Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2012., 12:26   #1
Problemi s težinom - kako se udebljati?

ljudi sad cu 15 godina i imam 44 kg...jel ima neko neki savjet kako da se udebljam do srednje...? i jel to stvarno premalo kg za moju dob?
knjiga1997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 12:30   #2
Zavisi o visini, ako imaš metar i po onda je normalna...
Darkbound is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 13:11   #3
Pdf zdravlje?

Jesi ti zensko ili musko? Koliko si visok/a?

Papaj svaki dan u McDonaldsu sta drugo...
__________________
I'm a bald head with a knife I want your money or your life...
Olf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 14:37   #4
nemoj jest u Mcdonaldsu
jedi kalorično, ali nemoj jest neka sranja i junk food
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 15:15   #5
jedi.
cundrlik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 17:32   #6
Quote:
knjiga1997 kaže: Pogledaj post
ljudi sad cu 15 godina i imam 44 kg...jel ima neko neki savjet kako da se udebljam do srednje...? i jel to stvarno premalo kg za moju dob?
nemoj nista nasilu dobivat ces ionako s godinama

uzivaj dok mozes
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 17:41   #7
ako ne možeš sustić kile budu one tebe jednom xD
Ak još nisi u pubertetu jednom kada uđeš većina počne jest ko termit... i onda lijepo dobiješ kilice i opet nisi sretan -.-

Ugl puno se kreći, upiši nekakvu aktivnost i odmah ćeš više početi jesti! A uz to doći će i lijepa kilaža
Art With Heart is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 17:54   #8
ja ti preporucujem pceliju maticnu mlijec. Mozes je uzeti u apoteci i svaki dan popijes jednu flasicu. Otvara apetit i deblja i kazu da je jako zdrava.A meni se cak svidala, izgleda neki ukusni sirup. Pio bi je na litre.
Klipan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 20:39   #9
Quote:
Klipan kaže: Pogledaj post
ja ti preporucujem pceliju maticnu mlijec. Mozes je uzeti u apoteci i svaki dan popijes jednu flasicu. Otvara apetit i deblja i kazu da je jako zdrava.A meni se cak svidala, izgleda neki ukusni sirup. Pio bi je na litre.
I? Koliko si dobio?


Quote:
knjiga1997 kaže: Pogledaj post
ljudi sad cu 15 godina i imam 44 kg...jel ima neko neki savjet kako da se udebljam do srednje...? i jel to stvarno premalo kg za moju dob?
Musko ili zensko? Visina? Aktivnosti? Prehrana? More info please
__________________
504 Gateway Time-out

The server didn't respond in time.
ZTS is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 20:54   #10
Quote:
ZTS kaže: Pogledaj post
I? Koliko si dobio?
nije me to samo u sebi udebljalo ali mi je otvorio apetit i svakako u to vrijeme kada sam to pio bio sam se udebljao nesto 5 kg.Bas nije previse,ali ih vise nisam ni skinuo. To jest bio sam se solidno udebljao
Klipan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 21:11   #11
Quote:
Klipan kaže: Pogledaj post
ja ti preporucujem pceliju maticnu mlijec. Mozes je uzeti u apoteci i svaki dan popijes jednu flasicu. Otvara apetit i deblja i kazu da je jako zdrava.A meni se cak svidala, izgleda neki ukusni sirup. Pio bi je na litre.
Neke stvari su tu meni nelogične

Koliko si ju platio?

I kakvog je okusa? Malo mi je čudno što kažeš da bi ju "pio na litre" kad to uopće nije tekućina, koja se ne pije, već uzima posebnom drvenom žličicom. Osim ako ovo nije nešto iz ljekarne, što sad vidim da bi mogao biti slučaj i da si tako napisao
Gosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 21:23   #12
Quote:
Gosha kaže: Pogledaj post
Neke stvari su tu meni nelogične

Koliko si ju platio?

I kakvog je okusa? Malo mi je čudno što kažeš da bi ju "pio na litre" kad to uopće nije tekućina, koja se ne pije, već uzima posebnom drvenom žličicom. Osim ako ovo nije nešto iz ljekarne, što sad vidim da bi mogao biti slučaj i da si tako napisao
ja sam pio u italiji ove tu

sto su bile u flasicama od 150 ml ako se ne varam. I to je bilo sasvim tekuce.... okus je bio kao neki sirup,vrlo ugodan,ali svakako je bolje to piti poslje rucka jer buduci da je slatkasto na trenutak moze malo zatvorit apetit,ali ga zapravo u opcem smislu otvara.
Klipan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 21:43   #13
Quote:
Klipan kaže: Pogledaj post
ja sam pio u italiji ove tu

sto su bile u flasicama od 150 ml ako se ne varam. I to je bilo sasvim tekuce.... okus je bio kao neki sirup,vrlo ugodan,ali svakako je bolje to piti poslje rucka jer buduci da je slatkasto na trenutak moze malo zatvorit apetit,ali ga zapravo u opcem smislu otvara.
Hmm ne znam kako da ti ovo kažem, ali bojim se da ustvari uopće ne piješ matičnu mliječ.
"Matična mliječ je bijele do bljedožućkaste boje, gusta i tekuća, karakteristična mirisa i kiselkastog, malo ljutog okusa."

I ja sam ju probao, pravu i prirodnu. Ja sam se skoro ispovraćao kad sam ju prvi put uzeo, toliko je jaki okus i nekakva čudna gorčina koju nigdje drugdje nisam osjetio kod bilo koje druge hrane. I taj okus mi je ostao u ustima jedno dobrih 20-ak min, ako ne i više..

To što piješ je sigurno dobro za tebe, tu nema govora, ali lako moguće da je i to placebo effect, ako znaš na što mislim.
Bitno je da to tebi pomaže (ili je pomagalo), kako god

I da, bez ikakve ljutnje. Samo sam malo znatiželjan, ništa više
Gosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 21:49   #14
joj ne znam,meni su rekli da probab tu pappu reale,jel sam ja to dobro preveo na hrvatski, ne znam. Ali mi je otovrio apetit,jel to samo bila sugestija ili ne, ne znam,ali sam jeo duple porcije i tako sam se udebljao. Ali najbolje da poslje to vise nisam izgubio, u smislu da sam se soldino udebljao za tih 5 kg.
Klipan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 21:51   #15
Quote:
Klipan kaže: Pogledaj post
joj ne znam,meni su rekli da probab tu pappu reale,jel sam ja to dobro preveo na hrvatski, ne znam. Ali mi je otovrio apetit,jel to samo bila sugestija ili ne, ne znam,ali sam jeo duple porcije i tako sam se udebljao. Ali najbolje da poslje to vise nisam izgubio, u smislu da sam se soldino udebljao za tih 5 kg.
Onda super. Bitno da pomaže
Gosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 21:59   #16
Quote:
Gosha kaže: Pogledaj post
Onda super. Bitno da pomaže
Mislim da nikakv prirodni ili zdravi proizvod moze raditi cuda u debljanju. Jedino je jesti. To sto sam ja uzimao samo od sebe nije radilo nikakva cuda.Ali meni se cini da mi je pojacao apetit pa tako sam jeo vise. To je jedino sto mogu preporuciti nasoj prijateljici Jesti jesti i jesti. Nema druge. I neka se smatra sretna da ima dobru probavu pa da ne nabiva kile na sebe.
Klipan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 23:49   #17
Jedi masnu i visokokaloricnu hranu, nemoj vjezbati. I voila.

Neka ti McDonalds bude najbolji prijatelj. Instaliraj Diablo 3 i napravi udubinu na stolici/naslonjacu.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 17:48   #18
Quote:
knjiga1997 kaže: Pogledaj post
ljudi sad cu 15 godina i imam 44 kg...jel ima neko neki savjet kako da se udebljam do srednje...? i jel to stvarno premalo kg za moju dob?
Na raznim forumima sam citao o tome da su se ljudi hvalili kako su im tablete pivskog kvasca pomogle da se udebljaju,cak su i ljudi u mojoj okolini govorili da im to pomaze.Iskreno,ja sam pio tablete pivskog kvasca oko pola godine,nije delovalo na mene,a uz to sam imao 4-5 obroka dnevno,osim toga,obozavam da jedem slatkise nakon svakog obroka,cak ni to mi nije pomoglo da povecam tezinu.
Smatram da je to ipak stvar metabolizma,nesto sto je kod svakog genetski,ali ipak sam od skoro poceo nesto drugo da pijem,u pitanju ,,beviplex granule'',odlucio sam da pokusam i sa tim,pa videcu kako ce mi delovati.Pokusaj i ti sa beviplex granulama,mozda ce ti delovati,znaj samo to da preparati ne deluju na svakog coveka isto,nekome nesto deluje,nekome ne,zavisi od organizma,i od genetike.
Vidim da ovde spominjete neku maticnu mlec,zanima me nije li opasno da iskombinujem,drukcije receno,da pijem i beviplex granule i tu maticnu mlec?
Danijel89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 18:35   #19
zajebi pivski kvasac... više ćeš se od piva udebljat. Alkohol su čiste kalorije.
__________________
he's a big strong man with a child's mind,
don't you take his booze away
Mr.TamborineMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 21:24   #20
Quote:
Mr.TamborineMan kaže: Pogledaj post
zajebi pivski kvasac... više ćeš se od piva udebljat. Alkohol su čiste kalorije.
Koliko znam,alkohol ne deblja,ili barem kod mene to ne deluje kako treba,i za slatkise kazu da debljaju,pa ih jedem u neverovatnim kolicinama,pa ni to ne deluje...
Danijel89 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:18.