Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2018., 17:14   #1021
Da nama su ukrali, poceo sam nes traziti po torbi valjda je nanjusio nesto i u sekundu mi je maznuo kikiriki iz torbe, otvorio kasnije i jede ko covjek, čak sam ga snimao.
Kasnije sam se pjesice penjao do vrha stijene Gibraltara po onim stepenicama i bili su svakuda sastrane, bilo mi je iskreno bed proci na tako uskom prostoru a jos stoje upozorenja sastrane da majmuni na tom dijelu znaju biti agresivni, ali ispalo je sve ok.
Jedino mi zao sta nisam vidio tunel iz II. Svj rata, kad sam se vratio sa vrha oko 5 popodne bio je zatvoren...
Inace ko ima priliku neka ode na jedan dan izlet iz Tarife u Tangier (Maroko) sa vodicem, ukljucenim ruckom u tipicnom marokanskom restoranu, prijevozom do atrakcija je između 50 i 60 eura (ukljucena i trajekt karta)
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 08:55   #1022
Jedino što mi je smetalo je usluga u ugostiteljskim objektima. Osim par iznimaka (dosta skuplji restorani) svi su posluživali toliko preko ono stvari i moraš ih naganjati prvo za meni, pa za cugu, a ako želiš naručivati tapase jedan po jedan kako ih pojedeš opet moli konobara da dođe i donese ti meni kako bi odlučio i naručio.
Taxi, vlak, bus, aerodrom, trgovine nije bilo nikakvih problema
spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 10:07   #1023
Da, to sam i ja napisao.
Konobari ne vide, ne cuju i uzasno su spori.
Ali nisu nesimpaticni, jednom kad dodju.
noldo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 09:35   #1024
Ima li tko da je putovao u Sevillu iz Splita? Gdje gledati avionske karte i kako?
lolita26 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:22.