Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2017., 20:52   #421
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Pomalo ići će. Na kraju kad najmanje budeš očekivao upoznat ćeš osobu za sebe. Znam da je klišej ali stvarno je tako. I na kraju ti je drago jer si "propustio" sve te "predivne" prilike i spasio se od katastrofe.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
To vazi samo za zene, ne i za muskarce
Ja da sam slusao takve savjete, bio bih jos djevac
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 23:02   #422
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Pa iskreno meni ne djelujes uopce dosadno, a ljepota je ionako precijenjena

Nego... vise me brine kaj nisi napisao kakvu curu bi ti htio? Vec sve nesto ovako pasivno, jesi li ti ili nisi zanimljiv.. ispada kao da bi ti bila dobra bilo kakva, a to bas i nema smisla kej ne
Vidjela sam da si pisao o izgledu, ali mene je vise zanimalo ostalo... Mozda bi od ljubavi prema motorima mogao krenuti npr

Ovo boldano mislim da grijesis.
Naime, neki od tih solo ljudi zbilja vole biti solo
Neki su bili u vezama u kojima im je bilo lose, izasli iz njih i odahnuli.

No u jednom se slazem, malo je cesci slucaj da je musko u kasnim godinama ocajno zbog samoce nego zene, ali nije pravilo. Sudim po svojoj okolini, a to nije neki kriterij

No sto sam htjela reci - nije bitno kako je drugima u samoci ili paru, bitno je kako je TEBI. Znaci ako tebi fali zena i tip si kojem je takva vrsta odnosa potrebna - sto ti predstavlja i cinjenica da su svi ostali ljudi sretni solo, ako ti nisi takva osoba?

Ne znam, nemam bas feeling da za tebe nema nade, ljudi s kakvim-takvim zivotom, voljom i interesima da nekoga upoznaju kad tad nekoga nadju pa da su i najvece rugobe (sto stvarno sumnjam da jesi)


Cura kakvu želim mora biti pametna. Mora moći pričati o širokom spektru tema. Cura koja visi ispred TVa i gleda reality, čita (samo) 24 sata i Gloriju me ne zanima. Mora imati neki svoj život, prijatelje i ciljeve. Treba imati svoj koherentan skup vrijednosti i ne biti povodljiva. Mora biti prizemljena i znati da nije sve u materijalnim stvarima. Iako se sada smatram poprilično situiranim i vjerovano u ostatku života neću imati previše brige na tom području odrastao sam jako skromno i sve što sam postigao je moje vlastito postignuće. Nije to ništa posebno ali sasvim dovoljno za život bez prevelikog stresa. Idealna cura bi bila opuštena i zabavna. Ja volim izlaziti, družiti se,
organizirati zabave pa i popiti koju viška. Ako joj to odgovara odlično. Mačke može voljeti ili bar tolerirati. Sve što tražim i pružam.

Motore obožavam, ali ne živim bikerski niti su mi motori dio identiteta. Isto kao što se ne identificiram s glazbom koju služam, sportovima koje pratim ni poslom koji radim. To je sam još jedna od stvari u kojoj uživam. Vozim se uglavnom sam jer se grupne vožnje često pretvore u utrke i preseravanje. To sam prerastao. Nisam član moto klubova. Nemam ništa protiv i često idem na moto partije, ali nemam takav mentalitet. Idem uglavnom zbog muzike. Pratim domaću lokalnu rock i metal scenu. Motore volim jer se volim voziti. To je nevjerojatan osjećaj slobode. Često kad je lijepo vrijeme se provozam negdje gdje nisam nikad bio, sjednem u kafić ili u prirodu i nešto čitam. Nekad malo sporije da mogu gledati krajolik, nekad malo brže pa koncentracija mora biti na cesti. Plan mi je proputovati bar Europu, ali nemam baš iskustva s dugim putovanjima tako da ću ovo proljeće vjerojatno proći samo Hrvatsku i susjedne zemlje. Motori osim što su nevjerovano uzbudljivi i zabavni su i nevjerojatno opasni. Vozim uvjek s punom kvalitetnom opremom, ljeti i zimi. Ne pruža ni najbolja oprema sigurnost auta ali to je tako. Sve se svodi na mitigiranje rizika u stvari koja je inherentno opasna. Nekad mi nije jasno ni zašto su motori legalni, možda u budućnosti i neće biti.

Ja sam generalno zadovoljan sa svojim životom. Uživam u svemu što radim. Ipak fali mi žena, ne vidim da ću živjeti ovako kako sad živim za 10 godina. Fali mi intimnost, sex i sve lijepo što veza donosi. Bio sam davno u jednoj dužoj vezi. Znam da ima pozitivnih i negativnih strana i želim biti u vezi.
videodrome is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 23:16   #423
Nažalost, opis zvuči kao da za vezu tražiš - još jednoga sebe.

Možda ga i pronađeš, ali izgledi nisu veliki.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 23:21   #424
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Nažalost, opis zvuči kao da za vezu tražiš - još jednoga sebe.

Možda ga i pronađeš, ali izgledi nisu veliki.
Gdje je tu problem? Previsoki kriteriji? To je idealna cura, nije checklista koju je potrebno zadovoljiti.
videodrome is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 23:27   #425
Traženje još jednoga sebe nema veze s visinom kriterija.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 23:29   #426
mora ovo ono , aj kad imas toliko love kupi si lutku,i fino je programiras, danas ima jako kvalitetnih, bez zajebancije govorim.neki dan citam lik prestao seviti zenu, kupio si lutku i presretan je

a ti MORAS prestati sebe gledati ovako kako gledas, jer drugi nas vide onako kako vidimo SAMI SEBE. stvar je u Zracenju, a ne u fizickom izgledu.
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 23:43   #427
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
mora ovo ono , aj kad imas toliko love kupi si lutku,i fino je programiras, danas ima jako kvalitetnih, bez zajebancije govorim.neki dan citam lik prestao seviti zenu, kupio si lutku i presretan je

a ti MORAS prestati sebe gledati ovako kako gledas, jer drugi nas vide onako kako vidimo SAMI SEBE. stvar je u Zracenju, a ne u fizickom izgledu.
Mora ne biti lutka

Kako se gledam, kako zračim?
videodrome is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 23:51   #428
Quote:
videodrome kaže: Pogledaj post
Mora ne biti lutka

Kako se gledam, kako zračim?
relativno sam nizak i ružan
Analiziram iako duboko u sebi znam koji je problem. Jednostavno iako nisam klasična propalica suprotnom spolu nisam zanimljiv. Nema ni nekog izravnog načina da to postanem. Svjestan sam svoje nevidljivosti i znam da cu ostati sam.

ovo nije realnost, nego tvoj izbor. Svjestan nisi sebe sta jesi i sta tek mozes da postanes, a neces ni biti dok se ne promijenis, - misljenje o sebi.
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 22:03   #429
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
relativno sam nizak i ružan
Analiziram iako duboko u sebi znam koji je problem. Jednostavno iako nisam klasična propalica suprotnom spolu nisam zanimljiv.
ali si relativno nizak i ružan
možda si zanimljiv,ali platonski
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 18:40   #430
Ne znam je li to normalno, ali često razmišljam što ću i kako u životu i nikako se ne mogu vidjeti sam, sve mi gubi smisao, posao, hobiji koje inače volim, briga za sebe, prijatelji, ništa mi nema smisla kao što ima kada živim s nekim i za nekoga. Kada svoju sreću mogu podijeliti s dragom osobom, biti potpuno iskren. I naravno, biti toj osobi potpora, dijeliti radosti i tugu, apsolutno sve. Kako sam trenutno u vezi koja prema riječima drage ne vodi nikamo, svi ovi moji snovi padaju u vodu. Znam, nije jedina žena na svijetu, ali kako podnijeti ovo razdoblje? Živjeti dalje u nadi da će sljedeći put biti uspješnije, i onda opet pasti? Jednostavno me to previše iscrpljuje. Možda sam kriv što u vezu ulažem sve, bez rezerve, ne računam na neuspjeh. No sad sam već otišao u drugu temu. Dakle, za mene život bez partnera nema apsolutno nikakvog smisla (mislim na osobu koja se osamostalila), a razdoblje između veza mi je najteže jer ne vidim cilj
Nied is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 19:09   #431
Quote:
Nied kaže: Pogledaj post
Dakle, za mene život bez partnera nema apsolutno nikakvog smisla...
Kome nema smisla život bez partnera, neće imati smisla ni s partnerom. Partner je upravo to - partner, a ne ortopedsko pomagalo.

Kažeš, ne želiš još jednom prolaziti kroz sve to? OK, "sve to" zna biti i teško i bolno i mučno i sporoprolazeće - ali, odustaješ li tako i drugim životnim situacijama, od pokušaja pripravljanja nekog jela, preko sportskih rezultata pa do ovladavanja znanjima i vještinama?

Ako jest tako, ako si quitter, nećeš pronaći smisao ni s ne znam kakvim partnerom.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 19:29   #432
Smisao bez partnera je itekako moguc i vrlo dobar cak, druga je stvar da li zivot bez ljubavi ima smisla, to je vec bolje pitanje.

Ljubav dolazi u raznim oblicima i sadrzajima, ne nuzno i iskljucivo kroz partnerski odnos.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 21:43   #433
Možda je to malo preoštro rečeno, da nema apsolutno nikakvog smisla, jer da je tako već bi se ubio. Prikladnije je reći da sve dobiva više smisla kada sam s partnericom koju volim i koja me voli. Sve je zanimljivije, ispunjenije, stvari koje su prije bile tlaka sad su podnošljivije. Svaka čast onome tko se nakon prekida ili kad ima problema u vezi može ponašati kao da se ništa nije ni dogodilo.
Nied is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 22:03   #434
Quote:
Nied kaže: Pogledaj post
Svaka čast onome tko se nakon prekida ili kad ima problema u vezi može ponašati kao da se ništa nije ni dogodilo.
Onome tko se (neposredno) nakon prekida veze može ponašati kao da se ništa nije dogodilo ne pripada svaka čast nego uputnica za psihijatra.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 22:33   #435
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Onome tko se (neposredno) nakon prekida veze može ponašati kao da se ništa nije dogodilo ne pripada svaka čast nego uputnica za psihijatra.
Slažem se da to nije čovjek, ako to može tako podnijeti. Svejedno, sa stajališta te osobe, to bi bilo najbezbolnije za nju i njenu okolinu.
Nied is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 22:36   #436
Mislim da ima. Ako nemaš partnera, znači li to da ne živiš, da ne ostvaruješ neke svoje ciljeve, želje?
Naravno da ostvaruješ/mi, bez obzira imali partnera ili ne. Pretpostavljam da je ljepše ako se na tom putu nađe netko s kime to prolaziš, ali ne znači da život nema smisla.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 23:13   #437
Quote:
Nied kaže: Pogledaj post
Možda je to malo preoštro rečeno, da nema apsolutno nikakvog smisla, jer da je tako već bi se ubio. Prikladnije je reći da sve dobiva više smisla kada sam s partnericom koju volim i koja me voli. Sve je zanimljivije, ispunjenije, stvari koje su prije bile tlaka sad su podnošljivije. Svaka čast onome tko se nakon prekida ili kad ima problema u vezi može ponašati kao da se ništa nije ni dogodilo.
Ima autor više problema, čini mi se, od neimanja partnera. On jednostavno nije sretan ni zadovoljan sam sa sobom, a to se onda odražava i na ljubavnom planu.
Slažem se da postaje sve zanimljivije uz partnera/icu, ali i život samaca ima nekih prednosti koje oni koji su u vezama/brakovima nemaju.
Ja bih rekao da je jedna od njih sloboda, možda i previše slobode ako si sam.
Ipak, većina se odlučuje za život u vezi/braku, ali ne i svi. Sad da li su ti ljudi sretni(ji) zbog toga
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 23:20   #438
Quote:
Diego Rivera kaže: Pogledaj post
Ipak, većina se odlučuje za život u vezi/braku, ali ne i svi. Sad da li su ti ljudi sretni(ji) zbog toga
Većina se ne odlučuje. Događa im se. To je zapis u ljudima. Sve je to prolazna budalaština - partnerski odnos podjele troškova struje.
nezovemsebojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 23:30   #439
Quote:
nezovemsebojan kaže: Pogledaj post
Većina se ne odlučuje. Događa im se. To je zapis u ljudima. Sve je to prolazna budalaština - partnerski odnos podjele troškova struje.
neki ljudi se ne odlučuju ni za fax, ni za mjesto stanovanja, pa ni za odabir partnera. njima se sve jednostavno 'dogodi'.

drugi pak sve to planiraju, i izplaniraju.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 23:33   #440
Quote:
Diego Rivera kaže: Pogledaj post
neki ljudi se ne odlučuju ni za fax, ni za mjesto stanovanja, pa ni za odabir partnera. njima se sve jednostavno 'dogodi'.

drugi pak sve to planiraju, i izplaniraju.

ja sam za ove prve. ovi drugi su dosadni.
nezovemsebojan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:15.