Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2005., 13:35   #1
Home-Pizzeria

daj nek mi neko kaze kako da mi pizza bude kao u pizzeriji...mislim znam da nikad ne moze zbog krusnih peci koje oni imaju,ali cuo sam foru da u pecnicu stavim mramornu plocu i na nju pizzu i to otprilike bude to....al najbolje bi bilo da mi netko opise tocan postupak,znaci od toga kako umijesiti tijesto itd...

ima li koji pizzaollo ovdje???
zetov is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2005., 05:53   #2
Koristim "kamen za pizzu" Bude jako slicno pizzi iz krusne peci. Kamen za pizzu nije bas mramorni Ali predpostavljam da ako kod klesara das napravit neki (porozni) kamen, uglacan ispast ce slicno.

Ja svog kupila u Targetu, na odjelu kuhinjskih stvari. Platila oko $10

Mljac
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2005., 08:24   #3
kupila u billi tepsiju za pizzu,nije bas kao u pizzeriji ali je dosta slicno.
energy-x is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2005., 09:17   #4
super pizza

Dobila sam pekač za pizzu (električni, veliki) i razočarala se jer ima samo donji grijač, pa bi tijesto izgorilo odozdola a gore ostalo nepečeno...iako sam uvidjela da bi inače bila kao iz pizzerije (odozdo)...skoro bacila, a onda na slovenskom forumu pročitala kako doskočiti jadu Prvo se razvalja tijesto i stavi u pekač na 4 (termostat), zapeče odozdola cca 1-2 minute, pa isključiš pekač i nafilaš pizzu, uključiš na 4 i pečeš još 5 min...po potrebi malo vrtiš pizzu jer meni npr. na jednom mjestu jače grije, pa bi previše uhvatilo tijesto...bude kao iz pizzerije...
__________________
Cvijetak
Cvijetak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 00:49   #5
a evo i dobrog recepta za tijesto
za jedan regularan protvan:
pola kvasca u kocki griješ sa 2 dl mlijeka, žličicom soli i pola zličice šećera.
kad se razmuti, uliješ to u 30 dag glatkog brašna i lagano mijesiš
da ne bude suho, dodaš još pola dl ulja
mijesiš do glatkog, a onda na 20 min u pećnicu prethodno zagrijanu na 50.

recept je vrhunski
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 02:34   #6
Taj kamen za picu je zapravo od šamota.
Zagriješ pećniocu na maximalno (sa tom pločom negdje otprilike u sredini) na pola sata-45 minuta......MAXIMALNO......i onda sa drvenom lopatom metneš picu na to. Gotova je za 4-5 minuta, ko prava......SUUUUUPER.A struje (ili plina ) ode za jednu piceriju.Tu nama to nije faktor (još ) ali ako tamo je ( a znam da je )......odi na picu van.
d
tridi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 08:13   #7
Quote:
Shtefitza kaže:
Koristim "kamen za pizzu" Bude jako slicno pizzi iz krusne peci. Kamen za pizzu nije bas mramorni Ali predpostavljam da ako kod klesara das napravit neki (porozni) kamen, uglacan ispast ce slicno.

Ja svog kupila u Targetu, na odjelu kuhinjskih stvari. Platila oko $10

Mljac

Što je Target, di je to?
Prvi Vozač is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 11:52   #8
Re: super pizza

Quote:
Cvijetak kaže:
Dobila sam pekač za pizzu (električni, veliki)...
Ja sam ti u tome pekla piletinu s krumpirima, paprikom, lukom, rajcicom... Ono, kao peka.
Stvarno ispadne super! Zgodna imitacija peke za one koji zive u stanu i nemaju vrt i pravu peku :-)
B&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2005., 17:48   #9
ok je to sve.target ti je mislim u USA kao kod nas getro ili tak nesht
zetov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:31.