Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2014., 11:39   #21
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
itekako
Pa zato i rekoh: ključno je ovo kad se zatreskaš Sve je to lako na papiru kad nema emocija: onda bi mi svi par godina starijeg, visokog, crnog, naše vjere ili nevjere i nacije, bez bivših žena i djece i tereta, bez bivših velikih ljubavi..al kad proradi to nešto, piši kući propalo
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 11:39   #22
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
[/B]


itekako
Itekako igraju - ili itekako ne igraju?
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 11:42   #23
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Pa zato i rekoh: ključno je ovo kad se zatreskaš Sve je to lako na papiru kad nema emocija: onda bi mi svi par godina starijeg, visokog, crnog, naše vjere ili nevjere i nacije, bez bivših žena i djece i tereta, bez bivših velikih ljubavi..al kad proradi to nešto, piši kući propalo
možda sam trebala napisati - itekako su bitne-
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 11:42   #24
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Itekako igraju - ili itekako ne igraju?
Mislim da je ipak cinizam

Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
možda sam trebala napisati - itekako su bitne-
Skužila sam i napisala u tonu koji se ne slaže.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]

Zadnje uređivanje Gošća : 09.10.2014. at 12:03.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 11:56   #25
...i onda se snjeguljica probudila i živjeli su sretno ever after
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 12:05   #26
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
...i onda se snjeguljica probudila i živjeli su sretno ever after
A dobro, otrežnjenje može, ali i ne mora doći poslije. Bude li se njena zaljubljenost vremenom smanjivala ionako će joj početi smetati i svaka sitnica, a ne samo velike stvari kao što su djeca. Ali ukoliko on i dalje bude njen princ, može ostati sve u najboljem redu.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 12:11   #27
Nije svaka žena sposobna biti u takvoj vezi. Nije sve za svakog. Možda je bolje pitanje kako okolina prihvaća cure koje normalno prihvate da njihov muškarac ima dijete iz propalog braka. Bar pola problema u takvim vezama izvire iz 'što će selo reći' i okoline koja kao da jedva čeka da taj par propadne jer bi po svemu sudeći - trebao propasti.
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 12:12   #28
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
A dobro, otrežnjenje može, ali i ne mora doći poslije. Bude li se njena zaljubljenost vremenom smanjivala ionako će joj početi smetati i svaka sitnica, a ne samo velike stvari kao što su djeca. Ali ukoliko on i dalje bude njen princ, može ostati sve u najboljem redu.
a bolje da se to desi čim kasnije, zar ne?
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 12:19   #29
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
a bolje da se to desi čim kasnije, zar ne?
A čuj, kad ti krećeš u to u oblacima, ti ne znaš hoćeš li se jednog dana probuditi, uostalom, isto kao ni s nekim tko nema djecu. Tko može odmah izracionalizirati da mu ne treba to u životu - super. Ja mislim da ja ne bih mogla. A i ak možeš izracionalizirati, znači da emocija ni nema. Također bi mi se fućkalo šta selo kaže, jer ja sam takva, ali opet, ja nisam ni bila u tome, pa govorim sa strane.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 12:25   #30
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
A čuj, kad ti krećeš u to u oblacima, ti ne znaš hoćeš li se jednog dana probuditi, uostalom, isto kao ni s nekim tko nema djecu. Tko može odmah izracionalizirati da mu ne treba to u životu - super. Ja mislim da ja ne bih mogla. A i ak možeš izracionalizirati, znači da emocija ni nema. Također bi mi se fućkalo šta selo kaže, jer ja sam takva, ali opet, ja nisam ni bila u tome, pa govorim sa strane.
zanimljiva teza
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 12:26   #31
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
zanimljiva teza
I točna
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 12:29   #32
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
I točna
ma 100 %
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 12:33   #33
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ma 100 %
Pa ja da bih se išla upuštati u tako nešto bih morala imati baš jake emocije, ak mi je tip li-la, ne bih. A kad imaš jake emocije mozak je na rezervi.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 12:35   #34


Svaka veza može propasti ili opstati. Sa i bez djeteta.
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 12:37   #35
ako koja, imam i pozitivnih i negativnih iskustava.
Prevladavaju ova pozitivna.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 12:41   #36
Quote:
Vesper Arlene kaže: Pogledaj post
Nije svaka žena sposobna biti u takvoj vezi. Nije sve za svakog. Možda je bolje pitanje kako okolina prihvaća cure koje normalno prihvate da njihov muškarac ima dijete iz propalog braka. Bar pola problema u takvim vezama izvire iz 'što će selo reći' i okoline koja kao da jedva čeka da taj par propadne jer bi po svemu sudeći - trebao propasti.
ljudi koji se zamaraju sa "sto ce selo rec", ne bi trebali ni bit u vezi, a kamoli imat djecu
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 12:52   #37
:izlaziizormara: Meni ne bi smetalo da ima dijete iz propalog braka...
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 12:59   #38
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Pa ja da bih se išla upuštati u tako nešto bih morala imati baš jake emocije, ak mi je tip li-la, ne bih. A kad imaš jake emocije mozak je na rezervi.
Ovo.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 13:09   #39
što su jake emocije doli pičkino ludilo koje kad se smiri, ostaju samo problemi, ako bezglavo srljaš
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 13:31   #40
Postoji i nešto što se zove ljubaf
haram is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:40.