Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2011., 22:18   #1
Ne zna kako da se ponaša kad smo sami

Ovako, imam 22 godine i družim se s dečkom koji je godinu dana mlađi od mene... Ali postoji problem, koji možda i nije problem, ali ja ne znam kako da se postavim. Naime, dečko u svojih 21 godinu je 3 puta zabrijao s curom, a samo s jednom bio u vezi i to čak tjedan dana... Sportaš je i full je u sportu samo... Ok, krenuli mi i sve super, ali ne znam kako da se ponašam da se on konačno opusti... Šta god ja kažem on samo potvrđuje, ne iznosi svoje mišljenje, šta god se dogodi, to je tako jer sam ja to rekla.. Već sam mu 50 puta rekla neka kaže više svoje mišljenje.. Da mi je stalo do njega i da ne mislim prekidat s njim ako se ne složim u nećem s njim... Do seksa nije ni došlo uopće. U društvu se ponaša prema meni kao prema princezi, ali kad smo sami jadan ne zna šta bi Mislim sve to meni simpatično, ali... Stvarno sam zbunjena i molim vas neki savjet.. . Pozdrav svima...
vupovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 22:29   #2
neiskusan je, ne zna sa ženama... takvi obično nalete na one kojima se kosa diže na glavi od takvog ponašanja pa počnu raditi probleme koji kulminiraju krajem veze... ne brini se, u sljedećoj vezi će bit bolji, naučit će nešto...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 22:42   #3
baci se na njega ko brenda na dylana.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 23:06   #4
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
, naučit će nešto...
A, Basta šta to treba konkretno da nauči ak' si ti toliko prosvljtljen, reci....
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 23:17   #5
I've got 99 problems but a bitch ain't one
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 23:24   #6
A da pokušaš da mu više ne govoriš riječima nego da kreneš da nekim konkretnijim dodirima ti dok ste sami?
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 23:25   #7
Pusti neka ga druga obradi, pa kad se opusti dovoljno tj. po tvojoj mjeri, a ti po njega
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 23:26   #8
poseksajte se,ti ces vidjet dal je dobar jebac i imat razlog za ili protiv a on ce dobit na samopouzdanju,ujedno kako vrijeme prolazi skuzit ce da ipak nisi princeza i pocete ce se ponasat normalno onda ce dobit i svoja misljenja i tebi ce svanut noc uzivaj dok traje
__________________
Develop interest in life as you see it. In people, things, literature, music, the world is so rich, simply throbbing with rich treasures, beautiful souls and interesting people. Forget yourself.Henry Miller
Exploited is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 23:29   #9
Kakvi su mu roditlji?

Mozda je navikao domicaju roditelja ili cak samo majke pa se nije jos naucijo postaviti u vezi!
Mozda je jednostalno navikao da se upravlja sa njim, a ti ili upravljaj (sta ce ti sigurno uskoro dosaditi) ili pokusaj ga podrzati bez da vrsis pritsak na njega.
Teska stvar! Nemoj mu toliko govoriti sta da radi, nego mu daj vrimena i potvrduj ga kada krene u pravi pravac.

TI sigurno nisi kriva za taj njegov problem, ali na tebi je posao!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 08:21   #10
Quote:
denisv kaže: Pogledaj post
A, Basta šta to treba konkretno da nauči ak' si ti toliko prosvljtljen, reci....
treba izgraditi sebe, samosvijest, iskusiti žene, naučiti kako razmišljaju, što žele i što očekuju od muškarca... ne rađaju se svi kao doktori ženologije...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 10:15   #11
ne brini, ima on svoje misljenje, ali te patnje mora slusati njegov frend.




reci mu da skine papuce, nabavi kicmu i pocne pricati
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 10:30   #12
Možda je tih i ubojit.

Meni je najgori onaj dio gdje te u društvu tretira kao princezu.

Sramotno. Ja ne znam gde žene nalete na takve.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 10:35   #13
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Možda je tih i ubojit.

Meni je najgori onaj dio gdje te u društvu tretira kao princezu.

Sramotno. Ja ne znam gde žene nalete na takve.
je, ali najgore je što je tretira i privatno ko princezu...

ima žena kojima se doslovno kosa diže na glavi od toga...

prosječno žensko voli da je muško muško, da gukne svoje mišljenje, a ne da se klanja na svaku njenu i govori "da draga"...

mi muški kad počnemo petljat sa ženama često budemo toliko očarani da nam je sve što na njoj vidimo i od nje čujemo svetinja i zakon... no, nakon sudara sa surovom stvarnošću se brzo izliječimo...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 10:38   #14
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
prosječno žensko voli da je muško muško, da gukne svoje mišljenje, a ne da se klanja na svaku njenu i govori "da draga"...
Ima takvih žena, da. Onda nek si nađe mačoida i pusti milo dijete da drži kao princezu neku kojoj se to sviđa.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 10:39   #15
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Ima takvih žena, da. Onda nek si nađe mačoida i pusti milo dijete da drži kao princezu neku kojoj se to sviđa.
između mačoida i dadragaša postoji zlatna sredina...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 10:41   #16
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
između mačoida i dadragaša postoji zlatna sredina...
Uzmimo i neke druge parametre u obzir.
Možda čovjek ne može doći do riječi.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 10:43   #17
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Uzmimo i neke druge parametre u obzir.
Možda čovjek ne može doći do riječi.
uh, već vidim dijalog:

ona: blablablabla...
on: šanap bič!!!
ona: maj mačo meeen...

__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 10:47   #18
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
uh, već vidim dijalog:

ona: blablablabla...
on: šanap bič!!!
ona: maj mačo meeen...

Da se zezaš.

Oni koji skupljaju u sebi, eksplodiraju.
To ti je čista fizika.
Mogla bi ona i doći na svoje.

Vrijeme čini čuda, prijatelji. Čuda. :mudrost:
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 11:18   #19
Onda moraš preuzeti inicijativu, dakle ti trebaš biti inicijator svega, opet trebaš paziti da ne budeš baš preagresivna. S vremenom bi se i on trebao uključivati i postajati samopuzdaniji. Sportaš je, kolko-tolko je naučen na stres i izazove, tako da ne vjerujem da će baš pobjeći. U sexu je vjerojatno neiskusan, a to je sklisko područje za muški ego, međutim izgleda da ćeš i po tom pitanju trebati potegnuti.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 12:03   #20
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Možda je tih i ubojit.

Meni je najgori onaj dio gdje te u društvu tretira kao princezu.

Sramotno. Ja ne znam gde žene nalete na takve.
Sve je stvar balansa, ne znam puno njih (i niti jednu normalnu) koja ne voli da ju se lijepo tretira u drustvu. Ali opet, sve one privatno vole da im se malo pokaze tko je musko u vezi na jedan drugi nacin.
Ovdje je problem nedostatak balansa a to je cijena koju ona placa zbog toga sto je izabrala partnera koji nema dovoljno iskustva za zenama od prije.
Ona je njegova skola, njegova uciteljica i nazalost vjerojatno netko tko ce kroz njegov zivot kao takva samo proci.
Jer frustriranost kojoj je ona ocito izlozena zbog te uloge pokazuje da na to bas i nije spremna. No, tko ju zbog toga moze kriviti?
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger