Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2016., 21:45   #41
Quote:
agent5 kaže: Pogledaj post
Lik je šutiro preko 30 komada prosječno, kako neće zabit 35-36 poena jebote
Ima još hrpa igrača koji bi zabijali toliko u toj situaciji... Aloooo, 30-ak šuteva svaku tekmu

Druga je stvar koliko bi utakmica dobili...
Šutirao jer je igrao sam. Zamisli kad si glavni defenzivac, kreator i ofenzivac u ekipi. 45 minuta po utakmici. Svaka dva-tri dana.
ManijakIzraziti is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 22:29   #42
Quote:
ManijakIzraziti kaže: Pogledaj post
Šutirao jer je igrao sam. Zamisli kad si glavni defenzivac, kreator i ofenzivac u ekipi. 45 minuta po utakmici. Svaka dva-tri dana.
Stoji, ja samo govorim o čistim brojkama, koje su upravo samo to, brojke, ne daju cijelu sliku... Ali svejedno mislim da ima još igrača koji bi zabijali toliko s tolikim brojem šuteva, samo sam se na to referirao "zabijao je 36, šta oćete..." i te spike... A za obranu, da, on im je najbolji defenzivac, ali nije sam nosio obranu kao što je nosio napad, ni blizu... Delly je taj koji je trčao za Curryjem nonstop (i Shumpert ako se ne varam), Thompson i Mozgov su skakali i držali reket koliko su mogli itd... Po meni, nije toliko dobar obrambeni kakvim ga se prikazuje, a ponavljam, pogotovo nije "nosio" obranu, Cavsi su kao ekipa odigrali čisto pristojnu obranu koliko su mogli (i koliko su im suci dopuštali, tj Dellyju)...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 03:11   #43
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Jel vrijedi to za Bullse..Pretpostavljam da si ih gledao u zadnja dva naslova..Narocito 1997..Nisu isto partije bile ko sto pogled na papir i imena mogu kazati..Kukoc je recimo bio za kurac te 1997,nastavio niz sa Olimpijade..98 su svi bili ozljedjeni u jednom trenu..

E da,Toni je u jednoj seriji protiv Jazza bio prvi strijelac Bullsa..Jest na jednoj tekmi,ali opet..Ne znam vise koje godine,ali pretpostavljam 1998..
Jordan je mašio game winner, za koji smo svi uključujući Slavka bili uvjereni da je trebao ići Kukoča.

Quote:
Dwarf980 kaže: Pogledaj post
ja nisam...moje prvo sjećanje vezano za nba i za Bullse je bilo dok sam bio kikić(tamo negdje sredinom 80tih) i dok je nedjeljom išla emisija za nba...i neznam zakaj za to doba me još drži da sam za Jordana tada mislio da je bijelac sa brčinama..

Jbg štaš klinac od 5-6 god koji je imao svoj koš na vratima i kojeg je tv zanimala tek tolko da je znao za basket i nba al da bi ja to pratio i sjedio how yes no...:-D al kroz godinu dvije je to postala opsesija 0-24
Prvih utakmica kojih se sjećam je iz finalne serije 88' sa šepajućim Izaijom. Prema nekim uvaženim forumašima (Ronac/Vodka) ovo je bila i prva serija koja se kod nas emitirala. Prije toga nekih specijaliziranih emisija se ne mogu sjetiti, izuzev sportskih priloga u dnevniku, ali nešto je moralo biti jer već sam onda imao razvijen hejt prema Lakersima . Prije DSF-a kroz 90-te, pred sam kraj 80-ih oni čije su se antene mogle dobaciti do talijana NBA su mogli pratiti na Italia Uno ili Canale 5,..koji su u popodnevnim terminima davali sažetke. Tu se pratilo sir Charlesa u Philly i Bullse.
Tih se godina hvatalo sve šta se moglo uključujući i highlight od 30 sekundi na CNN-u Play of the day koji je išao na kraju podnevnih vijesti .
callahan 4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 11:00   #44
Ovo me podjseca na price kad je NFL bio prenosen na Z1, da su 80-ih u realnom vremenu cekali faksove od frendova iz SAD s recapom playeva u pojedinom driveu.
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 21:37   #45
ja prvi volim jamesa, ali ne znam baš da on već sad spada u top 5

top 10 sigurno, tu mislim ne bi trebalo bit dileme, ali teško top 5. moj neki mount rushmore najbolje petorice bi bio jordan, magic, bird, shaq i kareem (ne nužno tim redom, ali jordan sigurno kao prvi)

kad lebron završi karijeru onda možda, ali opet sumnjam da će ga ljudi doživljavat kao top 5 igrača u povijesti
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 22:04   #46
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
Ovo ljeto svaka momčad koja želi može dovesti KD-a tako i Spursi

Objektivno Bird ima samo jedan prsten ispred Jamesa, ostalo ništa. James više puta MVP, ove all NBA momčadi više, bolja statistika, što se tiče talenta kompletniji igrač, Bird se raspao prije 10-te sezone ovaj igra 13 godina na istoj razini, Bird bolji šuter i jedan prsten više, nedovoljno da bude na toj all time listi ispred Jamesa barem po meni, sve je to subjektivno
naslovi su jedini razlog zašto trenutno imam birda ispred lebrona. kad bi lebron uzeo treći iste sekunde bi išao u moj top 5 ikad
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 22:07   #47
Quote:
Master Yoda 2 kaže: Pogledaj post
naslovi su jedini razlog zašto trenutno imam birda ispred lebrona. kad bi lebron uzeo treći iste sekunde bi išao u moj top 5 ikad
Kakve veze naslovi imaju s poređenjem dvojice igrača i njihovih individualnih mogućnosti? Hoće li Messi biti najbolji ikad i bez osvajanja Svjetskog prvenstva?
ManijakIzraziti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 22:10   #48
Quote:
ManijakIzraziti kaže: Pogledaj post
Kakve veze naslovi imaju s poređenjem dvojice igrača i njihovih individualnih mogućnosti? Hoće li Messi biti najbolji ikad i bez osvajanja Svjetskog prvenstva?
naslovi i rekordi su ono šta će većina gledat za 50 godina kad se opet budu radile liste tako da je za mene koliko imaš naslova najbitnija stvar kad uspoređuješ igrače koji su svi tu negdje

a za boldano kažem NE
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 22:20   #49
Ovo je još uvijek timski sport koliko god zvijezde bile bitne, 1 naslov nije dovoljan razlog. Curry ako osvoji naslov nakon ove sezone nema istu karijeru kao James iako imaju isti broj prstena. Druga stvar je ako nisi uopće osvojio naslov
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 22:23   #50
Quote:
Master Yoda 2 kaže: Pogledaj post
naslovi i rekordi su ono šta će većina gledat za 50 godina kad se opet budu radile liste tako da je za mene koliko imaš naslova najbitnija stvar kad uspoređuješ igrače koji su svi tu negdje

a za boldano kažem NE
Gluposti. To se samo još na forumu može čuti argument 5>2.
ManijakIzraziti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 23:04   #51
Ako ti je Bird ispred LBJ.a ostavi se gledanja košarke
Ovaj je u svoje vrijeme oko sebe imao sve najbolje igrače
LBJ do prije Miami nije imao igrača koji bi konkurirao za današnju petorku Cibone
O čemu mi pričamo
LBJ je u top 5 sigurno
Boljeg all around igrača necemo nikad vidjet
zvijer jeb*na koja bi u birdovo vrijeme
u ruselovo vrijeme
u bilo kojoj generaciji košarke dominirao kao i danas
a usudim se i reći da bi bio GOAT svima u očima da je svoju karijeru započeo 20-30god ranije kada nije bilo zone i kad je košarka bila za 2 nivoa niža

samo pogledajte stare cleveland tekme i prisjetite se kakvo je to čudo prirode od čovjeka
bird ispred lbj.a
jbmu ocemo i horya stavit ispred lebrona
fishera?
svaka cast birdu i ostaloj kompaniji što su dominirali u svoje vrijeme ali uspoređivat ih sa današnjim igračima je ne moguće
prije si u svakom sportu sa talentom mogao uspijet
danas taj talent padne u vodu kad ti dođe neki dečko od 18god koji trenira od kad zna hodat i pokida te fizičku u svakom elementu bez obzira imao manjak talenta

btw ovo nije moje omalovažavanje birda
all time great u svoje doba

edit:
https://www.youtube.com/watch?v=JHaSiWClteQ
vjerujem da bi na forumu našli bolje igrače nego sto je imao u finalu te godine
jednostavno nevjerovatno
curry30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 23:25   #52
Ne znam koji je LBJ na listi svih vremena, ali na mojoj listi ispred njega svakako trebaju biti Jordan, Hakeem, Shaq, Kareem, Magic i Bird.
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 23:27   #53
Kolega, sve se menja pa tako i kosarka. Nemoj biti nasrtan.
faaydamner is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 00:13   #54
Quote:
ManijakIzraziti kaže: Pogledaj post
Gluposti. To se samo još na forumu može čuti argument 5>2.
Potpis.

Ne znam uopce kako to sve komentirati. Pa nitko, osim u zajebanciji, vise nece reci da Messi bez SP-a ne moze biti najveci. Nitko osim onih koji imaju neutemeljene romantizirane ideale pa odbijaju od istih se odlijepiti, to jest. Ali dobro, tome promjena nema.

Apropo Birda, legenda je, ali ga je LeBron preskocio jos prije par godina. Nema ozbiljnog analiticara koji LeBrona nema u najboljoj petorci svih vremena, bar ga ja nisam vidio u zadnjih godinu-dvije.
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 00:37   #55
Quote:
f.gibbs kaže: Pogledaj post
Ne znam koji je LBJ na listi svih vremena, ali na mojoj listi ispred njega svakako trebaju biti Jordan, Hakeem, Shaq, Kareem, Magic i Bird.
I jedan Tim Duncan bi tu uletio samo tako. O Oscaru Robertsonu bi se dalo raspravljat
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 00:58   #56
lebron ako nastavi ovako neće nikad ostat upamćen među najveće

vrhunski igrač, ali luzer jbg

ka šta je neko već napisa za MJ, neka lebron istupi i u game 2 veceras i utrpa 50+ koševa pa se onda brate nazivaj kraljem, imaš jednu seriju godišnje poštenu od 2011 i to finale , on starta svaku sezonu s 50% šanse za prsten
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 01:39   #57
Quote:
f.gibbs kaže: Pogledaj post
Ne znam koji je LBJ na listi svih vremena, ali na mojoj listi ispred njega svakako trebaju biti Jordan, Hakeem, Shaq, Kareem, Magic i Bird.
Ovo laganni potpisujem. A cuj ovog gore kao da si spomenuo nekog n name igraca, a ne Birda. Mentalitet je nesto sto izdvaja MJ-a i Birda od ostalih. To je nesto sto LBJ, barem na toj razini nema. Netko kaze ozbiljni analiticari imaju LBJ-a u top 5 to je to, bez manjka argumenata, a i vjerujem da je provedena detaljna analiza tih ozbiljnih analiticara. Nekakva statistika

Ovakve arogantne i bahate odgovore samo vidas kod tih koji pokusavaju LBJ-a ugurati u sami vrh jer ako si slucajno stavio nekog all time igraca ispred njega odmah krece spustanje.

I da, 2-5 je jeben argument. Nemojte biti licemjerni jer da kojim slucajem LBJ ima 6-0 ili 7-0 tu bi nabijali na nos svima. Nemojte govoriti da nije tako jer bi to bio slucaj tako da 2-5 moze komotno posluziti kao jedan od argumenata. Negiranje toga je cista zaslijepljenost.

I ne shvacam ovo oko Messia. Po nekima mu treba SP, po nekima ne. Ne vidim problem u tome. Razlog zasto je SP dosta bitan tim nogometnim povjesnicarima radi najboljih individualnih predstava (Pele 1970. i Maradona 1986.) i oni su postali taj kamen temeljac svjetskih prvenstava.

Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
lebron ako nastavi ovako neće nikad ostat upamćen među najveće

vrhunski igrač, ali luzer jbg

ka šta je neko već napisa za MJ, neka lebron istupi i u game 2 veceras i utrpa 50+ koševa pa se onda brate nazivaj kraljem, imaš jednu seriju godišnje poštenu od 2011 i to finale , on starta svaku sezonu s 50% šanse za prsten
+1
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 01:54   #58
Quote:
Master Yoda 2 kaže: Pogledaj post
ja prvi volim jamesa, ali ne znam baš da on već sad spada u top 5

top 10 sigurno, tu mislim ne bi trebalo bit dileme, ali teško top 5. moj neki mount rushmore najbolje petorice bi bio jordan, magic, bird, shaq i kareem (ne nužno tim redom, ali jordan sigurno kao prvi)

kad lebron završi karijeru onda možda, ali opet sumnjam da će ga ljudi doživljavat kao top 5 igrača u povijesti
Kobe umisto Birda i to bi bilo to...
ravno do dna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 10:09   #59
Quote:
curry30 kaže: Pogledaj post
Ako ti je Bird ispred LBJ.a ostavi se gledanja košarke
molim te da ubuduće preskočiš moje postove jer mi se ne da s tobom ulazit u rasprave. svako ima svoja mišljenja a ja bi se znači trebao "ostavit" košarke jer mislim da lik koji ima 3 prstena, 3 mvp-a, 2 mvp-a finala i koji je smatran jednim od najboljih clutchera ikad spada trenutno iznad lebrona

pa eto oprostite mi šta sam se usudio dirnut u božanstvo zvano lebron james i šta je vama blasfemija stavit larry birda ispred njega. tko je gledao birda kako igra, preuzima utakmice u svoje ruke i mentalitet koji je imao onda mu je sve jasno. tko nije će i dalje pisat gluposti i govorit da je bird jedino bio dobar jer je imao suigrače oko sebe
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 11:06   #60
Quote:
curry30 kaže: Pogledaj post
Ako ti je Bird ispred LBJ.a ostavi se gledanja košarke
Ovaj je u svoje vrijeme oko sebe imao sve najbolje igrače
LBJ do prije Miami nije imao igrača koji bi konkurirao za današnju petorku Cibone
O čemu mi pričamo
LBJ je u top 5 sigurno
Boljeg all around igrača necemo nikad vidjet
zvijer jeb*na koja bi u birdovo vrijeme
u ruselovo vrijeme
u bilo kojoj generaciji košarke dominirao kao i danas
a usudim se i reći da bi bio GOAT svima u očima da je svoju karijeru započeo 20-30god ranije kada nije bilo zone i kad je košarka bila za 2 nivoa niža

samo pogledajte stare cleveland tekme i prisjetite se kakvo je to čudo prirode od čovjeka
bird ispred lbj.a
jbmu ocemo i horya stavit ispred lebrona
fishera?
svaka cast birdu i ostaloj kompaniji što su dominirali u svoje vrijeme ali uspoređivat ih sa današnjim igračima je ne moguće
prije si u svakom sportu sa talentom mogao uspijet
danas taj talent padne u vodu kad ti dođe neki dečko od 18god koji trenira od kad zna hodat i pokida te fizičku u svakom elementu bez obzira imao manjak talenta

btw ovo nije moje omalovažavanje birda
all time great u svoje doba

edit:
https://www.youtube.com/watch?v=JHaSiWClteQ
vjerujem da bi na forumu našli bolje igrače nego sto je imao u finalu te godine
jednostavno nevjerovatno
Varijacije zone su se igrale i onda..Skini si Nelsonove Buckse..Sudacki kriterij je bio drugaciji i imao si jos jedno pravilo koje mi se vise ne da ponavljati..

Drazen nije igrao ispred cetvorke Blazersa,Bogdanovic je u petorci..Potonji je poznat kao teski radnik..Ako izuzmemo atletsku zvijer Marca Gasola zbog suta,usporedi Robinsona i Howarda..
O Birdu se isto pricalo i tada,identicno..Zamisli ga sa sutom u ovo doba i sa ovim pravilima..

Jel kosarka bila niza ili ne,stvar ukusa..Ja cu reci da je to doba najvise hof u povijesti,legitimnih..A igrac kojeg mozes usporediti sa eksplozivnim PG,nek bude KJ..Mark Price je mogao sa svima u istu recenicu tada..A ja sam gledao kako danas fizicke zvijwri Calderon i Rubio orkestriraju napade..
LBJ bi dominirao,to stoji..Birdov peak je second to none,bio bi i danas..A i danas kao i onda bi uzeo kantu i kazao ti u facu kao u blue chipu..Cant jump,cant run,bad back,pathetic..

Nisam ovo ocekivao od tebe,ali ajde..Malo je i paradoks s obzirom na nedavne rasprave o fizikalijama igraca iz tvog nicka..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:23.