Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2017., 10:31   #2401
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Carmela, da si blize....
Znači, kad dođem u Zg imam s kim. Utješno.
Sad se veselim svadbi prijatelja za mjesec dana, eto dokle sam došla.
Ay Carmela is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 10:45   #2402
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Bilo ih je prije, ali sad sam u krizi srednjih godina. Oš sa mnom van?
Ne izlazim
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Sad se veselim svadbi prijatelja za mjesec dana, eto dokle sam došla.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 10:56   #2403
Imam bas primjer fejk i real fatalnosti

Fejk fatalna "Napudrala se, ona je najjaca, njoj svi upadaju, kad ona dođe u taj i taj kafić, ona je glavna. "DI SI KRALJICE"
Njoj ozenjeni upadaju, al ona njih svih vrti oko malog prsta, neb ona nikad bila s ozenjenim
Ima savrsenog decka, koji ju drzi ko kap vode, on skače oko nje, piše poeziju NJOJ, al njoj je tesko gleda ga, pored svih onih sto joj se upucavaju, ona s ostalima malo koketira, al unatoč toga on je presavršen.
mjesec dana posli.
Opći potok, dobila je odj.... , gubi kompas, ne zna više sama ulicu prijeć, ridanje suzama, nema fatalnosti ni u tragovima.

Istinska fatalnost frendice:
Di god uđe privuče pozornost, ne nameće se odjecom nit šminkom, nije ni neka krasotica, ali zenska ima stav!
Znate one zenske u filmovima u trenerkama kad su sexy, eto taj stav. Nema ona osjecaj srama, u izlasku se raspleše i mogu svi buljit u nju, briga se nju. Upada joj hrpa likova i stvarno svi ko hipnotizirani gledaju u nju (cak i ja ) ...

Ako neka zenska voli tonu sminke. Pa nek se sminka.
ako voli bit sexy od glave do pete. Neka je.

Ove fitness, blogerice, kozmeticarke provedu SATE i SATE uredujuci ta videa, clanke, razmisljajuci sta snimit, tako da to je posao, ne bih bas njih stavljala u isti koš sa nekom kokošom koja nema zrnce mozga i misli da je glavna čim se uda i rodi dicu i pobere alimentaciju od muža pomorca.
tako da nemojmo mjesat uspjesne ženskice, samopouzdane ženskice, sa kokošama, molim lijepo
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 14:15   #2404
Ovoj prvoj je dečko sigurno onaj za kojeg si pomislila da znaš kako mu izgleda između nogu.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 14:44   #2405
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Ovoj prvoj je dečko sigurno onaj za kojeg si pomislila da znaš kako mu izgleda između nogu.
Ahahah nije

Ta zenska kojoj znam kako joj decku izgleda k.... ona je klasičarka, light make up, ravna kosa, u masi se ne ističe, al je cura pristojna i kulturna, tako da imaju moj blagoslov, vjerujem da su njih dvoje perfect match, ja sam malo osladila brk, vuk sit, koza cijela.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 14:52   #2406
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
ja sam malo osladila brk, vuk sit, koza cijela.
Osim ako si ti fatalna.
Ay Carmela is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 16:21   #2407
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Osim ako si ti fatalna.
Ja se drzim one "tiha voda, brege dere"

Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 16:28   #2408
Ne znam. Vidiš kako ovdje svi imamo različitu definiciju fatalnog. Ko zna koja je njegova. Ja bi mu rekla "čuj stari, nemoj mi se sad slučajno zafatalit u mene." Čisto da ne bude "nisam znao".
Ay Carmela is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 16:43   #2409
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Ne znam. Vidiš kako ovdje svi imamo različitu definiciju fatalnog. Ko zna koja je njegova. Ja bi mu rekla "čuj stari, nemoj mi se sad slučajno zafatalit u mene." Čisto da ne bude "nisam znao".
Jel to na moj komentar il.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 17:01   #2410
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
vjerujem da su njih dvoje perfect match, ja sam malo osladila brk, vuk sit, koza cijela.
Oni su perfect match ako i ona njega okolo vara sa random likovima.
U protivnom je on šupak koji vara pristojnu i kulturnu curu, a njihov match je jako daleko od savršenog.
Molly K Darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 17:12   #2411
Quote:
Molly K Darling kaže: Pogledaj post
Oni su perfect match ako i ona njega okolo vara sa random likovima.
U protivnom je on šupak koji vara pristojnu i kulturnu curu, a njihov match je jako daleko od savršenog.
Jbg, nazalost to nikad necemo saznati.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 10:37   #2412
jel se vama dogodilo da vam frendica kaze
nakon kaj se cijeli dan pokusavate jedna drugu dobiti na mob
da se cujete ipak sutra jer joj se dijete prehladilo.


mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 11:01   #2413
Da al ne vidim tu problem. Zivot s malom djecom je rollercoaster.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 11:05   #2414
Jer joj se dijete probudilo. Neprehlađeno.

Ne vidim problem, ne znam zašto bih se trudila voditi razgovor s nekime kome dijete cendra na uho ni što bi itko imao od tog razgovora.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 11:14   #2415
Da. I doživjela i napravila. Nego što bi drugo ako ne možeš mirno razgovarat? Zatvorit ga u ormar?
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 12:09   #2416
Nije frendica nego poznanica s kojom me prije par godina spojilo nešto kakti profesionalno. Sjela mi je na prvu, svidjela mi se i nekako mi je bila najbliža od ljudi koji su s nama sudjelovali u tome. Prije dosta vremena bila sam joj poslala sms da bih voljela s njom na kavu jer sam bila odustala od te aktivnosti i nismo se više sretale po inerciji. Tada nije ništa odgovorila i nismo se čule ni vidjele sve do nedavno, slučajno, u prolazu. Izgledala je kao da joj me drago vidjeti (ona se meni javila, ja je ne bih ni skužila jer sam ćoro), i kao, jel mi isti broj, javit će se za druženje neko. Stvarno bih voljela da se javi, dapače, poslala bih ja njoj poruku ali mi je bed jer sam već jednom tako ostala visjeti. A možda je s njezine strane to bilo ono pristojno "čut ćemo se", za koje obično obje strane znaju da ništa od toga. Eh.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 16:22   #2417
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Nije frendica nego poznanica s kojom me prije par godina spojilo nešto kakti profesionalno. Sjela mi je na prvu, svidjela mi se i nekako mi je bila najbliža od ljudi koji su s nama sudjelovali u tome. Prije dosta vremena bila sam joj poslala sms da bih voljela s njom na kavu jer sam bila odustala od te aktivnosti i nismo se više sretale po inerciji. Tada nije ništa odgovorila i nismo se čule ni vidjele sve do nedavno, slučajno, u prolazu. Izgledala je kao da joj me drago vidjeti (ona se meni javila, ja je ne bih ni skužila jer sam ćoro), i kao, jel mi isti broj, javit će se za druženje neko. Stvarno bih voljela da se javi, dapače, poslala bih ja njoj poruku ali mi je bed jer sam već jednom tako ostala visjeti. A možda je s njezine strane to bilo ono pristojno "čut ćemo se", za koje obično obje strane znaju da ništa od toga. Eh.
Meni to tako zvuči, ali mislim da nemaš što izgubiti ako se i javiš.
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 23:30   #2418
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Nije frendica nego poznanica s kojom me prije par godina spojilo nešto kakti profesionalno. Sjela mi je na prvu, svidjela mi se i nekako mi je bila najbliža od ljudi koji su s nama sudjelovali u tome. Prije dosta vremena bila sam joj poslala sms da bih voljela s njom na kavu jer sam bila odustala od te aktivnosti i nismo se više sretale po inerciji. Tada nije ništa odgovorila i nismo se čule ni vidjele sve do nedavno, slučajno, u prolazu. Izgledala je kao da joj me drago vidjeti (ona se meni javila, ja je ne bih ni skužila jer sam ćoro), i kao, jel mi isti broj, javit će se za druženje neko. Stvarno bih voljela da se javi, dapače, poslala bih ja njoj poruku ali mi je bed jer sam već jednom tako ostala visjeti. A možda je s njezine strane to bilo ono pristojno "čut ćemo se", za koje obično obje strane znaju da ništa od toga. Eh.
Ja se ne bih javila, posebno ako me prvi put izignorirala, sad je na njoj red, ako fakat želi da popijete tu kavu, (a to je realno gledano možda 1% jer ne bi ignorirala poruku inače), općenito ta ekipa "čut ćemo se, vidjet ćemo se, bla, bla" u preko 90% samo laprda bezveze, imaju potrebu javiti se kad te vide, ali nemaju potrebu za pravim susretom. Iskreno ja ne volim takve ljude, nikad ne govorim nekome da ćemo se vidjeti/ čuti ako to zaista ne mislim, isto ne zovem na kave ni išta ako stvarno ne želim, to mi je neiskreno preseravanje i nema mi veze s pristojnošću, naprotiv.

Imala sam fazu kad mi se par prijateljstva raspalo i nisam imala baš društva i onda sretnem takve debile koji me "zovu" na kavu, traže broj, ali nikad se ne jave, a tad mi je baš trebalo to, tako da to mi je baš ostalo u ružnom sjećanju i ne volim to. Djeluje mi kao ismijavanje druge osobe, nema potrebe za time, ako već imaš potrebu popričati s nekim može to biti samo uz pozdrav na kraju, bez onih glupih "čut ćemo se" i slično...
kosjenka- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 01:53   #2419
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Nije frendica nego poznanica s kojom me prije par godina spojilo nešto kakti profesionalno. Sjela mi je na prvu, svidjela mi se i nekako mi je bila najbliža od ljudi koji su s nama sudjelovali u tome. Prije dosta vremena bila sam joj poslala sms da bih voljela s njom na kavu jer sam bila odustala od te aktivnosti i nismo se više sretale po inerciji. Tada nije ništa odgovorila i nismo se čule ni vidjele sve do nedavno, slučajno, u prolazu. Izgledala je kao da joj me drago vidjeti (ona se meni javila, ja je ne bih ni skužila jer sam ćoro), i kao, jel mi isti broj, javit će se za druženje neko. Stvarno bih voljela da se javi, dapače, poslala bih ja njoj poruku ali mi je bed jer sam već jednom tako ostala visjeti. A možda je s njezine strane to bilo ono pristojno "čut ćemo se", za koje obično obje strane znaju da ništa od toga. Eh.
Javi se zenskoj ako ti je bila simpa, ko zna sta je se njoj u zivotu desilo, mozda joj je umra neko u rodbini, mozda je se razocarala u ljubav i camila u sobi po godine, mozda je strebala za ispit, putovi se razilaze i spajaju, ti dobijas ako ti je bilo ugodno, a tila bi ponovit druzenje, to je za tebe plus, a ona ako joj ti nisi sjela, pa te odj. ima pravo na to.
Moze zenska bit u depri, po foruma je u depri jbt, a svi uzivo izgledaju nasmijano i normalno, samo ako te i odj. ne pripisuj ni njoj ni sebi negativne karakteristike, jednostavno u zivotu s nekim imas kratkorocno iskustvo druzenja, s nekim dugorocno, bitno da uzivas u tom periodu druzenja i da se ne forsira nista radi zadovoljavanja forme.

Nemas sta izgubiti.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 06:44   #2420
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
Pa i ja se pitam, koliko mora netko biti dubokouman da bi bio dovoljno dubokouman?

Što smo zaključile, one kojima je samo stalo do njihovog izgleda u životu (ima li uopće takvih ljudi?) moglo bi se metaforički rečeno nazvati, plitkima. Mala plitka rupica.

Ako ćemo sad biti filozofi, fizički dio jest aspekt čovjeka, iako to pitanje "who you are" je filozofsko pitanje, ali i individualno, jer neka se svatko poima kako želi.

Pa onda imamo dvije skupine :
1. Bitno im je da su lijepi, ali bitan im je jednako i svaki drugi aspekt njih = dovoljno su duboki (da tako kažem)

1. Nije im bitan fizički aspekt njih nimalo (ima li takvih uopće?), ali su im drugi aspekti njih bitni kao i prvima, tj kao svakom normalnom čovjeku (pamet, karakter itd.) = dovoljno su dubokoumni , nisu ono dublji od prve skupine.


Naravno postoji i treća skupina (možda )
3. Nije im bitno kako izgledaju, uz to su glupi i neobrazovani. = nisu deep.

Ne znam da li uspijevam sa objašnjavanjem ove temice.
ovo je valjda najdebilniji post u univerzumu ikad. i pises malo u zenskom malo u muskom rodu. i stalno povezujes stupanj obrazovanja sa 'dubinom' uma, a cak i razdvajas spiritualnost od dubine uma, o cemu onda ti pricas. ajde ajde, odi se sminkati, to ti bolje ide. kaze ti cura koja se sminka satima i shvacam koliko vremena gubim na to umjesto da eto citam neku knjigu i prosirim si vidike.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:34.