Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2014., 23:00   #181
Švercam se i švercat ću se zauvijek ili barem dok ne poprave uvjete, čak i ako budem bogataš. Karta je preskupa, pojedini kontrolori i vozači bahati i neugodni(imao sam sam situaciju kad me vrijeđaju), nema mjesta za sjediti, kasne i mogao bih tako jako dugo. Naravno da ne mogu utjecati na gužve, vremenske uvjete i slično, ali mogu utjecati na vozače i njihov stil vožnje i kontrolore. Nisu svi takvi, ali pojedini jesu.

Uostalom, više se isplati ne kupovati kartu pa platiti kaznu 250kn kad te uhvate nego stalno kupovati.
__________________
Da je ljudski mozak toliko jednostavan da ga možemo shvatiti, mi bismo bili toliko glupi da ga ipak ne bismo shvatili.
CherryLie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:25   #182
Quote:
CherryLie kaže: Pogledaj post
Švercam se i švercat ću se zauvijek ili barem dok ne poprave uvjete, čak i ako budem bogataš. Karta je preskupa, pojedini kontrolori i vozači bahati i neugodni(imao sam sam situaciju kad me vrijeđaju), nema mjesta za sjediti, kasne i mogao bih tako jako dugo. Naravno da ne mogu utjecati na gužve, vremenske uvjete i slično, ali mogu utjecati na vozače i njihov stil vožnje i kontrolore. Nisu svi takvi, ali pojedini jesu.

Uostalom, više se isplati ne kupovati kartu pa platiti kaznu 250kn kad te uhvate nego stalno kupovati.
ili uopce ne platiti kaznu ni kartu lol, nes im valjda davat osobnu -.-
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:53   #183
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
ili uopce ne platiti kaznu ni kartu lol, nes im valjda davat osobnu -.-
Da, ali u najgorem slučaju, ako te legitimira policajac, opet je isplativije platiti kaznu nego kartu, čak i onu od 120kn. Koristim ZET 6-7 godina i nikada nisam morao platiti kaznu, a kroz tih 6-7 godina bi potrošio 6*12*120=8640kn na te mjesečne karte. Dakle od tih 8640kn što sam uštedio mogu platiti 34 kazne i još mi ostane kusur, a 34 kazne vjerojatno neću platiti do kraja života.
__________________
Da je ljudski mozak toliko jednostavan da ga možemo shvatiti, mi bismo bili toliko glupi da ga ipak ne bismo shvatili.
CherryLie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.