Nego neke cure zaista idu u krajnosti, neku alternativu furaju, ili hoće muške glumit pa ne izađu iz hlača cijeli život, ili se ne trude skinut očiti višak kg. Ne mislim da se netko mora nešto posebno trudit i dokazivati, nego da sve budemo koliko-toliko normalne A ako je to nekome previše (da izgleda i ponaša se normalno, ne da je savršena) onda baš i nema smisla imati visoke kriterije kod odabira dečka.
ma sve cure bi se trebale sredit najbolje kaj mogu i onda ne dat nikom!
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:08.