Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2014., 23:34   #41
ExHandsome: Ne tražim curu svojih godina, nego nešto mlađu od sebe. Ne vidim zašto bi bio problem naći mlađu, a da je nevina, recimo. I ne, ne tražim curu koja je "netaknuta", jednostavno jednu koja je pristojna i ne radi gore opisane gadarije. Također, džabe ti je uspoređivati iznutrice sa oralnim seksom ili raditi neke slične usporedbe, jer to nema nikakvog smisla. Isto tako, moja se filozofija ne svodi na to da takva cura slična meni mora postojati jer ja postojim. Napričao si gomilu gluposti, nisi rekao ništa pametno, pa ti stoga ne mogu ništa pametno ni odgovoriti.

Možda bi bilo dobro da sam ja upoznao te dvije cure o kojima ti pričaš. Ali ajde, izgleda da nisam bio te sreće xD

Zadnje uređivanje Juneborn : 07.11.2014. at 00:10.
Juneborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 23:41   #42
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Da, jasno mi je, što si stariji to je teže.
Recimo da se ima više gradiva za nadoknaditi. I neće svi imati razumijevanja.
Ali ionako ni inače nemaju ljudi pretjerano puno razumijevanja za druge, bili oni late bloomeri ili ne.
Nitko me nije uzeo za ruku i rekao da će mi pokazati svijet. Otkrivala sam ga sama, malo po malo
Da mi osoba od 30 kusur godina kaze da nije imala kontakt sa suprotnim spolom, pa makar niti dublji konverzacijski kak je spomenuto na temi, nisam ziher da ne bih imao predrasudu da se tu radi o nekakvim problemima.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 00:10   #43
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Da mi osoba od 30 kusur godina kaze da nije imala kontakt sa suprotnim spolom, pa makar niti dublji konverzacijski kak je spomenuto na temi, nisam ziher da ne bih imao predrasudu da se tu radi o nekakvim problemima.
Slažem se, tu se radi o ljudima koji imaju određene probleme. Meni je 28 godina, tako da se ne mogu kvalificirati za osobu koja ima 30 i kusur godina (što je grupa ljudi na koju se ti referiraš), no, u mojem slučaju, presudilo je 8 godina liječenja od epilepsije (do neke 18. godine veza je za mene bila nemoguća, zdravlje se moralo riješiti - i emocionalno i psihičko, pa i fizičko), te nakon toga jedna veza od 2 godine koja me poprilično sjebala emocionalno i psihološki (zbog ove veze sam nakon epilepsije doživio opet još jedan emocionalni i psihološki krah - to sam prebolio), te također činjenica da sam izbirljiv po pitanju biranja cure.

Ja priznajem da sam imao određene probleme zbog kojih nisam mogao ostvariti kontakt sa curom, to uopće ne krijem. Nisam ni jedini. Gubljenje nevinosti je nešto što sam mogao davno obaviti. No kao što sam rekao, izbirljiv sam po pitanju cure, a današnjim curama fali pristojnosti i dostojanstva. Cure danas samo izgledaju pristojno, a daleko su od toga. Ja sam do sada uglavnom primjetio da većina žena pokušava proći na temelju izgleda, a na temelju drugih osobina nemaju skoro ništa za ponuditi. Ne samo to, nego čak i najveće drolje u gradu se pokušavaju prodati za fine cure, i vuku muškarce za nos, i ne želim nasjesti na nešto takvo. Svaka čast svakome, no mislim da svatko ima svoj ukus, pa tako i ja imam svoj. Nasjeo sam jednom, i morao bih biti krajnje glup da nasjednem opet. Znaš kako se kaže..."Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me."

Zadnje uređivanje Juneborn : 07.11.2014. at 00:20.
Juneborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 00:39   #44
Ja čak i nisam nešto puno kasnila, s izlascima i dečkima sam počela sa 16, skoro 17, ali u glavi sam definitivno zaostala u razvoju. Imam 23, a osjećam se (i često ponašam) ko da mi je 17 Tek sam sad mentalno na razini srednje škole. Nije ni čudo kaj se nisam nikad uklapala i oduvijek sam si bolja s par godina mlađima od sebe haha.. Malo sam se uozbiljila od kad sam počela radit, ali i dalje sam djetinjasta iako sam na poslu profesionalna i dobro se zakamufliram pa me još nisu prokužili. Ne smatram to nedostatkom, bolje je duže bit mlad
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 00:47   #45
Quote:
Juneborn kaže: Pogledaj post
I ne, ne tražim curu koja je "netaknuta", jednostavno jednu koja je pristojna i ne radi gore opisane gadarije. Također, džabe ti je uspoređivati iznutrice sa oralnim seksom ili raditi neke slične usporedbe, jer to nema nikakvog smisla. Isto tako, moja se filozofija ne svodi na to da takva cura poput mene mora postojati jer ja postojim. Napričao si gomilu gluposti, nisi rekao ništa pametno, pa ti stoga ne mogu ništa pametno ni odgovoriti.
Nisam ti napisao gluposti.. rijetko kad ih pišem. Možda tek ponekad na malo glupkast način

Poanta je da.. PREVIŠE tražiš. Pod kontrolom si svoje iluzijski projicirane fantazije. Kvalificiraš društva da su radila gluposti slušajući svoje nagone, i to samo zato jer si ti pronalazio nagone u nečemu drugome.

To nije najs. Evo ja sam solo, u 30tima. Kaj da sad idem potencijalnoj curi od npr 28 let djelit pamet zašto je uopće spavala s nekime i zašto mene nije čekala 28 godina? Rekla bi da sam idiot, i bila bi u pravu.

Nije ona kriva kaj se nisam oženil s 20 god

ps: i isto ti je kao iznutrice. Slina je čak lakše probavljiva Cure zanima erotika i seks i glupo je da sad ih idemo etiketirat zbog toga

Inače, saaaavršeno te razumijem čisto da znaš. Ali moj topao savjet je.. da iskoračiš iz te fantazije. Zbog sebe. Prekonvertiraj se, takva selektivnost će ti potratit život. Polovinu najaktivnijeg već i jest.


Quote:
Možda bi bilo dobro da sam ja upoznao te dvije cure o kojima ti pričaš. Ali ajde, izgleda da nisam bio te sreće xD
Jedna je jako uživala u mom društvu, nasmijavao sam je do boli, ali nisam je htio frknut jer.. cjenio sam je zbog toga, bila je i super cura, samo bi je pokvario Nešto noćne erotike mi je bila preslaba kompenzacija da uništim jedno takvo divno biće. Imala je divan osmijeh, smijala se baš onako iz petnih žila.. kao tinejdžerka. Nagovarale su me njene frendice da napravim nešt ali.. nisam imao srca.

Imam njen broj al starija je 6 god od tebe, a nisam je toliko dugo ni čuo ni vidio.

Enivej, nevinost i čednost je najmanja bitna stvar danas kod bilo koga. Puno stvari se još mora poklopit da bi cura i dečko bili jedno za drugo. Vidjet ćeš kad uđeš u odnos sa ženom da je tu još čitav špil karata koje se moraju posložiti da biste oboje bili.. jedno za drugo.

Sretno.
__________________
J.S.B. - 4some, 3some, 2some - handsome :DDD
ExHandsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 01:10   #46
ja sam se savim normalno razvijala u tom pogledu, no u zadnje vrijeme taj razvoj kao da je stao, skoro svakog dečka koji pokuša nešto sa mnom odbije jer me uvijek nešto zasmeta kod njega, jer mi je dosta vezica i jer želim onog ''pravog'', pomalo ispitujem sebe kao osobu zbog takvog krutog stava ne znam je li je to do rutinerstva životnog koji mi se zavukao u kožu ili do nečeg drugog, ali trenutno jednostavno nisam spremna za neke drastične promijene u životu i stvarno moram izgubit pamet za potencijalnim dečkom
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 01:38   #47
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
ja sam se savim normalno razvijala u tom pogledu, no u zadnje vrijeme taj razvoj kao da je stao, skoro svakog dečka koji pokuša nešto sa mnom odbije jer me uvijek nešto zasmeta kod njega, jer mi je dosta vezica i jer želim onog ''pravog'', pomalo ispitujem sebe kao osobu zbog takvog krutog stava
Tvoj razvoj nije stao, već si odlučila preskočiti par koraka u osobnom razvoju.
Samo nemoj pretjerati s tim preskocima
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 07:34   #48
Znao sam da će tema otići u ovom smjeru.

Ja govorim o osobama koje su se kasno psihički i fizički razvile, majka priroda je kasno pokucala na vrata.
Ne o osobama koje su htjele, a nisu mogle ili ne žele zbog nekih svojih ideala.

Da nastavim...

Određene stvari mi također nisu išle u prilog, povučen sam bio i odrastanje u malom ruralnom mjestu mi nije pomoglo. Odlazak u veći grad na faks mi je pomogao otvoriti se, to stoji, ali moj nedostatak iskustva koje se očito trebalo skupiti ranije je bio vidljiv.

Kako se TAKVI snalaze u društvu, pogotovo ako nemaju "ekipu"?
MadAce is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 09:35   #49
Quote:
ExHandsome kaže: Pogledaj post
Štoviše čak! Tehnologija danas, cure na dlanu.. ja sam ih morao, kad već pričaš o tehnologiji, lovit prek one hebene vip-adrenaline kad nije bilo ni neta, ni MMS-a ni digitalnih kamera Pa da vidiš show kad se nađemo

Enivej razmisli JĆP.. pubertet, taj filing bit blizu cure, osjećaj kad te pozove u vrijeme dok su joj starci negdje kod bake.. mrak, tmina, istražujete se..

Nisu se zanimali za cure? Tu si u pravu.

Ali pitam se.. kakve druge pogone možeš imat sa 17? Kad su cure najslađe?

Je je istina. Zlatno vrijeme. Uvijek je trebalo malo potruditi se da skužiš kome si simpa, tko ti daje znakove i... uvijek se našao netko I to je bio taj jedan filing koji ti nije dao da gledaš igdje drugdje..

Sad prek neta, i u 30-tima well.. its a different story. Previše scama i nerealnih apstrakcija.
Pusti ti tu svu tehnologiju.. ona nije ni dobra ni loša, ali on line komunikacija je nešto sasvim drugo od one u stvarnom životu. A tu mnogi danas štekaju.

Ja sam cura, i mogu ti reći samo ono što sam proživjela sa svoje strane. Ne bih čak rekla da me nisu zanimali dečki, ali jednostavno nisam nikad pokušala ni nešto istraživati u tom smjeru. Zaokupirala sam se školom/faksom, obiteljskim obavezama, igrala na kompu i slično. I vrijeme je prolazio.

Eh sad.. upravo o tome ti pričam. Potrebno je malo se potruditi. Neki od nas se nisu trudili u to doba. Recimo da sam preskočila tu neku fazu glupiranja. Nije da nisam mogla razgovarati s osobom suprotnog spola, ali nikad nešto ozbiljnije od svakodnevnih tričarija.


Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Da mi osoba od 30 kusur godina kaze da nije imala kontakt sa suprotnim spolom, pa makar niti dublji konverzacijski kak je spomenuto na temi, nisam ziher da ne bih imao predrasudu da se tu radi o nekakvim problemima.
Ako se ne varam, autor teme ima 23-4 godine?

Da, što smo stariji, to je teže. I jasno je da osoba od 30 godina ima problem. Isto kao i ona od 23-4.
Iako ih ne percipiramo jednako teškim problemom, pa ćemo obično drugačije gledati na njih.

Quote:
MadAce kaže: Pogledaj post
Znao sam da će tema otići u ovom smjeru.

Ja govorim o osobama koje su se kasno psihički i fizički razvile, majka priroda je kasno pokucala na vrata.
Ne o osobama koje su htjele, a nisu mogle ili ne žele zbog nekih svojih ideala.

Da nastavim...

Određene stvari mi također nisu išle u prilog, povučen sam bio i odrastanje u malom ruralnom mjestu mi nije pomoglo. Odlazak u veći grad na faks mi je pomogao otvoriti se, to stoji, ali moj nedostatak iskustva koje se očito trebalo skupiti ranije je bio vidljiv.

Kako se TAKVI snalaze u društvu, pogotovo ako nemaju "ekipu"?
Nitko ovdje ti ne može dati recept kako. Niti mahnuti štapićem i stvoriti ti neku ekipu. Koliko god to izgledalo divno, na tebi je da se pokreneš.
Sad je pitanje je li povučenost rezultat nedostatka iskustva ili obrnuto?

Danas se dobar dio ljudi pravi da zna sve, iskusili su svašta, proživjeli lude avanture, glupirali se, što li god već sve ne... pa stječem dojam kako misliš da tvoj život nije adekvatan i da te upravo taj nedostatak iskustva koči da uopće pokušaš skupiti neka nova. Nitko ti neće usipati u glavu iskustvo, sam ga trebaš proživjeti.

Želiš pronaći neku ekipu? Pogledaj koje su ti opcije u okolini?
Imaš li inače neke prijatelje s kojima bi se mogao družiti nešto više?
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 09:48   #50
Quote:
MadAce kaže: Pogledaj post
Znao sam da će tema otići u ovom smjeru.

Ja govorim o osobama koje su se kasno psihički i fizički razvile, majka priroda je kasno pokucala na vrata.
Ne o osobama koje su htjele, a nisu mogle ili ne žele zbog nekih svojih ideala.

Da nastavim...

Određene stvari mi također nisu išle u prilog, povučen sam bio i odrastanje u malom ruralnom mjestu mi nije pomoglo. Odlazak u veći grad na faks mi je pomogao otvoriti se, to stoji, ali moj nedostatak iskustva koje se očito trebalo skupiti ranije je bio vidljiv.

Kako se TAKVI snalaze u društvu, pogotovo ako nemaju "ekipu"?
Kako? Ako nisu nimalo zabrinuti i pričljivi, onda teško. I ja sam imala isti problem. Dio onoga što me pratilo u srednjoj, i danas je ostao. Znaju me kao plahu i povučenu, a tada sam bila još više. Treba pronaći istomišljenike. Kako? Možda kroz svoja interesna područja. Ako recimo, sviraš neki instrument, probaš naći nekoga tko u slobodno vrijeme bubnja po loncima npr. Mora biti nešto gdje možeš upoznati nekoga makar to bila sveučilišna knjižnica. Kontakte i prijatelje nećeš upoznati sjedeći doma u svoja 4 zida. Ok, možda ćeš piskarati na forumu ali mislim da to nije rješenje. Treba izaći van, pričati u četiri oka sa "živim" ljudima. Malo pomalo, korak po korak.
Ne događa se ništa preko noći ali je moguće. Ako si iz sela ili manjega grada, teže je, to je jasno. Živjela sam godinu dana u jednoj izrazito manjoj sredini pa znam kako to ide. Imaš li na raspolaganju auto? Ili nekoga tko ga ima?

Osobno sam dosta ekstremni primjer što se izlazaka tiče i tako. Jako dugo sam bila sama i priznajem da sam u to doba bila često tužna i depresivna. Moja samoizolacija trajala je do 21. godine. Do tada doslovno nisam imala nikoga. A nisam iz maloga grada. Dogodile su se stvari zbog kojih sam se jako povukla u sebe, istovremeno ne čineći ništa da to promijenim. S druge strane, do 18. godine išla sam u dvije srednje škole pa sam imala bitno manje vremena od većine vršnjaka. Svejedno, uvijek ostaje žaljenje, iako sada već puno manje nego prije, što se nisam ranije pokrenula. Kada sada gledam na to, zvučat će nevjerovatno ali i dan danas s ljudima iz redovne srednje nemam skoro pa ništa zajedničkoga. Jednostavno mi ta sredina nije odgovarala i osim neizlaženja, to je isto jedan od razloga zbog kojeg nisam imala prijatelja. Međutim, što je vrijeme odmicalo, bivalo mi je sve teže. U jednom sam trenutku konačno shvatila da će mi proći cijeli život ne budem li nešto poduzela. Tako da, ništa ne ide preko noći, treba vremena ali bolje nešto poduzeti, ma koliko se to činilo beznačajno, sitno i maleno. I najmanji je korak bolji od nikakvoga.
Funny Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 10:22   #51
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Da mi osoba od 30 kusur godina kaze da nije imala kontakt sa suprotnim spolom, pa makar niti dublji konverzacijski kak je spomenuto na temi, nisam ziher da ne bih imao predrasudu da se tu radi o nekakvim problemima.
Nije to stvar predrasude vec cinjenice

Ako dijete ne progovori rijeci do svoje pete godine ocito je da postoji neki problem u razvoju. Ako odrasla osoba do svoje...20, 22, 25 nije ostvarila nikakav ozbiljniji kontakt sa suprotnim spolom, takoder, znaci da je negdje doslo do problema u razvoju.

Cinjenice.

Quote:
Juneborn kaže: Pogledaj post
Ja priznajem da sam imao određene probleme zbog kojih nisam mogao ostvariti kontakt sa curom, to uopće ne krijem. Nisam ni jedini. Gubljenje nevinosti je nešto što sam mogao davno obaviti. No kao što sam rekao, izbirljiv sam po pitanju cure, a današnjim curama fali pristojnosti i dostojanstva. Cure danas samo izgledaju pristojno, a daleko su od toga. Ja sam do sada uglavnom primjetio da većina žena pokušava proći na temelju izgleda, a na temelju drugih osobina nemaju skoro ništa za ponuditi. Ne samo to, nego čak i najveće drolje u gradu se pokušavaju prodati za fine cure, i vuku muškarce za nos, i ne želim nasjesti na nešto takvo. Svaka čast svakome, no mislim da svatko ima svoj ukus, pa tako i ja imam svoj. Nasjeo sam jednom, i morao bih biti krajnje glup da nasjednem opet. Znaš kako se kaže..."Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me."
Ah...evo nam i patentne sheme US-a i LJES-a

Sam sam zato sto sam ja super, a svi oko mene katastrofa

Quote:
Funny Queen kaže: Pogledaj post

Osobno sam dosta ekstremni primjer što se izlazaka tiče i tako. Jako dugo sam bila sama i priznajem da sam u to doba bila često tužna i depresivna. Moja samoizolacija trajala je do 21. godine. Do tada doslovno nisam imala nikoga. A nisam iz maloga grada. Dogodile su se stvari zbog kojih sam se jako povukla u sebe, istovremeno ne čineći ništa da to promijenim. S druge strane, do 18. godine išla sam u dvije srednje škole pa sam imala bitno manje vremena od većine vršnjaka. Svejedno, uvijek ostaje žaljenje, iako sada već puno manje nego prije, što se nisam ranije pokrenula. Kada sada gledam na to, zvučat će nevjerovatno ali i dan danas s ljudima iz redovne srednje nemam skoro pa ništa zajedničkoga. Jednostavno mi ta sredina nije odgovarala i osim neizlaženja, to je isto jedan od razloga zbog kojeg nisam imala prijatelja. Međutim, što je vrijeme odmicalo, bivalo mi je sve teže. U jednom sam trenutku konačno shvatila da će mi proći cijeli život ne budem li nešto poduzela. Tako da, ništa ne ide preko noći, treba vremena ali bolje nešto poduzeti, ma koliko se to činilo beznačajno, sitno i maleno. I najmanji je korak bolji od nikakvoga.
Lijepo receno.
Nadam se da ce netko nesto nauciti i shvatiti iz ovog posta

Zadnje uređivanje Ajfel : 07.11.2014. at 10:32.
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 11:01   #52
Autoru teme: Jednostavno, izađi van. Ima valjda neka ekipa na faksu s kojom si dobar? Baviš se nekim sportom? Imaš neki hobi? Preporučujem ti škole stranih jezika, tamo su cure uvijek u većem broju od dečkiju, ili plesnu školu, gdje žene također češće dolaze. Nisu izlasci i barenje kvantna fizika pa da se tome pridaje takva važnost i toliko razbijaš glavu oko svega. Imaš samo 23 godine, nije da ti je prošao vlak. Ja sam također iz manjeg mjesta i nisam se baš nešto naizlazila u srednjoj, jer nije bilo baš mjesta po mom ukusu, ali je dolaskom na faks to došlo na svoje mjesto. I ne sjećam se da sam se ikad osjećala nedoraslo razgovoru jer, eto, nisam baš sa 16 visila vani svaki vikend. Problem je u tvojoj glavi, ne u drugima. I, koliko sam skužila, nije da nemaš apsolutno nikakvog iskustva sa suprotnim spolom?

Juneborn: Tvoj post vrvi izrazima kao što su drolja, odvratno, gadarije u vezi bilo čega oko seksa. Imam dojam da bi naposljetku i curu koja se poseksa s tobom okarakterizirao kao drolju, ako bi ti ga slučajno pokušala popušiti. Izvadi malo metlu iz guzice, seks je najnormalnija stvar na svijetu. Ti maltene vani vidiš samo orgijanja po grmlju i bakanalije po klubovima. Ili se prošetaj do obližnje crkve, nađi neku čednu damu i nabaci koji katolički ulet.
violent_violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 11:40   #53
Ekipa sa faksa je 160 km od mene. Odem nekada tamo, ali rijetko sada. Zapravo, tamo sam uspio pronaći ljude s kojima sam se uspio povezati.
Odem na kavu s njima, prošetam i slično...Dok s ljudima iz srednje škole koji su mi blizu nisam se nikako uspio složiti, a i svi izlasci su se svodili na oblokavanje.

Znam da je problem u mojoj glavi i neke stvari sam uspio riješiti (povučenost), nemam problema sa kominiciranjem sa suprotnim spolom, tj, imam više kontakta sa suprotnim spolom nego sa muškim.
Ali opet, moram posložiti ladice u glavi. :P
MadAce is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 11:43   #54
Quote:
MadAce kaže: Pogledaj post
Ekipa sa faksa je 160 km od mene. Odem nekada tamo, ali rijetko sada. Zapravo, tamo sam uspio pronaći ljude s kojima sam se uspio povezati.
Odem na kavu s njima, prošetam i slično...Dok s ljudima iz srednje škole koji su mi blizu nisam se nikako uspio složiti, a i svi izlasci su se svodili na oblokavanje.

Znam da je problem u mojoj glavi i neke stvari sam uspio riješiti (povučenost), nemam problema sa kominiciranjem sa suprotnim spolom, tj, imam više kontakta sa suprotnim spolom nego sa muškim.
Ali opet, moram posložiti ladice u glavi. :P
I?
Sto fali cuganju?
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 12:18   #55
ExHandsome: Dosta tražim, da, ali sve to nudim zauzvrat. Smatram to poštenim. Također, nisam potratio polovinu aktivnog života. Matematika ti ne štima Ali dobro, nije važno, ne da mi se razglabati o tome sada. Već sam rekao da ne želim biti sa curom koja je nekom random liku pušila ku*** iza grmlja i ševila se sa svakime, i svakom trpala jezik u usta. Niti neka koja se pobari sa drugim likom svakog vikenda ili čak više njih u jednoj noći, a takve znam. Smatram to odvratnim i ne želim takvu curu. Ako je ovo "aktivnost" o kojoj ti pričaš, onda mi je drago da sam to propustio.

Također, savršeno sam svjestan da žene žele erotiku i seks. Cura koju sam imao 2 godine i koja je bila u inozemstvu mi je otkrila sve svoje fetiše i želje što se tiče seksa, i o seksu smo razgovarali potpuno otvoreno i govorili jedno drugome što želimo. Nevin jesam, da, ali to ne znači da ne znam što žene žele. Nije teško znati što žele. Samo trebaš pitati i razgovarati o tome. I ne moraš mi govoriti da se treba više stvari poklopiti da dvoje ljudi zajedno funkcioniraju. Imao sam curu 2 godine, znam sve to.

Što se tiče čednosti, kako si ti to nazvao, meni je važno. Ne tražim djevicu mariju ili nešto slično, no gore opisanu curu ni u ludilu ne želim imati za partnericu. Ja shvaćam da je Zagreb jebodrom i da se svi je** sa svakim, to mi je jasno. Žao mi je ako ti je to normalna stvar, ali meni nije niti je ikada bila. A živim u Zagrebu već 21 godinu.

Quote:
Ah...evo nam i patentne sheme US-a i LJES-a

Sam sam zato sto sam ja super, a svi oko mene katastrofa
Čuj, ako ti tako kažeš... No puno ljudi oko mene i jesu katastrofa (ne svi, ali ih ima puno). Pristojnu curu je jaaako teško naći. Ovaj usrani grad u kojem živim imao je 21 godinu da me iskvari, i još nije uspio. Seri koliko hoćeš, no dečko poput mene sigurno neće biti sa gore opisanim tipom cure. Nevin sam vlastitim izborom...do sada sam mogao platiti za seks da sam htio. To je opcija koju imam svaki dan, a imam i više nego dovoljno novca za to. No ipak mi takvo nešto ne pada na pamet. Nemoj misliti da sam nevin jer sam glup, nesposoban, ružan ili mi fali samopouzdanja. Nije ni jedno, ni drugo, ni treće, ni četvrto. To je moj izbor. Pametan sam, zgodan sam, samopouzdanja imam i previše (zašto misliš da sam još nevin i ne popuštam pod pritiskom - to je upravo zbog samopouzdanja, ne zbog kompleksa. Komplekse koje sam imao, sam riješio). Nevinost mogu izgubiti, ako želim. Čekam pravu curu. Vrlo jednostavno. I ako mi ikada dosadi čekati, neće biti problem to riješiti (i ne, ovo ne znači da ću platiti za seks...ne moram plaćati, dovoljno sam sposoban da si nađem curu ako želim).

Da se razumijemo u još jednoj stvari - nakon ove veze od 2 godine, sam odlučio biti sam jedno vrijeme, i posvetiti se sebi. Dosta dugo nakon svoje 22. godine i nisam htio neku vezu. Dakle, nemoj misliti da sam tražio cijelo vrijeme i nisam mogao ništa naći, jer nisam. Imao sam period od barem nekih 4 godine gdje nisam baš ni tražio ništa, niti sam izlazio, jer sam htio vremena za sebe (u prošloj vezi sam dao sve, i povetio ogromne količine vremena njoj - htio sam jednostavno biti sam, posvetiti se sebi, imati za sebe vremena).

Nemoj ovo gore krivo shvatiti. Ne hvalim se i ne preseravam se. Samo govorim činjenice. Samo nekima je teško prihvatiti da ovo radim vlastitim izborom, nego misle da su obavezno kompleksi i nedostatak samopuzdanja, ili ružnoća u pitanju. Kod mene nije ništa od toga.

Quote:
Juneborn: Tvoj post vrvi izrazima kao što su drolja, odvratno, gadarije u vezi bilo čega oko seksa. Imam dojam da bi naposljetku i curu koja se poseksa s tobom okarakterizirao kao drolju, ako bi ti ga slučajno pokušala popušiti. Izvadi malo metlu iz guzice, seks je najnormalnija stvar na svijetu. Ti maltene vani vidiš samo orgijanja po grmlju i bakanalije po klubovima. Ili se prošetaj do obližnje crkve, nađi neku čednu damu i nabaci koji katolički ulet.
Molim te, prestani se glupirati. Savršeno sam otvoren prema seksu. Da vidiš neke konverzacije između mene i bivše, to bi ti bilo jasno. Nemam nikakve averzije prema seksu, samo prema promiskuitetu. Ne smeta me da cura spava sa svojim dečkom sa kojim je u vezi, smeta me kada cura to radi sa kime stigne. I ne, neću svoju curu nazvati droljom ako mi pruži oralni seks. Pružit ću ga i ja njoj. Nema problema. Seks je super stvar, ali neću to raditi sa svakim. I molim te, nemoj mi stavljati riječi u usta. Nikad nisam rekao da ću smatrati svoju curu droljom ako želi oralni seks, niti sam rekao da vidim ikakva orgijanja. Nemoj mi stavljati riječi u usta.

Također, moj post ne "vrvi" izrazima poput "drolja". Taj sam izraz upotrijebio možda 2 puta (ne da mi se brojati), tako da je teško da moji postovi "vrve" od tih izraza.

Zadnje uređivanje Juneborn : 07.11.2014. at 12:29.
Juneborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 13:36   #56
Quote:
Juneborn kaže: Pogledaj post
Također, nisam potratio polovinu aktivnog života. Matematika ti ne štima Ali dobro, nije važno, ne da mi se razglabati o tome sada.
Život za te oblike "sadržaja" je od 15-40. Ti si na 27 jel tako? Ispisuješ račune koje ti ego ne može naplatiti

Mene možeš tu hebat da svašt pišem. OK! Go ahead you.. you steiger! Ali.. ne možeš tijek života, mjau Kažem ti ubijaš mladost (i sebe) bespotrebnom fantazijom, a OK si dečko.

You can do better than that. You can be a hot shot, not a party breaker :klap:

Quote:
Već sam rekao da ne želim biti sa curom koja je nekom random liku pušila ku*** iza grmlja i ševila se sa svakime, i svakom trpala jezik u usta. Niti neka koja se pobari sa drugim likom svakog vikenda ili čak više njih u jednoj noći, a takve znam.
Pa što onda šta se nabadala na svačije pimpeke, dahtala u mraku, dizala suknjicu u zrak, gutala svakojake fluide i svakave ku**e pušila i prljala ruke, nokte i kosu od bijelu boju u haustoru? Pa tak i treba hebemu miša

Najbolje da ću jednoj jebozovnoj curi u kratkoj suknji solit pamet o celibatu, are you crazy?

Quote:
Smatram to odvratnim i ne želim takvu curu. Ako je ovo "aktivnost" o kojoj ti pričaš, onda mi je drago da sam to propustio.
OK, groovie man, hug a rainbow
__________________
J.S.B. - 4some, 3some, 2some - handsome :DDD
ExHandsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 13:57   #57
Quote:
ExHandsome kaže: Pogledaj post
Pa što onda šta se nabadala na svačije pimpeke, dahtala u mraku, dizala suknjicu u zrak, gutala svakojake fluide i svakave ku**e pušila i prljala ruke, nokte i kosu od bijelu boju u haustoru? Pa tak i treba hebemu miša
potpis. u redu je da je nekom vise po ukusu celibat i cednost, ali iznimno je glupo oznacavati promiskuitet kao nesto negativno.

negativno je za tebe, Juneborn, a ne zato sta ne valja samo po sebi. kao sto su celibat i cednost negativni za mene, ali necu takvu ekipu nazivati konzervama, kompleksasima i kukavicama (makar mi se mozda cinilo da to jesu).
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 14:05   #58
Quote:
Ajfel kaže: Pogledaj post
I?
Sto fali cuganju?
možda mu to nije pojam zabave ili je to prerasao? meni je takva zabava bila pojam sa 17, 18, nije da sam sad prestala pit, sam se ne oblokavam ni u približnoj mjeri kao prije

@Juneborn drži se svojih standarda, drago mi je da još ima ljudi koji tako razmišljaju
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 14:40   #59
Quote:
Ajfel kaže: Pogledaj post
I?
Sto fali cuganju?
Ništa. Onome tko to voli, samo naprijed.
Probao sam par puta i nije mi se svidjelo.

Popijem ponekad, ali ne da se napijem.
MadAce is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 15:31   #60
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
potpis. u redu je da je nekom vise po ukusu celibat i cednost, ali iznimno je glupo oznacavati promiskuitet kao nesto negativno.

negativno je za tebe, Juneborn, a ne zato sta ne valja samo po sebi. kao sto su celibat i cednost negativni za mene, ali necu takvu ekipu nazivati konzervama, kompleksasima i kukavicama (makar mi se mozda cinilo da to jesu).
Upravo sam napisao nešto poduži post ali ga slučajno izbrisao...yay me. Ne da mi se sve to opet pisati. Mrzim kad se to dogodi.

pattie boyd: Hvala
Juneborn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:05.