Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2008., 21:20   #61
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
Naravno (nisam ni spominjao ženske, poanta je potuno neseksistička)! Primjer ide u smislu poante o tome:
1. Možeš li prepoznati partnera kakvog želiš čak i nakon prekonekoliko negativnih iskustava? Znaš li uopće šta želiš? Jesi uopće sposobna/sposoban učit na iskustvima?
2. Jednom kad uđeš u vezu kakvu želiš, jesi li u stanju ostat u njoj i gradit je? Ako nisi, zašto nisi?
Slažem se da to može donekle biti pokazatelj toga da je osoba nesređena, neodlučna, da se teško vezuje i teško ostaje u vezi... Međutim, ovdje se ne radi o tome. Radilo se KONKRETNO o problemu etiketiranja ŽENA na temelju broja seksualnih partnera.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 09.04.2008., 21:20   #62
pa bitno je samo da je neka normalna brojka...nebi onu koja je do dvajspete imala 60oricu a ni onu s "junf 4ever" stavovima...
PilotInstruktor is offline  
Old 09.04.2008., 21:23   #63
Quote:
Ze_Ilithid kaže: Pogledaj post
Tražim bolje?
A i u mojoj struci je normalno mijenjat poslodavce i poslovne partnere. A nisam kurva.

Ze, možda si npr filmska struka ili nešto sl. gdje se radi freelancerski po projektima, ali ovdje pokušavam napravit analogiju sa odnosom (vezom), kao u prvom postu. Dakle ne privremena zezancija, nego veza.
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Old 09.04.2008., 21:24   #64
U jebo te, ta se baš morala naraditi da bi ih do 25-e skupila šezdesetoricu! .lol:
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 09.04.2008., 21:27   #65
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post

Ze, možda si npr filmska struka ili nešto sl. gdje se radi freelancerski po projektima, ali ovdje pokušavam napravit analogiju sa odnosom (vezom), kao u prvom postu. Dakle ne privremena zezancija, nego veza.
Ma da, znam, ali pričamo o prošlim vezama i ševama. Naravno da ću ostat u vezi/poslu koja mi odgovara. Na prvom me poslu naguzili, šta sad, naučio sam iz tog iskustva. Jesam li drolja? Trudna? Gej?

A i "budući poslodavac" valjda nije toliko u kurcu da ne možemo o mojim prošlim poslovima normalno pričat.
__________________
44% Nerd, 21% Geek, 35% Dork
den med grønt hovede på betyder andre i grp oss har den
Ze_Ilithid is offline  
Old 09.04.2008., 21:28   #66
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
U jebo te, ta se baš morala naraditi da bi ih do 25-e skupila šezdesetoricu! .lol:
A jebajga,arbajt maht fraj!
PilotInstruktor is offline  
Old 09.04.2008., 21:31   #67
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Slažem se da to može donekle biti pokazatelj toga da je osoba nesređena, neodlučna, da se teško vezuje i teško ostaje u vezi... Međutim, ovdje se ne radi o tome. Radilo se KONKRETNO o problemu etiketiranja ŽENA na temelju broja seksualnih partnera.
Pa ista je stvar i za muškace.
imaš dva pristupa:
1. Želim vezu
2. Želim se zayebavat i sticat iskustvo
Za prvi pristup velik broj pokušaja je loš indikator, za drugi je dobar
Ako tražim žensku za vezu, onda ću vjerojatno više cijenit žensku koja ima mentalni sklop za vezu.
Neko će cijenit i prijašnje iskustvo, ja osobno smatram da iskustvo može steć i sa mnom u vezi.
Eto, bez etiketiranja, zašto neki ljudi preferiraju to što preferiraju.
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Old 09.04.2008., 21:32   #68
Quote:
simply_black kaže: Pogledaj post


Neke osobe odrade one night stand sa više emocija nego što neko uopće osjeti u 10 veza koje ima.
Šta ako je ženska osoba manipulatorica, kučka, pa zajebe 10 partnera u tih 10 veza? A osoba iz one night stand priče, recimo, spava sa nekim likom u kog je bila zaljubljena cijelu srednju školu?
Nema pravila.
A nervira me taj status žene kurve ako to odradi bez neke pompe, zaljubljivanja i emocija. Zašto seks ne bi mogao biti čisto intimni odnos dvoje ljudi koji se uzajamno privlače? Zašto se mora opravdavati ljubavlju? Ne kažem ja da treba žena da uokolo dijeli svoje tijelo kao bombone, ali takođe nije ni pogrešno ako uživa u čisto fizičkoj privlačnosti s nekim, bez onog "volim te".

Napadaj me slobodno
J..ga, sad si me matirala, nemam priliku ni za remi ...
A i tako je ponoc ... vrijeme mi je pajkiti, laku noc svima!
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Old 09.04.2008., 21:36   #69
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
Pa ista je stvar i za muškace.
imaš dva pristupa:
1. Želim vezu
2. Želim se zayebavat i sticat iskustvo
Za prvi pristup velik broj pokušaja je loš indikator, za drugi je dobar
Ako tražim žensku za vezu, onda ću vjerojatno više cijenit žensku koja ima mentalni sklop za vezu.
Neko će cijenit i prijašnje iskustvo, ja osobno smatram da iskustvo može steć i sa mnom u vezi.
Eto, bez etiketiranja, zašto neki ljudi preferiraju to što preferiraju.
Ma daj, ti si barem pametan dečko, ne pravi se blesav. Ovdje se radi o tome da velik broj muškaraca koji smatraju da su oni veliki jebači zato što su bili sa puno žena istovremeno ženu koja radi isto etiketiraju kao kurvu, drolju, blablabla... Shvaćaš o čemu pričam, zar ne? Nitko ne osporava tvoje pravo da izabereš partnericu na temelju nekih svojih kriterija. Međutim, za uzvrat je lijepo ponuditi isto ili barem slično, a nažalost, u našem društvu se još uvijek za puno nudi jako malo.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 09.04.2008., 21:42   #70
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ma daj, ti si barem pametan dečko, ne pravi se blesav. Ovdje se radi o tome da velik broj muškaraca koji smatraju da su oni veliki jebači zato što su bili sa puno žena istovremeno ženu koja radi isto etiketiraju kao kurvu, drolju, blablabla... Shvaćaš o čemu pričam, zar ne? Nitko ne osporava tvoje pravo da izabereš partnericu na temelju nekih svojih kriterija. Međutim, za uzvrat je lijepo ponuditi isto ili barem slično, a nažalost, u našem društvu se još uvijek za puno nudi jako malo.
Pa kužim te o čemu pričaš, ali ja npr ne etiketiram ženske kao drolje, kurve i sl na temelju broja partnera, također osuđujem one koji to rade. Smatram takvo etiketiranje primitivnim i glupim. Ali autoricu topica sam shvatio da pita zašto nekome smeta velik broj prijašnjih partnera, a ne zašto te neko etiketira kao drolju.
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Old 09.04.2008., 21:45   #71
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
Pa kužim te o čemu pričaš, ali ja npr ne etiketiram ženske kao drolje, kurve i sl na temelju broja partnera, također osuđujem one koji to rade. Smatram takvo etiketiranje primitivnim i glupim. Ali autoricu topica sam shvatio da pita zašto nekome smeta velik broj prijašnjih partnera, a ne zašto te neko etiketira kao drolju.
Ok, onda smo očito različito shvatili temu jer koliko ja vidim pitanje je- Zašto je bitno s koliko je tipova cura spavala?, a i kad pročitaš uvodni post vidjet ćeš da je postavljeno zbog isprovociranosti autorice nekim šovinističkim, zatucanim postovima s jedne druge teme. Eto.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 09.04.2008., 21:50   #72
Quote:
Scroll kaže: Pogledaj post
Mislim da je malo prljavo za reć ali kad je ženska imala puno partnera ,onda je dro.., a muško koji je imao puno partnerica je jeb...
Takav je mentalitet nas ljudi i to je tak.
potpisujem!

Razvila se poprilicna rasprava, ali odgovor je sasvim jednostavan. Problem je u odgoju. Muskarci su odgojeni (a i dosta zena) da svaku zenu koja je spavala sa vise njih gledaju kao kurvu.
Ne samo to. Vec je netko prije spomenuo da je zena kurva ako i "da" odmah na pocetku veze, odnosno, ako ne tjera muzjaka da se "namuci".
Zapravo kurva je ako se ponasa kao muskarac

To je mentalitet i tesko ce se to promjeniti
Naravno, ako to kazem ne znaci da to smatram i ispravnim , naprotiv
Zora is offline  
Old 09.04.2008., 21:54   #73
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ok, onda smo očito različito shvatili temu jer koliko ja vidim pitanje je- Zašto je bitno s koliko je tipova cura spavala?, a i kad pročitaš uvodni post vidjet ćeš da je postavljeno zbog isprovociranosti autorice nekim šovinističkim, zatucanim postovima s jedne druge teme. Eto.
A je, vidim da je isprovocirano time. Ne znam baš puno o tome, rekao bih da oni koji sebe nazivaju velikim yebačima zbog velikog broja partnerica, a istovremeno ženske nazivaju kurvama iz istog razloga, zaslužuju jedan veliki za svoju osobnost.
Ali nadam se da sam pomogao objasnit i neke razumne razloge zašto je prijašnji broj partnera nekome bitan.
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Old 09.04.2008., 22:20   #74
Evo, veoma iskren odgovor:
Nemam problema ako je osoba bila sa nekim, ok, nek je bila. Njen život, njena prošlost. Pretenciozno bi bilo tražiti od mene da mi bude prva, realnost je nešto drugačija...
Ali razlog zakaj je nama u psihi činjenica da je cura spavala s više njih možda neka nesigurnost...nevjera u njen 'nemoral'...tak ja gledam na stvari. Jer, cura je 'naše vlasništvo' prema tome, ako je već prije prošla, to lako znači da će postati nečije tuđe...

Ali treba jako paziti na razliku uannajtstendova i veza. Veza niš ne znači. Kaj znači ak je cura u vezi, a kara se u tajnosti sa strane. To je ono kaj bi ja nazvao droljom. Ako cura šara uokolo i smiri se kad nađe pravog...to je ok po meni. Sve dok ne krene šarati pored dečka, sve je ok. A za ove koje je prošlo pol grada...zamislio bih se i ne bi mi bilo svejedno, to moram biti iskren...
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 09.04.2008., 22:39   #75
Quote:
mala hijena kaže: Pogledaj post
Evo, isprovocirana nekim blentavim temama postavljenim ovdje...

Ajde, dečki, recite mi, zašto vam je taj broj prethodnih partnera tako teško progutati ako je, recimo, veći od 2-3 (ili 0 u nekim slučajevima)?
Mislite li da takva cura ne zna kontrolirati svoje nagone, da je karakterno drolja i da će davati svima?
Mislite li da vam njeno tijelo na neki način pripada i smeta vam što su ga drugi "imali"?
Mislite li da seksualni partneri ostavljaju neki "trag"?
Bojite li se usporedbe?
Ako vas proganjaju slike nje s drugima, zašto vas proganjaju? Zato jer je uživala? Zato jer je bila intimna s nekim?

Pričajte malo...
Teško gutam poriluk, a statistike volim.
Drolja isto nema veze toliko s brojem koliko sa stavom.
Ako su drugi imali... nije li to perfekt?
Naravno da seksualni partneri ostavljaju trag; lijepe uspomene, ružne uspomene, sifilis i djecu ponekad.
Usporedbe bih se bojao da imam malu kitu i da nisam ovoliko prepotentan.
Zabrinuo bih se da nije uživala i da nije bila intimna s nekim, ali ta slika me ne bi proganjala jer je prilično statična. Više bi me užasavala.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 10.04.2008., 01:03   #76
mislim da je bolje ako je muskarac s vise ih bio... sad bar zna sto trazi...


a zene s sto manje...jer ako ih je bila s manje vise i osjeca i vise se veze i vise zeli tu jednu osobu koja joj daje
supher mali is offline  
Old 10.04.2008., 01:08   #77
Quote:
supher mali kaže: Pogledaj post
mislim da je bolje ako je muskarac s vise ih bio... sad bar zna sto trazi...


a zene s sto manje...jer ako ih je bila s manje vise i osjeca i vise se veze i vise zeli tu jednu osobu koja joj daje
što bi značilo da onda vi osjećate manje kad se u konačnici vežete (nakon što ste OFC. uspjeli poyebati barem 341 ženu)???
__________________
''Samo ljudožder se iskreno raduje svakom čovjeku...''
mia123 is offline  
Old 10.04.2008., 01:17   #78
Quote:
mala hijena kaže: Pogledaj post
Eh, možda nekom izleti
Evo, probat ću ja

A pošto sam i imao temu o ovome prije par mjeseci ...

Mislim da je više stvari u pitanju (mislim i da svi koji kažu da ih nije briga o sexualnom životu cure prije njih - seru!, al ne mogu bit 100% siguran, pa se neću toga ni doticati)

Dakle...prvo, kad znaš s kolko ti je cura momaka spavala, znaš s kolko njih se natječeš...nama je sve natjecanje i sigurno ni jedan neće reč: "šta me briga šta joj je on bio bolji..." - takav se još nije rodio...a ni neće!

Drugo, kad je muško u vezi (i pri tome smatram ljude normalne psihe, ne nikakve razbijače, ili one koji maltretiraju...), znači normalna, zdrava veza, tu mi u sex uključujemo svoje najdublje emocije! Možemo gledat Bambija, Lessie, i ostat ravnodušni, al poslije sexa ćemo plakat ko mala djeca!
Vi ste za nas u tom trenu neka vrsta božanstva (još uvijek govorimo o vezi...da je neka usputna ševa, u glavi bi nam se vrtile face frendova kad im se pohvalimo koga smo povalili!), i ne možemo se pomiriti sa činjenicom da je neko prije tak'o u to božanstvo...

A slike s drugima koje proganjaju...to već nije stvar zdravog razuma...pa neću curu s drugim zamišljat, poludio bi...al kad sretnem frenda s kojim je spavala prije mene...obična ševa za jednu noć...i kad oni nešta razgovaraju...znam da je između njih bilo nešto, za što sam se ja trudio! A on je to dobio na jedan površan način, samo u cilju svog zadovoljstva! I još kad se sjetim kolko mi je detalja prepričavao o curama s kojim je prije spavao...znam da je i o njoj pričao okolo frendovima, a preko toga ne mogu...al to je već druga situacija...

Evo, najiskrenije što je moglo!
ladni pifkan is offline  
Old 10.04.2008., 01:22   #79
Quote:
mia123 kaže: Pogledaj post
što bi značilo da onda vi osjećate manje kad se u konačnici vežete (nakon što ste OFC. uspjeli poyebati barem 341 ženu)???
da sam 341 ja bi rekao dosta. ali radim na tom... jer sam vidio da od ovog zivota ionako nema nista. uspio ne uspio zivotu. prilagodio se bio radisan... ma isti kalup me ceka - umri za ono sto si odradio i prozivio

eh da: ja ti kazem debelu istinu a sad ti kako oces. sta ces ti mene koja si imala 34 jednog prozivljavat uopce?

a muskarac prozivljava. jer je ionako talent hehe

ps granice su se promjenile..nekad su zene imale naj vise 1-2 muskarca u zivotu svom..i to nako rastave... danas 6-7 pa i 12-16 a o visim brojkama ne bi stvarno
supher mali is offline  
Old 10.04.2008., 01:24   #80
Quote:
mala hijena kaže: Pogledaj post
Evo, isprovocirana nekim blentavim temama postavljenim ovdje...

Ajde, dečki, recite mi, zašto vam je taj broj prethodnih partnera tako teško progutati ako je, recimo, veći od 2-3 (ili 0 u nekim slučajevima)?
Mislite li da takva cura ne zna kontrolirati svoje nagone, da je karakterno drolja i da će davati svima?
Mislite li da vam njeno tijelo na neki način pripada i smeta vam što su ga drugi "imali"?
Mislite li da seksualni partneri ostavljaju neki "trag"?
Bojite li se usporedbe?
Ako vas proganjaju slike nje s drugima, zašto vas proganjaju? Zato jer je uživala? Zato jer je bila intimna s nekim?

Pričajte malo...
evo bit ću iskren..
1. zašto je teško progutat? to je jedino pitanje koje ne znam, smeta mene osobno, za druge ne znam..
2.ni tu nisam siguran, stalno bi imao sumnje, možda i može, al postoji vjerojatnost sa svakom da će te prevarit, karakterno ne bi bila drolja (za mene) al za nekoga možda bi, od frendova ili koga već.. a ako me prevari onda bi bila i za mene..
3.ako je cura moja, očekujem od nje da bude moja, ne da se ševi dnevno 10 puta ako joj puhne sa kim god.. glupo pitanje... naravno mogu svi gledat, al ne dirat
4. trag? spolne boleščine? ne hvala rađe odo tražit djevicu
5. ne bojim se, al bi bio ljubomoran ako bi mi pričala cura kako joj je prošli imo veću kitu i bio bolji ljubavnik, vjerovatno bi je nogiro zbog takvog sranja, pametna cura ti to neće nit govorit
6. samo retarde će proganjat slike s drugima koja ti je ovo rečenica...
__________________
Kako oblikovati potpise
phantom_fuxor is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger