Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2018., 17:23   #21
Ne mislim braniti HDZ, ali jesu li vani ovakve stvari potpuno odvojene od politike?

Kakve su vani prakse u vođenju nacionalnih parkova?

Jer budite sigurni nigdje nacionalnim parkovima ne upravlja privatni kapital.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 17:38   #22
Kaj da? Nisam znao da i u njih nagluplji mogući politički kadar vlada prirodnim resursima od nacionalne važnosti. Da nisu i njihovi podrijetlom SKH-ovci?
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 17:51   #23
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Kaj da? Nisam znao da i u njih nagluplji mogući politički kadar vlada prirodnim resursima od nacionalne važnosti. Da nisu i njihovi podrijetlom SKH-ovci?
Mene samo zanima na temelju čega se došlo do spozanja da je Milinovićeva kandidatkinja vrhovna glupača a Plenkovićev kandidat vrhovni sposobnjaković?
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 18:03   #24
Vani, u pametnim državama, Nacionalne parkove čuvaju stručni ljudi (prirodnih znanosti), postoje kategorije čuvanosti. Ne može se dogoditi da se parkovima kreće više ljudi od dozvoljenog, Plitvice su prošle godine bile ozbiljno upozorene na kršenje takvih pravila. U Australiji postoje parkovi u koje mogu ući samo stručne osobe. Nema posjeta! Kod nas je raspašoj. Tu i tamo po koji renđer (nadam se stručan, a ne po stricu). Plitvice nisu samo Milinovićeva prčija (niti Lička) već je to svjetska baština s kojom se politika i primitivizam ne bi trebali baviti. Kakve vikendice, Milinovići! Kao da nije dosta štete napravljeno.
handiman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 18:20   #25
Quote:
handiman kaže: Pogledaj post
Vani, u pametnim državama, Nacionalne parkove čuvaju stručni ljudi (prirodnih znanosti), postoje kategorije čuvanosti. Ne može se dogoditi da se parkovima kreće više ljudi od dozvoljenog, Plitvice su prošle godine bile ozbiljno upozorene na kršenje takvih pravila. U Australiji postoje parkovi u koje mogu ući samo stručne osobe. Nema posjeta! Kod nas je raspašoj. Tu i tamo po koji renđer (nadam se stručan, a ne po stricu). Plitvice nisu samo Milinovićeva prčija (niti Lička) već je to svjetska baština s kojom se politika i primitivizam ne bi trebali baviti. Kakve vikendice, Milinovići! Kao da nije dosta štete napravljeno.
Nemreš to našim (preostalim) budalama objasnit, tek su nedavno otkrili vatru.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 18:55   #26
Quote:
handiman kaže: Pogledaj post
Vani, u pametnim državama, Nacionalne parkove čuvaju stručni ljudi (prirodnih znanosti), postoje kategorije čuvanosti. Ne može se dogoditi da se parkovima kreće više ljudi od dozvoljenog, Plitvice su prošle godine bile ozbiljno upozorene na kršenje takvih pravila. U Australiji postoje parkovi u koje mogu ući samo stručne osobe. Nema posjeta! Kod nas je raspašoj. Tu i tamo po koji renđer (nadam se stručan, a ne po stricu). Plitvice nisu samo Milinovićeva prčija (niti Lička) već je to svjetska baština s kojom se politika i primitivizam ne bi trebali baviti. Kakve vikendice, Milinovići! Kao da nije dosta štete napravljeno.
je li moguće nekome prijaviti šta ovi rade, kao što je prijavljena murganićka?
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 19:58   #27
ZNA SE već par godina. Dalje ne bih.
handiman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 20:45   #28
Svaka čast Milinoviću.
Brani svoje i ne dade Zagrebu da pusti pore.
On točno znade na kojem principu radi HDZ.
Ali mi je fora kada HDZ ovce Like proglašava građanima 2. reda.
Jebate, a kaj su onda ostali ... dežurna smetala koja pokušavaju naći posao ?
No kada se već igra otvoreno lijepo je da se zna tko u vrtu ne smije srat.
Slanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 20:55   #29
Quote:
handiman kaže: Pogledaj post
ZNA SE već par godina. Dalje ne bih.
a onda nam ni Bog nemre pomoć. ma nek sve razjebu, sve zagade, sve unište i sve pokradu. bolje ovaj narod nije zaslužio.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 21:10   #30
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Ne mislim braniti HDZ, ali jesu li vani ovakve stvari potpuno odvojene od politike?

Kakve su vani prakse u vođenju nacionalnih parkova?

Jer budite sigurni nigdje nacionalnim parkovima ne upravlja privatni kapital.
Hmmm...ne misliš braniti,ali opet nekako braniš...

Simptomatično,ne?

A i ovdje se vidi,kao po drugim temama,kako ti uvijek nešto znaš kako je drugdje,a u biti pojma nemaš...i nedaš si objasniti...

Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Mene samo zanima na temelju čega se došlo do spozanja da je Milinovićeva kandidatkinja vrhovna glupača a Plenkovićev kandidat vrhovni sposobnjaković?
Za početak po tome što kandidat nema kaznenu prijavu resornog ministarstva kao što kandidatkinja ima...

Plus,kandidatkinj aima mužića koji je kao voditelj NP PJ osuđen zbog milijunskog pogodovanja...i još "ima" obraza laprdati kako njezin muž nije osuđivan...

HDZ kadar...dno dna
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 21:36   #31
Quote:
milko84 kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/vijesti/clanak/t...a/1017367.aspx



jel ova namještaljka konačni šamar biračima? hoće li narod progledati?
Ako HDZ-ovim biračima ne smeta perverzno okretanje cijele stranke ulijevo, koalicija sa dojučerašnjim smrtnim neprijateljima HNS-om, šikaniranje Hasanbegovića, Esih, koketiranje sa Pupavcem, pa ja ne znam zašto bi ovaj problemčić sa uhljebljivanjem njima išta značio?
Phlegma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 21:50   #32
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Hmmm...ne misliš braniti,ali opet nekako braniš...

Simptomatično,ne?

A i ovdje se vidi,kao po drugim temama,kako ti uvijek nešto znaš kako je drugdje,a u biti pojma nemaš...i nedaš si objasniti...

Ne. Samo se pitam kako to da su neke ljevičari po defultu sposobniji od desničara, te da ta teorija praktički ide do otvorenog zagovaranja političkog komesarijata.


Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Za početak po tome što kandidat nema kaznenu prijavu resornog ministarstva kao što kandidatkinja ima...

Plus,kandidatkinj aima mužića koji je kao voditelj NP PJ osuđen zbog milijunskog pogodovanja...i još "ima" obraza laprdati kako njezin muž nije osuđivan...

HDZ kadar...dno dna
Ta kandidatkinja možda nije bila najbolja. Ali nije bila jedina. Na natječaj se se sigurno prijavilo još ljudi.

Pitanje je zašto se sam premijer osjetio pozvanim ordinirati kandidata.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 21:59   #33
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Ne. Samo se pitam kako to da su neke ljevičari po defultu sposobniji od desničara...
Otkud ti sad ljevičari u ovome topicu? Čovjek kojega je predložilo povjerenstvo ministarstva je također HDZ-ovac.
Quote:
Pitanje je zašto se sam premijer osjetio pozvanim ordinirati kandidata.
Kandidata je odabralo stručno povjerenstvo nadležnog ministarstva.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 22:01   #34
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Otkud ti sad ljevičari u ovome topicu? Čovjek kojega je predložilo povjerenstvo ministarstva je također HDZ-ovac.

Kandidata je odabralo stručno povjerenstvo nadležnog ministarstva.
Pa oko čega onda halabuka?
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 22:07   #35
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Pa oko čega onda halabuka?
Koliko sam ja shvatio, Milinović smatra da je morao biti postavljen netko od petoro ljudi koje je on predložio.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 22:09   #36
Ah budalaštine

Ja sam mislio da je Plenki ordinirao nekoga, pa onda da je išao paralelni natječaj

Pa zašto onda ne istupi tijelo koje je provodilo natječaj i ne ušutka debila od Milinovića
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 22:45   #37
Zato jer je vjerojatno i ta osoba došla na tu poziciju čisto jer si je dobar s Čorićem, a ne zbog neke stručnosti i ne znam čega. Nema tu problema u smislu da se Milinović buni jer se paradigma promijenila na način da se krenulo postavljat stručne ljude, a ne. Problem je što na to mjesto nisu zasjeli njegovi frendovi, nego Čorićev. A ovo "da nemaš potrebe branit HDZ" i usput spomeneš ljevičare kako bi se i ova tematika razvodnila i pretvorila u ideološki sukob "klerofašista" i "komunjara" neću uopće komentirati.
BrokenEmpire is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:21   #38
Dok se političari prepucavaju, Plitvicama prijeti ekološka katastrofa
http://vijesti.hrt.hr/424430/upitna-...se-prepucavaju
Dok se političari prepucavaju - budućnost Nacionalnog parka je - upitna. Na posljedice su prvi prosvjedom u lipnju upozorili branitelji. Jezera se uništavaju otpadnim vodama, fekalijama, kemijskim sredstvima - pokazuje analiza vode. Plitvice mještani ironično nazivaju - 17. jezero preplavljeno fekalijama. Područje su snimili i iz zraka i utvrdili 6 mjesta na kojima se izlijevaju otpadne vode. Usporedbom snimaka iz 1965. i onih danas vidjelo se još nešto - kako se radilo i gradilo.

Milinović i hdz su šljam koji će upropastiti najveći prirodni biser radi par donacija.

Meni nije jasno kakav to narod može ovu spodobu izabrati na izborima
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 22:46   #39
Zanimljiv prilog upravo na Provjerenom. Čisti ekocid. Vidjeti ćemo što će UNESCO reći na ovo, uskoro ide analiza i ocjena situacije.

Urbanizacija, kadroviranje = HRVATISTAN
Prokhorov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 22:52   #40
Nacionalni park ukinuti, Milinovića i bandu utamničiti.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:54.