Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2011., 09:35   #2081
Quote:
morena st kaže: Pogledaj post
Da to su ta kolica! Ma i meni se čini da bi trebala biti dobra, ali uvijek volim čut iz prve ruke kakva su se pokazala. Hvala ti na informaciji !
evo nešto iz prve ruke....kupila sam ta kolica...rekoh nisu skupa, a izgledaju čvrsto...eh kako sam se prevarila

nakon skoro 2 mjeseca vožnje po zagrebačkim ulicama....otpao nam mali kotač...prvo sam se šokirala....a onda sam sama sebi rekla ..pa dobro valjda se ljudima događa da otpane kotač u vožnji....naravno išli smo reklamirat ta kolica...jer bila su pod garancijom.....e tu smo doživili takve neugodnosti...prvo nam nisu htjeli priznat reklamaciju, jer su smatrali da smo s nečim lupali po tim kolicima,pa bi nam naplaćivali, pa se dogovorimo da nećemo platiti, nakon xy mjeseci nam poprave kolica..i opet traže da se plate ma da ne duljim.....
iz prve ruke, kolica su nekvalitetna, namjenjena za vožnju po autocesti...nikako ne po zg ulicama, čašice u koje se utaknu ta mala kolu sa čista plastika, nakon nekog vremena konstrukcija olabavi i naginje na jednu stranu.........moje iskustvo jako negativno....možda sam eto baš ja naletila na dio koji nevalja...
bettyboop333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 11:28   #2082
[QUOTE=anamarijana;33715590]
Quote:
anamarijana kaže: Pogledaj post
Može mi neto reći kako do kraja skinuti navlaku sa autosjedalice Maxy Cosi mura da je operem! Sve sam uspijela skinuti al ne mogu skužiti kako se miče pojas na donjem dijelu pa nemgu izvuć navlaku van! I pročitala sam negdje da kolica imaju zaštitu od sunca i vjetra-dali se taj dio može dodatno kupiti?
HVALA i dali postoji ljetna navlaka za tu autosjedalicu?
je li imaš cabriofix ili pebble?

postoje ti ljetne navlake...ali su ti različite..vidi koji model imaš
p.s. ja se klanjam toj navlaci..super stvar
LISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 11:45   #2083
ma da, znam sve.. sjedalicu mislimo isključivo koristit za auto. košaru imam onu platnenu, dobila sam je, tak da za spavanje po boravku će mi koristit ona.
mislim da stavit u kolica deku da bude komotnije, i preko nje jednu tetra pelenu je čist ok.
to što neće gledat u mene kad je vozim mislim da nije neki problem, nek gleda kud se vozi, haha.
__________________
Moja prodaja - - - Lilypie
hera86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 11:57   #2084
[QUOTE=anamarijana;33715590]
Quote:
anamarijana kaže: Pogledaj post
Može mi neto reći kako do kraja skinuti navlaku sa autosjedalice Maxy Cosi mura da je operem! Sve sam uspijela skinuti al ne mogu skužiti kako se miče pojas na donjem dijelu pa nemgu izvuć navlaku van! I pročitala sam negdje da kolica imaju zaštitu od sunca i vjetra-dali se taj dio može dodatno kupiti?
HVALA i dali postoji ljetna navlaka za tu autosjedalicu?
Ja sam vrlo jednostavno skidala navlaku za pranje sa modela maxi cosi cabriofix, ali ne koristim je već par mjeseci i potpuno sam zaboravila kako se skidaju pojasevi. Što se tiče zaštite od sunca i vjetra ja sam za quinny kolica kupila sezonski komplet u kojima je bila zaštita od vjetra, kiše i komaraca. Zaštita od vjetra je odlična stvar
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 12:32   #2085
Uh tolko toga ovdje ima napisano a ja ne mogu pronaći ništa o Joolz kolicima..
Ima li ih netko?
Tamo neka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 12:43   #2086
Quote:
hera86 kaže: Pogledaj post
dal je to ok? šta mislite?
ja sam uvijek za košaru. moj se vozio u njoj do 6. mjeseci. ali vi sami odlučite što vam je najbolja opcija
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 21:33   #2087
Ja da sad kupujem, vjerojatno bi uzela ova. Bas su mi lijepa, imaju dobru kosaru koja se lijepo moze zatvoriti, kombinacija boja mi se bas svidja, kostaju 3800 kn. Mozda za drugog bebaca Jedino ne znam, obzirom na velike kotace, jako se sklapaju
__________________
veliki gmiz
beba gmiz
meow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 09:09   #2088
Quote:
meow kaže: Pogledaj post
Ja da sad kupujem, vjerojatno bi uzela ova. Bas su mi lijepa, imaju dobru kosaru koja se lijepo moze zatvoriti, kombinacija boja mi se bas svidja, kostaju 3800 kn. Mozda za drugog bebaca Jedino ne znam, obzirom na velike kotace, jako se sklapaju
išla sam ih vidit uživo....ma same riječi hvale....
nema šta nemaju... dosta me podsjećaju na muru po konstrukciji iako je u njih bolje riješen sportski dio nego kod mure.... i čine mi se lakša

posebno me dojmila kupola... koja je kod mure kratka a kod njih nema šanse da sunce uđe.,suncobran ne treba...

e da...imaju ogroman izbor boja.... i naravno zauzimaju dosta mjesta u gepeku ali danas većinom ako nisu kišobran zauzmu dosta mjesta
LISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 08:52   #2089
Pozdrav!! Imam pitanja za mamice koje imaju ili znaju nešto više o plebani 3 u 1 kolicima. Zanima me da li se presvlake skidaju i peru,da li imaju naprijed prečku i kakava je prečka kao pladanj plastika ili kao cijev obložena platnom,jer se na slikama od adaxa ne vidi uopće ta prečka??'I naravno općenito omjer cijene i kvalitete???p.s.rado bih stavila sliku od kolica ,ali ne znam kako,pa se nadam da ćete i bez slike znati na koja kolica mislimHVALA!!!
ivči is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 10:17   #2090
Quote:
ivči kaže: Pogledaj post
Pozdrav!! Imam pitanja za mamice koje imaju ili znaju nešto više o plebani 3 u 1 kolicima. Zanima me da li se presvlake skidaju i peru,da li imaju naprijed prečku i kakava je prečka kao pladanj plastika ili kao cijev obložena platnom,jer se na slikama od adaxa ne vidi uopće ta prečka??'I naravno općenito omjer cijene i kvalitete???p.s.rado bih stavila sliku od kolica ,ali ne znam kako,pa se nadam da ćete i bez slike znati na koja kolica mislimHVALA!!!
Moja poznanica ih ima. Omjer cijene i kvalitete: kol'ko para, tolko muzike. Žali se na nekvalitetan materijal presvlake i na općenitu "rasklimanost" cijele konsturkcije i da je sigurna da nema šanse da posluže i za drugo dijete; kaže da ih ne bi ponovo uzela. Osobnih iskustava nemam, ali gledala sam ih u Adaxu i baš me ničim nisu privukla
__________________
Lavče stiže u kolovozu...
Yehane is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 10:43   #2091
Quote:
meow kaže: Pogledaj post
Ja da sad kupujem, vjerojatno bi uzela ova. Bas su mi lijepa, imaju dobru kosaru koja se lijepo moze zatvoriti, kombinacija boja mi se bas svidja, kostaju 3800 kn. Mozda za drugog bebaca Jedino ne znam, obzirom na velike kotace, jako se sklapaju
E ova sam ja kolica vidjala po gradu kod turista prije 2 godine i odusevila me totalno....predobra kolica....100put bolja od ure i puno ljepsa...

Da je ovo bilo prije godinu dana ja bi ih kupila....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 12:59   #2092
Sada su na akciji u adaxu kalu trio kolica za sve 2000kn. Pa,jel ima tko ta ili pozna nekoga tko ima da kaže koju riječ pohvale/pokude? Čija su kolica,skidaju se i peru navlake,općenito omjer cijene i kvalitete???
ivči is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 14:28   #2093
Quote:
meow kaže: Pogledaj post
Ja da sad kupujem, vjerojatno bi uzela ova. Bas su mi lijepa, imaju dobru kosaru koja se lijepo moze zatvoriti, kombinacija boja mi se bas svidja, kostaju 3800 kn. Mozda za drugog bebaca Jedino ne znam, obzirom na velike kotace, jako se sklapaju
Mrak su kolica, imali su ih jedni Šveđani na plaži prošle godine i zaljubila sam se u njih...))
I ja da sad kupujem kolica - uzela bih ih u obzir!

I inače, ova kolica je kupio moj bratić, mislim da ih još nema kod nas za kupiti, ali kad smo stavili njih pored mog PP plika, moja su izgledala kao igračka...
Oni imaju džipa, pa im ne igra ulogu kolika su kolica...
http://mountainbuggy.com/en/buggies
__________________
Jedno u zagrljaju, drugo ispod srca! <3

Zadnje uređivanje noelova mama : 22.05.2011. at 14:53.
noelova mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 15:00   #2094
Zna li itko nekoga tko šije podmetače za kolica, pamučne, forirne, znate na što mislim. Vidjela sam jednu mamu i rekla mi je da je naručila preko neta, od neke šivalice, a super izgleda, pogotovo za ljeto.
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 15:23   #2095
Ovdje ima puno mountain buggy-ja, bas ih cesto vidjam Ima puno neravnih terena, setnica kroz sumu i slicno a imaju i velike kotace pa moze i po snijegu.
__________________
veliki gmiz
beba gmiz
meow is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 16:25   #2096
Quote:
meow kaže: Pogledaj post
Ovdje ima puno mountain buggy-ja, bas ih cesto vidjam Ima puno neravnih terena, setnica kroz sumu i slicno a imaju i velike kotace pa moze i po snijegu.
Ozbiljno?? Pa gdje ima za kupit ta kolica? Ja bih si za drugo dijete uzela ta... samo moramo prvo odlučiti kad ćemo imati drugo dijete...
__________________
Jedno u zagrljaju, drugo ispod srca! <3
noelova mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 18:17   #2097
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Zna li itko nekoga tko šije podmetače za kolica, pamučne, forirne, znate na što mislim. Vidjela sam jednu mamu i rekla mi je da je naručila preko neta, od neke šivalice, a super izgleda, pogotovo za ljeto.
Imas tog na faceu tih sivalica...bar ih ja imam ko prijatelje dosta...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 18:34   #2098
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Imas tog na faceu tih sivalica...bar ih ja imam ko prijatelje dosta...
Molim te, daj podatke (ako ne može javno, može onda na pp?) ...
i ja bih to, ako ima od frotira... moja frendica je to naručila za Quest preko eBaya...
__________________
Jedno u zagrljaju, drugo ispod srca! <3
noelova mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 19:04   #2099
Quote:
noelova mama kaže: Pogledaj post
Molim te, daj podatke (ako ne može javno, može onda na pp?) ...
i ja bih to, ako ima od frotira... moja frendica je to naručila za Quest preko eBaya...
Cek odo procesljat po frendovima pa ti posaljem....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 20:29   #2100
ja sam isto to naručivala od jedne šivalice...i mogu reći da je bilo zakon i super sašiveno. svaka pohvala i preporuka.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:15.