Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2010., 15:48   #1
Ukrašavanje torte špricom po ticino masi?

Da li je to netko od vas radio???I kakvom bi kremom to trebalo raditi.
Uvijek se u receptima savjetuje tortu nakon oblaganja ticino masom sa istom i ukrasiti,odnosno figurice,a ja bi sa špricom nešta.
poison5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 15:51   #2
koliko ja znam , na tičinu možeš crtati jedino šećernom glazurom
__________________
blallin izlog ♥Dominik
blalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 18:29   #3
možeš sa buttercreamom
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 23:59   #4
Bom ja stavljala slag i molila Boga samo da izdrzi 2 sata da se slika malac sa tortom .... a ono izdrzalo 4 dana uopce se ticino nije otopio nit je slagu ist bilo
Ja sam isto cula da nesmije slag i isla sam na ono sta bude -bude nemam drugo a morala sam prekrit nedostatke i ispade super postojano.
Slag je Hola!



evo ovo zeleno je slag i izdrzalo je u frizideru 3-4 dana
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??

Zadnje uređivanje mafri : 13.01.2010. at 00:07.
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 00:05   #5
poison, otiđi na www.kolaci.net forum, tamo su ti cure do u detalje razradili ukrasavanje ticinom
__________________
"Wenn uns die Menschen, die wir lieben, genommen werden, dann können wir sie trotzdem behalten, indem wir nie aufhören sie zu lieben"
Goleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 12:18   #6
hvala svima
poison5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 16:52   #7
Torta izgleda stvarno super.... Samo da komentiram za one koji ce radit nesto sl, problem je kad ticino stavljas na slag, mislim prekrivas tortu. ..Treba premazat kremom bez mlika ili slaga i onda ticino....Doduse nekad sam stavljala cvjetice od ticina na slag i sasvim je lipo drzalo
trstika is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 01:20   #8
Quote:
trstika kaže: Pogledaj post
Torta izgleda stvarno super.... Samo da komentiram za one koji ce radit nesto sl, problem je kad ticino stavljas na slag, mislim prekrivas tortu. ..Treba premazat kremom bez mlika ili slaga i onda ticino....Doduse nekad sam stavljala cvjetice od ticina na slag i sasvim je lipo drzalo
Da ja sam se bas bojala da ce propast i ukrasila sam je sat vremena prije iznosenja zbog toga....
Al stvarno 4-5 dana je izdrzalo,nije se uopce ni topilo nit je promjenilo se ista
Ja sam slag skroz cvrsto smutila i dodala fixator
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 20:39   #9
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Da ja sam se bas bojala da ce propast i ukrasila sam je sat vremena prije iznosenja zbog toga....
Al stvarno 4-5 dana je izdrzalo,nije se uopce ni topilo nit je promjenilo se ista
Ja sam slag skroz cvrsto smutila i dodala fixator
ma cekaj ja sam mislila da si stavila samo slag uz rub kao travu (sta po meni ne bi triba bit problem, kako se do sad meni pokazalo), a sad ispada da je i ispod fondanta isto slag...Je li to kupovni fondant ili ?... Bas me interesira koji je jer nikad ispod fondanta nisam probala stavit slag...
trstika is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 22:25   #10
Quote:
trstika kaže: Pogledaj post
ma cekaj ja sam mislila da si stavila samo slag uz rub kao travu (sta po meni ne bi triba bit problem, kako se do sad meni pokazalo), a sad ispada da je i ispod fondanta isto slag...Je li to kupovni fondant ili ?... Bas me interesira koji je jer nikad ispod fondanta nisam probala stavit slag...
ne nije bio slag ispod nego samo okolo i po ticinu.
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 11:48   #11
e bravo hvala na odgovoru, tako sam i pretpostavila
trstika is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 00:05   #12
E prije godinu i pol radila sam neku tortu al sa puno nekih krema i kremica i slagova.....Uglavnom,ticino mi se poceo topit nakon jednog dana.
Al tad nisam pojma imala da nesmije na kremice te od pudinga.
Al mislim da ako se jako izmuti cvrsto slag da se moze sarat po ticinu kako i koliko hoces i nece se rastopit
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:33.