Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2014., 01:43   #161
Quote:
Renato031 kaže: Pogledaj post
Idem u Prag sada preko proljetnih praznika, 5 dana 1400kn, ponjet ću oko 150-200 eura, trebalo bi biti dovljno. Moj brat je nosio 150, a bio je 8 dana
Mi isto idemo u Prag preko proljetnih. Još ne znam koliko se plaća i koliko je dana. To sutra idemo birati. Možda se vidimo.
Quote:
Gunster kaže: Pogledaj post
A u nasim udzbenicima kojima rade update svakih 5 godina na nekim mjestima jos uvijek pise 220, lol.
Na kojem se predmetu u gimnaziji spominju pretvornici i transformatori?
Filip is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 16:21   #162
Quote:
Filip kaže: Pogledaj post
Mi isto idemo u Prag preko proljetnih. Još ne znam koliko se plaća i koliko je dana. To sutra idemo birati. Možda se vidimo.
Valjda ćemo se vidjeti iako sumnjam da ćemo se prepoznati haha
__________________
"Jer nisu bitni padovi, gubitci i porazi, bitno je da poslije mraka sunce uvijek dolazi!"
Renato031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 22:18   #163
Quote:
Renato031 kaže: Pogledaj post
Valjda ćemo se vidjeti iako sumnjam da ćemo se prepoznati haha
A da, istina.
Mi smo uzeli Autoturist. Idemo na šest dana, preko Salzburga (taj ćemo grad razgledati).
Samo nam je jedan dan u potpunosti slobodan. Ostali imaju nešto sitno razgledavanja nakon doručka (jedan i nakon ručka) pa su nam podneva i noći slobodne.
Cijena je kojih 2700 kuna.
Filip is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 15:33   #164
Quote:
Filip kaže: Pogledaj post
A da, istina.
Mi smo uzeli Autoturist. Idemo na šest dana, preko Salzburga (taj ćemo grad razgledati).
Samo nam je jedan dan u potpunosti slobodan. Ostali imaju nešto sitno razgledavanja nakon doručka (jedan i nakon ručka) pa su nam podneva i noći slobodne.
Cijena je kojih 2700 kuna.
mi idemo preko eridana 8 dana za 2380kn al necemo stajat bas po putu tako da nas je jeftinije izaslo
chopy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:25.