Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2004., 21:47   #1
repovi račića

Pozdrav.

Ispričavam se svima, znam da ovaj topic negdje postoji, ali nikako ga ne mogu naći:
Kako propremiti račiće? One smrznute repove? Bilo je nekih recepata sa tipm račićima u umaku od vrhnja, i kupio sam paket repova, ali nikako da nađem recept. Pa ono... bio bih zahvalan na receptima ili samo na linku.

Zahvaljujem
shoki

(P.S. probao sam pretraživat ali bez uspjeha )
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 00:35   #2
Možeš ih napravit u umaku od vrhnja pa prelit preko pašte.
Ili na rižoto, isto tako napraviš umak od malo vrhnja, račića i začiniš po ukusu (dodaj i peršina), može i malo vina unutra.
Ako radiš rižoto dodaj u umak skoro kuhanu rižu pa sve zajedno još malo prokuhaj.
__________________
Vecer u kojoj se svi prisutni sasvim slazu izgubljena je
klio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 01:44   #3
eeee, a kako napraviti taj umak od vrhnja? Netko je pričao da malo promijeni boju (postane rozi) od račića...
Ja bi to sa nekim širokim rezancima... zelenim recimo...
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 10:45   #4
sa tim umakon ti ne mogu pomoc, ali rizot od racica je savrsen!!!!

rizot od racica

dinstas kapulu na ulju dok ne zazuti, dodas rizu (1 salica po osobi) i soli (ili vegete) dobro promisaj, dodaj luka petrusimula i onda vode i vina (na jednu solju rize ti idu dvi solje tekucine). kad je riza skoro gotova dodaj repove od racica, mrvu tabaska i zacin po volji. kad je riza gotova makni sa vatre dodaj zlicu masla u rizot i ostavi da stoji 5 min.
ako slucajno imas friske rakove ispadne puno bolje, ali i ovako je mljac!
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 13:35   #5


a šta da ti drugo kažem???
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 13:41   #6
Re: repovi račića

Quote:
Shoki kaže:
Pozdrav.

Ispričavam se svima, znam da ovaj topic negdje postoji, ali nikako ga ne mogu naći:
Kako propremiti račiće? One smrznute repove? Bilo je nekih recepata sa tipm račićima u umaku od vrhnja, i kupio sam paket repova, ali nikako da nađem recept. Pa ono... bio bih zahvalan na receptima ili samo na linku.

Zahvaljujem
shoki

(P.S. probao sam pretraživat ali bez uspjeha )


možeš ih i uvaljati u smjesu od brašna, jaja i mlijeka i ispeći na ulju.....njami!!!!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 11:46   #7
Re: Re: repovi račića

Quote:
fairy kaže:
možeš ih i uvaljati u smjesu od brašna, jaja i mlijeka i ispeći na ulju.....njami!!!!
da to je fino!!!

ja dodam i malo piva u tjesto da bude rahlije. to doma svi volimo
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 11:47   #8
Re: Re: Re: repovi račića

Quote:
njasa kaže:
da to je fino!!!

ja dodam i malo piva u tjesto da bude rahlije. to doma svi volimo


SUPER!
Hvala na savjetu, baš ću probati!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 12:51   #9
Hladna juha

- jogurt
- repovi račića
- svježi krastavac izrezan na kockice
- menta
- sol, papar

Sve izmiješati i dooooobro ohladiti.

Super osvježenje za tople ljetne dane!

Pozdrav!
B&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 13:47   #10
e, ovo zvuči dobro: samo jel to jedete samo, kao salatu (a mogao bih ) ili je to prilog tijestu ili nečemu?
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 16:16   #11
Quote:
Shoki kaže:
e, ovo zvuči dobro: samo jel to jedete samo, kao salatu (a mogao bih ) ili je to prilog tijestu ili nečemu?
Kao sto sam napisala - to je hladna juha. Jedes ju samu. Stavis dosta jogurta, tako da bude bas fino tekuce.
S tjesteninom? Hm....pa ne bas!


Pozdrav!
B&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 16:27   #12
Quote:
klio kaže:
Možeš ih napravit u umaku od vrhnja pa prelit preko pašte.
Ili na rižoto, isto tako napraviš umak od malo vrhnja, račića i začiniš po ukusu (dodaj i peršina), može i malo vina unutra.
Ako radiš rižoto dodaj u umak skoro kuhanu rižu pa sve zajedno još malo prokuhaj.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2004., 11:59   #13
Meni su najdrazi repovi rakova na način mog dragog.

Dakle, odat cu vam tajnu super jednostavnog i finog jela.

Smrznute repove staviti pržiti na malo maslinovog ulja i pustiti da ispari voda. Dodati češnjaka po želji. Dodati 5-6 jaja i sve zajedno izmijesati. Posuti vlascem. Moze se dodati malo trapista, da bude gusce.
I to je to. Napraviti zdjelu zelene salate i mljac, mljac, uzivaj!
__________________
Far away there in the sunshine are my highest aspirations
sweetina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2004., 12:26   #14
ovako ih ja pripremam: dinstas kapulu na ulju dok ne zazuti, dodaj vode i vina, ubaci racice i vrhnje za kuhanje i dodaj curry-a ........ sa strane skuhati zelene rezance, kad su skuhani ubaci ih padelu s racicima
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2004., 15:41   #15
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2004., 15:43   #16
Možeš i napuniti lignje repovima od račića pa na žar.
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2004., 19:36   #17
Quote:
H3MAT0M kaže:
Možeš i napuniti lignje repovima od račića pa na žar.
uuu... to mi je već malo previše... jednostavno su mi to dovoljno fine stvari odvojeno...
ALi da bi bilo , bilo bi...
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 16:09   #18
ja ih prvo malo przim na maslinovom ulju i cesnjaku, i poslije dodam malo bijelog vina, a kad ispari kombinaciju vrhnja za kuhanje i kiselog. dodam bazilike i malo ruzmarina i papra i soli i kad se zgusne pomijesam ili sa zelenim rezancima ili sa njokima. kad je luksuznije, satvim i malo dimljenog lososa. jedini problem je sto ja kupujem te racice u mercatoru, nekad su stvarno odlicni, kao repovi od skampa, a nekad se stisnu pa ih moras traziti povecalom. ovis valjda o posiljci. ali, zato ih na moru radim od parvih kozica koje onda cistim satima za to jelo
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 16:12   #19
Ja bih dala mali savjet shto se tiche smrznutih kozica.

Iako se smrznuti proizvodi koriste u takvom stanju, primjetila sam da one prilikom odmrzavanja u hrani - nestanu.

Ja ih zato stavim u cjediljku i pustim da se odmrznu i ode ona suvishna voda i onda ih zadnji tren dodam u umak.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 16:13   #20
Sto je bolje uzeti,smrznute racice ili one u salamuri?
I koliko gr treba otprilike za rizoto za 2?

Thx
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:08.