Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2007., 11:29   #41
svaka cast vama koji nosite torbe, no kad vidim kako 'nehumano' postupaju s njima na aerodromima drago mi je sto imam cvrsti kofer. samsonite, ofkors
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 16:59   #42
ja imam torbu od http://www.carpisa.it/ teget plavu, rucka unutra tako da je dno tvrdo. putovala je i po kisi i po suncu i sve odlicno!
Novi Kolacic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 12:44   #43
Gdje se u Grazu mogu kupiti Samsonite koferi?
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 13:24   #44
a jeste probali DELSEY? u splitu znam da ima, nedavno sam kupila malo veci neseser i odlican je a momak je kupio putnu torbu. u rangu su sa samsoniteom ali mi se cini da imaju bolji izbor. bar ove godine mi je samsonite zakazao malo.
klomppa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 16:37   #45
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
Kakve kofere imate za putovanja? Upravo sam u procesu kupovanja jednog malo veceg (cca 100 l) ali nije bilo onog sto sam zamislila (rozi ili zeleni plasticni samsoniteov -Aeris ) pa sam sad sva izgubljena...


U svakom slucaju sigurna sam da postoji jos koja firma osim samsonitea pa slobodno nabacite koji prijedlog )
imam dva samsonitea i super su.
veliki slican ovome na slici sam kupila prije dvije godine, podstavljen je (sto je meni veliki plus), ima pregradu, tvrda neka plastika - sjecam se da me teta u ducanu nagovarala da su to najjaci koje je tada imala. kostao je negdje oko 1500 kn. ima dva kotacica, ali takvi modeli postoje i s 4 (obrati paznju kako su dizajnirani, jer ako vire van gabarita kofera, idealno su mjesto za lomove pri transportu...)
nije mi zao ni kune, jer se naputovao i dobro sluzi.
takav kofer sam po sebi nije lagan, ali mozda ga to cini nesto izdrzljivijim od konkurencije.
kad bi sad isla kupovati kofer, opet bi ovoga kupila.

p.s. nije ti losa ideja o nekom koferu neobicne boje, jer ga lako i brzo uocis medju morem tamnoplavih, sivih i crnih
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 08:51   #46
Quote:
just_one_girl kaže: Pogledaj post
vidjela ja neki dan takav rozi samsonite. al da me ubijes ne znam gdje... mozda u avenua mallu...
inace meni su samsonite koferi prekrasni, pogotovo u veselim bojama ali mi je zao dati tolike novce za kofer koji mi bacaju po aerodromima...
imam jedan plasticni, svijetlo sivi, na tu foru ko samsonite, samo je bio puuuuno jeftiniji. i manji je od ovog tvog na slici. prosao je pola svijeta, sav je zguljen, ali je jos uvijek citav i roba u njemu ostane relatvno nezguzvana

e sad, ako zelis nesto drugo osim samsonitea, pogledaj u benettonu. prosle godine su imali plasticne kofere, bas ovakve ko sta ti trazis. i bilo je i zelenih i kricavo rozih... mozda i sad imaju nesto slicno...
jog, a gdje si ti kupila svoj?
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 09:04   #47
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
jog, a gdje si ti kupila svoj?
u kauflandu (na novoj branimirovoj). al ne u kauflandu nego je tamo s lijeve strane neki ducan s cipelama, mislim da je planet obuca al nisam sigurna . i bilo je tih kofera u 3 velicine (ja imam srednji) + onaj veliki neseser (ko sto i samsonite ima)... i taj kofer je bio ful jeftin, ja mislim 200kn , al davno je to bilo, ima skoro 2 godine da sam ga kupila...
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 22:03   #48
u mandiju smo naisli na neki mali ducancic sa puno torbi i kofera, neke spanjolske marke jansen, jensan ili tako nesto, ne mogu proguglati, jer ne znam tocno ime ... ako netko ima iskustva, javite. sto se tice materijala i izrade, cine mi se dosta kvalitetni i cvrsti, a cijene najvecih modela su tipa 600 kn. imaju i neku drugu jeftiniju spanjolsku marku, gdje su veliki 300 kn, ali ti su mi lelujavi i te ne bi. ovih kvalitetnijih ima u puuno boja, roze, kombinacija petrolej plave i kivi, ljubicastih, crvenih ...

i da , preeekrasne torbe zagasito ljucibaste boje i neki novi model nedefinirano crveno-zagasito roze kombinacije sa natpisom ELLE po cijeloj torbi, i sad ne znam sto - da li kofer ili torbu, i da li uopce kupiti tu marku.

kako bilo, pogledala u benettonu, u ovom ducanu su kvalitetniji, a jeftiniji koferi. za samsonite necu dati pare, jer me nista nije dojmilo
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 22:22   #49
Quote:
klomppa kaže: Pogledaj post
a jeste probali DELSEY? u splitu znam da ima, nedavno sam kupila malo veci neseser i odlican je a momak je kupio putnu torbu. u rangu su sa samsoniteom ali mi se cini da imaju bolji izbor. bar ove godine mi je samsonite zakazao malo.
jebeni koferi,odlična kvaliteta...imaju neku poslovnu liniju jako čvrstih manjih kofera za unijeti u kabinu aviona,sa kožnim držačima i teflonom obloženim pretincem za laptop i garderobnom navlakom za odijelo i košulje....sve 5,osim što se na luksuz i čvrstinu izgubio prostor pa se teško nađe mjesto za cipele;(..cijena je bila oko 2100 kn..pa sam na kraju ipak zbog prostora kupio 500njak kuna jeftiniji samsonite,koji je također odličan
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 23:26   #50
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
za samsonite necu dati pare, jer me nista nije dojmilo
FYI, u Samsonite-u mozes naruciti model koji zelis (i one koje distributer u pravilu ne uvozi). Ja sam si zacrtala jedan crveni kojeg sam nasla na netu prije dva mjeseca, narucila ga i za par tjedana su mi ga dofurali.
Aggie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 23:39   #51
meni se u torbama roba poguzva sta vama ne?
ovaj kofer sta se otvori pa su ko vjesalice unutra zvuci geeenijalno


Quote:
darin kaže: Pogledaj post
o tome sam i ja razmisljala. ovaj kofer koji sam gledala je od 3 do 6 kila. za business klasu je mislim limit oko 30 kila (economy 24) i sumnjam da bih ikad nosila preko 24-25 kila jer nikad ne idem na toliko dugo nekud iako, nikad se ne zna...hvala na tippu
sta se ovoga tice vjeruj mi lako je natrpat toliko kila, gledaj da ides negdje na tjedan dana ili 10 dana, uzet ces dosta stvari i jos ces tamo kupit suvenir i neku robicu/shuze (pogotovo ako ide u zemlje di je jeftinije/bolje/sto li vec)... ja sam za englesku bila na granici kilaze i jos sam imala ruksak
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 09:41   #52
Quote:
Aggie kaže: Pogledaj post
FYI, u Samsonite-u mozes naruciti model koji zelis (i one koje distributer u pravilu ne uvozi). Ja sam si zacrtala jedan crveni kojeg sam nasla na netu prije dva mjeseca, narucila ga i za par tjedana su mi ga dofurali.
cool, ali previse mi je to para za dat. ako vidimo neki dobar vani, ili u djuticu, kupit cemo, no za sada mi se cini da cemo upiknut ove jansen, jensan, kako god da se zovu
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 14:09   #53
trenutno imam dvije Fenduše i jedan vulgaris kofer jer mi je pun smokić strganih torbi.Strgali su mi prekrasnu vuittonku u Londri i rekli da oni nisu krivi jer kak znaju da ja to nisam strgala pa dosla klejmat da je pukla ruckica
od onda vise ne pakiram u nikakve skupe torbe i nessesere jer nema smisla.to kad jednom budem imala private jet

uzasno se lose odnose prema torbama na aerodromima a posto je avion meni osnovno putno sredstvo,fala lijepa,kofer od 200 kuna i šibaj
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 14:18   #54
najbolje je nabaviti neki poveći platneni kofer, dovoljno kvalitetan da izdrži nekoliko godina, ali ne preekskluzivan, da ne pokaže materijalno stanje vlasnika potencijalnim kradljivcima kofera na aerodromu. naravno da je vjerojatnije da se u LV torbi krije primamljiviji sadržaj nego u običnom crnom no name fuciki
treba ih zavarati.
__________________
waiting for the winter to come...
trashyprincess is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 14:20   #55
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
trenutno imam dvije Fenduše i jedan vulgaris kofer jer mi je pun smokić strganih torbi.Strgali su mi prekrasnu vuittonku u Londri i rekli da oni nisu krivi jer kak znaju da ja to nisam strgala pa dosla klejmat da je pukla ruckica
od onda vise ne pakiram u nikakve skupe torbe i nessesere jer nema smisla.to kad jednom budem imala private jet

uzasno se lose odnose prema torbama na aerodromima a posto je avion meni osnovno putno sredstvo,fala lijepa,kofer od 200 kuna i šibaj
sta onda preporucas? platneni? ova marka koju bi kupila nije neka poznata marka (barem meni), a cvrst je, kvalitetno obradjen i 600 kn
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 14:33   #56
preporucam ti iskreno jedan mali ducan u kauflandu u dubravi
imaju prekrasne kofere po 300 kuna,onak bez smedje,jako fino izgledaju,bas classy.ovalnog su oblika il kak bi vec to opisala i puno stvari stane u njih,plus imaju ruckicu za slepanje i kotacice.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 14:43   #57
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
preporucam ti iskreno jedan mali ducan u kauflandu u dubravi
imaju prekrasne kofere po 300 kuna,onak bez smedje,jako fino izgledaju,bas classy.ovalnog su oblika il kak bi vec to opisala i puno stvari stane u njih,plus imaju ruckicu za slepanje i kotacice.
to je onda isti onaj kojeg je just one girl preporucila ... otici cu danas sa dragim
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 15:52   #58
navratite do mene na kavu?stan je u kaosu jer se selim ali nac ce se mjesta za kafe..kaufic je od mene 3 min
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 17:03   #59
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
navratite do mene na kavu?stan je u kaosu jer se selim ali nac ce se mjesta za kafe..kaufic je od mene 3 min
javim ti
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 00:27   #60




Ja sam sebi nedavno kupila ovakav veliki,srednji i mali sa torbom u crvenoj boji.Od materijala je i dosta su kvalitetni.Zadnji su mi trajali sedam godina,a prošli su stvarno svašta.I dalje sam im ostala vjerna
RASPAIL is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:02.