Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2010., 17:16   #601
Quote:
Paw kaže: Pogledaj post
Odi u Levis, tamo ćeš nači ono što tražiš
nosim levi's praktički ćitav život, 501 uglavnom...nema boljih ,)
jes da su skupe, to im je najveći problem no ja sam većinu svojih (imam 8 pari na čekanju) kupio na sniženju mislim da sam do kraja života riješio problem traperica. to mi je kult. ne nosim ništa drugo.
karakteran is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 14:55   #602
ima li gdje u splitu kupiti salsa traperica ????????
kolt is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 21:13   #603
Gdje u zagrebu kupiti skinny traperice za muskarce?
Domagoj R is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 21:53   #604
Quote:
kolt kaže: Pogledaj post
ima li gdje u splitu kupiti salsa traperica ????????
vjerojatno će biti u city centru salsa trgovina, s obzirom da je popis trgovina isti kao u zg cityu...iako na popisu nisam vidjela salsu, al napisali su i još mnogo drugih...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 22:12   #605
Quote:
Domagoj R kaže: Pogledaj post
Gdje u zagrebu kupiti skinny traperice za muskarce?
mislim da ima u zari
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 21:04   #606
Ja od sada kupujem samo Diesel i Pepe Jeans.Te su mi najbolje i najviše sam zadovoljan kvalitetom.
PatriotSLO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 14:00   #607
muku sam mučila s trapericama dok nisam otkrila salsin push up model, sada pričam o njima svakom ko me oće slušat

uglavnom, to stvarno djeluje! ja sam evo kupila već drugi model (imam jedne svijetle isprane skini od prošle godine i nisu se ni razvukle ni ništa, a sad sam uzela obične crne skinice i oduševljena sam!).

caka je da se obavezno uzme broj koji vam je dosta "naknap" jer imaju dosta elastina u sebi i to onda izgleda mrak i nakon puno nošenja (iako sam u kabini mislila da ce im gumb puknut i razbit ogledalo tamo koliko su bile tijesne ). uglavnom, slikovito rečeno, ko da pokupe svo salo s bedara i podignu ga u guzu koja stvarno onda izgleda prćasto iako nije! ko nije probao, neka proba, ja nisam mogla vjerovat!

a sad su još i nešto jeftinije nego prošle godine kad sam ih platila nekih 700 kn. jučer sam u west gateu uzela te crne skinice za 438 kn (bile su 600 pa snižene na 487, pa još 10% popusta jer je onaj late shoping night ovih dana), a to stvarno nije neka cifra s obzirom na učinak i kvalitetu! inače sam voljela LTB modele, al su me razočarale jer se rastegnu do neprepoznatljivosti, tak da mi je to dost bitan faktor, a ove evo stvarno drže formu
Vekki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 01:26   #608
probala sam, ali na kraju zaključila da salsa jeans nisu model za mene.....nažalost, jer su stvaro prelijepe....problem je što mi br. 26 bude taman uzak u nogama, ali su mi onda prestisnute na bokovima.....ako umem 27, onda mi budu gore taman, a na nogama dosta široke....

al zato su im majice savršene većina mog ormara je njihova.....iako ove godine ne drže xs iz nepoznatih razloga , pa se moram zaputiti do celja ili ljubljane
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 13:39   #609
Arrow

vekki u kojim ih dućanima ima za kupit? jel zna tko gdje ih mogu naći u splitu?
vučak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 14:55   #610
Quote:
vučak kaže: Pogledaj post
vekki u kojim ih dućanima ima za kupit? jel zna tko gdje ih mogu naći u splitu?
znam ti samo za zagreb nažalost, tu ih ima u west gateu i u city centru. al kako vidim da se otvara city centar i u splitu, pretpostavljam da bi onda i salsu mogli imati
Vekki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 16:58   #611
ima još i u garden mallu ....kad god nestane brojeva u cityu ili wg, u garden mallu ih uvijek ima....tamo imaju najmanje prometa...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 19:23   #612
dućan se zove salsa ili ? da i ja vidim te trapke
toka13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 21:58   #613
salsa....u sva tri centra nalazi se na 1. katu...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 22:00   #614
A cijena se inače kreće oko 600 kn?
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 22:01   #615
model o kojem govori vekki je push up.....al imaš i normalnih traperica....mislim da su sada snižene, oko 500 kn....inače ima modela od 400 kn (snižene) pa sve do 800 i nešto kn...

pogledaj na njihovu stranicu...


@vekki --> koliko se razvuku traperice, da li se razvuku....strah me kupiti ovako uske, iako svake koje kupim razvuku se na kraju oko broj, broj i pol, i to baš gornji dio i budu mi velike....njihove još nisam probala...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 00:24   #616
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post

@vekki --> koliko se razvuku traperice, da li se razvuku....strah me kupiti ovako uske, iako svake koje kupim razvuku se na kraju oko broj, broj i pol, i to baš gornji dio i budu mi velike....njihove još nisam probala...
razvuku se, ali ne puno ko neke druge trapke. rekla bih da se baš formiraju prema tijelu. uzmi slobodno one koje su ti (pre)uske u kabini
Vekki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 17:01   #617
curke trebaju mi hitno traperice ili nesto kao imitacija trapera sa visokim strukom,da imaju onako one gumbice na struku,jel mi možete reči di ih ima.ispričavam se ako ste već pisali o tome ali stvarno mi je hitno.
Kika-46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 14:08   #618
kako izgledaju te push up? dal imaju drukciji kroj samo ili je nesto iznutra drukcije, negdje naguran materijal ili nesto podstavljeno ili sta?
glupo pitanje ali stvarno neznam
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 15:37   #619
Vidjela sam taj push up model i nekak mi izgledaju ko normalne traperice obične, čak mi se i ne svidja boja traperica, ali zbilja ne kužim sta bi one kaktiga trebale napraviti?

Uglavnom, kupila sam u mangu crne traperice na nekakvom sniženju 180 kn su i ima hrpa traperica svih boja i veličina (mango u gardenmall-u) i fakat su odlicne, skinny model, niske na kukovima, tako da preporučam.
¤amélie¤ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 16:50   #620
Ja imam dvoje push up trapke, odlične su. Guza mi u njima izgleda puno bolje zbog tog kroja traperica. Ovako izgledaju:
http://modas.name/push-up-jeans/
norelle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:47.