Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2012., 23:07   #21
Tokom dana smanji svoje aktivnosti na minimum, kada god imaš priliku koristi se pokretnim stepenicama, vozi se liftom i sl,. Jedi što više ugljikohidrata (tjesteninu, rižu, bijeli kruh, bijeli šećer, med, slastice...) na večer prije spavanja pojedi neku visokokaloričnu hranu,. tipa kolač preliven medom, uz to još malo oraha i bananu... ako si muško kupi si i ugljikohidrate u prahu tipa Mega Mass 4000 pa još i to rokneš,.definitivno ima da se udebljaš
maki300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 23:14   #22
Ne brini se puno oko te svoje "mršavosti", doći će ti to s godinama. Ja sam isto u tvojim godinama imala toliko kg ako ne i manje,mislim da je to bilo u osmom razredu i onda sam se kroz godinu/godinu pol nadebljala blizu 15-ak kg. I naravno narasla sam. To ti je sve genetski ali naravno važna je i prehrana i tjelesna aktivnost, tako da kad se nadebljaš da ti se kilogrami ravnomjerno rasporede po tijelu
Tokana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 23:41   #23
Quote:
maki279 kaže: Pogledaj post
Tokom dana smanji svoje aktivnosti na minimum, kada god imaš priliku koristi se pokretnim stepenicama, vozi se liftom i sl,. Jedi što više ugljikohidrata (tjesteninu, rižu, bijeli kruh, bijeli šećer, med, slastice...) na večer prije spavanja pojedi neku visokokaloričnu hranu,. tipa kolač preliven medom, uz to još malo oraha i bananu... ako si muško kupi si i ugljikohidrate u prahu tipa Mega Mass 4000 pa još i to rokneš,.definitivno ima da se udebljaš
Govoriš joj da smanji fizičku aktivnost i da se trpa smećem? Bravo!


@autor....
Trebaš si prilagoditi prehranu. Imaj više manjih obroka ( 6-7 dnevno ) pazi šta jedeš, kreni s nekom fizičkom aktivnost ( da pokreneš metabolizam!!! nikako smanjivat ) možda teretana neka, dosta sna, izbjegavaj stres ( što je jako teško )
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 01:28   #24
Quote:
Pero_Kanister kaže: Pogledaj post
Govoriš joj da smanji fizičku aktivnost i da se trpa smećem? Bravo!


@autor....
Trebaš si prilagoditi prehranu. Imaj više manjih obroka ( 6-7 dnevno ) pazi šta jedeš, kreni s nekom fizičkom aktivnost ( da pokreneš metabolizam!!! nikako smanjivat ) možda teretana neka, dosta sna, izbjegavaj stres ( što je jako teško )

Pa hoće da se udeblja
maki300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 18:23   #25
Quote:
maki279 kaže: Pogledaj post
Pa hoće da se udeblja
Krvna slika, postotak masnog tkiva, krvožilni sustav, imunitet.... ma tko jebe to
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 20:32   #26
Znači, dob , visina , sportske i prehrambene navike.
Ugl napisat ću opčenito.
Idi na neki sport, može i teretana da malo formiraš mišiće. Dovoljno je 2 x na tjedan.
Prehrana neka ti se bazira 40 % (proteini) : 55% (ugljikohidrati) : 5% (masti)
__________________
it ain't me babe, ain't me you're looking for...
behind.the.sun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2012., 17:11   #27
Quote:
behind.the.sun kaže: Pogledaj post
Znači, dob , visina , sportske i prehrambene navike.
Ugl napisat ću opčenito.
Idi na neki sport, može i teretana da malo formiraš mišiće. Dovoljno je 2 x na tjedan.
Prehrana neka ti se bazira 40 % (proteini) : 55% (ugljikohidrati) : 5% (masti)
I nek' jede 7 puta dnevno, ne?
Taki95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 14:26   #28
svaki obrok koji jedeš jedi po tanjur više,znači dva,tri.ako ni to nejde,onda napravi da jedeš svaki dan masnoću.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 15:37   #29
frende većina ovih savjeta ti govori da se ugojiš ka prase.. odnosno samo da napakiraš salo na sebe.. Mlad si, ako već ne treniraš, počmi trenirat neki sport (ako nisi zainteresiran za sportove, kreni u teretanu) Jedi čisto, i količinski puno. Osim ako naravno ne želiš bit vreća govana.. onda mcd+diablo
zyzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 19:47   #30
postani stalni gost u meku
jednostavna7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 23:20   #31
Quote:
jednostavna7 kaže: Pogledaj post
postani stalni gost u meku
I sjebi krvnu sliku, metabolizam, sve...
 
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 21:18   #32
znaci mleko. znaci litre i litre mleka dnevno. znaci plazma, znaci jaja, znaci krompir, znaci snicle. naravno steroidi su zakon, to ti je najbolje za pocetak. znaci steroidi, znaci prvo masa jer masa je mama.
__________________
พิริยะ
xxmarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 23:22   #33
Quote:
naravno steroidi su zakon, to ti je najbolje za pocetak

HAHHAHAHHAHAH...... bravo genijalac
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 08:56   #34
Evo ti nacina...
Kupi si maslac od kikirikija i pojedi 300g dnevno... Ako tako ne pocnes dobijat kile neces nikako
Posjet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 09:17   #35
Ne slušati dežurne seratore na forumu pa nisi guska da se toviš

mladost i genetika čini svoje, ako jedeš dovoljno i sve ne vidim razloga zašto forsirati debljanje jer će sve doći samo kroz godine i razvoj tjela, mišića i ostaloga.

kroz sport možeš dobiti na težini ali većinom je to mišićna masa.
zeljkozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 11:04   #36
koji kurac ovakva tema radi na teensima ? pravac PDF rekreacija, sve je ljepo objasnjeno bare 100 puta, a ove savjete o junku, i sranjima izbrista iz glave
__________________
Goa <3
unkn0wn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 12:28   #37
Jedi 5 obroka dnevno. Obilne obroke, jedi da ti se povraca od hrane. Zderi sve sta ti se nadje na putu, nemoj opce birat. Tako sam ja dobio 10 kila u 6 mjeseci. Samo sta sam vjezbao pa je sve oslo u misice.
Ser Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 12:39   #38
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
Jedi 5 obroka dnevno. Obilne obroke, jedi da ti se povraca od hrane. Zderi sve sta ti se nadje na putu, nemoj opce birat. Tako sam ja dobio 10 kila u 6 mjeseci. Samo sta sam vjezbao pa je sve oslo u misice.


totalno los savjet pogotovo za osobu koja ocito nije upoznata sa ovakvim stvarima

kao sto rekoh, PDF rekreacija i krenut citat
__________________
Goa <3
unkn0wn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 14:01   #39
Quote:
unkn0wn kaže: Pogledaj post


totalno los savjet pogotovo za osobu koja ocito nije upoznata sa ovakvim stvarima

kao sto rekoh, PDF rekreacija i krenut citat
Gle, ja sam zadovoljan, pa ti mozes pricati...

Covjek je rekao da se oce udebljati.
Ser Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 14:31   #40
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
Gle, ja sam zadovoljan, pa ti mozes pricati...

Covjek je rekao da se oce udebljati.
a da je reko da oce smrsavit jel bi mu reko da prestane jest ? ta 2 savjeta mozes izjednaciti po korisnosti

nema potrebe za patroniziranjem sa ovim " ja sam zadovoljan a ti pricaj kaj oces", nisi najpametniji, i poprilicno sam siguran da sam na ovom podrucju obrazovan vise nego prosjecan korisnik PDF-a teens

kad ti do mozga dode da nismo svi isti, skuzil bus kakvu si glupost napisal; jedan ekto od 70 kg bi drapal high carb dijetu sa recimo ~3k kcal ( ak ne i vise, ovisi o metabolizmu, i aktivnosti ), dok bi se jedan endic sa tim transformiral u ministra sukera
__________________
Goa <3

Zadnje uređivanje unkn0wn : 21.06.2012. at 14:41.
unkn0wn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:40.