Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2013., 02:31   #81
Ma ljudi za lako nabit kilažu samo jedite poslije 8 navečer i vidjet ćete kako se kile penju .. 8 navečer , 11, 2 u noći kad god hoćete al najviše tada i prvo što vam padne pod ruku , keksi, bilokakva hrana i budu vam kile stizale, govorim iz osobnog iskustva
Matya157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 18:43   #82
ma kakva mršavost u vas...ja imam 16.g 177 cm i 57kg fali mi bar 10 kila...neće kile na me...bježe ko sotona od tamjana....
TheShadowRunn3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 18:48   #83
Udebljati se je vrlo jednostavno. Više manje. Ovisi o metabolizmu al zakoni termodinamike vrijede za sve. Izračunajte si prosječnu potrošnju kalorija dnevno, pojedite više kalorija od toga, i - voila. Svaki dan tako, debljanje je zagarantirano u roku od mjesec dana.
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 19:29   #84
Thumbs up

Quote:
stupified kaže: Pogledaj post
Udebljati se je vrlo jednostavno. Više manje. Ovisi o metabolizmu al zakoni termodinamike vrijede za sve. Izračunajte si prosječnu potrošnju kalorija dnevno, pojedite više kalorija od toga, i - voila. Svaki dan tako, debljanje je zagarantirano u roku od mjesec dana.

slažem se s tobom
MasahikoKimura is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 21:14   #85
Quote:
stupified kaže: Pogledaj post
Udebljati se je vrlo jednostavno. Više manje. Ovisi o metabolizmu al zakoni termodinamike vrijede za sve. Izračunajte si prosječnu potrošnju kalorija dnevno, pojedite više kalorija od toga, i - voila. Svaki dan tako, debljanje je zagarantirano u roku od mjesec dana.
pa daj ajde navedi jedan primer da znamo kako da izracunamo! ako ti se da
__________________
TOGETHER we stand, TOGETHER we fall, TOGETHER we win, and winners take ALL.
UnitedweStand is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 22:24   #86
Na internetu imaš energetsku vrijednost za svaku namirnicu http://www.fitness.com.hr/prehrana/n...-kalorija.aspx
Dosta proizvoda ima na sebi otisnutu energetsku vrijednost (+ udio proteina, ugljikohidrata i sl.).

http://www.bmi-calculator.net/bmr-ca...calculator.php
Ovdje ćeš izračunat svoj bazalni metabolizam-kolko kalorija trošiš dnevno, čak i ak ni prstom ne mrdneš.
Kad to izračunaš, odeš ovdje http://www.bmi-calculator.net/bmr-ca...dict-equation/ i izračunaš kolko kalorija dnevno moraš uzet.
Npr. moraš unijet 2500 kcal dnevno-ako se očeš debljat , moraš unijeti preko 2500 kcal dnevno - u tvom slučaju bar 3000 kcal.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 18:18   #87
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Na internetu imaš energetsku vrijednost za svaku namirnicu http://www.fitness.com.hr/prehrana/n...-kalorija.aspx
Dosta proizvoda ima na sebi otisnutu energetsku vrijednost (+ udio proteina, ugljikohidrata i sl.).

http://www.bmi-calculator.net/bmr-ca...calculator.php
Ovdje ćeš izračunat svoj bazalni metabolizam-kolko kalorija trošiš dnevno, čak i ak ni prstom ne mrdneš.
Kad to izračunaš, odeš ovdje http://www.bmi-calculator.net/bmr-ca...dict-equation/ i izračunaš kolko kalorija dnevno moraš uzet.
Npr. moraš unijet 2500 kcal dnevno-ako se očeš debljat , moraš unijeti preko 2500 kcal dnevno - u tvom slučaju bar 3000 kcal.



e hvala ti puno, prema ovom proracu BMR mi je 1776 i to kad pomnozim dobijem 3063,6 kalorija, znaci u pravu si izracunao sam onako na brzinu, dnevno unosim nekih 2600-2700... ovo ce biti tesko preko 3 000 da rokam. namucicu se al ce vredit'!
__________________
TOGETHER we stand, TOGETHER we fall, TOGETHER we win, and winners take ALL.

Zadnje uređivanje UnitedweStand : 11.01.2013. at 18:36.
UnitedweStand is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 17:14   #88
samo nemoj jesti previše junk fooda...jer ćeš si samo štetu napravit vlastitom zdravlju
većinom ljudi navale samo na junk kad se treba udebljat
pokušaj pronać kaloričnu a malo manje nezdravu hranu
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 18:40   #89
Ne drži to vodu jer ja bih trebala uzimati 1668 i nešto kalorija dnevno da bih zadržala prosječnu težinu, a ja dnevno unosim minimalno 3000* kalorija.


edit:
*ispravak - 2000

Zadnje uređivanje Aese : 12.01.2013. at 18:46.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 18:59   #90
Možda podcjenjuješ svoje trošenje kalorija.
Ako si takva da ne možeš stajat,sjedit ili ležat u miru (bez vrpoljenja i tikova), i tako pola dana, potrošiš bar 400-500 kcal, a da nisi svjesna toga.
Ako si student ili se baviš mentalno zahtjevnim poslom, stres i učenje isto troše dosta kalorija. Znam par ljudi koji smršave par kila od učenja (pa i meni se jednom dogodilo), čak i ako jedu kao i inače.
Da ne navodim još i brzi metabolizam-čim više vremena provedeš na wc-u, jasno je da ti se manje toga prima
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 19:22   #91
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Možda podcjenjuješ svoje trošenje kalorija.
Da ne navodim još i brzi metabolizam-čim više vremena provedeš na wc-u, jasno je da ti se manje toga prima
Could be.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 00:43   #92
Quote:
knjiga1997 kaže: Pogledaj post
ljudi sad cu 15 godina i imam 44 kg...jel ima neko neki savjet kako da se udebljam do srednje...? i jel to stvarno premalo kg za moju dob?
vidi, ja imam 40 sa tvojim godinama.. išla kod svoje doktorice, rekla mi ej sve dok sam zdrava da nema beda...
__________________
Mislim da je ona dobra prilika za tebe. Mislim, ženska nije najmlađa, al je dobro uščuvana.
Sultanija Tonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 00:45   #93
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
više maslaca,sira,svinjskih odrezaka,nogica,pršuta,špeka,sušenog mesa kobasica,udri po pivi masnoći,kajmaku,mljeku,jedi po masnim mc-donalcima,sve ispod žara,što krvavije meso,izbjegavaj povrće,što više kruha,tjestenine.
po ovoj prehrani, onda bi trebala dobiti pivski trbuh.. povrće nikako nesmiješ izbjegavati jer je ono važno u svakoj prehrani- vitamini i minerali. jedi obilno za doručak i ručak, a za večeru se prejedi
__________________
Mislim da je ona dobra prilika za tebe. Mislim, ženska nije najmlađa, al je dobro uščuvana.
Sultanija Tonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 00:57   #94
Quote:
Sultanija Tonka kaže: Pogledaj post
po ovoj prehrani, onda bi trebala dobiti pivski trbuh.. povrće nikako nesmiješ izbjegavati jer je ono važno u svakoj prehrani- vitamini i minerali. jedi obilno za doručak i ručak, a za večeru se prejedi
Mislim da prejedanje moze vise stetiti nego koristiti, pogotovo navecer. Ako je tijelo takvo da se ne deblja onda treba to prihvatiti i jesti normalno i zdravo. Nije vanjski izgled jedino zbog treba umjereno i zdravo jesti nego i zdravlje organizma.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 01:05   #95
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Mislim da prejedanje moze vise stetiti nego koristiti, pogotovo navecer. Ako je tijelo takvo da se ne deblja onda treba to prihvatiti i jesti normalno i zdravo. Nije vanjski izgled jedino zbog treba umjereno i zdravo jesti nego i zdravlje organizma.
nisam mislila da se prejede da sve poslije ispovraća :S neka jede navečer više nego inače ako želi primiti kilograme jer tijelo pri spavanju miruje i kilogrami se ne tope kao ujutro kada se krećemo i to..
__________________
Mislim da je ona dobra prilika za tebe. Mislim, ženska nije najmlađa, al je dobro uščuvana.
Sultanija Tonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 00:32   #96
da si malo stariji-rekao bi ti steroidi + zaštita a ovako...puuno jedi,malo se kreci i da vidiš....
za zrce is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 23:50   #97
Evo samo da kazem da sam uspio doci do 90+ kg i to kvalitetnih...
Koristio sam whey protein, mass gainere i prije 2 tjedna poceo kreatin.
Promjene su dosta vidljive..samo cu reci da kad se skinem na tjelesnom nastane opce cudenje i divljenje, svi me pitaju sta to radin a dosta cura pita sta san to napravija od sebe
Uglavnom hvala svima na savjetima i podrsci
Zyzz96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 01:21   #98
kreatin
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 14:58   #99
evo ovako, iz vlastitog iskustva. Imao sam vas problem i uspijesno je rijesen.
Gaineri i sl. je bacanje novaca samo. Trebate samo puno jest i kad ste siti, uvijek moze jos. Trpajte u sebe. Trebate unosit proteine, ali posto vam je metabolizam brz, ugljikohidrati. Sopajte se tijestom. Odite u teretanu i radite vjezbe s kojima najbrze dobijate na masi (cucanj, mrtvo, bench, sklekove, zgibove). Krenite od manje kilaze, ne trebaju vam ozljede. 3 serije do otkaza.
Poster1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 15:02   #100
Kako se udebljati?

Svi zele smrsaviti,net je pun savjeta za mrsavljenje.Ali ja se zelim udebljati.Ne izgledam ja premrsavo ali ja vec 2 godine samo rastem i ne dobivam na kilazi.Pa sam od malo punijeg spao na zgolju.Zna li netko kako se udebljati?
__________________
"Strong minds discuss ideas,average minds discuss events,weak minds discuss people"
Elanor Roosevelt
Otto Rino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:56.