Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2010., 18:58   #141
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Ne žele svi. Ima nas dosta koji baš i ne želimo HPV i ine bolesti od kojih ni kondom ne štiti.
A jebat ga, onda bolje da se s nikim nikad ne ševiš. Nikad, ali nikad nije bezbedno.
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 19:14   #142
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
A jebat ga, onda bolje da se s nikim nikad ne ševiš. Nikad, ali nikad nije bezbedno.
Djelomično se slažem. Ali, kako god sad to zvučalo možda bezveze - nekako je lakše ako se razboliš od dragog nego od neznanca. Kao i sa trudnoćom.
A postoje i brisevi, testovi...nije baš isto jebavat se sa nekim o kome ne znaš ništa i sa nekim s kim si u vezi ili koga znaš. Mogla bi to potanko objašnjavati, ali nije tema, pa...
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 19:19   #143
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Djelomično se slažem. Ali, kako god sad to zvučalo možda bezveze - nekako je lakše ako se razboliš od dragog nego od neznanca. Kao i sa trudnoćom.
A postoje i brisevi, testovi...nije baš isto jebavat se sa nekim o kome ne znaš ništa i sa nekim s kim si u vezi ili koga znaš. Mogla bi to potanko objašnjavati, ali nije tema, pa...
Lakše je ako je od dragog? Uh.. pa ono, ne znam baš.
Ali dobro, svakom njegovo.

Uostalom, zašto misliš da se svaki trojac odigrava između ljudi koji se ne znaju?
Ok, vjerujem da se neki odlučuju na net spike, traže nekog na Smokvi, gdje već, ali ima masa onih koji to naprave s nekim koga znaju otprije.
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 19:27   #144
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Lakše je ako je od dragog? Uh.. pa ono, ne znam baš.
Ali dobro, svakom njegovo.

Uostalom, zašto misliš da se svaki trojac odigrava između ljudi koji se ne znaju?
Ok, vjerujem da se neki odlučuju na net spike, traže nekog na Smokvi, gdje već, ali ima masa onih koji to naprave s nekim koga znaju otprije.
Ma znam, ali po mojem: i ta varijanta (sa poznatima) ima veeeeeelike mane. Nekako, ne mogu zamisliti da prakticiram takvu vrstu sexa i da to onda svi znaju - a znamo da se takve stvari ne mogu zadržati u tajnosti.

No, na stanu lažni moral i slično....čak i da nema svega toga. Ja se npr. ne mogu sexati sa nekim prema kome ne gajim jake osjećaje. Ne vjerujem u sex sexa radi, fizički to ne mogu. Probala spavati s nekim takvim, ali eto - ne ide, gadi mi se.

A ovo za trojac - ja bi rekla da ima svakakvih ljudi i sklonosti. Isto tako, sigurna sam 100% da neki od tih smokvičara, iskričara ima bolesti i zna da ih ima i namjerno traži partnere koje ne poznaje jer ga nije briga. Pa ne mogu vjerovati da se netko izlaže tom riziku.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 19:37   #145
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Ma znam, ali po mojem: i ta varijanta (sa poznatima) ima veeeeeelike mane. Nekako, ne mogu zamisliti da prakticiram takvu vrstu sexa i da to onda svi znaju - a znamo da se takve stvari ne mogu zadržati u tajnosti.

No, na stanu lažni moral i slično....čak i da nema svega toga. Ja se npr. ne mogu sexati sa nekim prema kome ne gajim jake osjećaje. Ne vjerujem u sex sexa radi, fizički to ne mogu. Probala spavati s nekim takvim, ali eto - ne ide, gadi mi se.
Ok, to je već druga stvar.
I razumijem to, jbg, nisu svi isti.

Quote:
A ovo za trojac - ja bi rekla da ima svakakvih ljudi i sklonosti. Isto tako, sigurna sam 100% da neki od tih smokvičara, iskričara ima bolesti i zna da ih ima i namjerno traži partnere koje ne poznaje jer ga nije briga. Pa ne mogu vjerovati da se netko izlaže tom riziku.
Ah, a sad omiljena mudrost: svijet je lopta šarena.
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 22:41   #146
u troje ili više se pljačka,ruča,karta al nikako ne jebe!!!!!!!Dakle nije normalno ako je tako lakše...
Mravomlat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 05:13   #147
Tko ne voli ne mora prakticirati sex ni sa vise ljudi ni sa jednom osobom, ma ne mora ni sa samim sobom. Nije za svakoga sex, isto kao sto nije za svakoga traktor, npr za mene. Moze se i u pljacku ici sam, ne dijelis plijen s nikim, jedes kad si gladan a ne kad imas drustva ili cekas mamu da ti napravi sendvic, a postoji igra pasijans, pa slazes karte sam i pobjedujes. Ne jebe netko jer mora pa mu treba pomoc, to se radi radi ljudske reprodukcije ili radi uzitka, a ako si svoju reprodukciju zavrsio ostaje ovo drugo.
Postoji jedan jutarnji osmjeh, sto nastaje nakon orgazma i nosi dobro raspolozenje, zalosno rijetko se vida.
leji is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 21:22   #148
Slažem se,ako si rodio dijete i ne planiraš dalje rađat brate probaš sve živo i mrtvo jel sve je to za ljude zar ne???
Ima i ona što me ne ubije to će me ojačat ili???
A šta mislim ima loše u tome to je tvoj život i šta se petljaju ovi što ne kuže spiku...
Daj ne seri žalosno je da tako drobiš a nemaš 15 godina,ako si u kurcu pa ti je to ostalo uživaj,i neka te jebe 18 mravojeda ako su i oni završili sa reprodukcijom...
Pakovica donja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 13:49   #149
Ja bio u prilici da probam...ono 2 muška i jedna žena...bilo sve dogovoreno ali odustao...prepao se...
poslije mi bilo krivo...možda da je bilo 2 žene...
al volio bih probat...
Francek09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 08:07   #150
ja sam za, sve valja probati
tako isto i mjenjanje partnere i grupni sex
volio bi da na ovom svijetu postoji neki jebeno dobar par da nagovori moju zenu da probamo grupnjak ili tojku svijednu jel wwm il mmw za sam uvijek za
lopov2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 08:15   #151
ako ima neki dobar par nek se javi na pm
lopov2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 09:03   #152
Quote:
lopov2011 kaže: Pogledaj post
ja sam za, sve valja probati
tako isto i mjenjanje partnere i grupni sex
volio bi da na ovom svijetu postoji neki jebeno dobar par da nagovori moju zenu da probamo grupnjak ili tojku svijednu jel wwm il mmw za sam uvijek za
Mi smo super par...al necemo ti nagovarati zenu...ako ju treba nagovarati onda ti nece nista biti od toga...najvjerojatnije...
a jel ikad izrazila i najmanju zelju da lize picku nekoj drugoj lijepoj curi?

i pise ti se FFM i MMF kao female i male

sretno
-clansman- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 09:07   #153
nije pitanje u tome dal ona hoce lizat picku, nego dal bi htjela se sevit s drugim tipom il parom
ja bi to volio gledat al bojim se njoj to reci, znam da zvuci glupo al tako je
lopov2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 14:24   #154
Quote:
lopov2011 kaže: Pogledaj post
nije pitanje u tome dal ona hoce lizat picku, nego dal bi htjela se sevit s drugim tipom il parom
ja bi to volio gledat al bojim se njoj to reci, znam da zvuci glupo al tako je
To voli mnogo muskaraca....na bkack-white partjima bude i po 50 bjelih oarova koji uzivaju da vide sopstvenu zenu kako se sexa sa drugim....nekad i na kraju lizu oicku svoje zene nakon sto su drugi svrsili u nju.....
Pindo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 15:32   #155
Ej društvo.

Čitam ovu temu i onu o swinganju i kažem idem se javiti ali mi je malo sa pravog nicka pa evo sa novog.

Dakle ja sam u braku i ja i dragi uživamo u tim poljima seksualnosti.
donattela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 15:35   #156
Thumbs up

to donatela ;-) to je super od vas i divim se vama
lopov2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 15:39   #157
Quote:
donattela kaže: Pogledaj post
Ej društvo.

Čitam ovu temu i onu o swinganju i kažem idem se javiti ali mi je malo sa pravog nicka pa evo sa novog.

Dakle ja sam u braku i ja i dragi uživamo u tim poljima seksualnosti.
Super!
Da li si nekad fadila gangbang ili grup sex?Palis li se na strance?ja uzivam kad me neko gleda....posebno sam presla na crnce...ispocetka mi je bilo malo cudno ali sad sam totalno ovisna o njihovom kurcu...
Pindo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 15:41   #158
Hvala lopove


Nama je super, naravno nije za sve parove, treba puno toga prije raščistiti u glavi.

Da se nadovežem na ono o traženju tipa ili para, mi koristimo Smokvu i nismo do sada sa nikim koga poznajemo od prije.
donattela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 15:42   #159
Thumbs up

divim se ljudima i parovima koje mogu skupa u dogovoru svasta dozivit i experimentisat ;-) Top donatella svaka vam cast
lopov2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 15:43   #160
Pindo evo odgovora:

Gang-bang nisam, niti ću.

Stranci mi nisu napeti.

A što se tiče crnaca...hmmmmm
donattela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger