Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2014., 00:16   #1
Okrenimo svijet naglavačke, volimo se naopako

Ponukan jednom potresnom temom o darivanju i odbijanju, na pamet mi je došla jedna ideja. Kako dolikuje u ovoj našoj kutiji iz koje mnogi ne mogu van, muškarac bari ženu i poklanja joj poklone.

Možda je danas ruža na prvom dejtu demode, ali ima još duša koje padaju ničice za ljubav svog života. Na prvom dejt ofkors.

Zamijenimo uloge. Zakoračimo u svijet gdje su žene te koje bare, gdje žene prilaze muškarcima i gdje žene darivaju. Kako bi vi žene odradile taj prvi dejt, bi li darivale svog potencijalnog partnera ili ne?

Standard je prije bio, a u nekim primjerima vidimo da je još i danas, ruža ili cvijet koji muškarac poklanja djevojci na prvom spoju.

Ja bi recimo totalno pao na to da mi djevoka na prvi dejt donese par vrsnih dimjenih kobasica.

I ne ne zahebavam se, meni bi to bila zaista romantična gesta, poput filmskih ruža koje nikad ne venu. Što bi vas muškarce moglo oboriti s nogu na prvom dejtu, a što bi vi žene napravile na prvom dejtu da ste na poziciji bariteljice koja povlači pijuna?
__________________
Život je kao pečena patka. Izvana hrskav, iznutra krvav... Poslužuje se uz crno vino.

Patka je patka. Nije guska!
Jazavac-K is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 01:03   #2
To je bar jednostavno. Subjekta je najzgodnije pridobiti ako ga se zbuni i drži zbunjenog. Tad je najpodložniji sugestiji koja će njegove reakcije usmjeriti kamo treba, odnosno dok ga se ne namami do ambijenta sa kontroliranim uvjetima. A dalje je lako. Bar bi ja tako dovukla svojeg pijuna.
Gama7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 02:11   #3
a jebi ga Jazavče, ti samo zbunjuješ ženske okolo...
Sad reče kobasice, malo prije se kunio u sarme...

Ne možeš tako davat deinformacije...

Već vidim za 3 tjedna topic:
Izašao sam van na prvi dejt i ženska me dočekala sa čvarcima? ČVARCIMA?!?!?!

Pa tko normalan na prvi dejt poklanja čvarke, kad svi znamo da se poklanjaju divenice?

ontopic: ukoliko smo se upoznali onlajn i bila je neka zezancija oko nečega, mislim da nije pretjerano donit nešto - orginalno i ne skupo...

ako je blinddejt onda ništa nebi nosila

ako se znamo od prije, onda bi procjenila već kakav si lik...
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 02:41   #4
Quote:
Jazavac-K kaže: Pogledaj post
a što bi vi žene napravile na prvom dejtu da ste na poziciji bariteljice koja povlači pijuna?
pa muskarac i je uvik pijun

al ajmo zaigrat ovo znaci zelim ga odvuci u krevet, kao sto vi zelite nas , pa onda bi sigurno ponila nesto slatko sa puno oraha, cokolade, cimeta, meda...da osiguram obostrano zadovoljstvo
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 02:41   #5
Nesto totalno njemu neocekivano ,neku sitnicu za podsjetnik nekog naseg razgovora ili tako sto ...ali ne na prvom dejtu
Jer mozda drugog ni ne bude u tom smjeru *dejta*

Nes ti sramote onda
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 07:25   #6
Moram priznati da mi se ne sviđa kontekst u kojem me se spominje..
Pijun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 07:58   #7
Quote:
Jazavac-K kaže: Pogledaj post
Ja bi recimo totalno pao na to da mi djevoka na prvi dejt donese par vrsnih dimjenih kobasica.

I ne ne zahebavam se, meni bi to bila zaista romantična gesta, poput filmskih ruža koje nikad ne venu. Što bi vas muškarce moglo oboriti s nogu na prvom dejtu, a što bi vi žene napravile na prvom dejtu da ste na poziciji bariteljice koja povlači pijuna?
Žene su poznate po tome da jedu ruže sa senfom i lukom tak da je ova usporedba skroz legitimna.
Simbolika poklanjanja ruže ipak je malo drugačija od kupovanja partnerove pažnje poklonima
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 08:04   #8
znam da se na ovoj temi zezate, ali...

Quote:
Jazavac-K kaže: Pogledaj post
Zamijenimo uloge. Zakoračimo u svijet gdje su žene te koje bare, gdje žene prilaze muškarcima i gdje žene darivaju.
ne znam u kojem svijetu ti zivis, ali vec dugo su vecinom zene te koje 'bare', prilaze muskarcima i darivaju prve.

veliki broj danasnjih muskaraca zaboravio je na svoju prirodnu ulogu u toj prici. zene su postale nestrpljive. muskarci lijeni.

i jos, da ne bih bila krivo shvacena, za sve to krive su zene.




(znam, sad mogu ocekivati samo napad. )

Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Simbolika poklanjanja ruže ipak je malo drugačija od kupovanja partnerove pažnje poklonima
a koja je za tebe simbolika poklanjanja ruze?
valnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 08:13   #9
Quote:
Jazavac-K kaže: Pogledaj post
Ja bi recimo totalno pao na to da mi djevoka na prvi dejt donese par vrsnih dimjenih kobasica.
frend sa sela je jednoj curki donio vrecu domaceg krumpira i ajvar na dejt :klap:

ali sviđa mi se tvoja ideja i upotrijebit cu je na sljedecem dejtu

Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
Već vidim za 3 tjedna topic:
Izašao sam van na prvi dejt i ženska me dočekala sa čvarcima? ČVARCIMA?!?!?!
kaj fali tom

da imam cvaraka jab na prvi dejt napravila piknik s domacim delicijam..ljubav ide kroz želudac
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 08:35   #10
Quote:
valnea kaže: Pogledaj post
a koja je za tebe simbolika poklanjanja ruze?
Otvaranje
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 08:38   #11
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Otvaranje
mislim da si fulao

__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 08:42   #12
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
I onda sam ja predvidljiv...
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 08:43   #13
pa i ja bi rađe da mi donese par šnita domaćeg kulena nego ružu
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 08:49   #14
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Otvaranje
koga? prema cemu?

ja... nisam ljubitelj cvijeca s trnjem, pa kad mi netko pokloni ruzu jedino sto pomislim je kako me ne poznaje.
valnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 09:00   #15
Quote:
valnea kaže: Pogledaj post
koga? prema cemu?

ja... nisam ljubitelj cvijeca s trnjem, pa kad mi netko pokloni ruzu jedino sto pomislim je kako me ne poznaje.
I zato ti je donio simbol otvaranja
Otvaranje = upoznavanje
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 09:04   #16
Meni kad netko pokloni ružu popizdim jer to znači da moram nanašat to sranje uokolo i iz pristojnosti čekat da krepa da ju mogu bacit. Cvijeće volim vidjeti na livadi i na tetovaži

Mužjaku ću, krajnje predatorski, uvalit nešto omamljujuće (alkohol možda jel) i onda ga iskoristit tako da čim prvi put zatetura ga skršim na pod i sjednem na njega, nema mrdanja onda, jedino na traumu na after.
__________________
I hate everyone equally.
blocksucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 09:06   #17
Quote:
blocksucker kaže: Pogledaj post
Mužjaku ću, krajnje predatorski, uvalit nešto omamljujuće (alkohol možda jel) i onda ga iskoristit tako da čim prvi put zatetura ga skršim na pod i sjednem na njega, nema mrdanja onda, jedino na traumu na after.
Nisam znao da ti se on sviđa
Bilo bi vam bolje da se mrdate...
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 09:14   #18
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
I zato ti je donio simbol otvaranja
Otvaranje = upoznavanje
ne znam, ne svida mi se to... nisam ruzu (u tom smislu) dobila godinama, sigurno nekih pet godina, i nije da mi nedostaje.

zelim da mi netko pokloni tulipane ili neko drugo njezno cvijece.
valnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 09:16   #19
Quote:
valnea kaže: Pogledaj post
ne znam, ne svida mi se to... nisam ruzu (u tom smislu) dobila godinama, sigurno nekih pet godina, i nije da mi nedostaje.

zelim da mi netko pokloni tulipane ili neko drugo njezno cvijece.
Simbolika je ista
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 09:17   #20
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Simbolika je ista
meni nije.
valnea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:23.