Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2007., 10:20   #41
Quote:
morrana kaže: Pogledaj post

A ti nisi pisala tu o ''psihologiji''?!
Mizerijo od osobe...
ja mogu pisati, al ti ne možeš!
taboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 10:20   #42
Quote:
morrana kaže: Pogledaj post
Suicidalnu osobu treba ignorirat'...
I našamarat' ...
A zašto?
__________________
''...Al’ nece biti raskida, ti isti si skot k’o i ja...''
vampire_stake is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 10:21   #43
Quote:
morrana kaže: Pogledaj post
Suicidalnu osobu treba ignorirat'...
I našamarat' ...
enough said
taboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 10:21   #44
Jer se prenemažu...
Ne postoje suicidalne osobe,postoje luđaci,a njima treba pomoć...
 
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 10:23   #45
Quote:
morrana kaže: Pogledaj post
Jer se prenemažu...
Ne postoje suicidalne osobe,postoje luđaci,a njima treba pomoć...
Ne prenemažu se.....to nije neko teen sranje, nego stvarni problemi sa stvarnim posljedicama.
__________________
''...Al’ nece biti raskida, ti isti si skot k’o i ja...''
vampire_stake is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 10:26   #46
e, voznja motora = suicid?
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 14:22   #47
Quote:
taboo kaže: Pogledaj post
caps off molim!

otkud ti pravo govoriti da si ljudi režu vene da bi ispali face? mi ovdje govorimo o suicidalnim osobama, a ne emo karikaturama.

kako ti znaš koliko je ljudima loše ili ne? ne sudi svijet po sebi.

ti pričaš kako se ne bi išla ubiti, ali vidiš da ti imaš nešto radi čega bi živjela, tj. imaš dečka kojeg voliš i zadnje ti je na pameti napustiti ovaj svijet jer ti je LIJEPO, bar u jednom segmentu života.

ali što je s ljudima koji nemaju nešto čega bi se držali i koji ne nalaze smisao u životu? ovdje neki kažu da su razmišljali o suicidu, dakle znate kako ste se osjećali.. i postali ste svjesni da nije vrijedno.. no, što je s ljudima koji su u puno dubljim problemima, velikim krizama, introvertiranim osobama koje nitko ne primjećuje ili kojima se dogodila velika trauma u životu, npr. ovaj tip koji je završio u zatvoru zbog par grama marihuane kojemu se stari ili očuh, što već, ubio praktički pred njim.. čisto sumnjam da bi svi to uspjeli preživjeti i nastaviti dalje..

kužite valjda point..
slusaj sa caps lockom pisem jer tako ocu a evo da se gospodin/gospodjica ne bi durila eo u normali...pa oni koji se nemaju za sta drzati neka traze...ako nemaju smisao zivota,,pa onda...sta zive...svak ima neki smisao zivota tako da niko nemoze rec da nema smisla ziviti...pa ono..svak od nas je osoba vrijedna zivota...zato zivite ljudi moji,ne pomisljajte se ubit,u mladim ste danima,zabavljajte se,ne mislite na depresivne stvari..iako je to tezak slucaj u puuno tinejđera pa i kod mene,,al ja samm se trgla od prije nekoliko tjedana...
me_and_my_music is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 14:49   #48
daj ono, čitala sam malo prvu stranu i onak, daj dosta s tim sranjima o bogu, kak te on stvorio anđelom.. bla bla bla.. aj pogledajte realno, tinejdžeri smo i imamo probleme, ti problemi će sutra nestati i doći će drugi još gori ali jebiga, takav je život. mislim da se bespotrebno rezati jer time možeš dobit sam infekciju, ništa pametno. no onda opet, ak neko ima potrebu za tim nek se reže, njegova stvar.
ali ajde samoubojstvo, mislim.. moj se frend nedavno objesio no iz nekih razloga koji su puno drugačiji od ovih sranja tipa dečko me ostavio, biti ću sam/a do kaja života. crap!. ne volim to. nije kraj svijeta. okej, svi smo mi zaljubljeni i svi mi katkad radimo drame od svega mogućega i nemogućega ali aj da se ideš zbog toga ubijat. wtf? smijala bih se da mi nije toliko tužno
idač is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 19:25   #49
Quote:
Weedeemer kaže: Pogledaj post
e, voznja motora = suicid?
lol...
tony_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 19:28   #50
Quote:
me_and_my_music kaže: Pogledaj post
slusaj sa caps lockom pisem jer tako ocu a evo da se gospodin/gospodjica ne bi durila eo u normali...pa oni koji se nemaju za sta drzati neka traze...ako nemaju smisao zivota,,pa onda...sta zive...svak ima neki smisao zivota tako da niko nemoze rec da nema smisla ziviti...pa ono..svak od nas je osoba vrijedna zivota...zato zivite ljudi moji,ne pomisljajte se ubit,u mladim ste danima,zabavljajte se,ne mislite na depresivne stvari..iako je to tezak slucaj u puuno tinejđera pa i kod mene,,al ja samm se trgla od prije nekoliko tjedana...
Za neobrazovane - kad pišeš velikim tiskanim slovima znači da se dereš. A to je nepoželjno
__________________
''...Al’ nece biti raskida, ti isti si skot k’o i ja...''
vampire_stake is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 19:30   #51
Quote:
Lidač :) kaže: Pogledaj post
daj ono, čitala sam malo prvu stranu i onak, daj dosta s tim sranjima o bogu, kak te on stvorio anđelom.. bla bla bla.. aj pogledajte realno, tinejdžeri smo i imamo probleme, ti problemi će sutra nestati i doći će drugi još gori ali jebiga, takav je život. mislim da se bespotrebno rezati jer time možeš dobit sam infekciju, ništa pametno. no onda opet, ak neko ima potrebu za tim nek se reže, njegova stvar.
ali ajde samoubojstvo, mislim.. moj se frend nedavno objesio no iz nekih razloga koji su puno drugačiji od ovih sranja tipa dečko me ostavio, biti ću sam/a do kaja života. crap!. ne volim to. nije kraj svijeta. okej, svi smo mi zaljubljeni i svi mi katkad radimo drame od svega mogućega i nemogućega ali aj da se ideš zbog toga ubijat. wtf? smijala bih se da mi nije toliko tužno
Da, tak i ova moja frendica.....al eto, ona je ipak spašena....
__________________
''...Al’ nece biti raskida, ti isti si skot k’o i ja...''
vampire_stake is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 20:49   #52
Quote:
me_and_my_music kaže: Pogledaj post
slusaj sa caps lockom pisem jer tako ocu a evo da se gospodin/gospodjica ne bi durila eo u normali...pa oni koji se nemaju za sta drzati neka traze...ako nemaju smisao zivota,,pa onda...sta zive...svak ima neki smisao zivota tako da niko nemoze rec da nema smisla ziviti...pa ono..svak od nas je osoba vrijedna zivota...zato zivite ljudi moji,ne pomisljajte se ubit,u mladim ste danima,zabavljajte se,ne mislite na depresivne stvari..iako je to tezak slucaj u puuno tinejđera pa i kod mene,,al ja samm se trgla od prije nekoliko tjedana...
to uopće nije stvar durenja nego forumskih nepisanih pravila i bontona..

mislim da nisi zaglibila dovoljno duboko ako je sve što imaš reći mladima to da se zabavljaju i ne misle na depresivne stvari..

jer nitko ne želi MISLITI na depresivne stvari, ONE SE DOGAĐAJU.
taboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 22:05   #53
ma jebo to. sta se imas ubijat kad ces tak i nak jednog dana krepucnit a dal to bilo danas il sutra isti mi kurac. sam razmislite sta ste sve propustili kada umrete o jebote kolko si jos cura mogo karat kolko si se puta mogo napt potuc bart. i to sve kad prozivis da ti je vec dosadno ma onda nije steta ni umrjet. al prije toga nema sanse.
odiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 22:07   #54
Quote:
Weedeemer kaže: Pogledaj post
ak imaš hrvatski T9 u mobu, probaj upisat TOŠE

edit: razmisljao sam o suicidu, i bio sam na dnu, kad sam ugledao svjetlost i tableticu antidepresiva
od tada sam na konju, i krenuo sam nekim putem, a svi putevi vode u rim...

rekla mi to sestrična prije tjedan dana.. strava..
 
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 23:15   #55
Quote:
odiss kaže: Pogledaj post
ma jebo to. sta se imas ubijat kad ces tak i nak jednog dana krepucnit a dal to bilo danas il sutra isti mi kurac. sam razmislite sta ste sve propustili kada umrete o jebote kolko si jos cura mogo karat kolko si se puta mogo napt potuc bart. i to sve kad prozivis da ti je vec dosadno ma onda nije steta ni umrjet. al prije toga nema sanse.
phahahaha.....paa ubiti istina je....slazem se s ovim boldanim...

znam...dobro, mozda ne znam..ali mogu predpostaviti kako bih se osjecala da mi je zivot sheban u svakom smislu (i skola i obitelj i prijatelji i ljubav) ali potrazila bih pomoc, nadala se boljem sutra...
no ipak za to treba bit jaka, karakterna osoba...izgradit svoje stavove,ciljeve i najvise samopouzdanje...
__________________
....sometimes people run away just to see if anyone cares enough to follow....
mala Mimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 00:59   #56
istina je da postoje situacije u životu svakog čovjeka, kada čovjek sam sebi kaže: ah da bar ne postojim (ako kažete da niste proživili bar jednu takvu-lažete)... mnoge nam se loše stvari dešavaju u životu, ali niti jedna od njih nije vrijedna našeg života... sve što nam se loše desi, ostavlja neku pouku za nas jer iz toga naučimo kako sljedeći put postupiti bolje ili bolje reć, ne postupiti... na osnovi onog lošeg mi naučimo biti bolji, izgraditi sebe u ono što danas jesmo, a sve ono dobro uz to loše je razlog da još više cijenimo svoj život i ono što čini taj naš život







(koji filozof...................)
__________________
Nobody is destined to be alone..... so don't worry, it will come by itself when you least expect it...
mučača is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 09:01   #57
NE SUDITE SVIJET PO SEBI!!!!!!

taboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 11:42   #58
Quote:
malehico_girl kaže: Pogledaj post
zato što je nekoga ostavio/la cura/dečko oni bi se sad išli ubijat,il zato što ne znaju kako starcima reć da će past razred...
TO nije opravdani razlog, dakako, ali pogledaj što sam napisala o teškim zdravstvenim problemima. Ili, zamisli si npr. situaciju da ti s 15/16 god. umre mama, a otac je pijanac koji ne želi čuti za tebe, nemaš rođaka koji bi te prihvatili i pobrinuli se za tebe i odjednom si posve sama na svijetu, a prestara da bi te smjestili kod skrbnika/ u dom i moraš prekinuti školovanje, zaposliti se i sama uzdržavati. (Poznavala sam slučaj koji je mogao tako završiti , na svu sreću nije.)
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 11:47   #59
Quote:
Štreberica :) kaže: Pogledaj post
TO nije opravdani razlog, dakako, ali pogledaj što sam napisala o teškim zdravstvenim problemima. Ili, zamisli si npr. situaciju da ti s 15/16 god. umre mama, a otac je pijanac koji ne želi čuti za tebe, nemaš rođaka koji bi te prihvatili i pobrinuli se za tebe i odjednom si posve sama na svijetu, a prestara da bi te smjestili kod skrbnika/ u dom i moraš prekinuti školovanje, zaposliti se i sama uzdržavati. (Poznavala sam slučaj koji je mogao tako završiti , na svu sreću nije.)


vi svi ko da živite u ružičastom balončeku pa mislite da su jedini problemi s dečkima, curama i starcima.. pa koja bi se šuša išla zbog toga ubiti..
taboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 13:28   #60
Quote:
taboo kaže: Pogledaj post
caps off molim!

otkud ti pravo govoriti da si ljudi režu vene da bi ispali face? mi ovdje govorimo o suicidalnim osobama, a ne emo karikaturama.

kako ti znaš koliko je ljudima loše ili ne? ne sudi svijet po sebi.

ti pričaš kako se ne bi išla ubiti, ali vidiš da ti imaš nešto radi čega bi živjela, tj. imaš dečka kojeg voliš i zadnje ti je na pameti napustiti ovaj svijet jer ti je LIJEPO, bar u jednom segmentu života.

ali što je s ljudima koji nemaju nešto čega bi se držali i koji ne nalaze smisao u životu? ovdje neki kažu da su razmišljali o suicidu, dakle znate kako ste se osjećali.. i postali ste svjesni da nije vrijedno.. no, što je s ljudima koji su u puno dubljim problemima, velikim krizama, introvertiranim osobama koje nitko ne primjećuje ili kojima se dogodila velika trauma u životu, npr. ovaj tip koji je završio u zatvoru zbog par grama marihuane kojemu se stari ili očuh, što već, ubio praktički pred njim.. čisto sumnjam da bi svi to uspjeli preživjeti i nastaviti dalje..

kužite valjda point..
potpis
__________________
I`m not trying to be difficult, it just comes naturally...
*Mala*°°*Crna* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:23.