Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila sezona 2018?
negledljiva 2 15.38%
podnošljiva 3 23.08%
dobra 4 30.77%
vrlo dobra 3 23.08%
odlična 1 7.69%
vrhunska 0 0%
Glasovatelji: 13. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2018., 20:28   #101
Quote:
johnny londo kaže: Pogledaj post
čim je htv 2010 odustao od f1 sve se promijenilo pala popularnost f1, tad su počela ona pravila 25 bodova,ne smije se nadolijevat gorivo,tanke gume mercees dominira, turbo tihimotori,sad ce bit halo zaštita, nema pit girls,pa šta je ovo d ovog sporta,živa dosada
Jeste, HTV je bio ključni faktor.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 07:29   #102
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Zar si ti F1 gledo zbog pit girls
ne nego je gledao kako bijelci pobjedjuju, sad ga u zadnje vrijeme malo nesto zajebava
testing is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 22:00   #103
Nekako me baš zanimaju kakvi će bit, Alfa Sauber sa ferraijevim ovogodišnjim motorom samo radi toga će biti bolji, McLaren sa dci motorom, Toro Honda Roso nastavak tragedije ili dogodine oskrbljivat i ćaćinsku momčad a Renault će biti zanimljiv samo radi vozačke postave mi je extra a sad kakav je bolid bumo videli.
SheldonCooperr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 22:29   #104
Quote:
SheldonCooperr kaže: Pogledaj post
Nekako me baš zanimaju kakvi će bit, Alfa Sauber sa ferraijevim ovogodišnjim motorom samo radi toga će biti bolji, McLaren sa dci motorom, Toro Honda Roso nastavak tragedije ili dogodine oskrbljivat i ćaćinsku momčad a Renault će biti zanimljiv samo radi vozačke postave mi je extra a sad kakav je bolid bumo videli.
Sauber ce se popisati na Toro Rosso i Hass, Mclaren u rukama Alonsa nece , a bogami i Williams , Force Indija su takoder u gadnoj opasnosti od Alfe Subera .
Maladom Leclercu je upala zlica u med, i nadam se da je stvarno talent o kojem svi pricaju.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 07:02   #105
Leclerc je vozačina i to vozačina samo takva...
Dečko ima sve potrebno za budućeg prvaka, jedino pitanje je hoće li se snač u F1 odmah od samog starta ili će mu trebat neko vrijeme za prilagodbu te hoće li dobro birat ekipe ili će radit gluposti ko Alonso...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 08:01   #106
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Leclerc je vozačina i to vozačina samo takva...
Dečko ima sve potrebno za budućeg prvaka, jedino pitanje je hoće li se snač u F1 odmah od samog starta ili će mu trebat neko vrijeme za prilagodbu te hoće li dobro birat ekipe ili će radit gluposti ko Alonso...
Leclerc se vec snasao u f1 bolidu kada je ma testovima lani odvezao najbrze vrijeme na soft gumama ili ti samo 1.5 sec sporije od Vettelovog polea na komponentu ili dvije meksim gumama.

Leclerc je vanzemaljac i to ce ubrzo postati ocito i jasno kao dan!
Leclerc ce biti posebno dobar u kvalifikacijama , njegove kvalifikacijske performanse u nizim kategorijamae podsjecaju na Ayrtona Sennu, mislim da dalje nemoram objasnjavati.

Leclerc je protutnjao nizim kategorijama kao Lewis Hamilton nekada , kao Max Vestappen nedavno.

Osim toga Leclerc ce imati dovoljno vremena na eventualnu prilagodbu na dva predsezonska testa i sa obzirom na njegov talent to ce mu biti vise nego dovoljno!.

Leclerc i Max su buducnost f1 , sto se tice Ferrarijeve vozacke akademije Leclerc je klasa iznad Julesa Bianchija, nadam se da ste shvatili!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 09:02   #107
@mario
maxova 'karijera' u nižim single seater kategorijama je apsolutno neusporediva sa onima leclerca i hama.
zekohonda1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 09:33   #108
Quote:
zekohonda1 kaže: Pogledaj post
@mario
maxova 'karijera' u nižim single seater kategorijama je apsolutno neusporediva sa onima leclerca i hama.
Mozes li mi to obrazloziti, bojim se da nisam shvatio?
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 09:36   #109
max - jedna godina bez titule.
ham i lec - više godina, više kategorija, više titula.
zekohonda1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 09:41   #110
Quote:
zekohonda1 kaže: Pogledaj post
max - jedna godina bez titule.
ham i lec - više godina, više kategorija, više titula.
Je u pravu si , sa tim da je leclerc ponizio konkurenciju u svojoj prvoj sezoni f2 sto je ekvivalent bivsoj gp seriji u kojoj je Hamilton takoder pomeo konkurenciju , osobno se nebi zacudio da Leclerc 2019 vozi za Ferrari, a nebi me cudilo ni da se to desi prije kraja 2018g.
Nego uvida li tko fizicku slicnost sa nikad prezaljenim Julesom Bianchijem?
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 09:58   #111
Nadam se da će omak i u F1 brzo pokazati svoje talente. Ferrari ima veteransku vozačku postavu i možda je Kimi dobio još ovu godinu baš da se vidi što će bit s Leclercom. Ako se ispostavi da mu 2018. nije dovoljna, mogu uzet Rica, ako ne, imaju svoju mladu nadu.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:21   #112
Leclerc bu sasvim sigurno u Ferrariu i to vrlo skoro...vrlo vjerojatno u sezoni 2019.

Kimi je ostao samo zato da se Leclercu ipak da neko vrijeme prilagodbe u Sauberu i ostat će dokle god ne dođe Leclerc na njegovo mjesto...
E sad baš da će ga ubacit u Ferrari ove sezone to ne vjerujem, jer teško da će se Ferrari odlučit na tak radikalan potez.
no lako moguće da će mladac vozit neke testove za Ferrari umjesto Kimia ili čak i FP-ove...

Ricc ili bilo ko drugi teško da može dobit mjesto u Ferrariu, možda ako Vettel ode.
No Kimievo je rezervirano za Leclerca...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 16:44   #113
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
Nadam se da će omak i u F1 brzo pokazati svoje talente. Ferrari ima veteransku vozačku postavu i možda je Kimi dobio još ovu godinu baš da se vidi što će bit s Leclercom. Ako se ispostavi da mu 2018. nije dovoljna, mogu uzet Rica, ako ne, imaju svoju mladu nadu.
Sve vise sumnjam da ce Rika spojiti sa Fetelom. Skupo placaju prsta da bi to urusavali. Birace opet slabijeg-Kimi najverovatnije, pomisljam i na Leklerka ali ne znam kad je Ferari rizikovo sa neiskusnim vozacem?
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 16:59   #114
Ferrari fakat ne ubacuje novajlije u svoj auto. Mislim da je sezona 2019. najraniji rok za Leclerca, no i taj rok mi se čini preblizu za njihove uobičajene standarde. Vidjet ćemo kakav će biti Kimi. Ako on bude loš(iji), možda do smjene dođe na kraju sezone. No oni su Ferrari, mogu (skoro) bilo koga unajmiti na jednu godinu.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 19:00   #115
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Nego uvida li tko fizicku slicnost sa nikad prezaljenim Julesom Bianchijem?
Karte pokazuju da je Charles Leclerc reinkarnacija Gillesa Villeneuvea. Duši treba desetak +/- 5 godina da se skrasi u novom tjelu. Tako da to odgovara.

Ja sam recimo reinkarnacija Bernda Rosemeyera i Jochena Rindta (da, da to je sve isti čovik) Čak se i sjećam nekih utrka.

Ak hočete da vam pogledam kaj ste bili u prošlim životima javite se na PP
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 07:00   #116
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
Ferrari fakat ne ubacuje novajlije u svoj auto. Mislim da je sezona 2019. najraniji rok za Leclerca, no i taj rok mi se čini preblizu za njihove uobičajene standarde. Vidjet ćemo kakav će biti Kimi. Ako on bude loš(iji), možda do smjene dođe na kraju sezone. No oni su Ferrari, mogu (skoro) bilo koga unajmiti na jednu godinu.
Kimija ne vidim poslije ove sezone, posebno zato sto ce nesto mladih pijevaca biti slobodno, u isto vrijeme... Ricc, na primjer...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 07:08   #117
Rekao bi da Ricc više nema skoro pa nikakve šanse doć na mjesto Kimia...
Kao prvo Ricc ziher nebi pristal na ugovor od godinu dana, a kao drugo Ferrari nebi pristal na ništa duže od toga iz razloga jer je Leclerc (pa eventualno i Nazzi) taj kojeg žele u ekipi...

Ricc realno može u Ferrari tek kao brzopotezna zamjena za Vettela u slučaju da ovaj odluči naprasno van iz ekipe ili da iz nekog drugog razloga moraju pod hitno tražit zamjenu za njega...
a pitanje je bi li onda uopće išli na Ricca ovisno o tome bi li uspjeli ulovit Hamiltona ili ne koji bi im sasvim sigurno bio prvi izbor...
drugo praktički pa ne dolazi u obzir jer baš i ne vjerujem da bu Ferrari išel zatvorit vrata za Leclerca i s tim ga gurnut u pregovore sa drugim ekipama...

Ricc je imao šanse, no previše je čekao i u ovom trenu su mu šanse daleko manje nego prije, baš zbog Leclerca...

Realno Kimi će ostat dokle god ne odluče Leclerca ubacit u ekipu, jedino pitanje je hoće li to bit 2019 ili 2020...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 09:33   #118
Jebote, pišete za malog Leclerca da će doći u Ferrari kao da se već dokazao, prije će on skroz izletiti iz F1 nego što će dobit šansu voziti za Ferrari.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 11:27   #119
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Jebote, pišete za malog Leclerca da će doći u Ferrari kao da se već dokazao, prije će on skroz izletiti iz F1 nego što će dobit šansu voziti za Ferrari.
Pa nebi bas rekao , po onome sto sam vidio od njega u kartingu i nizim formula serijama radi se o vozacu koji je jednostavno fenomen, Senna, Vettel, Hamilton,Max i sl, ta klasa fenomena da bude jasnije.

Jako rijetko se pojavljuju takvi ocigledni talenti, jako rijetko!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 15:18   #120
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Jebote, pišete za malog Leclerca da će doći u Ferrari kao da se već dokazao, prije će on skroz izletiti iz F1 nego što će dobit šansu voziti za Ferrari.
Kompletan Ferrariev deal sa Sauberom je i rađen upravo zato da se nađe mjesto za Leclerca, reklama za Alfu jest ogromni plus no prvenstveni razlog je Leclerc...
Da je kojim slučajem Haas pristao na to da mjesto dobije Leclerc u Haas-u, onda bi imali Alfa Romeo Haas...

A kad guzda ide u takve dogovore za nekog vozača, onda možeš bit ziher da isti nebu sam tak izletil iz F1, moral bi bit zbilja očajan da se to desi...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:38.