Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Opisani odnos u uvodu ove teme za vas je:
prihvatljiv 22 29.33%
neprihvatljiv 53 70.67%
Glasovatelji: 75. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2008., 20:42   #61
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
iako pomalo osuđujem i curu, mislim da uopće nije njen problem ima li on sina, ženu, katnicu ili nešto treće. mislim da je očito da oni jedno od drugoga očekuju samo sex. zašto bi bio NJEN problem, ako ON vara svoju ženu?
Ne sada joj nije problem,ali kada joj njegova žena dođe na vrata i razbije pičku žalit će se na forumu "Pravo".Neka mu ona pere prljave gaće i dijete pa će joj biti manje privlačan.Po meni je on više u krivu ali bilo kako bilo to ne može dobro završiti.
Orion99 is offline  
Old 06.11.2008., 21:28   #62
Quote:
Orion99 kaže: Pogledaj post
Ne sada joj nije problem,ali kada joj njegova žena dođe na vrata i razbije pičku žalit će se na forumu "Pravo".Neka mu ona pere prljave gaće i dijete pa će joj biti manje privlačan.Po meni je on više u krivu ali bilo kako bilo to ne može dobro završiti.
ja samo ne kužim zašto se sve ovo,dakle nemoralnost ove veze pripisuje isključivo autorici teme?
pa k vragu nije ona kriva jer tip švrlja uokolo,i ne razumijem kakve uopće ona ima veze sa njegovim brakom?
on bi svoje probleme trebao riješiti sa svojom ženom,a ne tako da se ševi uokolo.
da sam mu ja žena,ovu curu bi ostavila na miru,da nije u redu ovo što ona radi,ali isto tako još više nije u redu od tipa.ako ikome treba išta razbiti onda je to on,ne kužim žene koje kad ih tip prevari idu svoju ljutnju iskaljivati na ljubavnici,i samo isključivo na njoj?
tip je jadan,i svi poput njega koji ne misle na to da su u braku i da su se obvezali na određene stavri,kao što su vjernost,poštenje druge strane,podrška,njemu je to očito nešto što uzima zdravo za gotovo,njemu je važan samo on,niti žena,niti djete,a bogme niti ljubavnica.
i ne vjerujem da će ovo rezultirati time da će on ostaviti ženu,a i sama autorica kaže da ih ne veže ništa osim dobrog sexa.zato ako njima paše,makar to bilo i nemoralno,nek traje dok traje.ionako će se tip vratiti ženi,i opet naći novu ljubavnicu.
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Old 06.11.2008., 22:28   #63
Quote:
Sekvoja kaže: Pogledaj post
Našla sam se u jednoj ugodno-neugodnoj situaciji....

Nedavno sam upoznala jednog jaaaaaaako zgodnog i sexy 30-godišnjeg muškarca, dobrog tijela (nije da se hvalim što sam ga uspjela šrivući). I tako, pod utjecajem obostrane privlačnosti završili smo u krevetu i s njim sam doživljela definitivno najbolji sex u životu. Od tada se često viđamo i uživamo u zajedničkim vatrenim momentima. No problem je u tome što si nas dvoje karakterno nikako ne odgovaramo, i nemamo baš slične poglede na život i svijet. Uz to, on je još oženjen i ima sina od 2 godine.... I da još jednom kažem: karakterno, on je osoba s kojom nikada, ali baš nikada ne bih mogla biti u ljubavnoj vezi i jedino što nas veže jest savršeni sex....

Zanima me jeste li ikada bili s nekim u sličnom odnosu te kako se to završilo? Zanima me vaše iskustvo ili iskustvo nekog vašeg poznanika?

Bila
Oke, nije bio oženjen. Ali kad bi progovorio, odnosno kad bismo pokušali razgovarati, pobili bismo se. Pa smo se radije seksali. Seks je bio vrh, najbolji ikad, genijalno nešto. I njemu i meni. Ali razgovor...
Trajalo je koliko je trajala međusobna privlačnost i strast i kemija... nekih 4 mjeseca. Ili tu negdje, možda 6 mjeseci, ne sjećam se više. Tip je bezveze, ali seks je bio najsavršenije nešto što se može zamisliti.
__________________
I seem to have loved you in numberless forms, numberless times,
In life after life, in age after age forever.
KavaSMlijekom is offline  
Old 06.11.2008., 22:39   #64
ma bolit te samo se wi shewite a njegova zena neka ceka doma a kad ti ga drugi put gurne zamisli si njegovog sincica koji je progovorio prohodao i treba oca ko nikada u zivotu i onda si zamisli da se zbog tebe rastane s zenom i ostavi sincica moj frend se rasto ima 2 sina da vidis kolliko im fali otac to je nevjerojatno tuzno al nije bed samo ti siri noge jer je sex dobar svaka cast
P.S. sad kad ovo procitas odi do frizidera gurni glavu unutra i zalupi vratima koliko god mozes pozdraw
__________________
Onaj koji pita ispadne budala pet minuta, ali onaj koji ne pita ostane budala cijeli život
Spajza is offline  
Old 06.11.2008., 22:47   #65
Quote:
Spajza kaže: Pogledaj post
ma bolit te samo se wi shewite a njegova zena neka ceka doma a kad ti ga drugi put gurne zamisli si njegovog sincica koji je progovorio prohodao i treba oca ko nikada u zivotu i onda si zamisli da se zbog tebe rastane s zenom i ostavi sincica moj frend se rasto ima 2 sina da vidis kolliko im fali otac to je nevjerojatno tuzno al nije bed samo ti siri noge jer je sex dobar svaka cast
P.S. sad kad ovo procitas odi do frizidera gurni glavu unutra i zalupi vratima koliko god mozes pozdraw
Oooo, evo nam i moralnovertikalnog podmlatka!
__________________
I seem to have loved you in numberless forms, numberless times,
In life after life, in age after age forever.
KavaSMlijekom is offline  
Old 06.11.2008., 22:52   #66
pa mislim da bi se cura i trebala zapitat za njegovu obitelj. Takav odnos može samo dovest do komplikacija.
baby_dragon is offline  
Old 06.11.2008., 22:52   #67
Quote:
KavaSMlijekom kaže: Pogledaj post
Oooo, evo nam i moralnovertikalnog podmlatka!
ma da pa kaj mi znamo pa normalno je da se svi sa svima shewe di vam je moral ljudi moji kam ste vi zabrazdili na koji ste vi put skrenuli ?krive vrijednosti u zivotu imate nista vise nije sveto nit brak nit djeca
di ces ljepse nego kad prvo kad otvoris oci vidis svoje djete kako ti se smije i kako je tek pogovorilo ma svi cete vi u pakao he he he neka vas sram bude
__________________
Onaj koji pita ispadne budala pet minuta, ali onaj koji ne pita ostane budala cijeli život
Spajza is offline  
Old 07.11.2008., 07:27   #68
Quote:
Spajza kaže: Pogledaj post
ma bolit te samo se wi shewite a njegova zena neka ceka doma a kad ti ga drugi put gurne zamisli si njegovog sincica koji je progovorio prohodao i treba oca ko nikada u zivotu i onda si zamisli da se zbog tebe rastane s zenom i ostavi sincica moj frend se rasto ima 2 sina da vidis kolliko im fali otac to je nevjerojatno tuzno al nije bed samo ti siri noge jer je sex dobar svaka cast
P.S. sad kad ovo procitas odi do frizidera gurni glavu unutra i zalupi vratima koliko god mozes pozdraw
ko ovo pročita, neka proba zamisliti autora/icu posta kako to govori u jednom dahu, bez točke i zareza, kako je i napisano.

a zatim ode do frižidera, gurne glavu unutra i pojede čvarke.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 07.11.2008., 08:54   #69
Quote:
Spajza kaže: Pogledaj post
... onda si zamisli da se zbog tebe rastane s zenom i ostavi sincica ...
Joj, daj ne seri...

Ako se i razvede, to sigurno nece biti zbog nje nego opcenito zato sto je taj brak u rasulu.

Koka, samo ti uzivaj u dobrom seksu!
Dok ide - ide...

(a shit, sad ce se naci ljudi koji ce me pozeljeti upucati zbog ove gornje izjave... )
LaTiTeA is offline  
Old 07.11.2008., 09:20   #70
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Joj, daj ne seri...

Ako se i razvede, to sigurno nece biti zbog nje nego opcenito zato sto je taj brak u rasulu.

Koka, samo ti uzivaj u dobrom seksu!
Dok ide - ide...

(a shit, sad ce se naci ljudi koji ce me pozeljeti upucati zbog ove gornje izjave... )
Al ima i onih koji se slažu s tobom.
Samim time kaj je tražila savjet se vidi da je postavljačica teme obzirna osoba i da joj nije lako. Nešto treba i naučiti iz života, nemože se uvijek biti savršen i raditi kak ti drugi kažu zato jer je to njima "ispravno"
Matahari is offline  
Old 07.11.2008., 09:27   #71
dokazi ljudske sebičnosti, egoističnosti, i one neke bolesne iskonske želje da sve oko sebe moramo uništavat.... žalosno...
__________________
ši muvz in mistirijz vejz
lexus is offline  
Old 07.11.2008., 09:36   #72
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Joj, daj ne seri...

Ako se i razvede, to sigurno nece biti zbog nje nego opcenito zato sto je taj brak u rasulu.

Koka, samo ti uzivaj u dobrom seksu!
Dok ide - ide...

(a shit, sad ce se naci ljudi koji ce me pozeljeti upucati zbog ove gornje izjave... )
Pa naravno, zašto ne bi uživala?ako on ne misli na svoj brak, dijete i zašto bi ona koja je free as a bird?


Jebli vas lažni moralisti.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 07.11.2008., 09:44   #73
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Pa naravno, zašto ne bi uživala?ako on ne misli na svoj brak, dijete i zašto bi ona koja je free as a bird?


Jebli vas lažni moralisti.
Tako je!

A sta ja znam, obicno bih ljude na noge dignula kad bih ovako nesto izjavila pa pomislih...
LaTiTeA is offline  
Old 07.11.2008., 09:46   #74
Quote:
lexus kaže: Pogledaj post
dokazi ljudske sebičnosti, egoističnosti, i one neke bolesne iskonske želje da sve oko sebe moramo uništavat.... žalosno...
Pa pitanje je tko tu koga/šta uništava??
Matahari is offline  
Old 07.11.2008., 09:47   #75
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Tako je!

A sta ja znam, obicno bih ljude na noge dignula kad bih ovako nesto izjavila pa pomislih...
pa i hoće, samo čekaj.
Onda će doći netko i pitati da li bi to isto rekli da je frajer u pitanju ili bi njega ispljuvali..itd, itd..sve već znam unaprijed.

ja sam uvijek tvrdila i tvrdit ću; ljude koji krive ljubavnice/ljubavnike za svoje propale brakove ne kužim da ga jebeš.Malo nek razmisle tko je to zavezao njihovog zakonitog/zakonitu i natjerao na seks ta trane.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 07.11.2008., 10:00   #76
Quote:
Orion99 kaže: Pogledaj post
Ne sada joj nije problem,ali kada joj njegova žena dođe na vrata i razbije pičku žalit će se na forumu "Pravo".Neka mu ona pere prljave gaće i dijete pa će joj biti manje privlačan.Po meni je on više u krivu ali bilo kako bilo to ne može dobro završiti.
bas fino kad muskraci sami sebe svrstavaju u kos maloumnih bezvoljnih lutki kojima zene odlucuju, manipuliraju i polzau pravo vlasnistva
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 07.11.2008., 10:08   #77
Za mene je neprihvatljivo, jer ne može mi seks bit s nekim izvanredan, a da se ne slažemo karakterno i intelektualno. Ako ne mogu razgovarati s osobom, ja tu nemam što tražiti.

A što se tiče ovog da je tip oženjen, ne želim komentirat.
Elerrina is offline  
Old 07.11.2008., 10:14   #78
Quote:
Matahari kaže: Pogledaj post
Pa pitanje je tko tu koga/šta uništava??
ona njega i njegovu okolinu, i on sebe, svoju obitelj i okolinu...

ljudi će rađe bit karakterno slabi i znajući sve, poševit se i za 20 min, pola sata, pol dana, diskreditirat svoj karakter, sebe kao osobu, i riskirat svoj brak, omalovažavat svoju ženu, svoje dvogodišnje dijete, kad se to sazna, past u očima svojih roditelja, ženinih roditelja, svojih kumova, njenih kumova, svoje djece, i okoline... nego malo mućnut, reć ne, otić u wc i izdrkat se ak mu j etolko do sexa, pa da onda malo praznih jaja i bistrije glave razmisli..

a ona će isto tako biti toliko sebična i egoistična, pa znajući to, svjesno prihvaćat takvu ponudu, znajući da je teško da će on svoju enu, dvogodišnje dijete, život, posao, karijeru, što već, ostavit radi nje... samo zato što se njenom visočanstvu, princezi, prijebalo baš s tim likom.. podsvjesno dokazujući kako namjerno želi sama sebi dokazivati kako je u stanju upravljati nekim i uništit njegov život ako želi...
a ne razmišljajući kako bi se ona osjećala i što bi ona rekla na to da je ona majka dvogodišnjeg sina, kojeg je začela vrlo vjerojatno iz ljubavi, nosila 9 mjeseci, kojeg podiže i odgaja očekujući muževu potporu, a njemu se prijebalo s nekom balavicom, a ta balavica znajući sve to..boli nju briga.. glavno neka ona dobije baš taj kurac, da sam tako prost, i zadovolji svoju trenutnu potrebu.. kao da je on jedan jedini na ovome svijetu...

žalosno...plitko..glupo...

ali jbg.. to smo mi ljudi
počevši od toga kako se ponašamo prema svijetu i prirodi oko sebe, tako bahato kao da posjedujemo sve, kao da smo mi to stvorili pa da možemo i uništavat i gazit, istrebljivat zbog svojih plitkih pobuda, tako da me ovakve stvari ni najmanje ne iznenađuju...

__________________
ši muvz in mistirijz vejz
lexus is offline  
Old 07.11.2008., 10:36   #79
Quote:
Maćuhica kaže: Pogledaj post
Pa ako je taj tip tako zgooooooooooooooooodan i ima dobar pimpek - naravno da trebaš se družit s njim!
:Pivo :
jednojaja is offline  
Received Infraction
Old 07.11.2008., 10:43   #80
Ne osuđujem curu, ipak nije ona ta koja vara i mora pogledati u oči ženi i malom djetetu! Možda bi drugačije mislili da se je tipu stvarno svidjela i da su se zaljubili, ali samo radi seksa...strašno! Žao mi je toga djeteta, ali i žene, malo sam sebična ali poludim na takve priče jer se nebi NIKAD htjela naći na mjestu te jadne prevarene žene, tako živjet, voljet i rodit dijete gadu! a ovoj jadnoj curi je prioritet šta se super seksa sa tipom a ostalo ne štima, a jadnica, trebalo bi joj dati par savjeta pa da ju malo više zavoli!
__________________
ERRARE HUMANUM EST
PIKA 24 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger