Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2010., 23:50   #1001
Quote:
Betty D. kaže: Pogledaj post
Zašto ne pitaš nekog s foruma od tamo da ti pošalje? To ima samo u toj jednoj apoteci ili?
Samo u jednoj apoteci,problem je sta se kreme ne smiju slati preko granice.
Ali vec je sređeno,dobi cu kremu u srijedu
_GrGa_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 23:50   #1002
Quote:
felicidade kaže: Pogledaj post
4. Nažalost Narodni muzej i Muzej savremene umjetnosti su zatvoreni zbog obnove.
Znaš možda do kad su zatvoreni?
Betty D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 23:51   #1003
Quote:
_GrGa_ kaže: Pogledaj post
Samo u jednoj apoteci,problem je sta se kreme ne smiju slati preko granice.
Ali vec je sređeno,dobi cu kremu u srijedu
Ok onda
Betty D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 19:12   #1004
bila za vikend....put brz i nenaporan, a beograd više od očekivanja!
ima sjaj metropole, velik je, brdovit, ima slatkih ulica sa dosta zelenila, fora restorana i kafića - izdvajam kafić/slastičarnu ruski car i restoran vuk gdje sam jela prefini teleći gulaš sa salatom i cugom za sedamstotinjak dinara (1000 dinara=10 EUR)
minus je grozan hostel tash-inn, koji je frendica bezecirala zbog dobre lokacije i jer svaka soba ima kupaonu - ali kakvu! tuš u toj kupaoni znači da stojiš na podu i polijevaš svuda nakon čega bi trebali uzet neku odvratnu krpu i to brisat
zabavljali smo se u red shoes na adi ciganliji, a plovili smo i dunavom
super mi je i arhitektura sedamdesetih - npr. genex dupli neboder ili "zapadna vrata" bgd -a i podvožnjak ispod zgrade u centru
larlar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 18:34   #1005
Bili obiteljski u Beogradu i same pohvale imamo na Beograđane.Svi ste super.Opet ćemo doći.
anđel007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 19:00   #1006
Quote:
larlar kaže: Pogledaj post
bila za vikend....put brz i nenaporan, a beograd više od očekivanja!
ima sjaj metropole, velik je, brdovit, ima slatkih ulica sa dosta zelenila, fora restorana i kafića - izdvajam kafić/slastičarnu ruski car i restoran vuk gdje sam jela prefini teleći gulaš sa salatom i cugom za sedamstotinjak dinara (1000 dinara=10 EUR)
minus je grozan hostel tash-inn, koji je frendica bezecirala zbog dobre lokacije i jer svaka soba ima kupaonu - ali kakvu! tuš u toj kupaoni znači da stojiš na podu i polijevaš svuda nakon čega bi trebali uzet neku odvratnu krpu i to brisat
zabavljali smo se u red shoes na adi ciganliji, a plovili smo i dunavom
super mi je i arhitektura sedamdesetih - npr. genex dupli neboder ili "zapadna vrata" bgd -a i podvožnjak ispod zgrade u centru
hehe...a gledaj i takve stvari mozes ocekivat u hostelima.
Ja sam bio u glasgowu par noci,i u hostelu mi je konstantno prokisnjavalo pored kreveta,da bi mi zadnji dan cijev pukla dotalo i sve se srucilo..tak da sam trebao ronilacko odijelo..hehe
Red Shoez je inace jedno od jacih mjesta u bgd. i isto moja preporuka za Kafanu Ruski Car-mjesto ja onak nesto u stilu gradske kavane..lagana becka skola..
ps-gdje je taj podvoznjak ispod zgrade?!
comi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 23:20   #1007
<
verovatno je mislila na Terazijski tunel:


dusan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 18:33   #1008
da li možda netko zna koliko bi koštao taxi od željezničkog kolodvora do Arene u Beogradu??
hellvia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 18:57   #1009
Quote:
hellvia kaže: Pogledaj post
da li možda netko zna koliko bi koštao taxi od željezničkog kolodvora do Arene u Beogradu??
Oko 5-6 eur, recimo. Nije to mnogo udaljeno jedno od drugog.
Soma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 08:15   #1010
hvalaa..
a pješice je malo teže doći il se to meni samo tak čini gledajući karte??
hellvia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 09:48   #1011
Ne uzimajte taksi kod železničke ili autobuske stanice jer će vas odrati, još kad provale da niste ovdašnji...Prođite malo pešice pa zaustavite neki u vožnji, ili sa Zelenog venca koji je blizu hvatajte neki gradski, najbolje 68, a blizu vas dovodi i 16 i 65.
teranova is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 13:11   #1012
Quote:
Betty D. kaže: Pogledaj post
Znaš možda do kad su zatvoreni?
Nigdje nije navedeno. Muzej savremene je srećom u tijeku obnove, pa bi mogao u dogledno vrijeme proraditi, ali Narodni muzej je trenutno u bezizlaznoj financijskoj situaciji.
felicidade is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 16:58   #1013
Quote:
hellvia kaže: Pogledaj post
hvalaa..
a pješice je malo teže doći il se to meni samo tak čini gledajući karte??
Pa sednes kod zeleznicke na tramvaj 7 ili 9 ....ili na autobus 601 kome je pocetna bas na zeleznickoj i vozi preko gazele autoputem pored arene....imas 4-5 stanica...5 minuta voznje.
torrente_bg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 20:28   #1014
Quote:
teranova kaže: Pogledaj post
Ne uzimajte taksi kod železničke ili autobuske stanice jer će vas odrati, još kad provale da niste ovdašnji...Prođite malo pešice pa zaustavite neki u vožnji, ili sa Zelenog venca koji je blizu hvatajte neki gradski, najbolje 68, a blizu vas dovodi i 16 i 65.
Potpisujem,
taxi je jeftiniji nego kod nas ak kum te ceskom moze osisat kao ovcu a da to nisi pogotovo kod takve kulturne institucije kao AK...hehe

sto je zajednicko svim zemljama u svijetu..a to su dvije stvari TAXI i BIROKRACIJA...hehehe

@dusane,hvala za sliku..inace puno puta sam bio u bg al tog tunela se nesjecam nikako...
comi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 17:36   #1015
Quote:
torrente_bg kaže: Pogledaj post
Pa sednes kod zeleznicke na tramvaj 7 ili 9 ....ili na autobus 601 kome je pocetna bas na zeleznickoj i vozi preko gazele autoputem pored arene....imas 4-5 stanica...5 minuta voznje.
Tramvaji ne prolaze blizu Arene,nego pored Sava Centra,ali autobus 601 je o.k. varijanta kao i autobusi 83 i 78 ...u svakom slucaju gradski prevoz je naj bolja varijanta,jer je to zaista kratka relacija ,kupite samo obavezno karte za gradski na bilo kom kiosku,i pitajte bilo koga na ulici,svako ce vam pomoci da nadjete stanice za ove autobuse.
micicici is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 21:21   #1016
Quote:
hellvia kaže: Pogledaj post
da li možda netko zna koliko bi koštao taxi od željezničkog kolodvora do Arene u Beogradu??
Ako bas insistiras na taksiju, onda pozovi telefonom Beogradski taxi: +381 11 9801. Na poziv su jeftiniji.
Gdeideovajsvet is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 21:32   #1017
Quote:
teranova kaže: Pogledaj post
Ne uzimajte taksi kod železničke ili autobuske stanice jer će vas odrati, još kad provale da niste ovdašnji...Prođite malo pešice pa zaustavite neki u vožnji, ili sa Zelenog venca koji je blizu hvatajte neki gradski, najbolje 68, a blizu vas dovodi i 16 i 65.
hahaha, sa 68com sam se vozila od silikonske doline do tašmajdanskog parka

i da, to je taj tunel koji mi je fora, ma mnogo je lepo u bgd-u i bilo mi zanimljivije nego u drugim srednjeeuropskim gradovima
larlar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 01:43   #1018
Quote:
larlar kaže: Pogledaj post
hahaha, sa 68com sam se vozila od silikonske doline do tašmajdanskog parka

i da, to je taj tunel koji mi je fora, ma mnogo je lepo u bgd-u i bilo mi zanimljivije nego u drugim srednjeeuropskim gradovima
ko zna cime si se vozila od silikonske odline do tasa,a li 68-icom nisi
montgomeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 23:44   #1019
Quote:
micicici kaže: Pogledaj post
Tramvaji ne prolaze blizu Arene,nego pored Sava Centra,ali autobus 601 je o.k. varijanta kao i autobusi 83 i 78 ...u svakom slucaju gradski prevoz je naj bolja varijanta,jer je to zaista kratka relacija ,kupite samo obavezno karte za gradski na bilo kom kiosku,i pitajte bilo koga na ulici,svako ce vam pomoci da nadjete stanice za ove autobuse.
Pa isto joj.....sidje kod Sava Centra iz tramvaja i do Arene ima 2 minuta hoda i to da se vuce.
torrente_bg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 20:48   #1020
a kako dugo u noći voze busevi, tramvaji?? ima nekih noćnih il su samo rijeđi??
hellvia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:24.