Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2014., 23:01   #1
Question Problemos sa Filmovizijom!

Pozdrav ekipa, naime, imam jedan problem. Zelim gledat filmove na filmoviziji (dooh), ali stranica je onako zacrnjena i pise velikim slovima DISABLE AD BLOCKER!, ali stvar je u tome sta sam disablo sve add-onove u Operi koju koristim, (to ukljucuje ADblock PLUS, Ghostery findings), zapravo imam samo ta dva, nekakve add onove od Antivirusa ni nemam, znaci sto onda stvara ovo DISABLE AD BLOCKER kad nemam nista sta bi sprecavalo da ucita reklame, cak kad stisnem bilo di na stranici od filmovizije izleti hrpu pop-upova (reklama), a i dalje pise da ne mogu koristit zbog toga! Cak sam pokusao pokrenut preko Internet Explorer-a (No add-ons) verziju, znaci gdje su default onesposobljeni svi add-onovi, ali i dalje imam taj problem. Jel zna netko o cemu se radi? I jos da nadodam, prije sam inace isto gledao filmove na Operi, i samo bih disablo add-onove, restartao i radilo bi normalno, a sad odjednom vise nece! Pomagajte!


EDIT: Evo ga, upravo sam probao i s Google Chrome, upravo ga instalirao, ista poruka, a na njemu nema nikakvih add-onova!
reason2die is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 10:46   #2
Pogledaj kako stoje stvari s Javom: imaš li najnoviju...K tome, pogledaj postavke Jave u Control Panelu, nove verzije su dosta restriktivne i blokiraju masu toga po defaultu, poigraj se onim klizačem za sigurnost...ili klikni na ikonicu neposredno ispred adress bara, pa omogući sadržaj....obriši coockie, sačekaj da ti aplet ponudi da omogućiš sadržaj....
električni_zec is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 12:46   #3
Kad koristis pogresne preglednike,nisi probao sa Firefox-om najboljim od najboljih,kod mene radi !!
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 13:06   #4
Quote:
električni_zec kaže: Pogledaj post
Pogledaj kako stoje stvari s Javom: imaš li najnoviju...K tome, pogledaj postavke Jave u Control Panelu, nove verzije su dosta restriktivne i blokiraju masu toga po defaultu, poigraj se onim klizačem za sigurnost...ili klikni na ikonicu neposredno ispred adress bara, pa omogući sadržaj....obriši coockie, sačekaj da ti aplet ponudi da omogućiš sadržaj....
Hehe ok, a gdje se to nalazi, taj control panel za Javu? :P

EDIT: Evo, nasao sam, upisao sam "Java control panel" u search i stisnuo configure Java, i sad tamo ima na tom klizacu tri opcije (Very High, High and Medium), pod default je bilo podstavljeno na High, stavio sam na najnize (Medium), i cak sam ispod dodao u exception list "www.filmovizija.com", disablo opet sve add-onove u browseru, ali i dalje ista poruka! Wtf?
reason2die is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 13:20   #5
Quote:
Brico_GO kaže: Pogledaj post
Kad koristis pogresne preglednike,nisi probao sa Firefox-om najboljim od najboljih,kod mene radi !!
Evo, probao i sa Firefox-om, ista stvar! Ne radi.
reason2die is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 13:46   #6
Daj napravi screenshot toga na filmoviziji i screenshot java configure->advanced...također možeš napraviti java verify version test
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 13:55   #7
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
Daj napravi screenshot toga na filmoviziji i screenshot java configure->advanced...također možeš napraviti java verify version test
OK, evo ispod su tri screenshot-a.

http://oi62.tinypic.com/2010jmo.jpg
http://oi59.tinypic.com/bgwcy8.jpg
http://oi62.tinypic.com/1znpj83.jpg

Napravio sam i taj Java Verify test, pise "You have the recommended Java installed (Version 7 Update 51)."

Zadnje uređivanje reason2die : 12.02.2014. at 14:01.
reason2die is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 16:11   #8
u javi označi mozzila family, a na filmoviziji moraš isključiti adblock program...
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 14:52   #9
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
u javi označi mozzila family, a na filmoviziji moraš isključiti adblock program...
Kako iskljuciti adblock na filmoviziji..na tvu

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Voice1809 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:18.