Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2004., 00:01   #1
Unhappy uzasno bolan prvi put, molim pomoc :(

Ovako, ne znam gdje bih počela, a da ne duljim previše.
Odmah cu zamolit one koji iz ovog posta misle napravit zajebanciju da bar jednom puste da tema na nesto liči hvala!

Imam ozbiljan problem, zadnja mi je solucija raspravljanje o tom problemu na forumu, ali ok...

Dragi i ja smo jako dugo u vezi, volimo se, želimo biti zajedno, probali smo, probali smo više puta, ali ja osjećam takvu bol da ga jednostavno ne pustim da prodre do kraja. Inače mi je tolerancija na bol slaba, ali ne zaustavim ga zbog straha nego zbog fizičke boli. Zadnji put kad smo probali, osjetila sam da polako prodire, boljelo je cijelo vrijeme, suze su mi počele teći...a pokušala sam biti što opuštenija

Ne znam, žao mi je dečka, bitno mu je koliko i meni, stvarno želim biti s njim, od toga se napravio takav problem da nemam pojma kako iz njega izaći
Sama pomisao na slijedeći pokušaj mi se čini odbojnom.

Čitala sam na netu negdje da ako je prvi odnos jako bolan da je moguće kirurškim putem odstraniti himen Užasava me pomisao na to..ali bila bi i na to spremna, samo da vec jednom prođe ta bol Sl. tjedan planiram ponovo do ginekologa, ali ne vjerujem da mi on može išta konkretno reći ni savjetovati...

Eto, cijenim vaše savjete i odgovore, Trenutno ne znam gdje bi se više obratila osim kod ginekologa (ponovo). Znam, znam one priče, slatka bol, pretrpi malo da možeš uživati u tome itd, vjerujte mi, probali smo bar 5-10 puta, bila sam max opustena, uzbudjena, ma sve sve kako treba, vjerujem mu, volim ga, ali tu bol ne mogu podnijeti
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 00:05   #2
Odi doktoru. Ako ne nađu fizičke razloge, potražit će psihičke. Ne bi te trebalo bolit.
Puno sreće i uživancije kad problem riješiš
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 00:14   #3
Slažem se sa Silajn, idi doktoru.
Nemoj se previše sekirat. Zabrinutost i napetost također može utjecat na to da se dovoljno ne opustiš.

Bit će sve ok
__________________
Vecer u kojoj se svi prisutni sasvim slazu izgubljena je
klio is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 00:25   #4
sigurno da ti i opuštenost nemora imati velikog utjecaja na sve skupa... u svakom slučaju idi giniću, znat će on što treba..
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 00:33   #5
Uvijek mi je teško povjerovat da nekog može TOLIKO bolit..
Al čitala sam da postoje slučajevi manjeg himenalnog otvora. Ništa strašno

Ponovit ću i ja - ginić će ti najbolje potvrditi što je (ako je) u pitanju.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 00:37   #6
Re: uzasno bolan prvi put, molim pomoc :(

Quote:
bLOODSTONE kaže:
Dragi i ja smo jako dugo u vezi, volimo se, želimo biti zajedno, probali smo, probali smo više puta, ali ja osjećam takvu bol da ga jednostavno ne pustim da prodre do kraja. Inače mi je tolerancija na bol slaba, ali ne zaustavim ga zbog straha nego zbog fizičke boli. Zadnji put kad smo probali, osjetila sam da polako prodire, boljelo je cijelo vrijeme, suze su mi počele teći...a pokušala sam biti što opuštenija
Doživjela. I preživjela. Jedva - doduše. Mislim da je bilo iz 7-og pokušaja. Onda sam rekla - sad il nikad, pa nek boli kol'ko boli. On upire k'o kompresorom, a ja samo šta neću svisnut od boli. Pa nek mi još neko priča o tim romantičnim "prvi put" spikama.

Krvarenje neću ni spominjat. Recimo da je malo falilo da Hitna intervenira. Jebem vam prvi seks... :2up:
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 00:40   #7
Hmmm... vjerojatno je dobro za prvi put nać nekog s manjim
Možda je mene baš to izvuklo
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 00:43   #8
Quote:
Tinchi kaže:
vjerojatno je dobro za prvi put nać nekog s manjim
Možda je mene baš to izvuklo
Znači tvoj savjet njoj je da si ga njen dečko odreže?
Mljacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 00:43   #9
Re: Re: uzasno bolan prvi put, molim pomoc :(

Quote:
te@ kaže:
Doživjela. I preživjela. Jedva - doduše. Mislim da je bilo iz 7-og pokušaja. Onda sam rekla - sad il nikad, pa nek boli kol'ko boli.
E vidiš, zar moram to proživljavat Pa zar ne postoji neki humaniji i bezbolniji način da se to prođe ?!?
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 00:45   #10
Quote:
Mljacko kaže:
Znači tvoj savjet njoj je da si ga njen dečko odreže?
Jebemu, zamolila cura da joj se ne zajebavamo na topicu.

Al đaba nekima pisat
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 00:46   #11
Re: Re: Re: uzasno bolan prvi put, molim pomoc :(

Quote:
bLOODSTONE kaže:
E vidiš, zar moram to proživljavat Pa zar ne postoji neki humaniji i bezbolniji način da se to prođe ?!?
Vele ti ljudi da odeš dr.-u. Poslušaj.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 00:48   #12
Quote:
Tinchi kaže:
Hmmm... vjerojatno je dobro za prvi put nać nekog s manjim
jebiga sad
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 00:49   #13
Re: Re: Re: uzasno bolan prvi put, molim pomoc :(

Quote:
bLOODSTONE kaže:
E vidiš, zar moram to proživljavat Pa zar ne postoji neki humaniji i bezbolniji način da se to prođe ?!?
Osim kirurškog, ne. Pati bejbe.

Al - isplati se - vjeruj. Poslije ti bude taaak lepeeee!
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 00:50   #14
Quote:
bLOODSTONE kaže:
jebiga sad
Aj aj, šuti i trk u prvu crkvu bogu zahvalit
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 00:55   #15
Re: Re: Re: Re: uzasno bolan prvi put, molim pomoc :(

Quote:
Tinchi kaže:
Vele ti ljudi da odeš dr.-u. Poslušaj.
Da, naravno da idem, da nemam M. već bi sutra zapalila do gin. tek slijedeći tjedan...
Ma ono, stvarno ste ok

Samo bih htjela čuti kako su ta bolna iskustva rješavana i da li nema druge opcije osim ove bolne...ono, čisto da mi dignete moral
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 00:57   #16
Re: Re: Re: Re: uzasno bolan prvi put, molim pomoc :(

Quote:
te@ kaže:
Osim kirurškog, ne. Pati bejbe.

Al - isplati se - vjeruj. Poslije ti bude taaak lepeeee!
Ma znam i ja da se isplati lol

A taj kirurški način, jel zna itko šta o tome, da li se primjenjuje samo u ekstremnim slučajevima kad npr. krv ne može teći normalno..ili..kako?
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 00:58   #17
Re: Re: Re: Re: Re: uzasno bolan prvi put, molim pomoc :(

Quote:
bLOODSTONE kaže:
Da, naravno da idem, da nemam M. već bi sutra zapalila do gin. tek slijedeći tjedan...
Velim ti da je izbor sužen. Da nisam bila u fakin provinciji gdje je i zubar luksuz - i sama bih posegnula za takvim riješenjem.

Ovako - odeš kod ginića i stvar je riješena u minuti.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 01:05   #18
Re: Re: Re: Re: Re: Re: uzasno bolan prvi put, molim pomoc :(

Quote:
te@ kaže:
Ovako - odeš kod ginića i stvar je riješena u minuti.
kak da ovo shvatim sad ?
Najozbiljnije pitam, jel znaš možda kako ta procedura ide???
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 01:07   #19
nish ne brini, samo rashirish noge
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 02:25   #20
Re: Re: uzasno bolan prvi put, molim pomoc :(

Quote:
te@ kaže:
Doživjela. I preživjela. Jedva - doduše. Mislim da je bilo iz 7-og pokušaja. Onda sam rekla - sad il nikad, pa nek boli kol'ko boli. On upire k'o kompresorom, a ja samo šta neću svisnut od boli. Pa nek mi još neko priča o tim romantičnim "prvi put" spikama.

Krvarenje neću ni spominjat. Recimo da je malo falilo da Hitna intervenira. Jebem vam prvi seks... :2up:
Ovako je i meni bilo. Dok na kraju sam rekla, kad već boli, onda nek zaboli do kraja da se i toga riješim.

I ja sam bila sva u suzama, i u krvi. Inaće, ja imam dosta jaku toleranciju na bol. A mene je boljelo.

Rekla bi ti da se opustiš, ali rekli su to i meni, i nije pomoglo. Da možda probaš lubrication?
Sretno
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:56.