Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2012., 00:14   #1
Parfimirani WC tariguz... WTF?

kupim ja danas pakiranje onog troslojnog... zgrabim ga u prolazu bez puno gledanja... donesem doma... pogledam bolje... a tam na njemu fotka neke cvjetne livade... i piše: spring parfjumd

i sad mi nikako nije jasno kaj je poanta u parfimiranju tariguza?
jel bi to sad moja guzica trebala mirišat po cvjetnoj livadi u proljeće? il moguće taj zjeva... kaj proizvodi tariguz... mrzi proljeće... pa ga i mi moramo posrat onak fajn?

moramo to riješiti... mislim... ak mi netko ne da pravi odgovor... ne bum mogel dobro spavat noćas... i ubuduće... roštiljal bum se do jutra
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 00:20   #2
takodjer sam se isto zapitao nedavno...

ok, maramice za nos.. jasno mi je zasto ih ima mirisnih, ali ova glupost sa wc papirom... cemu to???
chavez ding is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 00:22   #3
evo ima nas još javnost zahtjeva neke odgovore i ima pravo na njih
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 00:25   #4
Thumbs down

ajoj ti su mi najgori... organski ih ne podnosim, jer mi pozadina kasnije nalikuje na livadu punu makova
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M
Carica Hrdalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 00:27   #5
sad si najebal, svi forumski pederi sjatit će se oko tebe na probno šnjofanje i tko zna kaj još sve.
jedino kaj sad možeš napravit je hitit taj papir i par dana se brisat yutarnjim, 24 ili sličnim ritobrisima.
je da ne bu obrisano kak treba, je da bu ti rit od ljutih tekstova pobedastila, ali bar ne buš zaradil prepoznatljiv kaubojski hod.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 00:31   #6
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
ajoj ti su mi najgori... organski ih ne podnosim, jer mi pozadina kasnije nalikuje na livadu punu makova
moraš znači paziti da ti se ne bi i kakva krtica u krtičnjak uselila!?
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 00:35   #7
Ko da je važno jel parfimiran ili ne, bitno je da je troslojni i na sniženju...... A mojoj ritici tak svejedno....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 00:38   #8
jedino smisleno objašnjenje je da taj papir prilikom tariguziranja otpušta miris pa da zahod ne smrdi,
umjesto kartonskog bora-podmetača sa mirisom sada je dovoljno imati ove papire
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 00:44   #9
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
sad si najebal, svi forumski pederi sjatit će se oko tebe na probno šnjofanje i tko zna kaj još sve.
jedino kaj sad možeš napravit je hitit taj papir i par dana se brisat yutarnjim, 24 ili sličnim ritobrisima.
je da ne bu obrisano kak treba, je da bu ti rit od ljutih tekstova pobedastila, ali bar ne buš zaradil prepoznatljiv kaubojski hod.
hvala ti prika ko burazu... ti vidiš i dalje neg sam ja i slutil... dobro si me upozoril na te pedere ja sam na njih skroz zaboravil jutarnji mi se čini najbolji izbor... pogotovo strane gdje je čačić sa svojim projektima
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 00:53   #10
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
jedino smisleno objašnjenje je da taj papir prilikom tariguziranja otpušta miris pa da zahod ne smrdi,
umjesto kartonskog bora-podmetača sa mirisom sada je dovoljno imati ove papire
a možda ovi iz zjeva marketinga idu po gradu i šnjofaju riti (a hogar misli da su to pederi ) i onda sve zapišu i točno znaju koja im je ciljana populacija na tržištu!?
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 00:57   #11
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Ko da je važno jel parfimiran ili ne, bitno je da je troslojni i na sniženju...... A mojoj ritici tak svejedno....
a jesi ti vidil kaj hogar kaže? tebi je moguće svejedno... al pederima nije... il su to ipak ovi iz zjeva marketinga... nije ni važno... al ne bi baš volil da mi ko cucki ideju za riti... mršššš...
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 01:22   #12
toje da si žemske moreju osvježiti usaftanu pizdu...
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 01:30   #13
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
toje da si žemske moreju osvježiti usaftanu pizdu...
a ak ga cijelo vrijeme drže u gaćama... ne trebaju im ni oni ulošci... ipak je troslojni... pa ak ga još poduplaš al trebalo bi ipak uz cijenu napisat na pakiranju da je to za usaftane pizde... a ne ovak... sutra se odmah javljam u udrugu za zaštitu potrošača
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom

Zadnje uređivanje diogeneš : 26.06.2012. at 01:38.
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 02:14   #14
Primjer: sereš na wc-u i preplavi te ogromna sreća i gušt. Pa ti sereš! Počneš plakati od radosti jer ti govance savršeno klizi iz rektuma (tvrda konzistencija)....
Suze klize niz lice, a i govno je taman počelo visiti i otrgneš malo wc papira, pošnjofaš, ispušeš nosinu i dec it.

U tom trenutku, taj savršeni 'spring parfjumd' tariguz ima posebno značenje za tvoj šupak i nos. Za dva delikatna otvora, koja zaslužuju posebnu pažnju u takvim nenadmašivim trenucima užitka.

Tad ste jedno biće. Nerazdvojno.
Selectra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 04:29   #15
ma da vuce na Djordjijo Armani supak je supak jedan malo zesci prdac ubije smarad oteg talijanca
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 04:47   #16
Tariguz je jako zanimljiva riječ i nije loša općenito, ali mi je ipak draža naša iz purgerske regije, drekpapir. Mislim da je zvučnija.

Mirisni drekpapir je jako dobar izum u situacijama kad zaspiš na wcu i padne ti glava na onaj držač, zar nije bolje pod nosom imat finu fragranciju da sanjaš mirisne livade.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 08:46   #17
Pravi muškarci to rade vriježom od bundeva, repuhom ili listom od hrena, iznimno listom od kukuruza. To bi bio čisto ekološki, organski pristup.
Uskoro će se ojaviti i ostali mirisi: miris bora, svježina mora, miris novog auta...
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 10:05   #18
Quote:
Veky kaže: Pogledaj post
Pravi muškarci to rade vriježom od bundeva, repuhom ili listom od hrena, iznimno listom od kukuruza. To bi bio čisto ekološki, organski pristup.
Uskoro će se ojaviti i ostali mirisi: miris bora, svježina mora, miris novog auta...
jebate, na to se porežeš ko na žilet... ak te već dopadne sranje u koruzi, onda je lapuh najbolja opcija, nikak koruza...
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 10:40   #19
to ti dođe ko gas maska
držiš na nosu da ne padneš omamljen od oštronagrizajućeg mirisa sranja
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 10:42   #20
Quote:
Veky kaže: Pogledaj post
Pravi muškarci to rade vriježom od bundeva, repuhom ili listom od hrena, iznimno listom od kukuruza. To bi bio čisto ekološki, organski pristup.
Uskoro će se ojaviti i ostali mirisi: miris bora, svježina mora, miris novog auta...
kad uvati nebira se, moze kopriva posluzit, e da ima li tariguz s mirism koprive? ili s mirisom motornog ulja, to bi bio papir za muskarca, u obzir dolazi i miris svjeze napilanih drva, a ne neko cvijece ili ostale pizdarije
__________________
O, ferre montem animalia Qui est crista quod et alluit. Ego pectine peius bukovica A mel lavat Rosica oooooj Oh, oh, oh eam Non fugis ut lupus esuriens cibum Iam in
Altan Gobi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger