Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2012., 18:37   #9841


Quote:
leukotea kaže: Pogledaj post

hasret, hvala na informacijama.

Boldano, lijepo što podsjećaš da je to off, iako se to nikako ne može zaključiti čitajući ovu temu. Jedino je pitanje (retoričko) kako se toga netko sjeti baš kad se spominje da je "odlepila za Burkom" ???

Uostalom, potaknuta "on" pisanjima, sve sam bliže tome da bih mogla uskoro početi razmišljati kao Bugarka
Molim lea i drugi put.

Još jedan špijunski poduhvat rezultirao je saznanjem da je ovaj susret prilično dugo pripreman,skoro mesecima,da su učesnici (čitaj fanovi) debelo filtrirani kao i pokloni ...
Istine radi, ja lično ne znam puno o organizaciji ovakvih susreta.Možda je to uobičajena procedura .

Što se tiče moje opaske po pitanju zvanične supruge dragog nam MY,ja sam imala ambiciju da to bude šala ( ) pa mi se ne sviđa kontekst u kome si opasku isoristila.
Moj stav po pitanju g-đe BTY je sasvim jasan-ona je off u svakom mogućem smislu ali nemam problem da ti i ini odlepljujete za njom koliko vam volja.

Ja biram ovo: http://i44.tinypic.com/dbmhog.gif.
hasret is offline  
Old 18.04.2012., 18:53   #9842
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
Hasi, dobro si izabrala, kako mali dobro igra..
ejisa is offline  
Old 18.04.2012., 19:29   #9843
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
kzlar, friško izašao i clip nr. 3 by bg-unlimited.

... akustika je jako, jako loša, ali koliko sam skontala uloga alija iz firtine mu je najnormalnija/najrealnija, više kao realan život, dok su savaš i demir uloge koje nisu toliko realne s obzirom na ono što im se događa u serijama ...
thanks mina, pretty good, sto bi rekli

ja sam svega dva puta poslusala, zaista se jako lose cuje, ali ono sto ce svako reci da profici tako ne prevode, ili se radi konsekutiva ili se prevodi dio po dio recenice, ja recimo nisam u stanju toliko upamtiti i pravilno prevesti kao cennet, ona je to fino interpretirala/protumacila, je l' tacno il' nije, who cares, bitno je da je firtina/ali realisticna uloga a druge dvije ne bas..mislim, saberi se cennet, vise mi zvucis kao pokvarena ploca ...murata ić nisam razumjela, samo sam gledala...i baš je baška
__________________
Lara Fabian - Je t`aime
Ninely is offline  
Old 18.04.2012., 19:59   #9844
http://www.ayakligazete.com.tr/haber...edemezdim_.htm

nebi bilo lose da neko prevede,mislim da kaze da ce posetiti Grcku ili je planirao da je poseti ,ali je odlozio zbog obaveza.
I mislim da je ispricao pricu o nekom zidu u njegovom selu,mestu,ali je GT lose preveo,mislim da je zanimljivo,pa ko zna,super bi bilo da prevede
VAK is offline  
Old 18.04.2012., 20:32   #9845
vak, fakat je prijevod bio negdje na engl. i još sam ga mislila stavit pa zaboravila. ako nadjem, stavljam. iz sjećanja izvlačim da je (u obraćanju grupi koja se sastala s njim) rekao kako bi volio posjetiti sve zemlje fanova koji su došli u IST, da je bio u egiptu i još nekoj zemlji od prisutnih, da bi recimo volio ljetovati u grčkoj itd. .. to podvodim pod onu izjavu "želim ljetovati u dubrovniku" (ako je tako nešto uopće rekao, znamo da je dio oko predsjednika josipovića izmišljen). ... što se tiče zida, kao dok je bio dječak i živio na selu išao je uvijek sjediti na zidu pored puta i gledao kako prolaze automobili i ljudi, u nadi da će možda vidjeti nekog poznatog ili štogod zanimljivo. na kraju je kao on u poziciji da njega dolaze gledat. ...

ninely naravno, ovo nije prevodjenje (ni S ni K) nego prepričavanje, iznošenje sažetka što je netko rekao. kao što sam ja sad prepričala ovaj članak iz novina.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 18.04.2012., 21:04   #9846


ejisa - još uvek negde u njemu "čuči" ono zbog čega sam na ovoj temi .

Baja zaista dobro igra.Iskusno.Evo i the dokaza :



Pazite taj iskusni,odmereni pokret ruke.Sirota Dženet samo što nije pala u hendek!
hasret is offline  
Old 18.04.2012., 21:48   #9847
[QUOTE=ejisa;39039307]cure drage, hvala vam na slikama i izvještajima.. toliko truda ulažete, svaka vam čast..top:

ovim slikama ste nadoknadile cijelu godinu suše od Murata..



Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
vak, fakat je prijevod bio negdje na engl. i još sam ga mislila stavit pa zaboravila. ako nadjem, stavljam. iz sjećanja izvlačim da je (u obraćanju grupi koja se sastala s njim) rekao kako bi volio posjetiti sve zemlje fanova koji su došli u IST, da je bio u egiptu i još nekoj zemlji od prisutnih, da bi recimo volio ljetovati u grčkoj itd. .. to podvodim pod onu izjavu "želim ljetovati u dubrovniku" (ako je tako nešto uopće rekao, znamo da je dio oko predsjednika josipovića izmišljen). ... što se tiče zida, kao dok je bio dječak i živio na selu išao je uvijek sjediti na zidu pored puta i gledao kako prolaze automobili i ljudi, u nadi da će možda vidjeti nekog poznatog ili štogod zanimljivo. na kraju je kao on u poziciji da njega dolaze gledat. ...
Bas simpaticna pricica,onda je svestan kako je nama u zelji da ga sretnemo nekada u zivotu.
Nisam znala da je prica sa Josipovicem izmisljena,svasta....ne razumem svrhu.
Hvala MINA !

Zadnje uređivanje VAK : 18.04.2012. at 22:34.
VAK is offline  
Old 18.04.2012., 21:52   #9848
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
vak, fakat je prijevod bio negdje na engl. i još sam ga mislila stavit pa zaboravila. ako nadjem, stavljam. iz sjećanja izvlačim da je (u obraćanju grupi koja se sastala s njim) rekao kako bi volio posjetiti sve zemlje fanova koji su došli u IST, da je bio u egiptu i još nekoj zemlji od prisutnih, da bi recimo volio ljetovati u grčkoj itd. .. to podvodim pod onu izjavu "želim ljetovati u dubrovniku" (ako je tako nešto uopće rekao, znamo da je dio oko predsjednika josipovića izmišljen). ... što se tiče zida, kao dok je bio dječak i živio na selu išao je uvijek sjediti na zidu pored puta i gledao kako prolaze automobili i ljudi, u nadi da će možda vidjeti nekog poznatog ili štogod zanimljivo. na kraju je kao on u poziciji da njega dolaze gledat. ...
Svidja mi se prica,jako.....otuda valjda to postovanje prema fanovima,svestan je koliko je sada nama stalo do njega ,kao poznatoj licnosti.
Nisam znala da je prica sa predsednikom izmisljena,svasta....ne vidim svrhu.
Hvala Mina !
VAK is offline  
Old 18.04.2012., 22:04   #9849
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
Talentovan

Takav mu horoskop

Zadnje uređivanje Bhea : 18.04.2012. at 22:10.
Bhea is offline  
Old 18.04.2012., 22:21   #9850
Nismo samo mi 'opsjednute' Muratovom kosicom, izgleda da je i on.

E, jel’ mi preduga kosa?

A da ovdje ispletem jednu pletenicu?
Ili da napravim irokezicu?


Ma malo ću je šišnut’, a možda se usput i obrijem.

Alo, momak, lakše malo, pokvarit ćeš mi friz.
__________________
MY: I'm a pencil, OK. (A olovka piše srcem, zar ne?)
Oria is offline  
Old 18.04.2012., 23:07   #9851
ma rajku puko klimaks
a prevodjenje joj je u stilu nekoga ko u zivotu nikad simultano nije prevodio
nema sanse da je doslovno prenijela njegove rijeci
to je bila samo njena slobodna interpretacija
a na takav stil prevoda sam alergicna a doticna mi ide na nervi cok
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is online now  
Old 18.04.2012., 23:38   #9852
Oria gifovi --
Zenzo, Asi Demir kolutiće ne mogu izbacit ostaju u oku a na oku oćale-----
http://www.youtube.com/watch?v=WgKzo...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=vmJxv...feature=relmfu

Zadnje uređivanje asi1960 : 18.04.2012. at 23:51.
asi1960 is offline  
Old 18.04.2012., 23:50   #9853
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__asi & demir-oni su se zaista voljeli.

Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
ma rajku puko klimaks
a prevodjenje joj je u stilu nekoga ko u zivotu nikad simultano nije prevodio
nema sanse da je doslovno prenijela njegove rijeci
to je bila samo njena slobodna interpretacija
a na takav stil prevoda sam alergicna a doticna mi ide na nervi cok
[B] hej ti "moja" rajka[/B ]ma što tebe pere,
ma ne uzima ona ni pare niti ne piše ono što nesmije,niti krivo ne prevodi(po uputama nalogodavca),
žena piše iskreno ,od srca,onako kako celebriti-ju paše.
na primjer, što bi lagala za pauna.
da ne kuha-istina je.
da ne snima-istina je.
da ne brine puno za zakonitog-istina je.
majice mu izbledjele,eto čovjek dobio novi šilt,
dobio nove majice,(neznamo jeli dobio koje mudante)
valjda će izdržati do nekog drugog susreta!
a kad ga mi posjetimo,sredit ćemo ga tako,
da ga neće ni rođena majka prepoznati.
ma kakva torta!
sarmica, špekec,"piko" i više niko,pa crnjaka ,
i da vidiš kako bi se čovjek brzo oporavio.
oria kaže frizuricu srediti,obrijati ga,
i da vidiš novog murkislava.
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 19.04.2012., 00:21   #9854
asi demir problem je sto rajka i zeljka za ovu comendiju od sastanka uzese debele pare
i jos nam se smiju u brk kakve smo tupsonke pa im povjerovasmo kako su one iskrene i fine
mamicu im da prostis

hem se rajki platilo da dodje iz amerike
hem se joj platilo da prevodi
pa zeljki da organizuje
a zna se ko je sve to platio
one koje su tamo isle kao funice
pa ne mislite valjda da je paun to platio tobe tobe
haj uzdravlje zivi bili
pozz iz martina
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is online now  
Old 19.04.2012., 00:47   #9855
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__asi & demir-oni su se zaista voljeli.

Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
asi demir problem je sto rajka i zeljka za ovu comendiju od sastanka uzese debele pare
i jos nam se smiju u brk kakve smo tupsonke pa im povjerovasmo kako su one iskrene i fine
mamicu im da prostis

hem se rajki platilo da dodje iz amerike
hem se joj platilo da prevodi
pa zeljki da organizuje
a zna se ko je sve to platio
one koje su tamo isle kao funice
pa ne mislite valjda da je paun to platio tobe tobe
haj uzdravlje zivi bili
pozz iz martina
jok,jok,i tebi pozdrav,
pa znamo se valjda.
a di bi bi paun platio,i sa čime.
žena zaradila od firtine i ezela za život do mirovine----.
a ti murate rintaj,rintaj!--------

neka mu samo bog da zdravlje i puno penez,
sve ostalo rješit će on kad-tad.
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 19.04.2012., 07:08   #9856
Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
ma rajku puko klimaks
a prevodjenje joj je u stilu nekoga ko u zivotu nikad simultano nije prevodio
nema sanse da je doslovno prenijela njegove rijeci
to je bila samo njena slobodna interpretacija
a na takav stil prevoda sam alergicna a doticna mi ide na nervi cok
Murki tumači razliku između Alija i Demira/Savaša
tko nije razumio Cenet možda će njega





Murki shvati da ga snimaju i nabaci smajlić...koji car

Tena 15 is offline  
Old 19.04.2012., 11:08   #9857
tena15, gifovi

... nego moram ovo podijeliti sa vama, naime, murko ima jednog fana koji svaki dan dolazi na moj blog i čita isključivo njegove vijesti. molim vas pogledajte odakle je taj fan (pretpostavljam da je ženska, ali nikad se ne zna):



*IP adresu sam zacrnila
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 19.04.2012., 13:00   #9858
Quote:
asi demir kaže: Pogledaj post
[B]
a kad ga mi posjetimo,sredit ćemo ga tako,
da ga neće ni rođena majka prepoznati.
ma kakva torta!
sarmica, špekec,"piko" i više niko,pa crnjaka ,
i da vidiš kako bi se čovjek brzo oporavio.
oria kaže frizuricu srediti,obrijati ga,
i da vidiš novog murkislava.
HAHAHAHA
Dva /tri puta sam procitala celi post, ne da sam se smejala
Pa ti si stvarno nekada sou

E ako se napravi takva grupa molim vas pozovite i mene,u tom slucaju idem i ja....hahahaha

Zamislite koliko bi samo bio zgranut....sta ga je snaslo
Jedna sisa, druga brija......hahaha...treca ga kljuka hranom ako moze da ga ugoji za dva sata

Ali ipak da se razmisli da li da se sisa,pa ja sam se zaljubila u njegovu talasastu kosu i ako mi je bio najzesci u ljubav i kazna.
VAK is offline  
Old 19.04.2012., 13:28   #9859
Dugo se na ovoj temi provlači kroz xy postova da žena svoju ljubav prema muškarcu iskazuje time što će ga hraniti, pojiti, prati, peglati...
Ljubav između dve konkretne osobe ima svoje 'lice', tj. te dve osobe daju joj i formu i suštinu... Jedan od načina da se iskaže ljubav prema nekome ko je po svojoj prirodi samostalan, samosvojan... je i da se pusti da bude to što jeste...
Ima muškaraca koji od svojih žena ne očekuju da budu sluškinje/pralje/kuvarice/peglerke..., već da im budu družice, saputnice, partnerke...
Bhea is offline  
Old 19.04.2012., 14:13   #9860
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater

Dobao mu se kacket,nosio ga i posle rodjendana,bas lepo.
VAK is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:10.