Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2014., 00:35   #21
Quote:
Fall the beast kaže: Pogledaj post
najbolji su mi likovi poput tebe,koji od sve grdosije znanstvenika na svjetu samo stephena hawkinga i jos par fizicara spominju
mene najvise cudi kak mu ne dosadi drogirat se partijat i karat kurve po cijele dane.zasto si ne bi,neznam,kupio otok s tim parama i osnovao mikrodrzavu ili nesto?
pa spominju se oni koji daju najvise doprinosa znanosti. to je nesto kao, ako si gledala teoriju velikog praska, sheldon istrazuje teoriju struna i zeli dobiti nobelovu nagradu kad to otkrije, dok leonard samo radi neke glupe eksperimente koje je vec netko prije napravio. i naravno da ce onda sheldon biti poznatiji i da ce svi spominati njega, a ne leonarda.

ja da imam toliko puno para sigurno ne bih tako lako izlazio u javnost.
Scorpione is offline  
Old 21.06.2014., 00:58   #22
Quote:
Fall the beast kaže: Pogledaj post
ma kuzim ja da svi imamo razlicite zelje i ciljeve i naravno da necu ja sad ic njemu i slicnima propovjedat o "bacanju para",njegove su,nek radi s njima kaj hoce.samo izrazavam da bih ja to malo drugacije napravila.tu je stavljena ova tema o ovom liku i ja komentiram njegov izbor mljevenja novca i kaj se ti sad tu pjenis?
ne pjenim se nego pokusavam neke stvari objasnit.necu se ljutit zbog rasprave
chopy is offline  
Old 21.06.2014., 08:52   #23
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
nikad cuo za njega. ne znam zasto takvi ljudi privlace pozornost, a ljudi koji nesto cak i rade i doprinose svijetu su zanemareni. recimo kad ste zadnji put vidjeli neki clanak o stephenu hawkingu?
stephen hawking je zanemaren? di si ti zapeo, pa covjek na bbcu uzivo prognozira rezultate svjetskog prvenstva, a da ne kazem o strucnom radu. da stvarno pratis to, nebi ni pomislio da je zanemaren.
__________________
oni su gavrani, oni su vrani.
subsonikđou is offline  
Old 21.06.2014., 10:42   #24
Ja stvarno ne vidim smisao ove teme. Što ćeš, razgovarat o nekom random tipu i dat mu još više pažnje i cvilit što tvoj život nije poput njegovogr? Ajmo temu o Miley Cyrus.

Molim vas ljudi, nemojte otvarat ovakve stvari just for the sake of it, postoji chat.
Rakkatakka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:00.