Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2011., 10:09   #1
"Bljak fest" Omišalj 12.02.2012., na Placi od podneva

Jedinstvena gastro-karnevalska manifestacija "Bljak fest" - Omišalj 2011. odigrat će se u subotu, 19. veljače, na Placi u Omišlju s početkom - točno u podne.
U predivnom ambijentu srednjevjekovnog gradića uz živu muziku (truba, bubanj, harmonika...) moći će se besplatno kušati specijaliteti - lignji i fažol, tripice, hladetina, buzara od kokošijih nogica, plućica na kiselo, kelj s porilukom, te bijele bubrege, što je samo dio "Bljak" gastro ponude koju će spraviti vrsni kuhari.

U događaju sudjeluju "Triperi" iz Rijeke i članovi udruga "ŠRD Zubatac", "Babani", "Omišjanski babani", "Kataroška" - Dobrinj, Maškare "Malinska - Dubašnica", Maškare Drivenik, Obitelj za mlade iz Njivica...

Manifestacija se održava pod pokroviteljstvom Općine Omišalj, a pod čuvenim omišaljskim motom: "Bolje da pukne panca, nego da jido zvanca". (croinfo.net regional team)

Ljubitelji specijaliteta vidimo se
__________________
Pravila o oblikovanju potpisa
Frank Zappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 10:58   #2
Quote:
Frank Zappa kaže: Pogledaj post
.. moći će se besplatno kušati specijaliteti - lignji i fažol, tripice, hladetina, buzara od kokošijih nogica, plućica na kiselo, kelj s porilukom, te bijele bubrege, što je samo dio "Bljak" gastro ponude koju će spraviti vrsni kuhari.
samo dvije stvari od nabrojanog mi ne pašu

znači da sam materijal za taj fest
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 10:45   #3
Jesi bio?

Tripice su bile hit. Preko noći toćeale su se u moru i napravljene su savršeno. Po riječima predsjednika trišpera "među pet najboljih u životu")

Bilo je super, taman ljudi da se sve moglo probati, hrana besplatana i odlična a cuga smiješno jeftina (npr. velika točena 8kn) a kad se pribroji dobro vrijeme (mogao si komotno biti u kratkoj maji) jedan jako lijep dan i super manifestacija. Samo teško je sve probati, previše je toga, tako da sam ja maznuo bijele bubrege, tripe, goveđe jezike, lignje sa fažolom, malo broskve i hladetinu
__________________
Pravila o oblikovanju potpisa
Frank Zappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 11:02   #4
nisam bio.. ali pokušat ću popratiti tu ekipu pa kad mi budu bliže - dolazim.
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 18:12   #5
Quote:
Frank Zappa kaže: Pogledaj post
bijele bubrege
čije?

btw, kak se rade te lignje s fažolom?
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 20:02   #6
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
čije?

btw, kak se rade te lignje s fažolom?
jaja od bika ako se ne varam
__________________
Ae
Bushi no nasake is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 21:56   #7
Quote:
Bushi no nasake kaže: Pogledaj post
jaja od bika ako se ne varam
pitam jer bijeli bubrezi nisu nužno od bika, mogu biti i jareći npr.
za ostale nisam baš čuo da se jednu.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 09:09   #8
Od bika narezana na fete, ne znam oli su ih pacali ali ih je lik napravio na reštilj i samo malo soli i papra a uz prilog je ponuđena broskva sa pancetom.

Lignje sa fažolom...postoji par varijanti, evo jedna;

Fažol kuhati zasebno, sa celerom i petrusinom.

na maslinovom ulju dinstaš sitno rezanu kapulu i češnjak
, nakon što se smekša, naribaš jednu veću mrkvu te kada sve omekša dodaš lignje očišćene i narezane na kolutiće. Lignje kratko prodinstati a onda u lonac dodati fažol i pustiti da se sve skupa poveže te začiniti po ukusu.

Jako je ukusno, a željenu gustoću regulirati sa količinom kapule a ako se želi jako gusto može se dodati naribani krumpir.

Poželjno je imati jako dobro mas. ulje te po posluživanju dodati pokoju
kap

Inače ovo je bilo na festivalu a preporučam ti maneštru od mrakača sa slanutkom
__________________
Pravila o oblikovanju potpisa
Frank Zappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 08:52   #9
Po najavi u Novom listu i ove godine nas očekuje Bljak 04.02.2011.

"Omišalj, mjesto bogate tradicijske baštine, tako i običaja vezanih uz karneval ili babane (kako tu nazivaju maškare) već gotovo 20 godina na Međunarodnom riječkom karnevalu ima svoje predstavnike – dvije karnevalske grupe koje su s vremenom postale zaštitni znak Omišlja. Skupine »Babani« i »Omišjanski babani« kao pravi, izvorni brendovi najsjevernijeg krčkog središta okosnica su i ovogodišnjih karnevalskih zbivanja u općini Omišalj. Maškarani program, uz već spomenuto sudjelovanje na Riječkom karnevalu, sadrži i dva lokalna »mega projekta« – Bljak fest i Pusni utorak, prenosi nam Damir Jakovčić, jedan od organizatora. Prvospomenuta zabavna gastro-manifestacija koja je lani održana prvi put i koja se odmah pokazala iznimno posjećenom, a samim time i vrijednom ponavljanja s nakanom da postane dio karnevalske tradicije omišaljskog kraja, u svom drugom izdanju održat će se 4. veljače.
Drugi »Bljak fest« – festival specifičnih specijaliteta pučke gastro baštine, omišaljsku će Placu toga dana okupirati od 12 sati, kaže Jakovčić, idejni začetnik manifestacije na kojoj su se posjetitelji lani sreli sa specijalitetima od kojih su nekima curile zazubice, a drugima se »okretao želudac«. Na meniju će tako i ove godine biti kreacije poput lignji i fažola, nezaobilaznih tripica, hladetine, krvavica, buzara od kokošjih nogica, plućica na kiselo, bijelih bubrega, palačinki s crnilom od sipe, »ljigamenata« i sličnih specijaliteta koji su očito pustili korijenje među otočanima. Ništa manje zabavno neće biti niti na Pusni utorak (21. veljače) s poslijepodnevnim maškaranim mimohodom, a potom i paljenjem pusta »Veseljka« na omišaljskoj placi. Najmlađi će na svoje doći na maškaranim redutama u Omišlju i Njivicama, dok su odraslima namijenjene maškarane plesne večeri koje TZ organizira u suradnji s Hotelom Miramare iz Njivica. Inače, početak karnevala označila je predaja ključeva koje je općinski načelnik Tomo Sparožić proteklog vikenda uručio Meštru Arsenu, poglavaru omišaljske Karnevalske vlasti." NL

Nadam se da se vidimo
__________________
Pravila o oblikovanju potpisa
Frank Zappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 15:18   #10
zanimljivo. Iako bi od toga probala samo fažol s lignjama.
Tamika Melvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 15:36   #11
Probao i odličan je. Tripice, bijeli bubrezi i jezici su bili zvijezde 2011. Jedva čekam bljak. Nadam se samo da će biti lijepo vrijeme i dovoljno hrane.
__________________
Pravila o oblikovanju potpisa
Frank Zappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 08:21   #12
Na Krku sam 5. . Ne mogu biti i 4. .
Hoće li štogod ostati od prethodnog dana ?
U nekom kantunu, gamelici...
__________________
Tko je lud da bude pametan.
Je suis Charlie!
NitkoPoseban is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 10:22   #13
kako mene neće biti moguće je

Nego za ozbiljno ne znam što će bit od bljaka. Nisam zvao nikoga od tripera da pitam. Problem je vrijeme, orkanska bura koja sa temperaturom od -5 stvara dojam -20 ako ne i gore. Ne znam što će biti sa mostom, hoće li se moći preko. Prošle godine smo sjedili bez jaketa na suncu na glavnom trgu i guštali a sada i ne bih baš.
__________________
Pravila o oblikovanju potpisa
Frank Zappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 14:24   #14
Meni je i 5. na Krku otkazan radi vremena, tj. sportsko natjecaje je premješteno sa otoka u Istru.
Iako, mislim da se obzirom na sutra prognozirani snijeg ništa ne mijenja, na Krk se ne može radi bure a preko Učke radi snijega .

Al i dalje imam vojnu gamelicu koju mogu poslati poštom/autobusom/DHL-om nekoj dobroj dušici koja bi ju napunila i vratila natrag .
__________________
Tko je lud da bude pametan.
Je suis Charlie!
NitkoPoseban is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 13:38   #15
Bljak je zbog vremenskih neprilika odgođen za slijedeću nedjelju - 12.02.
clik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:58.