Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 11.01.2007., 22:13   #11
Ma dobro, ova dva dana sam u bedari i to dobroj. Primila sam jučer 26-tu terapijui l loše mi je sjela. Naime slučajno sam uletila na Forum i vidjela da postoje i drugi ljudi koji su u istoj ili sličnoj situaciji te sam se javila zbrda-zdola. Naime radi se o tome da se ja već 4 godine liječim od limfoma i da sam ga uspjela dotjerati do podnošljive granice, da bi mi slučajno na kontroli našli sjene na plućima za koje znam već godinama, ustvari za lijevu stranu znam već godinama a i desna navodna metastaza je već ravno 3 godine verificirana CT-om ali na to nitko nije obratio pažnju jer je i za jedno i za drugo smatrano da je ožiljak. Onda nastaje panika jer je prvotno zaključeno da je metastaza na plućima ali ne limfoma nego nekog trećeg raka. Pa pretrage navrat nanos napravila sam u 4 dana sve .....skopije, punkcije i što sve već ne. Onda dobra vijest. Nije to nego primarni i idemo na operaciju. Dogovorim se sa anesteziologom i operater kaže ... a desna strana? I tu se pojavljuje metastaza pod upitnikom. Primam terapiju da bi se utvrdilo da li je desno ožiljak ili metastaza jer ne mogu drugačije dijagnosticirati. U međuvremenu iako sam navikla na terapije ove jako loše podnosim jer iz cijele situacije ne vidim zašto se uhvatiti osim za ono "ako moram umrijeti ja ću umrijeti kad ja hoću a ne kad oni hoće". Da skratim. Iako imunitet godinama održavam sa Aloa verom, Liciumom, Ehinaceom, a sada i sa uljem iz jetre morskog psa on postoje sve lošiji, što nije ni čudno s obzirom na broj terapija i onda mi prijatelji šalju razno razne lijekove i izmedju ostalog i Tarcevu pa sam zato kad sam vidjela temu na Forumu i poslala poruku da mi netko malo pojasni kakva je to terapija jer je navodno puno lakša za podnositi nego klasične, iako mi je cijena nedostižni san ali kako kaže Scarlet ... o tome ću misliti sutra.
Zato se ispričavam svima koji su krivo shvatili moju nesuvislu poruku. Što se tiče laneneog ulja i sira svi kažu da je to o.k. Ja to do sada nisam probala jer mi je Aloa držala imunitet pa nije bilo potrebe ali sad ću izgleda morati početi, ali ne znam kako jer mi je želudac u fazi jata leptira koji reagiraju na svaki miris i okus a laneno ulje ima i miris i okus baš kako treba da bi počela povraćati još rano ujutro unatoč Zofranima. Ali što se mora nije teško. I naravno dalje se mora. Valjda će slijedeća biti dobra.
 
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:29.