Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2016., 14:28   #1
Tenisice (Nike ili Puma ) ili ostale

Podjelite vi svoja iskustva i što bi mi preporučili tj koju marku

Inače ja sam dobio davno prije 4 god bon za kupnju u jednoj sportskoj trgovini i tamo kupio po prvi put Nike tenisice u vrijednosti 500kuna, i sada su cijele osim jedne činjenice da su se ispod istrošile i škripe, ponajviše kada se hoda po stepenicama. Iako po danu to nije tako strašno ali noču je dosta grdo kada morate biti tiši a tenisice škripe pri svakom koračanju, najviše na stepenicama.
Ja sam inače prošli tjedan kupio super ljepilo i poljepio ispod tamo di su spojevi i to je privremeno držalo 2 dana bez škripanja

Mislim da je vrijeme da kupim druge tenisice, prije sam znao imati jeftine kineze koje i dalje koristim doma u poljoprivredi itd ali opčenito za odlazak u grad itd koristim bolje Nike tenisice oduvjek

Zavolio sam ih jer je kvaliteta izrada predobra, lagane su i čvrste.

Cimer sa kojim sam bio na moru kaže da je on imao Nike tenisice ali bi rađe preporučio Pumu jer je izdržlivija.
Volio bi čuti vaše mišljenje, što vi mislite a i preporučujete.

Moji kriteriji su da tenisice nesmiju biti poput one za nogometaše tj tanke i duge jer su tvrde, nije mi ugodno u njima trčkati ako treba. Volim više elastične tenisice
Ove koje sada imam su izvana kožne (potpuno crne, jedino je nike logo bijeli) a iznutra imaju tamnoplavu podstavu,
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2023., 14:03   #2
koji ducani prodaju niske najkice? ljetne casual tenisice u tom stilu. office shoes kolko sam gledal su jedini da mi imaju dobar izbor al nemaju nike a dućani gdje sam viđal nike nemaju niskih

pic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:36.