Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li obrezani ili ne?
Obrezan 160 33.20%
Neobrezan 322 66.80%
Glasovatelji: 482. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2011., 23:17   #501
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post

Ja sam imao problem fimoze, dakle sužavanje kožice, te nisam mogao prevući preko glavića. klasičan problem. stvar je takva da se to mora riješiti, jer će prije ili kasnije počet dolazit do raznih infekcija i upala, pogotovo ako penis bude u erekciji, jer on raste, a kožica se ne spušta i ne rasteže .
Sta se tice te fimoze, ima i nekih koji to ne rijese na vrijeme, ali to su mozda neki blazi oblici, pa me interesira ako netko ovdje moze objasniti dali vam ta kozica koja se ne moze spustiti smeta tijekom sex odnosa, smanjuje uzitak itd?
__________________
.."stars don't shine in singular places"..
loomi is offline  
Old 14.03.2011., 23:25   #502
Ja sam bio na tom zahvatu u 20-oj godini i odmah nakon toga sam imao prvi pravi seks. Prije toga to nije bilo to, ali nisam ni imao previše prilike prije toga. Ugl, nije mi to zasmetalo do nekih 16 godina, a dotad nisam uopće ni kužio iskreno, mislio sam ako nešto nije u redu da su valjda trebali skužit od malih nogu. Na pregledu za vojsku je sve bilo ok i ja mislio u redu je. Urolog kaže da je to jako puno vremena koliko mi je bio 'u kućici', ali da je sve u redu. Ugl, bio sam totalno neinformiran i zbunjen. Al urolog je legenda totalna, totalno me opustio i sredio, pričao sam otvorenije o tome svemu s njim nego s bilo kim prije
haribo_red is offline  
Old 14.03.2011., 23:25   #503
Quote:
loomi kaže: Pogledaj post
Sta se tice te fimoze, ima i nekih koji to ne rijese na vrijeme, ali to su mozda neki blazi oblici, pa me interesira ako netko ovdje moze objasniti dali vam ta kozica koja se ne moze spustiti smeta tijekom sex odnosa, smanjuje uzitak itd?
nije da sam seksao u to vrijeme, ali logično je da je glavić najosjetljiviji dio na penisu, pa ako ga prekriješ sa nečim, sigurno da će užitak bit manji. a orgazam teže postići. no više brine to što kod erekcije koža ne ide preko, pa onda još tokom penetracije se ta kožica "poguruje" prema nazad što može biti dodatno bolno. Budala je onaj tko to neće riješiti.

Po mom mišljenju. Sjećam se kakve sam bolove imao kad mi je stara uspjela ko klincu prevući tu kožicu.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 14.03.2011., 23:34   #504
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
nglavić najosjetljiviji dio na penisu, pa ako ga prekriješ sa nečim, sigurno da će užitak bit manji. a orgazam teže postići. no više brine to što kod erekcije koža ne ide preko, pa onda još tokom penetracije se ta kožica "poguruje" prema nazad što može biti dodatno bolno. Budala je onaj tko to neće riješiti.
Da, i ja nekako kontam da bi to trebalo rijesiti iz zdravstvenih i dr razloga..mislim da onda ni orani sex ne moze bas biti zadovoljavajuc

Samo, ja sam se tek nedavno s tim susrela pa mi je to bilo neobicno.
__________________
.."stars don't shine in singular places"..
loomi is offline  
Old 14.03.2011., 23:43   #505
Quote:
loomi kaže: Pogledaj post
Da, i ja nekako kontam da bi to trebalo rijesiti iz zdravstvenih i dr razloga..mislim da onda ni orani sex ne moze bas biti zadovoljavajuc

Samo, ja sam se tek nedavno s tim susrela pa mi je to bilo neobicno.
aaa, ti si "ona", ja mislio da si muško. u kojem smislu susrela sa tim?
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 15.03.2011., 00:06   #506
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
aaa, ti si "ona", ja mislio da si muško. u kojem smislu susrela sa tim?
Pa da, zensko sam..a sta mislis kako sam se susrela s tim
__________________
.."stars don't shine in singular places"..
loomi is offline  
Old 15.03.2011., 00:46   #507
Quote:
loomi kaže: Pogledaj post
Pa da, zensko sam..a sta mislis kako sam se susrela s tim
ako si našla dečka koji ima fimozu, naišla si na jako neodgovornu osobu.

šta ja znam, možda si našla fuck frenda ili nekog sa tim problemom.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 15.03.2011., 08:41   #508
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
ako si našla dečka koji ima fimozu, naišla si na jako neodgovornu osobu.

šta ja znam, možda si našla fuck frenda ili nekog sa tim problemom.
Pa ja mislim da bi ja svom decku savjetovala da to ide operirati, ali svatko zna sta je najbolje za njega..valjda.
__________________
.."stars don't shine in singular places"..
loomi is offline  
Old 17.04.2011., 05:21   #509
Da,da,da 100% da circumsized
Daa vidim taj ...uf...drugi samo bi fino
D.O.A is offline  
Old 08.03.2012., 10:23   #510
imam taj problem neko vrijeme,da mi nejde kožica preko.Znam da bi trebao ići kod svoje doktorice po uputnicu za Urologa,koji če me poslat dalje na obrezivanje ili što već.

E meni se nejde kod nje nikako,pa me zanima gdje da idem u ZG kod kojeg urologa a da radi preko HZZO-a,pa bi kod njega izvadio karton,i ako je moguće odmah i kod tog napravio isti zahvat!

Može preporuke!!!!!!

Pitao sam već sa nekoliko mailova,ali nisam naišao da radi preko hzzo-a.

ili da platim pregled i odem negdje u bolnicu to odraditi.

Gledao sam da odem kod privat,a to košta 4000kn pa ako ne uspijem besplatno,onda ču na taj način,makar je danas teško do para doći.

I ako netko zna kako se vadi karton kod drugog liječnika???
achit is offline  
Old 08.03.2012., 21:37   #511
imaš u novom Zagrebu doktor Kapun privatni urolor , to sve možeš kod njega obaviti ja bio i sve obavio i sve super prošlo gospodin je sada zgodan i veseo kao kralj a cijeli zahvat sa prvimi zadnjim pregledom ti košta ćini mi se negdje oko 2200 kn
pelosi is offline  
Old 08.03.2012., 22:38   #512
a kad je to bilo 2200kn,koje godine?ako je tako to je super,kakva su iskustva?

ako ima još neko kakvu preporuku!!!????

Zadnje uređivanje achit : 08.03.2012. at 22:43.
achit is offline  
Old 09.03.2012., 01:10   #513
Ne hvala. Volim svoju kozicu i navlacenje iste.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Old 09.03.2012., 12:46   #514
pitao sam dr. Kapuna,zahvat je 1600kn,stvarno iznenađujuće jeftino?????pregled 350kn!!!

raspitivao sam se i kod UROCENTRA je 3200kn najjeftinije,a kod nekih je i 5000,5500,čak 8000kn

imam jedan problem možda bi to napravio u utorak ili srijedu,ali moram na posao iči drugi dan,pa me zanima jel problem hodat i kretat se,ne radim ništa fizički nego moram biti na nogama i lagano simo tamo šetat ponekad
achit is offline  
Old 09.03.2012., 23:05   #515
bilo je to kod mene u jesen 2011. godine , ne boj se ništa ne osjetiš baš nikakvu bol i ja sam bio drugi dan na poslu iako on preporuča da se miruje barem 2 dana sve je bilo super i sad sam super zadovoljan , evo ako te još nešto zanima slobodno pitaj ili mi se javi na pm , ako se odlučiš za to volio bi da se javiš i kažeš kako je prošlo i jesi li zadovoljan
pelosi is offline  
Old 10.03.2012., 11:33   #516
stae ovo,masovno obrezivanje? O.o al ste poludili?
il je to ko fol ce izgledat veci i te sheme

sta se mene tice,bitna je samo velicina.
i debljina.
hrvaticaa is offline  
Old 10.03.2012., 11:40   #517
Quote:
hrvaticaa kaže: Pogledaj post
stae ovo,masovno obrezivanje? O.o al ste poludili?
il je to ko fol ce izgledat veci i te sheme

sta se mene tice,bitna je samo velicina.
i debljina.
ma ja san mog dixona obreza davno..
a to je super stvar..
higijena je super, jer se ispod kožice stvaraju bakterije.
a i dokazano je da žene kojima su muževi obrezani (muslimani židovi) puno rijeđe oboljevaju od spolinih upala.
jer baš puno toga uzrokuje ta kožica i nehigijena.
a i sex je duži jer glans penis nije više preosjetljiv.
pa možeš pilati uru vrimena bez problema
OttoRino is offline  
Old 13.03.2012., 13:32   #518
Ured slovenskog pravobraniteljstva ljudskih prava objavio je u petak mišljenje da obredno obrezivanje muške djece mlađe od 15 godina valja smatrati protupravnom povredom tjelesnog integriteta i ljudskih prava djeteta ako za takav zahvat nema medicinskih indikacija nego ga zahtijevaju roditelji zbog vjerskih i moralnih uvjerenja.


Quote:
OttoRino kaže: Pogledaj post
a i dokazano je da žene kojima su muževi obrezani (muslimani židovi) puno rijeđe oboljevaju od spolinih upala.

Di je to dokazano ?
Gervasius74 is offline  
Old 13.03.2012., 13:41   #519
ja san ima fimozu tako da san ga mora obrezat. napravia san to tek sa 20 godina jer nisan ni zna da je to neki problem. do 20. bi ga drka samo polovicno jer cin bi natega kozicu malo vise bolilo bi ka vrag. ja mislin da sa fimozon nije moguc sex.

sad mi je drago sta san to napravija jer mi penis vise ne smrdi (ne skuplja se ona bila tvar ispod kozice) i manje je osjetljiv jer je glavic stalno u dodiru sa gacicama sto ce bit korisno kad jednog dana buden prcija jer ce trajat duze od 2 minute
petko23 is offline  
Old 13.03.2012., 13:47   #520
U životu obrezanog nijesam vidjela, a o broju viđenih neću jer ipak ovdje ima čednih, pa da nebih bila nazvana jednim od onih pogrdnih imena
Ali, da, smatram da je u životu važno vidjeti... i probati obrezanog, jer ipak jedan centimatar čini ogromnu razliku
Sve dok je u medicinske svrhe, je ok, ali ovo oko izgleda mi je presmješno
Isti taj, koji se diči ljepotom svog Purana , možda ima pokvarene zube, prljave nokte, vateva...
M. Laševska is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger