Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2017., 08:43   #9801
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Rekla bih da suosjećam, al nemam auto.

Jutro.
Isusek, kak iz kuhinje miriše beacon... Sam od mirisa se najedem.
Ne znam, to struganje leda se pomalo pretvara u croatian tragedy, vec jedno tjedan dana na dobro jutro hrvatska sanstravom u glasu najavljuju da bi moglo biti nesto malo leda za sastrugati s prozora ujutro. Tough life!
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Old 29.11.2017., 08:45   #9802
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
Napokon se isplati moja investicija uvodjenja centralnog u garažu, a svi su mislili da sam lud
Dobro, misle još uvijek ali iz drugih razloga

Nego, sinoć završio Godless. Dost dobra serja. Ko misli drugačije nema pojma

Koja je prednost centralnog u garazi? Ne zafrkavam zanima me?
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Old 29.11.2017., 08:47   #9803
Quote:
Arash's friend kaže: Pogledaj post
Koja je prednost centralnog u garazi? Ne zafrkavam zanima me?
Nema struganja leda i ne sipam antifriz u motor (motocikl, ne motor od auta). Beat that
dct4 is offline  
Old 29.11.2017., 08:51   #9804
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
Nema struganja leda i ne sipam antifriz u motor (motocikl, ne motor od auta). Beat that
Bez centralnog ti se hvata led na auto u garazi? Ti bokca kod vas onda zimi vukovi postanu dobri ko pudlice nebi lii se smjeli malo ogrijati blizu kuce.
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Old 29.11.2017., 08:58   #9805
Quote:
Arash's friend kaže: Pogledaj post
Bez centralnog ti se hvata led na auto u garazi? Ti bokca kod vas onda zimi vukovi postanu dobri ko pudlice nebi lii se smjeli malo ogrijati blizu kuce.
Never give ice a chance
To su bila 2 dodatna radijatora i par metara cijevi a ugodnije je po svim pitanja
dct4 is offline  
Old 29.11.2017., 09:05   #9806
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
ova ti je opsesivno kompulsivna. mora beskonacno da se drapa za guzicu i ostavlja trag (ko oni sto utiskuju uticnicu u dlan da budu sigurni da su iskljucili peglu) pre nego sto izadje iz kuce

ja gledam sinnerku. dve epizode. nije lose, al ne znaci da nece krenuti nizbrdicom u sledecih 6.
darling is offline  
Old 29.11.2017., 10:04   #9807
Quote:
darling kaže: Pogledaj post
ova ti je opsesivno kompulsivna. mora beskonacno da se drapa za guzicu i ostavlja trag (ko oni sto utiskuju uticnicu u dlan da budu sigurni da su iskljucili peglu) pre nego sto izadje iz kuce
mislim da je u vezi drpanja dct voljan uskociti i podijeliti taj teret s njom.
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Old 29.11.2017., 10:05   #9808
Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post
Kako nemas i zasto ga drzis u kuhinji?

DCT, mislis li da je suicidalna?
Pa ja uvijek, za to ne trebaš dct-a.

Nego, na poslu sam. Imamo oveću kuhinju, a taman kad sam šefici i sebi išla po kavu, proširio se takav divan miris...

Nemam jer si ga još nemrem priuštit. Domar mi je htio uvalit neki Fiat za 600-700 eura, al reku fala lepo, ko da jesam. Nek ja stanem na noge, pa bumo vidli za auto, po mogućnosti neki koji neće crć na polovici Njemačke na putu za Hrvatsku.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Old 29.11.2017., 10:28   #9809
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Pa ja uvijek, za to ne trebaš dct-a.

Nego, na poslu sam. Imamo oveću kuhinju, a taman kad sam šefici i sebi išla po kavu, proširio se takav divan miris...

Nemam jer si ga još nemrem priuštit. Domar mi je htio uvalit neki Fiat za 600-700 eura, al reku fala lepo, ko da jesam. Nek ja stanem na noge, pa bumo vidli za auto, po mogućnosti neki koji neće crć na polovici Njemačke na putu za Hrvatsku.
Vidim, pričaš o Golfu
@Arash
možda je treba kazniti da prestane
dct4 is offline  
Old 29.11.2017., 10:32   #9810
ne treba je kazniti, nego je treba saslusati, razumeti i otkljucati frustraciju da izadje iz nje, a ona da prestane da se vata za guzicu, vec da se prihvati nekog posla
darling is offline  
Old 29.11.2017., 10:39   #9811
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
Never give ice a chance
To su bila 2 dodatna radijatora i par metara cijevi a ugodnije je po svim pitanja
a i ugodnije je kad odeš u chamber iza garaže, ne bude hladno
Tinkili is offline  
Old 29.11.2017., 10:40   #9812
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
najmrži dio dana je struganje leda sa auta.
hejt
Bicikl!

Quote:
darling kaže: Pogledaj post
ne treba je kazniti, nego je treba saslusati, razumeti i otkljucati frustraciju da izadje iz nje, a ona da prestane da se vata za guzicu, vec da se prihvati nekog posla
Tako je! Nek napravi neš za jest.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Old 29.11.2017., 10:43   #9813
Quote:
darling kaže: Pogledaj post
ne treba je kazniti, nego je treba saslusati, razumeti i otkljucati frustraciju da izadje iz nje, a ona da prestane da se vata za guzicu, vec da se prihvati nekog posla
nope, she's doing great
neka je.
Quote:
Tinkili kaže: Pogledaj post
a i ugodnije je kad odeš u chamber iza garaže, ne bude hladno
misliš "kotlovnicu"
dct4 is offline  
Old 29.11.2017., 10:47   #9814
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Bicikl!



Tako je! Nek napravi neš za jest.

da. al prvo da opere ruke
darling is offline  
Old 29.11.2017., 10:50   #9815
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Pa ja uvijek, za to ne trebaš dct-a.

Nego, na poslu sam. Imamo oveću kuhinju, a taman kad sam šefici i sebi išla po kavu, proširio se takav divan miris...

Nemam jer si ga još nemrem priuštit. Domar mi je htio uvalit neki Fiat za 600-700 eura, al reku fala lepo, ko da jesam. Nek ja stanem na noge, pa bumo vidli za auto, po mogućnosti neki koji neće crć na polovici Njemačke na putu za Hrvatsku.
You've missed my point.
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Old 29.11.2017., 10:52   #9816
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
misliš "kotlovnicu"
khm, dobro si ti to smislio, brujanje centralnog taman priguši sve ostale zvukove
Tinkili is offline  
Old 29.11.2017., 10:53   #9817
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
Vidim, pričaš o Golfu
Puj, puj. Bivši vozi jednog, stari ga je imao... Nevah... NEVAH! Čuješ li me?
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Old 29.11.2017., 10:55   #9818
Quote:
darling kaže: Pogledaj post
ne treba je kazniti, nego je treba saslusati, razumeti i otkljucati frustraciju da izadje iz nje, a ona da prestane da se vata za guzicu, vec da se prihvati nekog posla
cestitam! polozila si pripravnicki za svekrvu!
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Old 29.11.2017., 10:56   #9819
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Puj, puj. Bivši vozi jednog, stari ga je imao... Nevah... NEVAH! Čuješ li me?
aj see. aj see mecava na autoputu, njemacka. stoji auto na zaustavnoj. podignuta hauba ..
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Old 29.11.2017., 10:59   #9820
Quote:
Tinkili kaže: Pogledaj post
a i ugodnije je kad odeš u chamber iza garaže, ne bude hladno
da stvarno, pa nece ih voditi gore u kucu, mogle bi si svasta umislit
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:58.