Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2014., 22:49   #2301
Eh drage moje, da je moj takav bio ne da nebi zalila, slavila bi. Kad citam ove postove ne znam jel mi lakse sto nisam imala tako groznog decka il mi je teze sto ja za svog bivseg ne mogu nista takvog reci.
Al kako god bilo proci ce, sve ce to proci.
medo9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 16:04   #2302
Pozdrav, trebao bih par savjeta.. Nažalost, što više čitam neke teme sličnoj mojoj situaciji, što više imam novih pitanja itd..

Prije koju sedmicu me ostavila djevojka, nakon silne rasprave o glupim temama, izvukao sam ono što sam trebao znati.
Uskoro nam je trebalo biti 3g veze, ona sada ima 17, ja 22, jako velika razlika i premlad početak veze...
Citiram je: "Ja tebe volim, sve to stoji, al ja jednostavno ne mogu s tobom, al ne mogu ni bez tebe.."
"Iako bi ja sve to, a da sam s tobom al ne ide.. dodje to da ne mogu s tobom a ni bez tebe"
"Nekad dodje to kad ne mogu s tobom a ni bez tebe. Prelijepi su trenuci s tobom, al ne i veza.

Uglavnom se uvijek oko toga kreće, ima 17g i jednostavno želi biti slobodna nakon skoro 3g veze. Bilo je sve super u vezi, stvarno.. imali smo naravno uvijek neke svađe al to je ono sasvim normalno. I još nešto, nismo uopšte blizum, ja studiram u drugom gradu, inače smo 10km udaljeni. Pa sam dolazio samo 2x mjesečno za vikend. Ali smo se nekako navikli na to, jer ustvari naša veza je uvijek takva bila na daljinu. Čak i kaže, prije bi meni došla na vrata nego što bi našla drugog dečka..

Drugačije imamo vjerovatno poglede, ona sa 17, ja sa 22.. I teško mi je shvatit to njeno razmišljanje, ali poštujem njenu odluku, rastavili smo se u miru na kraju krajeva, bez svađe i ikakve mržnje i stvarno ne žalim što sam je upoznao i proveo definitivno najljepši period života... Samo mi je trenutno težak period, ne znam kako da savladam ovo vrijeme.. Pogotovo sada ispiti, hladno vrijeme, noć... strašno..
ismar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 17:44   #2303
Quote:
ismar kaže: Pogledaj post
Pozdrav, trebao bih par savjeta.. Nažalost, što više čitam neke teme sličnoj mojoj situaciji, što više imam novih pitanja itd..

Prije koju sedmicu me ostavila djevojka, nakon silne rasprave o glupim temama, izvukao sam ono što sam trebao znati.
Uskoro nam je trebalo biti 3g veze, ona sada ima 17, ja 22, jako velika razlika i premlad početak veze...
Citiram je: "Ja tebe volim, sve to stoji, al ja jednostavno ne mogu s tobom, al ne mogu ni bez tebe.."
"Iako bi ja sve to, a da sam s tobom al ne ide.. dodje to da ne mogu s tobom a ni bez tebe"
"Nekad dodje to kad ne mogu s tobom a ni bez tebe. Prelijepi su trenuci s tobom, al ne i veza.

Uglavnom se uvijek oko toga kreće, ima 17g i jednostavno želi biti slobodna nakon skoro 3g veze. Bilo je sve super u vezi, stvarno.. imali smo naravno uvijek neke svađe al to je ono sasvim normalno. I još nešto, nismo uopšte blizum, ja studiram u drugom gradu, inače smo 10km udaljeni. Pa sam dolazio samo 2x mjesečno za vikend. Ali smo se nekako navikli na to, jer ustvari naša veza je uvijek takva bila na daljinu. Čak i kaže, prije bi meni došla na vrata nego što bi našla drugog dečka..

Drugačije imamo vjerovatno poglede, ona sa 17, ja sa 22.. I teško mi je shvatit to njeno razmišljanje, ali poštujem njenu odluku, rastavili smo se u miru na kraju krajeva, bez svađe i ikakve mržnje i stvarno ne žalim što sam je upoznao i proveo definitivno najljepši period života... Samo mi je trenutno težak period, ne znam kako da savladam ovo vrijeme.. Pogotovo sada ispiti, hladno vrijeme, noć... strašno..
kažeš strašno. strašno je jedino što si ti imao 19, dakle odrasla osoba i petljao si s djetetom od 14 godina.



ali nemoj se osjećati uvrijeđeno. to je samo moje mišljenje. razlika od 5 godina nije velika ako jedna osoba ima npr. 25, a druga 20 ali ovako......
kolkotolko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 17:54   #2304
Quote:
kolkotolko kaže: Pogledaj post
kažeš strašno. strašno je jedino što si ti imao 19, dakle odrasla osoba i petljao si s djetetom od 14 godina.



ali nemoj se osjećati uvrijeđeno. to je samo moje mišljenje. razlika od 5 godina nije velika ako jedna osoba ima npr. 25, a druga 20 ali ovako......
Istina, ali to mi ništa ne pomaže. Imao sam svakakvih loših komentara na to. Al tako se zadesilo, ona već izlazila, izgledala malo starija nego što je, i to je to. Veza je naravno išla sporijim tokom nego inače, zato se uklopilo nekako.
ismar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:05   #2305
Quote:
ismar kaže: Pogledaj post
Istina, ali to mi ništa ne pomaže. Imao sam svakakvih loših komentara na to. Al tako se zadesilo, ona već izlazila, izgledala malo starija nego što je, i to je to.
a ne znam šta da ti kažem. ja sam u prvoj vezi imao 16, cura isto tako, išli smo u isti razred, a kako sam bio stariji cure su znale biti mlađe ali kažem ti, ok je dok sam imao 23, a cura oko 20, ali ovo ti je skroz glupo. svaki pedofil će reći da je bio zaljubljen i volio curicu od desetak godina (ovim ne želim reći da si ti pedofil) ali trebao si to prekinuti čim si saznao koliko ima godina.

da meni kćer jednom u budućnosti kaže da ima dečka od 19 godina, a ona 14, taj se ne bi dobro proveo vjeruj mi.


preboli ju i idi dalje (ne zbog razlike u godinama jer to sad više nije važno) nego zato jer te vjerojatno više baš toliko i ne voli po onome što pišeš.
kolkotolko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:15   #2306
Quote:
kolkotolko kaže: Pogledaj post
a ne znam šta da ti kažem. ja sam u prvoj vezi imao 16, cura isto tako, išli smo u isti razred, a kako sam bio stariji cure su znale biti mlađe ali kažem ti, ok je dok sam imao 23, a cura oko 20, ali ovo ti je skroz glupo. svaki pedofil će reći da je bio zaljubljen i volio curicu od desetak godina (ovim ne želim reći da si ti pedofil) ali trebao si to prekinuti čim si saznao koliko ima godina.

da meni kćer jednom u budućnosti kaže da ima dečka od 19 godina, a ona 14, taj se ne bi dobro proveo vjeruj mi.


preboli ju i idi dalje (ne zbog razlike u godinama jer to sad više nije važno) nego zato jer te vjerojatno više baš toliko i ne voli po onome što pišeš.
Vjerovatno je se to trebalo odma na početku završit, da sam bio više razuman, znao bi to sve, al eto. Iskustvo za budućnost.
Nisam imao toliki broj djevojaka kao ti, pa sam se zbog toga možda i upustio u vezu.
ismar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 20:58   #2307
Znam da nije dobar za mene, znam da me uopće ne razumije, ne sviđa mu se moj kontekst, moja struka, ni moja obitelj, ma ništa. Samo njegov egoizam, njegovi roditelji par prijatelja. Bila sam mu trofej jer sam "lijepa".

A opet moje srce to ne želi prihvatiti.

Znam da postoji bolji od njega koji bi me mogao i voljeti (što nikome do sad nije uspjelo), ali ne želim čuti. Moje srce i dalje pripada njemu...
ToBeMyself is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 01:27   #2308
Quote:
ToBeMyself kaže: Pogledaj post
Znam da nije dobar za mene, znam da me uopće ne razumije, ne sviđa mu se moj kontekst, moja struka, ni moja obitelj, ma ništa. Samo njegov egoizam, njegovi roditelji par prijatelja. Bila sam mu trofej jer sam "lijepa".

A opet moje srce to ne želi prihvatiti.

Znam da postoji bolji od njega koji bi me mogao i voljeti (što nikome do sad nije uspjelo), ali ne želim čuti. Moje srce i dalje pripada njemu...
Polahko bona, ocito ste tek prekinuli. To sto sad mislis je nekako normalno nakon prekida, pokusaj da ne razmisljas o njemu, pusti si koji dan da prodje.
GaciGaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 18:17   #2309
Quote:
medo9 kaže: Pogledaj post
Eh drage moje, da je moj takav bio ne da nebi zalila, slavila bi. Kad citam ove postove ne znam jel mi lakse sto nisam imala tako groznog decka il mi je teze sto ja za svog bivseg ne mogu nista takvog reci.
Al kako god bilo proci ce, sve ce to proci.
Ah teško da sam slavila. Jesam htjela da se sve to dogodi i kad se dogodilo prihvatila sam i prošlo je neko vrijeme al sad opet sve po starom. Znam da je najbolje tako al ne mogu si nikako pomoći. A i raspisala sam se na šupendrama...i svaki dan si govorim da sam bila vezi s manipulatorom i da ga zaboravim jer nije vrijedan mojih misli.
Joanina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 20:01   #2310
Quote:
Joanina kaže: Pogledaj post
Ah teško da sam slavila. Jesam htjela da se sve to dogodi i kad se dogodilo prihvatila sam i prošlo je neko vrijeme al sad opet sve po starom. Znam da je najbolje tako al ne mogu si nikako pomoći. A i raspisala sam se na šupendrama...i svaki dan si govorim da sam bila vezi s manipulatorom i da ga zaboravim jer nije vrijedan mojih misli.
tako ti je to,jedno vrijeme si super, skuzis da je najbolje ovako za tebe a opet znaju doci i dani depre, kad se boris sama sa sobom i svojim ludim srcem. sve je to dio zivota, zacarani krug, sreca pa tuga naizmjenice, proci ce. vrijeme je cudo.
a vidi mene, ja te isto nasla tjesit
medo9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 23:24   #2311
Quote:
Joanina kaže: Pogledaj post
Ah teško da sam slavila. Jesam htjela da se sve to dogodi i kad se dogodilo prihvatila sam i prošlo je neko vrijeme al sad opet sve po starom. Znam da je najbolje tako al ne mogu si nikako pomoći. A i raspisala sam se na šupendrama...i svaki dan si govorim da sam bila vezi s manipulatorom i da ga zaboravim jer nije vrijedan mojih misli.
ja sam to rijesila na drugi nacin nazvala ga isprovocirala (na finjaka), izderala se, izvristala i cekala da me izvrijedja kad je zavrsio, zahvalila i rekla mu da i ja njega volim i da je GOTOVOOOOO

I sad mi fakat lakse, kad si finalno utuvis u glavu da je kreten kreten i da ostaje kreten okrenes stranicu sad pa sad
sta Medo rece, sta prije skines ruzicaste naocale i vidis osobu koja jest a ne koju ti zelis da bude prebolis u tren oka

najgore je ostavit nedovrseno, pa da se pitas
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 00:49   #2312
Quote:
romantic_ass kaže: Pogledaj post
ja sam to rijesila na drugi nacin nazvala ga isprovocirala (na finjaka), izderala se, izvristala i cekala da me izvrijedja kad je zavrsio, zahvalila i rekla mu da i ja njega volim i da je GOTOVOOOOO

I sad mi fakat lakse, kad si finalno utuvis u glavu da je kreten kreten i da ostaje kreten okrenes stranicu sad pa sad
sta Medo rece, sta prije skines ruzicaste naocale i vidis osobu koja jest a ne koju ti zelis da bude prebolis u tren oka

najgore je ostavit nedovrseno, pa da se pitas
Nakon sto smo prekinuli saceko sam da saznam detalje i razlog, 14 dana sam se kasnije javio bivsoj i reko da znam da je njen bivsi razlog za prekid a ona i dalje tvrdila da nije (naravno bio sam u pravu) htio sam samo da stisne muda i da kaze da jest bas da prestanem je idealizovat i da brze prebolim, al ona to nije htjela. Zato sam ja takticki odigro u toj svadji, prepirali smo se (nismo licno se svadjali vec preko neta), ona je izmisljala neke glupe razloge za prekid da sebi opravda razlog za njenu odluku. Na svaku njenu provokaciju ja sam samo fino i kulturno sa njom prico, reko sam joj kako stvari stoje al joj nisam psovo, to je njoj toliko smetalo sto ja njoj ne psujem majku i saljem u pm da mi je u jednom trenutku napisala "vidis ti kako si ti dobar, da si ti na mom mjestu ja bi tebi odavno mater jebala i poslal te u tri pm". Kasnije mi je bas krivo bilo sto joj nisam sve opsovo od a do z, a sad sad mi je drago jer se nisam spustio na njen nivo kad me vidi trzne se i spusti pogled.
GaciGaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 02:16   #2313
Nakon tjedan dana kaosa u glavi, ovo mi je pomoglo:
https://www.youtube.com/watch?v=aKby0E_U_F4
--> Ovo je prvi dio predavanja, a cijelo predavanje je u 6 dijelova na youtubeu.
Predavač je Albert Ellis, psiholog, osnivač racionalno-emocionalno-bihevioralne terapije.
Govori o prevladavanju očajne potrebe za ljubavi i o tehnikama kako se točno boriti protiv toga.

Trebalo je da ovako nešto čujem da me trgne iz jada u koji sam zapala. Nije jedno predavanje čudotvorno sastavilo slomljeno srce, ali kao da je nalijepilo flasterčić da prije zacijeli. Poguralo me iz negativističke perspektive a la "nikad više neću biti sretna", "nikad više neću naći ljubav" i slične gluposti.
Prekinulo je tjedan u kojem sam imala random izljeve suza po nekoliko puta dnevno. Imam osjećaj da sam se od tog trenutka počela lagano miriti sa situacijom. Stvari su počele dobivati neki smisao. Ja sam i dalje tužna, ali više na onaj neki nostalgičan način i znam da će to trajati neko vrijeme. Ali barem vjerujem da ponovno, jednom, nekad - mogu biti sretna. I svjesno sam se zaputila u tom smjeru.

Meni je stvarno puno značilo ovo predavanje. Možda može još nekome pomoći, nadam se, barem malo. Ako netko posluša, slobodno javite kako vam se svidjelo
Arijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 12:36   #2314
Quote:
medo9 kaže: Pogledaj post
tako ti je to,jedno vrijeme si super, skuzis da je najbolje ovako za tebe a opet znaju doci i dani depre, kad se boris sama sa sobom i svojim ludim srcem. sve je to dio zivota, zacarani krug, sreca pa tuga naizmjenice, proci ce. vrijeme je cudo.
a vidi mene, ja te isto nasla tjesit
haha..tako me frendica kao tješi al se svako malo siti bivšeg pa me zove kako se isplakala za njim..a trenutno je u novoj vezi..
Razum radi jedno a srce drugo.

[QUOTE=Arijam;52456511]

Trebalo je da ovako nešto čujem da me trgne iz jada u koji sam zapala. Nije jedno predavanje čudotvorno sastavilo slomljeno srce, ali kao da je nalijepilo flasterčić da prije zacijeli. Poguralo me iz negativističke perspektive a la "nikad više neću biti sretna", "nikad više neću naći ljubav" i slične gluposti.
Prekinulo je tjedan u kojem sam imala random izljeve suza po nekoliko puta dnevno. Imam osjećaj da sam se od tog trenutka počela lagano miriti sa situacijom. Stvari su počele dobivati neki smisao. Ja sam i dalje tužna, ali više na onaj neki nostalgičan način i znam da će to trajati neko vrijeme.

QUOTE]

I ja sam i dalje tužna al ne osjećam onu groznu prazninu kao na početku i to mi je znak da idem na bolje i da budem dobro.
I znam da je ovako najbolje.
Sjetila sam se kad smo bili razdvojeni neko vrijeme pa smo naravno vezu održavali preko telefona i da bi mi u jednoj svađi rekao da je to vrijeme provedeno na telefonu izgubljeno vrijeme i da smo ga bolje mogli iskoristit, kao npr.on je mogao nešto naučit...al to nije bilo dovoljno za odjebat ga??
Joanina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 16:21   #2315
hmm sad sam se ja zapitala kako je prosao nas prekid. sad mi je zao da mu ja nisam rekla sve sto mu imam za rec,sve mane mu pribrojat,al jebes bila sam prezauzeta spasavanjem situacije. 3 sata sam pokusavala spasit nekog,nesto ni sama ne znam sto. umjesto da sam se izderala na njega, za sva ona obecanja i mazanja oci,bilo bi mi lakse. ali zadnjih 20 minuta sam samo sjedila i gledala ga s nekim prijezirom,samo sam htjela da ode i pusti me da u miru placem. izgleda da sam i ja napokon odustala, izgleda da mi je u tom jednom trenutku doslo u glavu da koliko god se trudis nekoga spasiti,neki ljudi jednostavno ne zele bit spaseni.
samo mi se vrti po glavi boja njegovog glasa, njegov isprekidani,slomljeni glas i njegov zadnji pozdrav kojeg je jedva izustio i mislim si ne. nemas pravo na zaljenje. nemas nikakvog prava na tugu. i kad mi je rekao "bas zato sto te volim,radim ovo" :klap: e pa to mu je bio vrh, nisam znala ocu li plakat il se smijat. teatar ljudi
medo9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 21:10   #2316
Quote:
GaciGaci kaže: Pogledaj post
Polahko bona, ocito ste tek prekinuli. To sto sad mislis je nekako normalno nakon prekida, pokusaj da ne razmisljas o njemu, pusti si koji dan da prodje.
Ma tjedni prolaze, ja se ne mogu oporaviti. Bio je previše romantičan, previše mi govorio da voli i obožava i da sam ljubav njegovog života. Ali onda sam shvatila da mi nikad nije vjerovao, jer sam u njegovoj percepciji karijeristica koja će ga ostaviti "čim se pojavi bolja prilika"...

Nije razumio da sam ja toplokrvno biće koje iskreno voli, a da mi nije bio samo faza. Nije mi vjerovao i ostavio me samo da ja ne bih ostavila njega (što je on pretpostavljao da ću napraviti)

Ja se ne mogu oporaviti od toga, ne mogu sebi oprostiti što sam mu se toliko prepustila, toliko mu dala sebe. Zato ne želim više nikoga, sve je to preveliki stres i rizik.
ToBeMyself is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 21:19   #2317
Quote:
medo9 kaže: Pogledaj post
hmm sad sam se ja zapitala kako je prosao nas prekid. sad mi je zao da mu ja nisam rekla sve sto mu imam za rec,sve mane mu pribrojat,al jebes bila sam prezauzeta spasavanjem situacije. 3 sata sam pokusavala spasit nekog,nesto ni sama ne znam sto. umjesto da sam se izderala na njega, za sva ona obecanja i mazanja oci,bilo bi mi lakse. ali zadnjih 20 minuta sam samo sjedila i gledala ga s nekim prijezirom,samo sam htjela da ode i pusti me da u miru placem. izgleda da sam i ja napokon odustala, izgleda da mi je u tom jednom trenutku doslo u glavu da koliko god se trudis nekoga spasiti,neki ljudi jednostavno ne zele bit spaseni.
samo mi se vrti po glavi boja njegovog glasa, njegov isprekidani,slomljeni glas i njegov zadnji pozdrav kojeg je jedva izustio i mislim si ne. nemas pravo na zaljenje. nemas nikakvog prava na tugu. i kad mi je rekao "bas zato sto te volim,radim ovo" :klap: e pa to mu je bio vrh, nisam znala ocu li plakat il se smijat. teatar ljudi
To sebe vecina pita, kasnije ce ti bit svejedno, pogotovo ce ti bit svejedno kad ga prebolis. Ako bas to zelis jednostavno ga zovni i sve mu poredaj od a do z
GaciGaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 00:47   #2318
Quote:
medo9 kaže: Pogledaj post
hmm sad sam se ja zapitala kako je prosao nas prekid. sad mi je zao da mu ja nisam rekla sve sto mu imam za rec,sve mane mu pribrojat,al jebes bila sam prezauzeta spasavanjem situacije. 3 sata sam pokusavala spasit nekog,nesto ni sama ne znam sto. umjesto da sam se izderala na njega, za sva ona obecanja i mazanja oci,bilo bi mi lakse. ali zadnjih 20 minuta sam samo sjedila i gledala ga s nekim prijezirom,samo sam htjela da ode i pusti me da u miru placem. izgleda da sam i ja napokon odustala, izgleda da mi je u tom jednom trenutku doslo u glavu da koliko god se trudis nekoga spasiti,neki ljudi jednostavno ne zele bit spaseni.
samo mi se vrti po glavi boja njegovog glasa, njegov isprekidani,slomljeni glas i njegov zadnji pozdrav kojeg je jedva izustio i mislim si ne. nemas pravo na zaljenje. nemas nikakvog prava na tugu. i kad mi je rekao "bas zato sto te volim,radim ovo" :klap: e pa to mu je bio vrh, nisam znala ocu li plakat il se smijat. teatar ljudi
ja i kad sam dobila priliku da mu sve kažem, nakon šta mi se pojavio nakon mjesec dana u jutro u 6.30h na vratima i kad sam ga pustila u stan, sve šta sam mu rekla kasnije kao da je na jedno ušlo na drugo izašlo..sutra dan sam morala sve ispočetka ponavljat al ništa nije doprijelo do njega...sam si je bitan i samo se vodi tim, jebe se njega šta sam se raspadala 3h ispred njega dok me je ostavljao..i kad mi je isto to rekao...da, radim ovo jer te mrzim...e ako to znači onda te mrzim..ma mislim...koji kurac!!!! kakva priča, iz kojeg filma je to skupio ili vidio da se to radi pa reko i ja ću tako...da, puštam te, idi, idi jer te volim!!!

Quote:
ToBeMyself kaže: Pogledaj post
Ma tjedni prolaze, ja se ne mogu oporaviti. Bio je previše romantičan, previše mi govorio da voli i obožava i da sam ljubav njegovog života. Ali onda sam shvatila da mi nikad nije vjerovao, jer sam u njegovoj percepciji karijeristica koja će ga ostaviti "čim se pojavi bolja prilika"...

Nije razumio da sam ja toplokrvno biće koje iskreno voli, a da mi nije bio samo faza. Nije mi vjerovao i ostavio me samo da ja ne bih ostavila njega (što je on pretpostavljao da ću napraviti)

Ja se ne mogu oporaviti od toga, ne mogu sebi oprostiti što sam mu se toliko prepustila, toliko mu dala sebe. Zato ne želim više nikoga, sve je to preveliki stres i rizik.
sve isto proživljeno. Predstavljao se kao onaj koji nije ljubomoran, koji cijeni iskrenost, koji mrzi provjeravanja...na kraju je bio on taj koji je sve to meni radio, čak mi je i priznao neki dan svu ljubomoru i zašto je reagirao kako je reagirao.
Nemoj tako, budi iskrena i dalje..sama znas i svjesna si da znaš i možeš voljeti cijelim svojim bićem, netko će i to prepoznati. Čista si srca i duše i to je predivno...znam da sad boli, boli i mene i mislila sam da nikad neće ni prestati al svakim danom sve manje boli i doće i dan kad boli više biti neće. Polako.
Joanina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 14:46   #2319
kaj je najbolje meni je vec sad nekako svejedno,prosla su tek dva tjedna al ne znam,osjecam se toliko bolje. ako je on krenuo dalje pa bome sam i ja. najbolje da cu doma cvilit i zalit. a ne, rekla sam si isplaci dusu,isperi bol al jednom kad zavrsis neces si dozvolit ni jednu suzu zbog istog razloga. okrenula sam se sebi,obitelji i prijateljima, radim stvari koje sam zapostavljala tako dugo, napokon mogu s gustom izlazit,isplesat se, upoznat nove ljude, smijat se od srca. sve je to jos daleko od savrsenog,ali guram se. i jednom cemo se vratit na ovaj forum i smijat se nasim srcedrapajucim postovima.
medo9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 19:42   #2320
Quote:
Joanina kaže: Pogledaj post
sve isto proživljeno. Predstavljao se kao onaj koji nije ljubomoran, koji cijeni iskrenost, koji mrzi provjeravanja...na kraju je bio on taj koji je sve to meni radio, čak mi je i priznao neki dan svu ljubomoru i zašto je reagirao kako je reagirao.
Nemoj tako, budi iskrena i dalje..sama znas i svjesna si da znaš i možeš voljeti cijelim svojim bićem, netko će i to prepoznati. Čista si srca i duše i to je predivno...znam da sad boli, boli i mene i mislila sam da nikad neće ni prestati al svakim danom sve manje boli i doće i dan kad boli više biti neće. Polako.
Pa da će netko prepoznati... baš i neće.

Kako god okreneš, muškarci bježe od ambicioznih žena, od žena koje su strastvene prema svom poslu ili nekom aktivizmu, prema nekom hobiju ili misiji. Lakše im je voljeti neku jednostavnu, slatku, kojoj su glavno veselje cipele, recepti i djeca.

On me uvjeravao da nije takav, i da me voli ovakvu kakva jesam. Ali svejedno nije bio sposoban, poslije mi je priznao da se silio da me voli. I to što si rekla i za svog, on je u sebi bio ljubomoran, govorio mi je da ne voli konkurenciju...
ToBeMyself is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:27.