Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2009., 01:52   #61
Quote:
Toco1980 kaže: Pogledaj post
Sve prave i velike ljubavi su tužne....
Aha, jesu, jesu... da su malo duže potrajale završile bi s jebanjem majke, pa bile malo manje ljubavi
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 13:20   #62
utorak....trebao sam proći koroz njen grad, ali smo se dogovorili da ću navratiti po nešto što mi je trebala dati...dogovorili smo se da ću doći što ranije do njene firme dok još njenih šefova nema na poslu....u 6.30h sam došao kamionom pred njenu firmu..okrenuo se, parkirao i ....otišao sam do njenog auta, uzeo ono što je ostalo u njemu....posalo sam joj poruku da sam stigao i da je čekam pred ulazom u firmu...nisu prošle dvije minute istrčala je iz hale...bila je tako lijepa..tako vesela..tako nasmijana....a ja....ja si neću nikada oprostiti ono što tada nisam napravio..nisam ju primio u naručje,zagrlio ..i poljubio...nikada si to neću oprostiti....nikada...
nažalost ..bili smo zabranjeni jedno drugome!!!!
sisley34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2009., 02:17   #63
Procitao sam mnoge tuznih ljubavnih prica, i kad vidim koliko je strasnih i teskih pre svega zivotnih prica,znam samo to da sam sretan
sto sam upoznao i imam kraj sebe moju MALENU, i sada kada ovo pisem i gledam je dok spava znam to da je ona cIilj mog zivota,
moje juce,danas i sutra.

"JA TE VOLIM I NEDAM NIKOM DA TE DIRA,LJUBIM TE I VOLIM DOK GITARA SVIRA.........."


MALENA VOLIM TE I VOLECU TE VECNO I DAN VISE.....................

Zadnje uređivanje D&M : 25.10.2009. at 02:19. Reason: ma jedno slovo pogresno otkucano
D&M is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2009., 16:35   #64
Quote:
D&M kaže: Pogledaj post
Procitao sam mnoge tuznih ljubavnih prica, i kad vidim koliko je strasnih i teskih pre svega zivotnih prica,znam samo to da sam sretan
sto sam upoznao i imam kraj sebe moju MALENU, i sada kada ovo pisem i gledam je dok spava znam to da je ona cIilj mog zivota,
moje juce,danas i sutra.

"JA TE VOLIM I NEDAM NIKOM DA TE DIRA,LJUBIM TE I VOLIM DOK GITARA SVIRA.........."


MALENA VOLIM TE I VOLECU TE VECNO I DAN VISE.....................
Eto nisu sve prave i velike ljubavi tužne, znala sam
oki_doki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 00:55   #65
Kako lepa noc.Napolju kisa pada i dok udaraju kapljice u prozor,razmisljam kako cu da utonem u san pored mog malog andjela...............
D&M is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 10:19   #66
Quote:
lips of angel kaže: Pogledaj post
vjerujete li u pravu ljubav? u ljubav na prvi pogled? meni kažu da takve ljubav ne postoji da je sve to izmišljotina...imate kakvu priču koja bi to dokazala..neku pricu slicnu sapunici ili pak tragediji...ili pak savjet..kako prepoznati da smo zaista zaljubljeni.
vjerujem u to...desilo se prije skoro 4mj...jedan pogled je bio dovoljan za leptiriće...
feels is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 23:15   #67
DOK SUNCE SJA,DOK ZIVIM JA,
VOLECU TEBE MOJA MALENA!!!!!!!!

Kako lep osecaj,sedim za kompom i pravim nacrte,polako mi oci sene
od umora,ona me posmatra cutke,ustane stavi mi ruke oko vrata i pocne da me ljubi po vratu.
To mi je trebalo,da mi da snagu da uradim sve do kraja.A ona je to znala!
D&M is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 00:19   #68
Obriši suze dušo moja,
kad kažem sreća to si ti
ova je pjesma samo tvoja
velika mala ljubavi
oki_doki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 00:34   #69
romantična dušo,kako tužna,TUŽNA priča

ponos je gadna stvar...a sudbina još gora....

ali tko zna...možda vas jednom opet dovede na isti put...možda ćete dobiti svoju drugu šansu....nikad neznaš

kad su priče poput tvoje u pitanju,ja stvarno vjerujem u happy end
__________________
...Welcome to forum.hr,where no server is available to handle your request!...
miss_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 01:14   #70
o bože romantična duša me rasplakala kao malo tko do sad ....baš sam nekako tužna radi te tvoje priče...kao neki tužni roman...ali malo je tužnih završetaka tako da se ipak nadam da će i ovaj kraj biti sretan.....
daj ženo napravi nešto bez obzira na sve moguće posljedice... jednom se živi i samo je jedna ljubav prava.... zar ćeš dozvoliti da nikada ne budeš sretna ...možda sam pre sebična ali ja to nebi dozvolila.....
želim VAM svu SREĆU ovoga svijeta i ZNAM da ĆETE BITI ZAJEDNO
__________________
Jer moj je život,igra bez granica .....
delfin19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 02:25   #71
dragi moji kada vidim da mi zelite svi srecu.kada vidim kako razumiejte dođe mi tako tesko.
vjerujte mi nije lako i mislim da se neće nikada dogoditi da budemo mi skupa.njemu puno djeca znace a i meni bi bilo tesko da djeca trpe radi mene.

a da vam kazem da mu je zena me proganja aahah.ja je shvacam po jednoj strani da se boji.
i vi meni sada recite čega se boji? očito vidi veliku konkurenciju u meni .i boji se da nece srca pobijediti.

da vam ispričam kako je počela da me prati.tada kolovoza kada smo se vratili svatko u svoju drzavu.toliko vremena je posječivala jednu stranicu jer joj netko rekao da ja tamo idem.došla je do moga email.tj msn.i pošalje mi zahtjev .ja je primim jer me bas zanimalo sta zeli od mene.i tako počela ona kao vi ste proslost ovo ono itd...ja joj kazem ne boj se mene ja vam necu stajati na putu.vi ste obitelj.i zena hoče smamnom kao da bude prijateljica.ali ja nisam tako naivna da nisam znala zasto ona zeli .htjela je da zna uvijek gdje sam .da nisam slučajno otišla u rodni kraj itd..
i ja je izbrisem sa msn..i ona mene pronađe na fecebooku i pošalje mi poruku ..
i kao opet pođe kao ...jer ja i on smo se opet vidjeli ali bas dva sata prije nego je krenio nazad ona ga je čekala..i opet saznala da smo pričali..

i kaze kao opet si bila sa njim ,ja kazem nisam bila sama sa njim.bili smo na javnom mjestu a drugo draga moja razčisti sa svojim muzem .on je meni prišao i bio u mom drustvu nisam ga molila ..i opet skoro ona se meni javi i napiše mi da zivim u prošlosti da pođem zivjeti i da gledam budućnost ..jer ja sam na facebooku stavljala stare slike i stavim jednu nasu i to nju zapeklo.

onda sam joj rekla nek me ostavi na miru da imam pravo raditi sa svojim slikama sta hoču.i ako ona misli da moze prošlost izbrisati je ne moze jer nas dvoje smo postojali bili skupa itd..

glavno prati ga a i mene kao FBI hahaaa...a stvarno ništa nije bilo više od poljubca a ko zna hehe kao sto kazete ..nikad se nezna ..
romanticnadusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 11:20   #72
Mislim da mi se upravo takvo nesto događa.
replayme is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 17:35   #73
Romantična dušo, pročitala sam tvoju priču i jako me se dojmila, možda zato što sam i sama bila u sličnoj situaciji. Napisala si da si vesela i društvena, a po načinu pisanja mislim da si jako emotivna osoba. Razlog zašto ste se razišli navela si svoju veselu narav koja je njemu smetala a o tome nije razgovarao s tobom već sa svojim kolegama.
Iskreno se nadam da je stvarno progledao i shvatio, a tebi želim puno sreće i ljubavi i da budeš vesela
oki_doki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 18:57   #74
//server kriv//

Zadnje uređivanje sheena66 : 28.10.2009. at 19:04.
sheena66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 18:58   #75
uvijek treba imati ponosa ,,, ali mislim da si dosta puta u tome pretjerala
da si samo jednom pregrizla ponos .. vjerujem da bi tvoja priča imala drugačiji, sretniji kraj !

kad sam pročitala tvoju priču .. ostala sam PAF! ... i skroz, ali skroz navijala za vas

samo ovaj nastavak mi baš i nije jasan dopisuješ se s njegovom ženom? ona te prati? ... a odlučila si prekinuti kontakte s Njim i ostaviti to u prošlosti ... hmm
kao prvo, ja da sam njegova žena .. ne da bi te uhodila .. nego bi te poslala na mjesec bez povratne karte !!
kao drugo, ti ne želiš da njegova djeca pate .. ali patit će, to ti mogu reći sa 90% sigurnosti ... jer takav brak di žena natjerava bivšu a muž s njom ljubuje kad god može nema budućnost ... oni će se rastati, možda ubrzo ... možda za 10 godina .. možda zbog tebe, možda zbog neke treće -> ali jedno je sigurno, djeca će patiti tako da ti to nije nikakav izgovor

da sam na tvom mjestu .. borila bi se za tu ljubav, jer to što si ti napisala ne događa se često .. i vrijedno je svega, pa čak i povrijeđene djece !
ako nemaš snage to napraviti .. onda kreni dalje, ali stvarno dalje / pusti tu obitelj da žive kako su odabrali
sheena66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 20:57   #76
Quote:
sheena66 kaže: Pogledaj post
uvijek treba imati ponosa ,,, ali mislim da si dosta puta u tome pretjerala
da si samo jednom pregrizla ponos .. vjerujem da bi tvoja priča imala drugačiji, sretniji kraj !

kad sam pročitala tvoju priču .. ostala sam PAF! ... i skroz, ali skroz navijala za vas

samo ovaj nastavak mi baš i nije jasan dopisuješ se s njegovom ženom? ona te prati? ... a odlučila si prekinuti kontakte s Njim i ostaviti to u prošlosti ... hmm
kao prvo, ja da sam njegova žena .. ne da bi te uhodila .. nego bi te poslala na mjesec bez povratne karte !!
kao drugo, ti ne želiš da njegova djeca pate .. ali patit će, to ti mogu reći sa 90% sigurnosti ... jer takav brak di žena natjerava bivšu a muž s njom ljubuje kad god može nema budućnost ... oni će se rastati, možda ubrzo ... možda za 10 godina .. možda zbog tebe, možda zbog neke treće -> ali jedno je sigurno, djeca će patiti tako da ti to nije nikakav izgovor

da sam na tvom mjestu .. borila bi se za tu ljubav, jer to što si ti napisala ne događa se često .. i vrijedno je svega, pa čak i povrijeđene djece !
ako nemaš snage to napraviti .. onda kreni dalje, ali stvarno dalje / pusti tu obitelj da žive kako su odabrali
prvo da ti kazem da si naopako razumila.sta za teeb znači ljubuje? par poljubaca koje smo izmjenili? nije prevario zenu.nismo spavali skupa.a ako su osječaji proradili mi nismo tu krivi.a mislim da smo sa razumom odlučili da nečemo imati kontakta.

a za zenu...zbog cega bi ti mene da si ti ona poslala na mars? zbog toga sto smo se ja i on nekada davno volili i da imamo svoju proslost koju ona ne moze da prihvati.
i ne dopisujem se sa njom ,pročitaj bolje.primila sam je jer sam htjela vidjeti sta hoće od mene ...a djeca ..zbog mene neče patiti a zbog druge to neznam.

i ja sam krenila dalje ,zivim zivot a uspomene mi ne moze nitko uzeti niti ono sto je ostalo u srcu i sto če ostati
romanticnadusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 21:45   #77
Quote:
mayena kaže: Pogledaj post
Ne bas ljubav na prvi pogled, vec jedno prelijepo iskustvo koje je pocivalo na medjusobnoj privlacnosti, sklopu okolnosti koje cini upravo to da si bila daleko od svega, daleko od onoga sto je tvoja zbilja, sama u nepoznatom svijetu, koji je zacinio predivan nepoznati muskarac.

I sama cinjenica da se sve dogadjalo izmedju nekoliko spavanja i budjenja daje poseban efekt cijeloj prici. Kao da je sve bio samo san. Prelijepa prica i ja je ne bih mijenjala ni nastavljala. Bilo je kako je trebalo biti.. ukradeni telefon samo je igra sudbine.

Tebi ostaje da to zauvijek pamtis kao nesto jako posebno i lijepo.


potpis...nikakva fatalna ljubav, sam prekrasna uspomena. dec it
grdarija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 21:54   #78
Quote:
PATRIOT2 kaže: Pogledaj post
bravo tako se to radi covjeku sa kojim si bila tri godine u vezi..ovaj,fali mi rijeci da te okarakteriziram kao osobu,a inace sam valda najgori kocijas koji postoji..to valda dovoljno govori o tebi
potpis...na tudjoj nesreci se sreca ne gradi...no tebi "sretno"
grdarija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 22:15   #79
a jesu vam sve te vase fatalne ljubavi zapravo bile prve ljubavi..ne mislim sad bas prve prve,ali prve prave.malo duze veze i to...
to je normalno brijem.zato kaj je prvo.eto
grdarija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 22:16   #80
a jesu vam sve te vase fatalne ljubavi zapravo bile prve ljubavi..ne mislim sad bas prve prve,ali prve prave.malo duze veze i to...
to je normalno brijem.zato kaj je prvo.eto
grdarija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger