Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2014., 11:25   #1
Odbijanje...

Pozdrav ekipi,

Nisam osoba koja se voli okolo žaliti bližnjima, pa sam odlučio doći ovdje u nadi da će mi netko dati dobar savjet. Prije dvije godine sam skroz slučajno upoznao prekrasnu djevojku. Bilo je to skroz glupo upoznavanje putem fejsa jer nisam baš tip koji voli redovito izlaziti subotom, jako jako rijetko... Na početku samo pričanje, i to baš ugodno. Osjetiš kako se radi o čudesnoj djevojci koja nije kao većina današnjih cura. Jako rijetko objavljuje statuse po fejsu, slike i ostale stvari, pa vidiš kako cura drži do svoje privatnosti.

Pričali smo 2-3 mjeseca praktički o svemu. Bilo mi je zanimljivo kad bi se jako loše osjećao jedan dan, a ona se javi sa jednostavnim "ej" i istog trena sam se osjećao bolje, ispunjeno... ne znam kako je uopće došlo do toga. Nažalost jako je zauzeta osoba jer voli puno učiti i jako puno vodi brigu o faksu, pa nisam htio ništa forsirati da ju ne naljutim. Vidjeli smo se samo 3 puta i vidi se na njoj da očito nije baš za neke veze, jer joj je faks na prvom mjestu.

Ono što mene zanima kako nakon početnog dopisivanja osoba može samo odjednom zaboraviti na sve to, imam osjećaj kao da sam joj bio samo neki tamo papak koji će joj ispuniti slobodno vrijeme. Ona očito više voli biti zatvorena u svojoj kući. Nakon nekog vremena se nismo čuli, ali bi uvijek pokušao ostvariti kontakt s njom, ali to je bilo ništa. Ili uopće ne pročita poruku ili se samo onako javi iz pristojnosti očito. Ne razumijem...

Pitao sam je li to zbog mene, ali kaže da nije i sad si mislim u čemu je onda problem. Frustrira me što napokon upoznam takvu djevojku u životu. Pametna, lijepa, ima prekrasan karakter i zna cura što hoće. Kroz srednju sam bio jako aktivan sportaš, pa sam bio na meti dosta lijepih cura, ali mi se nije sviđalo što puše, vole alkohol i žele biti u centru pažnje, pa sam to uglavnom ignorirao. Jednostavno ne volim takvo okruženje i onda sanjaš tako mlad da će ti u susjedstvo doći totalna suprotnost, ali ništa od toga. Upoznaš takvu osobu preko prokletog fejsa i sve super, misliš si pa napokon prava djevojka, kad ono boom. Ništa od toga.... Ovo sam sve ispričao samo najboljem prijatelju koji mi je istog trena rekao da cura ima poremečaj ličnosti i da tu ništa ne mogu. Nešto sitno sam pričao sa njezinom frendicom i ona mi je rekla da se zna nekad jako čudno ponašati, da samo odjednom se isključi od svega.

Ne bi se raspisivao u vezi ovog na forumu, ali se već neko vrijeme osjećam jako loše zbog svega što se dogodilo. Jako me pogodilo njezino odbijanje, a ja ne mogu prestati misliti na nju. Jako sam osjećajna osoba i to me itekako živcira, jer nakon ovog treba biti jak, a ja ne mogu. Ne želim uvrijediti nikoga, ali toliko današnjih cura želi biti u centru pažnje, pa sve živo stavljaju na fejsu kako bi fascinirali nekoga, a ova čudesna djevojka je baš suprotnost, kao da smo negdje u devedesetima bez sve ove glupe tehnologije.


I što mi sad preostaje. Ne želim forsirati da još ne bi ispao neki luđak koji ju želi napastovati ili nešto tako slično. Imamo toliko sličnosti, ali eto nije suđeno izgleda, ne znam što da kažem više.

Zanima me ima li netko slična iskustva ili ima dobre savjete kako zaboraviti na nju i nastaviti dalje? Možete mi poslati i poruku ako nije problem...

Hvala unaprijed i isprike na pismu
Bumblebee24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 12:02   #2
1. Ugasi fejs
2. Upiši sport
3. Počni izlaziti

Vidjeli ste se tri puta, da te gleda kao rasplodni materijal ne bi imao mira od nje. Takve su ti žene kada ih netko ozbiljno zanima. Imale poremećaj ili ne.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 12:06   #3
Igram ja nogomet majstore, ali nije bitno gdje

Hvala na odgovoru...
Bumblebee24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 12:30   #4
mene zanima ta 3 puta kad ste se vidjeli, jesi ti što pokušao ? nekakav zagrljaj, poljubac, ili si samo sjedio ko drvena marija? xD
ipak ste se 3 puta vidjeli, trebao si ako nisi .. predugo čekanje te može samo zakopati još više .. i poslje nema povratka

a sad, može biti da si joj preko fejsa bio super, a kad te uživo vidjela ohladila se ..

imao sam prije nekoliko godina situaciju isto kao ti, cura mi se stalno javljala, nije mi dala mira na fejsu, sve živo lajka, svaku glupost,
šalje mi poruke , čak i malo dosadna ali nije mi smetalo
isto tako predivna i prekrasna cura, ono stani pa gledaj .. a kako je slatka tek bila uživo, ali kad me vidila odma je rekla da nemože dugo biti bla bla , osjetio sam da se ohladila, jer drugačija je slika na fejsu nego u stvarnosti ..

vjerojatno joj se uživo nisam fizički svidio, imam krive zube, a i možda joj moja spika nije odgovarala, nekad znam brzo i nervozno pričati ..
a i bila je dosta mlađa od mene .. a i nisam baš ništa pokušao jer nakon pića je išla na bus, tako da šetnja + poljubac 0 bodova .. možda stvarno nije mogla duže ostati , ali kasnije po porukama sam skužio da nije previše zainteresirana ..

ali to mi je bila škola da se više ne zanosim preko fejsa, a i od tada se više ne dopisujem .. neda mi se.

tako ubuduće kad ti se neka cura javlja na fejsu i imaš osjećaj da joj se sviđaš i da bi moglo nešto biti, ne zanosi se unaprid, pričekaj da se vidite uživo
i dopisuj se max. tjedan dana pa zovi van i onda u akciju, danas se većina ljubi na prvom dejtu, i odma saznaš na čemu si.

Zadnje uređivanje Stranger FX : 01.11.2014. at 13:04.
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 12:39   #5
Hvala stranger na odgovoru!

Nisam ništa pokušavao jer sam prvo htio da budemo prijatelji, ali mi se s vremenom počela sve više sviđati. Cura je jednostavno prezauzeta svojim faksom i možda zbog toga baš ništa ne želi. Ma jako komplicirano i ima još detalja, ali bi mogao knjigu napisati.

Ne volim sve odmah na brzinu da ne ispadnem neki čudak i luđak, jer tko zna što cura misli...
Bumblebee24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 12:52   #6
Quote:
Bumblebee24 kaže: Pogledaj post
Hvala stranger na odgovoru!

Nisam ništa pokušavao jer sam prvo htio da budemo prijatelji, ali mi se s vremenom počela sve više sviđati. Cura je jednostavno prezauzeta svojim faksom i možda zbog toga baš ništa ne želi. Ma jako komplicirano i ima još detalja, ali bi mogao knjigu napisati.

Ne volim sve odmah na brzinu da ne ispadnem neki čudak i luđak, jer tko zna što cura misli...
ali to ti je krivo, tako ćeš samo dobiti friendzone pa ti vidi

slažem se onim što je napisao @aljehin
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 13:01   #7
Quote:
Bumblebee24 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipi,

Nisam osoba koja se voli okolo žaliti bližnjima, pa sam odlučio doći ovdje u nadi da će mi netko dati dobar savjet. Prije dvije godine sam skroz slučajno upoznao prekrasnu djevojku. Bilo je to skroz glupo upoznavanje putem fejsa jer nisam baš tip koji voli redovito izlaziti subotom, jako jako rijetko... Na početku samo pričanje, i to baš ugodno. Osjetiš kako se radi o čudesnoj djevojci koja nije kao većina današnjih cura. Jako rijetko objavljuje statuse po fejsu, slike i ostale stvari, pa vidiš kako cura drži do svoje privatnosti.

Pričali smo 2-3 mjeseca praktički o svemu. Bilo mi je zanimljivo kad bi se jako loše osjećao jedan dan, a ona se javi sa jednostavnim "ej" i istog trena sam se osjećao bolje, ispunjeno... ne znam kako je uopće došlo do toga. Nažalost jako je zauzeta osoba jer voli puno učiti i jako puno vodi brigu o faksu, pa nisam htio ništa forsirati da ju ne naljutim. Vidjeli smo se samo 3 puta i vidi se na njoj da očito nije baš za neke veze, jer joj je faks na prvom mjestu.

Ono što mene zanima kako nakon početnog dopisivanja osoba može samo odjednom zaboraviti na sve to, imam osjećaj kao da sam joj bio samo neki tamo papak koji će joj ispuniti slobodno vrijeme. Ona očito više voli biti zatvorena u svojoj kući. Nakon nekog vremena se nismo čuli, ali bi uvijek pokušao ostvariti kontakt s njom, ali to je bilo ništa. Ili uopće ne pročita poruku ili se samo onako javi iz pristojnosti očito. Ne razumijem...

Pitao sam je li to zbog mene, ali kaže da nije i sad si mislim u čemu je onda problem. Frustrira me što napokon upoznam takvu djevojku u životu. Pametna, lijepa, ima prekrasan karakter i zna cura što hoće. Kroz srednju sam bio jako aktivan sportaš, pa sam bio na meti dosta lijepih cura, ali mi se nije sviđalo što puše, vole alkohol i žele biti u centru pažnje, pa sam to uglavnom ignorirao. Jednostavno ne volim takvo okruženje i onda sanjaš tako mlad da će ti u susjedstvo doći totalna suprotnost, ali ništa od toga. Upoznaš takvu osobu preko prokletog fejsa i sve super, misliš si pa napokon prava djevojka, kad ono boom. Ništa od toga.... Ovo sam sve ispričao samo najboljem prijatelju koji mi je istog trena rekao da cura ima poremečaj ličnosti i da tu ništa ne mogu. Nešto sitno sam pričao sa njezinom frendicom i ona mi je rekla da se zna nekad jako čudno ponašati, da samo odjednom se isključi od svega.

Ne bi se raspisivao u vezi ovog na forumu, ali se već neko vrijeme osjećam jako loše zbog svega što se dogodilo. Jako me pogodilo njezino odbijanje, a ja ne mogu prestati misliti na nju. Jako sam osjećajna osoba i to me itekako živcira, jer nakon ovog treba biti jak, a ja ne mogu. Ne želim uvrijediti nikoga, ali toliko današnjih cura želi biti u centru pažnje, pa sve živo stavljaju na fejsu kako bi fascinirali nekoga, a ova čudesna djevojka je baš suprotnost, kao da smo negdje u devedesetima bez sve ove glupe tehnologije.


I što mi sad preostaje. Ne želim forsirati da još ne bi ispao neki luđak koji ju želi napastovati ili nešto tako slično. Imamo toliko sličnosti, ali eto nije suđeno izgleda, ne znam što da kažem više.

Zanima me ima li netko slična iskustva ili ima dobre savjete kako zaboraviti na nju i nastaviti dalje? Možete mi poslati i poruku ako nije problem...

Hvala unaprijed i isprike na pismu
a frend je psihijatar da tak dijeli dijagnoze

jednostavno si najdi neku zanimaciju, idi među ljude
nemoj preveć mislit na nju jer buš poludjel s mislima kaj bi bilo da je bilo

i kao što neko tu reče fejs nije mjesto za upoznavanje ljubavi života, možda među teensima
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 13:17   #8
Quote:
mala nemirna kaže: Pogledaj post

i kao što neko tu reče fejs nije mjesto za upoznavanje ljubavi života, možda među teensima
upravo to!
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 13:29   #9
Sve u redu, cijenim svačije mišljenje, ali ne tražim da mi pametujete o fejsu i o izlascima već čisto pitam ako netko ima savjet kako zaboraviti na sve to jer mi je strašno stalo do te osobe.

Nije meni namjera naći djevojku preko fejsa, foruma ili chata, ovo je bilo sasvim slučajno. Kroz facebook, msn i ostale gluposti sam upoznao dosta super ljudi, a s nekima sam i dalje u kontaktu. Ovo je bilo kao svako drugo, čista zezancija, pričaš o svemu i eto odjednom "nažalost" izraste u nešto puno više.
Bumblebee24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 13:42   #10
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Vidjeli ste se tri puta, da te gleda kao rasplodni materijal ne bi imao mira od nje. Takve su ti žene kada ih netko ozbiljno zanima. Imale poremećaj ili ne.
Ma naravno, žene su ovakve i onakve, a kad muški daju odjeb svemu što nije prikladan rasplodni materijal onda je to u redu, kaj ne?

Quote:
Bumblebee24 kaže: Pogledaj post
Sve u redu, cijenim svačije mišljenje, ali ne tražim da mi pametujete o fejsu i o izlascima već čisto pitam ako netko ima savjet kako zaboraviti na sve to jer mi je strašno stalo do te osobe.
Nemre ti bit strašno stalo do nekog koga pošteno nisi ni vidio u stvarnosti. Sve to zvuči tako nezrelo i opsesivno da mi više liči kako si ti osoba koja ima problem. Drugim riječima, samo si zaluđen, hormoni su malo zakuhali, ali proći će to.

I mislim, svaka normalna bi uhvatila distancu da joj nakon tri susreta počneš implicirati nekakav obvezujući odnos / proguravati fizički kontakt. Takve stvari užasno umaraju i jednostavno su creepy.

Zadnje uređivanje Gama7 : 01.11.2014. at 14:02.
Gama7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 14:09   #11
U redu ovo za hormone, možda i jesam očito previše očekivao s vremenom i umislio si nešto, ali ovo zadnje što si napisala je smiješno. Nisam ništa forsirao već je očito takva osoba i ima previše svojih crnih trenutaka da samo odjednom se izgasi iz svega. Krivo shvatite neke stvari, ali nema veze...

Hvala svima što su odgovorili, uglavnom pametne stvari dolete porukom, ali u redu. Razumijem da neki žele ispasti frajeri i pametnjakovići, ali neka, svatko ima svoje mišljenje. Pozzz
Bumblebee24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 14:27   #12
Quote:
Bumblebee24 kaže: Pogledaj post
Nisam ništa forsirao već je očito takva osoba i ima previše svojih crnih trenutaka da samo odjednom se izgasi iz svega.
Po čemu je očito da ima previše crnih trenutaka?

Žena najvjerojatnije ima potrebu da se ponekad posveti sebi i da u to vrijeme nije dostupna nikome. Što je sasvim na mjestu ako ima težak studij i sl. obaveze. Isto kao što je na mjestu da ne polaže račune strancima koje je vidjela samo triput u životu. Čisto normalno rezoniranje s njezine strane.
Gama7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 16:08   #13
Quote:
Bumblebee24 kaže: Pogledaj post
Sve u redu, cijenim svačije mišljenje, ali ne tražim da mi pametujete o fejsu i o izlascima već čisto pitam ako netko ima savjet kako zaboraviti na sve to jer mi je strašno stalo do te osobe.

Nije meni namjera naći djevojku preko fejsa, foruma ili chata, ovo je bilo sasvim slučajno. Kroz facebook, msn i ostale gluposti sam upoznao dosta super ljudi, a s nekima sam i dalje u kontaktu. Ovo je bilo kao svako drugo, čista zezancija, pričaš o svemu i eto odjednom "nažalost" izraste u nešto puno više.
pa rekla sam ti, ako oćeš zaboravit najdi si neku zanimaciju di buš među ljudima ili da bar nekaj radiš pa se s tim zamaraš a ne s ženskom koja te otpilila
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 16:41   #14
Imao sam sličan slučaj takav i to jednostavno živcira. Sve super krasno, a onda...ništa, onda opet super krasno, a onda...ništa. Daj odluči se!
Ne kažem tebi! xD

Ali u svakom slučaju ono što je Nemirna rekla. Nađi si zanimaciju.
MadAce is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 16:43   #15
Quote:
Gama7 kaže: Pogledaj post
Po čemu je očito da ima previše crnih trenutaka?
Po tome što ne gori od želje za dotičnim. Mislim, zar nije jasno, poput 2+2? I dobro se zna da je dobra osnova za dijagnozu ovakva seksualno-romantična letargija (pogotovo kad se radi o pravom ulovu od muškarca).
ur-faust is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 17:16   #16
Hvala MadAce, dosta slična situacija. Samo na kraju stvarno glupo sve ispadne, jer malo je takvih osoba danas. Trudiš se, ali uzalud nažalost.

Razumijem da je zanimacija možda izlaz, ali imam ih i previše no trebat će se dobro potruditi da se zaboravi netko tako specijalan.

Hvala svima na komentarima, i posebno onima što su poslali poruku, veliko hvala
Bumblebee24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 17:24   #17
Moguce je da se cura isto zagrijala, ali nije tip cure koja voli da se previse polako stvari razvijaju. Kada poslije 3 sastanka nisi pokusao nista, cak ni da je poljubis, niti si vjerovatno na bilo koji nacin pokazao da ti je stalo do neceg vise od prijateljstva, mozda se razocarala i ohladila.
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 17:24   #18
Quote:
ur-faust kaže: Pogledaj post
Po tome što ne gori od želje za dotičnim. Mislim, zar nije jasno, poput 2+2? I dobro se zna da je dobra osnova za dijagnozu ovakva seksualno-romantična letargija (pogotovo kad se radi o pravom ulovu od muškarca).
Moram se složiti s ovime. (na podjednako sarkastičan način )

Ok, cura je možda mogla biti malo izravnija i reći jedno veliko NE, ali to nije napravila, no njezino ponašanje govori što ona želi, točnije NE želi.

A autorov stav mi je poprilično odbojan, o sebi sve najbolje, sve najljepše, on je sve super napravio, on nije nigdje fulao, ona nije zainteresirana, pa sigurno ima nekakav poremećaj ličnosti.

A nigdje nisi ni razmatrao opciju da možda jednostavno nije zainteresirana za tebe takvog kakav jesi?
Na prvu si joj se činio super i sve to, ali ipak je skužila da nije zainteresirana, što mislim da vrlo očito nije.

Ok, stvarno je bed kada ti se netko jako svidi i kada ti se učini da imaš šansu da se nešto dogodi, i onda to sve nestane, to nije lijep osjećaj nikako, i teško je to prebroditi nekada.

No i dalje mi imaš jako odbojan stav u kojemu mi zvuči kao da si ti uvjeren da ti nju zaslužuješ poput nekakve nagrade, a ona ima problema zato što to isto ne shvaća
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 17:44   #19
Ne znam gdje sam sebe dizao u nebesa, jer mi to nije bila namjera. Krivo si shvatio ako misliš da sam neki pametnjaković koji o sebi samo najbolje...

Shvatio sam da je nezainteresirana očito, ali prekasno kad ti već toliko znači i nemreš protiv toga. Nije mi sad jasno kako vas tu par dobije krivu sliku o mom problemu, ali dobro, ne razmišljamo svi isto

A ovo da ju zaslužujem kao nagradu je u najmanju ruku gnjusno, šta da ti kažem...
Bumblebee24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 17:47   #20
go for it. po ovome sto si napisao mogu vidjeti da ti se iskreno svidja ta cura i da ona nije neka siparica poput ostalih cura, a takve je vrlo rijetko naci. pogotovo u ovo moderno doba! ako ti je zaista stalo do nje, potrudi se malo bolje. pozovi je u kino, kazaliste... odite na nekakve sportske aktivnosti ili utakmice tipa hokej. to sto se mozda ponekad iskljuci je normalno. svakome treba malo vremena da sanjari ili razmislja. steta bi bilo odustanes samo tako. da je sve u zivotu lako ne bi bilo interesantno ^^ ako nemas volje za njome, nadji si neke hobije ili citaj knjige. kad imas puno obaveza, svejedno ti je za sve
goddesoflove is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:39.