Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2013., 12:57   #221
Ja ne mogu da ga uporedim sa bali begom, jer mi on malo vise geyast ( izminite one koje ga volite) kad sam ga gledala u Sulejmanu, u onim koznim hlacama hod mu je bio vrckav, nimalo muzevan Mehmet mi je bas muzevan. Ima te takozvane nedostatke, bore oko ociju, malo nepravilni zubi, i tn ali to mu daje sarm i harizmu. Zato ga i volim, a i ima onaj pogled od kog se zena smrzne kad ga vidi
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 13:10   #222
http://www.tportal.hr/showtime/tv/23...l#.UOq6_OSQLLI
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 13:12   #223
Ja vrtim ovaj klip i od ove glupe muzike razumijem na preskoke

U glavnom sam shvatila da je Cansu rekla da u životu nije ljuta na nikoga.
Ne mogu da vjerujem, kreću se u istim krugovima, a niko da se sjeti da ih pomiri

Sto se tiče uloge u Fatihu ne krijem da mi je drago

A propo tih anketa:
Meni Burak (Bali-beg) jeste zgodan, ali samo kada ima brkove.Bez brkova mi je običan pubertetlija.

A Mehmet mi je HOT u svakom izdanju
Osim toga Burak mi nema tu harizmu, a Meho ima.
Osim toga Meho ima pogled od kojih gace same spadaju
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 13:14   #224
Quote:
Ninochka_mk kaže: Pogledaj post
Ja ne mogu da ga uporedim sa bali begom, jer mi on malo vise geyast ( izminite one koje ga volite) kad sam ga gledala u Sulejmanu, u onim koznim hlacama hod mu je bio vrckav, nimalo muzevan Mehmet mi je bas muzevan. Ima te takozvane nedostatke, bore oko ociju, malo nepravilni zubi, i tn ali to mu daje sarm i harizmu. Zato ga i volim, a i ima onaj pogled od kog se zena smrzne kad ga vidi
...smrzne se sa onim andjeoskim osmjehom na licu,tresne ko kip od pod i raspane se na tisuce komadica

Ja se pitam,od kud vise Turci izvlace ovakve primjerke...sve bolji od boljeg.
Prvo sam bila zanesena Onurom...poslije sam morala priznati onako iskreno da je Ezel savrsen primjer muskarca....od nekud iskoci onaj kosati Kerim,haaa a vidi mene,sta mi fali? Nista Kerime,imas brate svega dosta....pa Bali Beg...Demir...i ostali sporedni likovi koji nisu za baciti (kod nas bi njihovi sporedni bili glavne face )

Sama sebi sam sto puta rekla...srica pa nikad u zivotu necu doci u priliku da biram kojeg bi ja sebi.
Ja bi umrla od muke a nebi znala kojeg bi. Ja bih njih sve

I sad iskoci ovaj Aga..mens` cini da je zasad on najbolji
nordmende is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 13:44   #225
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Osim toga Meho ima pogled od kojih gace same spadaju
Jel ti to mene cutiras sa druge teme ako ako ne lutim se ja ali da ima takav uticaj sto jes jes
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 13:51   #226
Ninochka
Zar i ti imas taj osjećaj? Dobro je pa nisam jedina
Ja se najvise divim Cansu, koju ona moć samokontrole ima, a možda je čovjek ne privlači Ja defintivno ne bih izdrzala da ga ne zaskocim
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 14:02   #227
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Ninochka
Zar i ti imas taj osjećaj? Dobro je pa nisam jedina
Ja se najvise divim Cansu, koju ona moć samokontrole ima, a možda je čovjek ne privlači Ja defintivno ne bih izdrzala da ga ne zaskocim
Da da posaljem ti u pp da ne idem ovamo off topic. Inace i ja se divim cansu na samokontroli mada ona mi je nekako hladna, ko da nema zivota u njoj, sta znam Ali da je covek opasan po zivot je
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 14:08   #228
Pozdrav cure(pretpostavljam da muških nema nisam čitala sve)

Meni je Boran Aga savršen !!!!!! Evo to je za uvod....

To je to to je ono sto si mastam majko mila da mi mm to pročita uuuu
Uglavnom čitam vas na temi Sila i spojleri naravno lijena previše za pisat kad se sa većinom slažem al ovdje sam morala ostaviti koje slovo jer Boran je čok cok zgodan. Visok, Crn, mrsav, prelijepe ruke, samozatajan, romantican, dobar, ma .... Vidi se da je to fikcija i da takav ne postoji no dobro bitno da ja i ovako uživam
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 14:40   #229
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Ninochka
Zar i ti imas taj osjećaj? Dobro je pa nisam jedina
Ja se najvise divim Cansu, koju ona moć samokontrole ima, a možda je čovjek ne privlači Ja defintivno ne bih izdrzala da ga ne zaskocim
pa imam i ja taj osjećaj.... osjećala sam se usamljeno dok nisam vidjela da nas ima još

nego jel stvarno potvrđeno da je dobio novu ulogu ?
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 15:29   #230
zna li tko ima li on na facebooku neku stranicu da je bas njegova a ne nekih fanova?
malenamaja28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 16:13   #231
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Objektivno, ne znam koga on ne može osvojiti. Gluma na stranu, nekome je dobra, nekome nije, sve to razumijem. Ali čovjek je, objektivno govoreći, iznimno zgodan muškarac. Neću reći savršen, jer to već je subjektivno.
Malo je reći da se slažem!
Nekima glumi ovako, nekima onako. Možda nije najbolji, ali bome nije ni puno lošiji. Meni se u njegovim očima vide emocije.

Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post

Čitala sam malo po forumima i svi tvrde da ce glumiti u seriji Mehmet II-Osvajac. (to je Sultan Fatih)

Uloga je ponuđena Akifu, te je Aksoy istakao kako mu je vec dugo želja raditi sa Akifom.
Sada se samo traži kanal koji ce otkupiti seriju jer je riječ o seriji sa do sada neviđenim buđetom.
A i Akif ce navodno dobiti veliku sumu novca oko 500 000 eura
Ugovor je, kažu vec, potpisan.
Drago mi je zbog njega i naravno da se radujem ovoj seriji! I valjda će mu tu ostaviti njegov glas ( ), lijep i ugodan uhu.

Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Novac mu ne predstavlja nista, osim sto je platežno sredstvo.
Voli putovati, želi obici Afriku.
Ljubav je za njega: predanost i samopouzdanost.
Voli pokazivati ljubav i žena koja je sa njim ce se u svakom trenutku osjecati voljenom i sigurnom.
Žena koja ce mu biti supruga je ona žena sa kojom ce odmah poželjeti imati djecu.
Divan je. Malo sam skratila, ali ovaj dio je posebno

Quote:
Ninochka_mk kaže: Pogledaj post
Mehmet mi je bas muzevan. Ima te takozvane nedostatke, bore oko ociju, malo nepravilni zubi, i tn ali to mu daje sarm i harizmu. Zato ga i volim, a i ima onaj pogled od kog se zena smrzne kad ga vidi
Istina. Pogled, osmijeh, borice... Dovoljno ga je pogledati u oči.
Šteta što se o njemu više ne zna.
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 16:29   #232
Quote:
Ninochka_mk kaže: Pogledaj post
Ja ne mogu da ga uporedim sa bali begom, jer mi on malo vise geyast ( izminite one koje ga volite) kad sam ga gledala u Sulejmanu, u onim koznim hlacama hod mu je bio vrckav, nimalo muzevan Mehmet mi je bas muzevan. Ima te takozvane nedostatke, bore oko ociju, malo nepravilni zubi, i tn ali to mu daje sarm i harizmu. Zato ga i volim, a i ima onaj pogled od kog se zena smrzne kad ga vidi
Meni je Bali beg muževan s brkovima, a bez njih mi je kao neki dečkić, iako je u globalu jako lijep muškarac

A što se tiče Mehmeta, ja nisam primjetila te nedostatke Mora da nisam dobro gledala , ali za pogled se u potpunosti slažem

Na stranu gluma, koja može biti bolja, ali najviše emocija vidi se upravo u njegovim očima, kao što je gore i sama @Poncha los a rekla
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 17:42   #233
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Ja vrtim ovaj klip i od ove glupe muzike razumijem na preskoke

U glavnom sam shvatila da je Cansu rekla da u životu nije ljuta na nikoga.
Ne mogu da vjerujem, kreću se u istim krugovima, a niko da se sjeti da ih pomiri

Sto se tiče uloge u Fatihu ne krijem da mi je drago
Ne čuješ dobro onaj dio gdje on nešto o njoj govori? Jooooj, grozno mi je kad tako ispresjecaju riječi i glazbu. A živo me zanima što je rekao, posebno jer je 2011. u pitanju.

Evo još jednoga sličnog: https://www.youtube.com/watch?v=zW47UdhHTcE
I ako može još jedno pitanje. Što kažu u ovom videu?

Nekako oboje navuku posprdan smiješak kad ih pitaju za ovo drugo, ne sviđa mi se to. Stvarno, kreću se u istim krugovima, nema šanse da se tu i tamo ne sretnu, još imaju i zajedničke prijatelje, pa kud ih netko ne pomiri. I još neka Cansu uleti u njegovu novu seriju, ima iskustva sa sultanima.

Apropo njegove nove serije, çok sam sretna, çok, çok. Samo neka bude uspješna.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...

Zadnje uređivanje Nicole_Lilly : 07.01.2013. at 17:49.
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 17:43   #234
Quote:
Xavi-8 kaže:
Novac mu ne predstavlja nista, osim sto je platežno sredstvo.
Voli putovati, želi obici Afriku.
Ljubav je za njega: predanost i samopouzdanost.
Voli pokazivati ljubav i žena koja je sa njim ce se u svakom trenutku osjecati voljenom i sigurnom.
Žena koja ce mu biti supruga je ona žena sa kojom ce odmah poželjeti imati djecu.
što ga god više "upoznajem" vidim da je definitivno moj tip...via Istambul ...
predobar je ...
bali begom je dobar samo kao bali begom,
ali je Mehmet dobar kao Mehmet ali još bolji kao Boran aga...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 07.01.2013. at 18:17.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 18:15   #235
Kako prikladno Mehmet ce glumiti Mehmeda
Samo da ne zaraste ko Suljo Halit horor izgleda sa onom bradurinom
Ali nek se on pokrene da imamo kaj i dalje gledati
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 18:32   #236
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
A

Čitala sam malo po forumima i svi tvrde da ce glumiti u seriji Mehmet II-Osvajac. (to je Sultan Fatih)
nek je sa srecom ,sam nek snima da imamo sta gledat

Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
AČovjek ima završenu srednju školu.
Sa 17 se počeo baviti modelingom.
drago mi je cut da ipak ima zavrsenu srednju skolu, tu mu je ipak veliki plus

Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Voli glumce poput Toma Hanksa i Antony Qui-na, ali je svjestan da je veoma tesko biti poput njih jer se na njih ugledaju milioni mladih ljudi.
ma ne sumnjam da se i na njega mnogi zele ugledat,

Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Kao dijete bio je veoma nestasan..
Bas bi voljela saznat koji njegov nestasluk!
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Ne izlazi u nocne klubove niti ga to zanima, za njega je potpuna sreca samo mir koji osjeća.
e to je lijepo za cut,svaka cast!


Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Napravio je dosta grešaka u životu, ali o njima ne razmišlja.
e i to me mnogo zanima ,koje su to greske? nesto vezano za posao il pak privatni zivot ,nadam se da ce biti prilike i da to saznamo ,

Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Ljubav je za njega: predanost i samopouzdanost.
Voli pokazivati ljubav i žena koja je sa njim ce se u svakom trenutku osjecati voljenom i sigurnom.
Žena koja ce mu biti supruga je ona žena sa kojom ce odmah poželjeti imati djecu.
koja romantika,ovo me posebno odusevljava,da mi je znat koja ce to biti sretnica ???
__________________
Uzmi me kad hoces ti Pa dobro gde si ti Divno je biti nekome nešto Ta Božija Nevolja je umrla,ali i dalje me vuče ka sebi.
Bellisario is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 18:35   #237
ja sam upamtila da je pisalo da zna kuhat to mi je bitno
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 18:37   #238
ja sam i dalje uvjerena da su se oni spetljali na tom snimanju, pa da je puklo pred kraj, bez obzira na onog njenog tadašnjeg
__________________
♥♥ Filip 18.02.2010. ♥♥
žeeljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 18:48   #239
Quote:
Ninochka_mk kaže: Pogledaj post
Ninochka , drago mi je
i meni je drago, mogu bit bar kuma???
__________________
Uzmi me kad hoces ti Pa dobro gde si ti Divno je biti nekome nešto Ta Božija Nevolja je umrla,ali i dalje me vuče ka sebi.
Bellisario is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 19:00   #240
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
I ako može još jedno pitanje. Što kažu u ovom videu?
I mene zanima što govore?? sa svima su pričali, ali ne sa Cansu?? I još uvijek ne razumijem zašto ga sinkroniziraju??????? Pa ima dobar glas!!!!!! S njegovim glasom još bi više dobili kod iskazivanja osjećaja.

I evo, da malo žalimo s njima.

http://www.youtube.com/watch?v=hPc72dJQiXA
lady.godiva003 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:40.