Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2014., 00:17   #21
Quote:
Renato031 kaže: Pogledaj post
Long story short kao što je Rakkatakka rekla, ljepota nije univerzalan pojam.
Ne znam na temelju cega si to iz mojih rijeci zakljucio, ali dobro, neka ti bude.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 00:22   #22
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Ne znam na temelju cega si to iz mojih rijeci zakljucio, ali dobro, neka ti bude.
Boldao si Rakkatakkine riječi "ljepota nije univerzalan pojam." i odgovorio si sa "Je." Uglavnom ovo nije tema o ljepoti, nego o dreadlocksima. Dosta prepiranja.
__________________
"Jer nisu bitni padovi, gubitci i porazi, bitno je da poslije mraka sunce uvijek dolazi!"
Renato031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 00:26   #23
Quote:
Renato031 kaže: Pogledaj post
Boldao si Rakkatakkine riječi "ljepota nije univerzalan pojam." i odgovorio si sa "Je." Uglavnom ovo nije tema o ljepoti, nego o dreadlocksima. Dosta prepiranja.
Sto bi znacilo da tvrdim da JEST univerzalan pojam. Uglavnom, ja kazem da dreadlocksi nisu lijepi.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 03:20   #24
Ne sviđaju mi se dreadovi iako znam dosta (dragih mi) ljudi koji su ih imali ili ih imaju.


Za početak jer:
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Postoje neki posebni sapuni za kosu i to koji olakšavaju. Samo moraš pazit kao da dobro ispereš i onda da iscijediš svu vodu i paziš da se posuši jer u suprotnom može počet trulit
..ne sviđa mi se ideja da je nekome kosa toliko bitna da se toliko jebe oko nje. Niti alternativna ideja da smrdi.


Dalje, ne djeluju lijepo za vidjeti. Zanimljivi jesu, ali najčešće estetski ružni, još češće dosta ružnije osobe izgledaju sa dreadovima nego sa svojom starom kosom.
Makar, zanemarivo naspram ovog prvog.
motangens is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 13:33   #25
Quote:
Renato031 kaže: Pogledaj post
Što vi mislite o dredovima? Poznajete li nekoga tko ih ima? Za koje metode pravljenja znate, šta mislite koja je najbolja?
Na momcima mi je lijepo, s curama mi je već kako kojoj. Koliko sam upoznata s metodama, znam da se pravi dreadovi (koje u zagrebu ne možeš dobiti u salonima) prave tako da ti se kosa uopće ne smanji u pola i da kosa sporije raste jednom kad ih napraviš. U salonima prave s kemikalijom za mini-val što ti u potpunosti uništi kosu, tako da kad ih poželiš skinuti moraš ih šišati. I naravno da nije istina da su ljudi s dreadlocksima prljavi i sl., ta mi je predrasuda smiješna .

I ne volim vidjeti debele dreadlockse. Nije mi nimalo lijepo kad su debljine boce Coca-Cole.
__________________
Audiatur et altera pars. // Those who give up liberty for security deserve neighter.
Golden lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 16:32   #26
Quote:
chopy kaže: Pogledaj post
da ne peru kosu svaki dan
Puno ljudi ne pere kosu svaki dan, neovisno o dreadovima. Pa ubila bih se da je perem svaki dan
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 17:42   #27
Quote:
Golden lily kaže: Pogledaj post
Na momcima mi je lijepo, s curama mi je već kako kojoj. Koliko sam upoznata s metodama, znam da se pravi dreadovi (koje u zagrebu ne možeš dobiti u salonima) prave tako da ti se kosa uopće ne smanji u pola i da kosa sporije raste jednom kad ih napraviš. U salonima prave s kemikalijom za mini-val što ti u potpunosti uništi kosu, tako da kad ih poželiš skinuti moraš ih šišati. I naravno da nije istina da su ljudi s dreadlocksima prljavi i sl., ta mi je predrasuda smiješna .

I ne volim vidjeti debele dreadlockse. Nije mi nimalo lijepo kad su debljine boce Coca-Cole.
Kosa ti se smanji za 20-30%, sporije raste jer jednom kada napraviš dredove oni ti moraju učvrsnuti i kako ti kosa raste tako ti postaju čvršći i kasnije se petljaju u dread opet, pa izgleda kao da sporije raste, a zaprave raste normalno. Meni je najsmješnija predrasuda da ljudi koji imaju dreadlockse odma spadaju pod neke travare i uvijek imaju trave uz sebe i slično.

Ne volim ni ja, meni je idealna debljina od debljine malog do debljine srednjeg prsta.
__________________
"Jer nisu bitni padovi, gubitci i porazi, bitno je da poslije mraka sunce uvijek dolazi!"
Renato031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 00:19   #28
Vidio sam neki dan lika s dredloksima do koljena. Svaka mu čast na tome, ali ja ne bih imao volje za to, a pogotovo jer mi nisu baš nešto.
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 02:43   #29
Meni to fora izgleda ali ne kuzim kako se ljudima da to odrzavati.Malo se uznoje i odma na pranje.
__________________
"Strong minds discuss ideas,average minds discuss events,weak minds discuss people"
Elanor Roosevelt
Otto Rino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:58.