Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2011., 20:27   #41
Ha-ha, jeli onog iz Tele 2?
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 20:33   #42
Quote:
tomi0806 kaže: Pogledaj post
a kaj je najbolje frajer nema ni vozačku još, fale mu 2-3 godine još
Jbg, dečec je zaluđen svojim jtd-om dok ga ne zakuca u grabu negđe
C2H5OH is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 20:42   #43
Quote:
dmikul kaže: Pogledaj post
Ali mogla si onda bar napisati da auto voziš na 1200-1600 okretaja, pa bi odma svima bilo jasno zbog čega je takav ekotest (ako ga stvarno tako voziš onda ubrzo očekuj da bude i zamašnjak gotov)

A ulje je na minimumu nakon 5000km ili se već upalila lampica?
5000km ne provjeriti ulje a u uputstvima stoji da je normalna potrošnja do 1l/1000km
Možda nema od uvijek VW, da bi bila taka potrošnja normalna. A dizlo nije za grad i gotovo.
cc18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 12:43   #44
Nije tu problem gradska vožnja. Imam i ja sličan problem s pojačanim čađenjem na istom takvom autu. Prva dva eko testa odlična, svi ostali na granici prolaznosti. A stil vožnje isti od prvog dana, većinom vožnja po ZG i vikendom propuhivanje na autoputu. Da ga grad zagušuje, onda bi dimio i prve dvije godine, ali tada je začađenje bilo zanemarivo.
Kada uhvatim vremena, očistiti će MAF senzor pa ću vidjeti ima li kakve razlike. Čudno mi je da ničim izazvan odjednom počne tri puta više čađiti nego prije. To što me lik na tehničkom uvjerava da ti svi motori od 77 kW u golfu pojačano dime jer imaju tako podešenu mapu, to mi ne drži vodu, onda bi pojačano dimio od prvog dana, a ne od treće godine...
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 19:53   #45
Također se radi o Golfu 5 1.9 TDI 66kw,2007 godiste. Auto je uredno servisiran,uvijek mazen i pazen.. Sad je blizu 100 000km a sad se vec po 2x radi o problemu sa druk lagerom i lamelom..pri mjenjanju brzine u masini culi s se zvukovi lupanja i trganja..i da napomenem 1xse desilo sa 80 000km..zanima me dali itko ima takve probleme i koji su razlozi toga?
Blacksmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 20:53   #46
Dakle prvi put je rađeno na 80 kkm i sad opet? Pozdravi majstora.

P.S. meni se na jednom autu druklager raspao (prozujao) na 35 kkm. Drugi je trajao do kad auto nije prodan - sa 160 kkm. Valjda traje i dalje.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 00:41   #47
hm .uvjek drvlje i kamenje po majstoru .
ja bi tu radije davil vlasnika .

a d lager traje i dalje
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 08:38   #48
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
hm .uvjek drvlje i kamenje po majstoru .
ja bi tu radije davil vlasnika .

a d lager traje i dalje
E da, sad ćeš mi još branit fušere - reci koliko puta si vidio da se kuplung centrira "od oka" jer ko će imat sve one pikse za centriranje, jebli sliku svoju svaka je drukčija, pa kad druklager sjedne "ukoso" na federe potisne ploče.
Koliko si puta vidio naopako okrenut druklager? Koliko si puta vidio krivo uzubljenu vilicu?

Prvi mu je krepao za 80 kkm. Drugi za 20. DA je maksimalno pokretenio u međuvremenu sumnjam da bi 4x skratio životni vjek kuplunga. Nije nemoguće ali ja ću prije okrivit montažu (ili šrot materijal) nego vlasnika.

U ovom SPECIFIČNOM slučaju da se razumijemo.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 08:46   #49
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Nije tu problem gradska vožnja. Imam i ja sličan problem s pojačanim čađenjem na istom takvom autu. Prva dva eko testa odlična, svi ostali na granici prolaznosti. A stil vožnje isti od prvog dana, većinom vožnja po ZG i vikendom propuhivanje na autoputu. Da ga grad zagušuje, onda bi dimio i prve dvije godine, ali tada je začađenje bilo zanemarivo.
Kada uhvatim vremena, očistiti će MAF senzor pa ću vidjeti ima li kakve razlike. Čudno mi je da ničim izazvan odjednom počne tri puta više čađiti nego prije. To što me lik na tehničkom uvjerava da ti svi motori od 77 kW u golfu pojačano dime jer imaju tako podešenu mapu, to mi ne drži vodu, onda bi pojačano dimio od prvog dana, a ne od treće godine...
Vidi moj post od prije dvije godine...

A tako je banalna stvar bila u pitanju... Izmaknula se šelna na tlačnom vodu iz turbine i zato je pojačano čađio. Dvije minute posla i auto ko nov...
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 08:59   #50
Meni druk šrota (hladan pogotovo) već 2 godine onako poprilično. Počeo je na 60 000. Da čekam da krepa skroz ili da pripremam veselje od 5000kkn za cijeli set?
Dajjal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 09:34   #51
TDI koji ne prolazi eko test (eko my ass! mjere samo koliko čađi prosipaš okolo o svim drugim "sastojcima" nema ni govora) je sigurno neispravan.

Jedini "ispravan" TDI koji nije prolazio eko test za kojeg znam je bila moja četvorka s "sitnim" doradama na mapi "malo" većim diznama i nedovoljno velikim intercoolerom
Neno2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 11:10   #52
Quote:
Dajjal kaže: Pogledaj post
Meni druk šrota (hladan pogotovo) već 2 godine onako poprilično. Počeo je na 60 000. Da čekam da krepa skroz ili da pripremam veselje od 5000kkn za cijeli set?
dajjal jesi li ti prvi vlasnik? i ti pricas o leonu jeli tako?nema veze to je "isti" auto

jebote na 60000km vec druk lezaj
na 85000 vec novi diskovi.....

neznam sta bih ti rekao ...........

ocito si naletio na montagsauto---------takav svabe zovu auto koji je napravljen ponedjeljkom.....kad su radnici jaaaako motivirani za posao....


ili je do vozaca.....

a nevjerujem bas da druk lezaj dodje 5000.....

ali dodje dvomaseni zamasnjak oko 3500(luk sahs...)

i da je na 60000 vec poceo da se cuje....
za kocnice moze biti jer ovisi o voznji i cestama i uvjetima na istim


edit. sad vidim cijeli set za 5000 to je ok
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 13:15   #53
Quote:
vhrkac kaže: Pogledaj post
dajjal jesi li ti prvi vlasnik? i ti pricas o leonu jeli tako?nema veze to je "isti" auto

jebote na 60000km vec druk lezaj
na 85000 vec novi diskovi.....

neznam sta bih ti rekao ...........

ocito si naletio na montagsauto---------takav svabe zovu auto koji je napravljen ponedjeljkom.....kad su radnici jaaaako motivirani za posao....


ili je do vozaca.....

a nevjerujem bas da druk lezaj dodje 5000.....

ali dodje dvomaseni zamasnjak oko 3500(luk sahs...)

i da je na 60000 vec poceo da se cuje....
za kocnice moze biti jer ovisi o voznji i cestama i uvjetima na istim


edit. sad vidim cijeli set za 5000 to je ok
Namijenjao sam se ja čuda, reparirao alternator 70kkm jer je zujao ležaj, anlaser mijenjao jer je loše palio topli 60kkm... ležaj kotača 35kkm.. cijeli seat je meni se čini jedan veliki montagsauto. I sad mi neki španer šuška negdje u mašini, 85 kkm. Klima kucka preko zime od prvog dana, povremeni tok-tok-tok.
Nakon paljenja s kuplungom teško ide urikverc, ako se prvo ne pusti kuplung i ponovo stisne. Koliko je jeftiniji od golfa toliko se naplaćaš novih dijelova da pokriješ loše. Npr kupiš bosch anlaser da makneš valeovo smeće, kao ja.
Dajjal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 13:32   #54
[QUOTE=Dajjal;47976420... cijeli seat je meni se čini jedan veliki montagsauto. [/QUOTE]

nemoj tako, imam i ja Seat Altea 2006g , da pokucam u drvo NIKAD kvara
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama. Ayrton Senna
tombla03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 14:21   #55
Quote:
tombla03 kaže: Pogledaj post
nemoj tako, imam i ja Seat Altea 2006g , da pokucam u drvo NIKAD kvara
Nije se ni moj "POKVARIO" ali je počeo zajebavat, a ja ne podnosim šuškanja u mašini, lampice, otežana paljenja itd. pa preventivno promijenim.
Dajjal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:31.