Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2007., 15:58   #221
ima li tko broj od dr.zambelli u rijeci?
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 11:58   #222
Zna tko gdje je najbolje napravit depilaciju voskom u ST , nemam ideje osim ove Gorice gdje bi isao ? p.s. neda mi se gledat dicu na praksi tamo ...
TORRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 12:17   #223
ja sam se jednom slučajno našla kod te gorice i to je strašno!
nisam ništa radila, tako da ne pričam o kvaliteti rada, ali salon, uređenje, atmosfera, pristup... pobjegla sam glavom bez obzira!

Mene isto zanima ta laserska depilacija, ali u Zg.
Posebno me interesira za nausnice.
Nemam nikakav problem s njima, male, jako svjetle dlačice koja valjda jedino ja vidim, ali kad stavim puder meni one stvarno smetaju.

Sad ih skidam voskom svako 3 do 4 mjeseca (jako sporo rastu), ali sve mi se čini da mi je sad koža malo potamnjela na tom mjestu.
vjerujem da je to radi voska, jer je to dosta agresivno, a ja imam jako osjetljivu kožu.

Razmišljam o laseru, ali me strah jer mi je koža stvarno osjetljiva pa se bojim da mi ne bi laser još dodatno potamnio kožu ili nešto slično.

Jesu li dlake koje narastu nakon laser slabije ili jače od "originalnih"?
amneka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 12:46   #224
Quote:
amneka kaže: Pogledaj post
ja sam se jednom slučajno našla kod te gorice i to je strašno!
nisam ništa radila, tako da ne pričam o kvaliteti rada, ali salon, uređenje, atmosfera, pristup... pobjegla sam glavom bez obzira!

Mene isto zanima ta laserska depilacija, ali u Zg.
Posebno me interesira za nausnice.
Nemam nikakav problem s njima, male, jako svjetle dlačice koja valjda jedino ja vidim, ali kad stavim puder meni one stvarno smetaju.

Sad ih skidam voskom svako 3 do 4 mjeseca (jako sporo rastu), ali sve mi se čini da mi je sad koža malo potamnjela na tom mjestu.
vjerujem da je to radi voska, jer je to dosta agresivno, a ja imam jako osjetljivu kožu.

Razmišljam o laseru, ali me strah jer mi je koža stvarno osjetljiva pa se bojim da mi ne bi laser još dodatno potamnio kožu ili nešto slično.

Jesu li dlake koje narastu nakon laser slabije ili jače od "originalnih"?
laser ti slabo koristi kod svijetlih dlacica. gotovo da i ne djeluje.
prije tretmana ih moras do 2 mjeseca brijati, a mozes misliti kak je to kad se radi o nausnici. zato bolje vosak, ionako kazes da se jako malo vide. ako su ti rijetke pocupaj ih pincetom.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 12:56   #225
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
laser ti slabo koristi kod svijetlih dlacica. gotovo da i ne djeluje.
prije tretmana ih moras do 2 mjeseca brijati, a mozes misliti kak je to kad se radi o nausnici. zato bolje vosak, ionako kazes da se jako malo vide. ako su ti rijetke pocupaj ih pincetom.
ajme... brijat... ne, ne... hvala na ovoj informaciji, ništa od lasera za mene... eventualno bikini zona!
amneka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 20:31   #226
jel netko radio depilaciju laserom bikini zone
cijena,preporuke???
tnx
majchy_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 21:18   #227
Bas se mora brijati prije tretmana ili se ne smije depilirati ni na koji drugi nacin?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 22:04   #228
Nausnicu sam radila s laserom, nisam morala brijati prije tretmana i nisam ih depilirala između, a šta se tiče svijetlih dlaka-njih isto skida laser al ne isti kao i one tamne.tako da kad birate kod koga idete pobrinite se da taj ima oba.
micica_macica111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:33   #229
Zna tko gdje je najbolje napravit depilaciju voskom u ST , bojin se da mi se ne digne dok mi cura/zena bude radila..
TORRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 08:15   #230
ovo za brijanje nisam cula od pouzdanog izvora, nego od razlicitih cura koje su se raspitivale za lasersku.
za ipl traze brijane dlake, bolje djeluje na njih. to su mi pak kozmeticarke potvrdile
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 23:31   #231
Za vas koje ste već bile na laserskoj depilaciji... Da li je potrebno 'pustiti' dlake ili je ok ako dođem depilirana? Oprostite ako je pitanje glupo, ali ne da mi se čekati dva-tri tjedna dok ne narastu, ne volim biti dlakava
Lullabye is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 08:54   #232
a bolje ti ih je ne depilirat...kad ti počnu nicat odi na tretman, tako sam ja radila...možda je neko vrijeme tlaka, ali isplati se, vjeruj mi...
micica_macica111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 14:45   #233
Quote:
micica_macica111 kaže: Pogledaj post
a bolje ti ih je ne depilirat...kad ti počnu nicat odi na tretman, tako sam ja radila...možda je neko vrijeme tlaka, ali isplati se, vjeruj mi...
Hvala
Lullabye is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 10:55   #234
nemam broj, ali evo ti mail [email protected]. odgovor dobijaš u roku od 24 sata. cijenu ti ne može reći bez pregleda jer ovisi o veličini područja. treba ti oko 4-6 tretmana, svaki mjesec!!
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 11:42   #235
koliko taj laser uistinu boli???
ja idem u ponedjeljak na prvi tretman i malo me strah...
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 13:52   #236
Quote:
amber kaže: Pogledaj post
koliko taj laser uistinu boli???
ja idem u ponedjeljak na prvi tretman i malo me strah...
jucer sam bila na ipl-u i bas pitam kozmeticarku koliko je bolniji laser od toga, kaze da ga ne bih mogla podnijeti na bikini zoni...
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 19:42   #237
ajoj nije valjda tako strasno...
ja sam probala ipl i samo malo pecne, nadala sam se da i laser tako...
a ja jos planiram cile noge+bikini...uh
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 19:50   #238
Quote:
amber kaže: Pogledaj post
ajoj nije valjda tako strasno...
ja sam probala ipl i samo malo pecne, nadala sam se da i laser tako...
a ja jos planiram cile noge+bikini...uh
a ne znam. mozda ti nece biti strasno, to sto ljudi kazu da boli je relativno. nekog cupanje obrva nepodnosljivo boli
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 13:13   #239
evo taman sam se vratila s laserske i mogu rec da uopce nije bilo tako strasno - ka da pece i hladi u isto vrime! cak mi je na straznjem dijelu nogu pojacala za jedan nivo jer na prednjem nisam osjecala nikakvu bol!
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 13:28   #240
Quote:
amber kaže: Pogledaj post
evo taman sam se vratila s laserske i mogu rec da uopce nije bilo tako strasno - ka da pece i hladi u isto vrime! cak mi je na straznjem dijelu nogu pojacala za jedan nivo jer na prednjem nisam osjecala nikakvu bol!


koliko te kosta to zadovoljstvo?

i zasto laser nakon ipl-a?
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:29.