Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2008., 15:15   #61
moja je tek sad počela gledaati crtiće ( 2god)

jutarnji mir i tišinu i kavu mogu zahvaliti Fifi,Barbie i crtićima u Žutokljuncu

i to je sve skupa intenzivnog gledanja pola sata,ostalo vrijeme meni (pomaže po kući i bližoj okolini) ili smo u skitnji po parku,polju,plaži---uglavnim vani smo stalno tako da nije ni stekla naviku gledanja televizije
__________________
I onda ?????
jupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 18:38   #62
moj je odnedavno počeo voliti crtiće, do sad nismo baš ni palili televiziju kad je on budan - al sad, navukao se na sezame street.
voli i on te ovce u žutokljuncu, ustvari jednom ih je vidio i raspametio se.
mene čak malo brine koliko se on uživi kad vidi neki crtić na tv ili još bolje su mu te lutke
Štrumpfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 11:48   #63
Preporuke za crtiće

Što gledaju vaši klinci? Gledate li i vi?

Moja je malena u dobi od 4 godine i Disney nam je rado viđen gost(pazimo da ne pretjeramo, hold your horses ).
Pa me zanima ima li netko preporuku za koji lijepi crtić?

Nama je trenutno Zvončica "in".
I mami se sviđa pametna mala majstorica vila, a malena je toliko oduševljena da ćemo ovih dana pogledati što je sve potrebno za upis na strojarstvo

(ako već ima tema, spojite... no preletjeh zadnjih 5 stranica i ne uočih)
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 13:16   #64
Gledam, više nego ona

Dragi su mi Pixarovi, a osim njih, krasan mi je Rio i animacija i boje i muzika, baš je prelijep.

Kad je ona u školi, stavim si Spužva Boba. Meni je on presmiješan.
__________________
--------------------------------
Peek-a-Boo! is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 15:00   #65
Quote:
Peek-a-Boo! kaže: Pogledaj post
Gledam, više nego ona

Dragi su mi Pixarovi, a osim njih, krasan mi je Rio i animacija i boje i muzika, baš je prelijep.

Kad je ona u školi, stavim si Spužva Boba. Meni je on presmiješan.
Spužva Bob

Ria smo pogledale, iako nam nije sinkroniziran.
No upravo zbog tih boja koje spominješ, nije sinkronizacija toliko niti bitna.

(priznajem, i ja nekada svoju molim da idemo gledati crtiće )
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2012., 21:43   #66
Quote:
Peek-a-Boo! kaže: Pogledaj post
Gledam, više nego ona

Dragi su mi Pixarovi, ,..
O, da Munjevitog Jurica svaki put odgledam
Moja Ti is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 11:49   #67
ovo:
http://www.youtube.com/watch?v=VU2KKyPsfkE

Mislim da bi mogla cijeli dan sjedit i gledat (sad će 4god). I kad ne gleda zna prepričavat događaje.
googaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 12:13   #68
traženje i stavljanje linkova za download na forumu nije dozvoljeno
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 21:00   #69
moja gleda:

Peppa pig
Pocoyo
Ben&Hollys little kingdom (nekad na engleskom, nekad na srpskom)
nodi
mala princeza
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 22:00   #70
moji vole traktora toma, boba graditelja, roary, timmy i prijatelji, peppa pig.

u zadnje vrijeme starijem je apsolutni hit vatrogasac vjeko.

prije su gledali bumbu, mio mao, sad baš i ne.

zna li netko, ima li gdje za kupiti dvd bob graditelj?
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 22:17   #71
Quote:
tihonsee kaže: Pogledaj post
moji vole traktora toma, boba graditelja, roary, timmy i prijatelji, peppa pig.

u zadnje vrijeme starijem je apsolutni hit vatrogasac vjeko.

prije su gledali bumbu, mio mao, sad baš i ne.

zna li netko, ima li gdje za kupiti dvd bob graditelj?
one2play
i gotovo sam sigurna da sam ih vidjala po KOzmima i Konzumima

i mozda Posta (tam je moja mama nakupovala Peppe)

btw, ta izdanja 9,99kn mi idu uzasno na zivce, jer su prepuni reklama na pocetku (minis konjice, fashion narukvice i slicne pi*darije)
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 22:39   #72
Mojoj su se dopali oni s dječje tv- Bo, Artur, Frankina stopala i sad sam na sto muka di da ih se dočepam jer to imamo samo vikendom na tv.
__________________
Always look on the bright side of life....
Majalena512 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 00:37   #73
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
moja gleda:

Peppa pig
Pocoyo
Ben&Hollys little kingdom (nekad na engleskom, nekad na srpskom)
nodi
mala princeza
ovo su i mom najomiljeniji! prošle godine za maškare planirali smo napraviti masku bena patuljka, ali nisam stigla to izraditi pa je bio neki anonimni patuljak. sad mu je nodi br.1. primijetila sam, inače, da je zbog srpskih crtića počeo slagati neke neobične rečenične konstrukcije.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 01:11   #74
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
ovo su i mom najomiljeniji! prošle godine za maškare planirali smo napraviti masku bena patuljka, ali nisam stigla to izraditi pa je bio neki anonimni patuljak. sad mu je nodi br.1. primijetila sam, inače, da je zbog srpskih crtića počeo slagati neke neobične rečenične konstrukcije.
o ne samo recenicne konstrukcije, imamo i naglasak i jos me zna pitat za neke rijeci sto znaci...
u pocetku smo gledali samo na engleskom /kad smo otkrili niti ne znam jel tada bilo na srpskom/, i sad joj nekad pustim engleske, pogotovo ak se vozimo ili je kod bake, jer te imamo na dvd-u.


mene uzasno ljuti sto su "nasi" (hrt, nova, rtl) lijeni otkupiti ben i holi, nodija, ....
(ovu princezu smo tek nedavno otkrili, inace nam je bila super slikovnica za odvikavanje od tute)


ti crticu su fakat dobri, daleko bolji od winksica, bakugana, gormita, bentena i sl. sranja koja se prikazuju na tv-u
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 12:36   #75
moj je bio neko vrijeme zaluđen snjeguljicom samo to je gledao i ništa drugo dobrih mjesec dana. sad zna napamet većinu dijaloga trenutno voli roary, fifi, opsjednut je pjesmicama school bus i wheels on the bus, i nekad pogleda 101 dalmatiner. al to samo zbog cruele
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 13:00   #76
Nama je zadnjih 10-ak dana otkriće Traktor Tom (čak i autić s kojim se nije uopće igrao sad je super jer izgleda kao terenac iz tog crtanog), ponekad može pogledat Bob graditelja, vatrogasac Vijeko je crtani s kojim smo počeli
Zadnjih dana stalno traži pjesmu tutitu number song i bome je naučio brojati na engleskom. Eto ispade i neka korist od crtanog
ančica11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 09:02   #77
Preporučujem Gnomeo i Julija! Znam da nije novi crtić, ali u petak smo ga kupili u Kauflandu za 20 kn. Produkcija je vrhunska (britanska), a sinhronizacija sasvim pogođena. Glazbu je skladao i izveo Elton John. Priča je o vrtnim patuljcima iz dva dusjedna vrta koji su zavađeni, a naravno, onda se dvoje iz suprotnog tabora zaljubi. Modre kape su "Modrići", a crvene "Rumeni".
vlastimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 10:20   #78
Gnomeo i Julija su po meni crtić za malo starije klince...no, nema veze.

Ajnštajnčići su edukativni i zabavni...moja klinka ih obožava...otkrili smo isto jedan genijalan ruski, zove se Maša i Medved...
taj crtić, kao i mnoge druge, sinhronizirane čak...našao nedavno sve na jednoj domaćoj stranici...topla preporuka

http://www.crtani.net/
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 12:48   #79
Moji obožavaju Gnomea, i mali i veliki, malom su fora patuljci, kosilice, stariji kuži priču.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 14:07   #80
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
one2play
i gotovo sam sigurna da sam ih vidjala po KOzmima i Konzumima

i mozda Posta (tam je moja mama nakupovala Peppe)

btw, ta izdanja 9,99kn mi idu uzasno na zivce, jer su prepuni reklama na pocetku (minis konjice, fashion narukvice i slicne pi*darije)
one2play u zadnjih godinu dana ima sve iste DVDove (koje smo naravno sve pokupovali od onih koji nas zanimaju), novoga ništa

mene ne smetaju preveć te reklame, brzo prođu.
trebaš vidjeti DVDove iz spara (i to za 29,90 ), tamo te reklame triput dulje traju i nisu sve za crtiće.

Quote:
ančica11 kaže: Pogledaj post
Nama je zadnjih 10-ak dana otkriće Traktor Tom (čak i autić s kojim se nije uopće igrao sad je super jer izgleda kao terenac iz tog crtanog), ponekad može pogledat Bob graditelja, vatrogasac Vijeko je crtani s kojim smo počeli
Zadnjih dana stalno traži pjesmu tutitu number song i bome je naučio brojati na engleskom. Eto ispade i neka korist od crtanog
jel imate omiljenu epizodu?
naša je ova.
super mi je ta pjesmica, po cijeli dan je pjevamo, a imamo i modifikacije tipa "perem, perem zubiće", "sušim, sušim kosicu" i sl.

što se tiče igračke, on je imao prije nego smo otkrili traktora toma jedan crveni lego traktor koji mu je i dan danas omiljena igračka, i sad se zove tom
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:24.