Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2022., 17:11   #1
Koje glumce i glumice biste htjeli vidjeti u glavnim ulogama?

Kao što sama tema govori, koje biste to glumce i glumice htjeli vidjeti u glavnim ulogama u telenovelama, a da do sada nisu imali tu čast.
Koji je razlog da vam se ta glumica ili glumica tako sviđa da mislite da bi bili odlični kao protagonisti?
Imaju li ti glumci neke opće karakteristike da mislite da bi bili pun pogodak?

A možda vidite neke glumce koje baš niti ne volite previše,a izgledaju vam kao materijal za protagoniste.


Naravno da svatko od nas ima te neke svoje favorite i lista je duga.
Pokušajte ih i spariti sa glumcima sa kojima mislite da bi odlično funkcionirali.Ako želite.


Ja ću prvi.
Altair Jarabo i Marcelo Cordoba.
Razloge za Altair ne trebam previše objašnjavati,jer praktički već više od 5 godina na forumu promoviram nju kao protagonisticu sa svojim nickom
Što se tiče Marcela, on bi bi pun pogodak,jer baš izgleda onako muževno za takve uloge,ali mislim da je već prošlo njegovo vrijeme.
Ali uvijek postoji mogućnost,pa makar u kasnijem razdoblju karijere.
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2022., 17:38   #2
Altair Jarabo
Marcelo Cordoba
Scarlett Gruber
Rodrigo Guirao
Emmanuel Palomares
Jade Fraser
Ivan Arana
Julia Urbini

Brandon Peniche je napokon dobio sad svoj prvi protagonico, nadam se da nece stati na tome. Takodjer se nadam da ce jos koji protagonico dobit Fatima Molina, Gala Montes, Gonzalo Garcia Vivanco, Matias Novoa, Kimberly dos Ramos.

Ovi navedeni glumci/glumice em su po meni odlicni glumci em lijepi i zgodni. Bas mi nekako imaju materijal za protagonico. Npr Palomares me bas posebno odusevio u VED

Dodam ak se sjetim jos koga
kiki kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2022., 18:14   #3
Velika većina glumaca koje volim su već dobili protagonico ipak postoje i neki koji još nisu a to su

Altair Jarabo
Rodrigo Guirao
Isabella Castillo
Scarlet Gruber
Mauricio Henao
José Pablo Minor
Fan of Claudia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2022., 06:59   #4
Meni su Marcelo Cordoba i Marisol Del Olmo nedosanjani san kao protagonisti. Oboje su mi nekako kompletni i prirodni na ekranu. Evo, jel' mogu oni za novu Madrastu?
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2022., 08:43   #5
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Meni su Marcelo Cordoba i Marisol Del Olmo nedosanjani san kao protagonisti. Oboje su mi nekako kompletni i prirodni na ekranu. Evo, jel' mogu oni za novu Madrastu?
Debeli potpis na ovo..
Predivni moji Marcelo i Marisol!
Iako im je vrijeme za mlađe protagoniste prošlo, bojim se.
A kao roditelji mogu, ili su već i bili..
__________________
°° Si lloras por haber perdido el sol, las lágrimas no te dejarán ver las estrellas / R.Tagore °°
°° ♥ Treat people with kindness ♥ °°

♫ Maybe they also know our dance ♫
Sajetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2022., 09:04   #6
Zato i kažem La madrasta gdje su glavni ovi stariji protagonisti. Idioti na Televisi koji im nisu dali projekt prije deset, petnaest godina.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2022., 10:03   #7
Altair Jarabo i Marisol Del Olmo su totalno bezlicne i zrace nekakvom nebitnom energijom.

Cordoba je dobar i mogao bi igrati starije opasne negativce

Sto se tice novijih, Gala Montes mi je zanimljiva. Claudia Martin je isto prekrasna.

Od muskih trenutno ne znam nikoga
dennomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2022., 14:35   #8
Quote:
dennomon kaže: Pogledaj post
Altair Jarabo i Marisol Del Olmo su totalno bezlicne i zrace nekakvom nebitnom energijom.

Cordoba je dobar i mogao bi igrati starije opasne negativce

Sto se tice novijih, Gala Montes mi je zanimljiva. Claudia Martin je isto prekrasna.

Od muskih trenutno ne znam nikoga
Vrisnula sam na boldano
gledamsapunice is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2022., 15:01   #9
Quote:
kiki kiki kaže: Pogledaj post
Altair Jarabo
Marcelo Cordoba
Scarlett Gruber
Emmanuel Palomares
Jade Fraser
Ivan Arana
Julia Urbini

Brandon Peniche je napokon dobio sad svoj prvi protagonico, nadam se da nece stati na tome. Gonzalo Garcia Vivanco, Matias Novoa, Kimberly dos Ramos.
Boldani - eno ih U TDR. Al ne bi bilo loše vidjeti ih još negdje.
Podcrtani - iskreno, pojma nemam poji je taj, al eto ga u La herencia - pa da i to vidimo.

E da, i Jade Fraser da netko spomene , diFna, diFna ženska...ali nema je pa je nema u nekakvom normalnom projektu. kao ni Mariane van Rankin. Šteta, imaju potencijala.

I da, Altaír je nažalost - nedosanjana. Doslovno.
Penicheu hoćem nešto još bolje jer je čovjek čudo - (on i Scarlet recimo - ).

Dodajem Carlosa Riveru. Još jedan zanimljiFi Casanova.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2022., 15:07   #10
Quote:
gledamsapunice kaže: Pogledaj post
Vrisnula sam na boldano
To je sto je

Sva mi je nekakva mosquita muerta. I to koliko dugo vec glumi, a jos nema niti jednu pamtljivu ulogu govori dovoljno.
dennomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2022., 16:33   #11
Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
Boldani - eno ih U TDR. Al ne bi bilo loše vidjeti ih još negdje.
Podcrtani - iskreno, pojma nemam poji je taj, al eto ga u La herencia - pa da i to vidimo.
Ma znm da su bili, zato i kazem da bi volila da dobiju jos koji protagonico u nekim boljim projektima. Da ne stanu samo s 1-2 protagonica.

Takodjer bi volila da daju jos koji protagonico Osvaldu de Leonu
kiki kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2022., 17:44   #12
Marisolka jest sva nikakva, ali je bila okej kao negativka i mislim da joj takve uloge leže, u onoj seriji sa Sotom i Cantuom, remake one turske, no kako se već zove? Nema njoj kruha od protagonistica.

Altair cijeli život uz iste varijacije igra istu ulogu, za što si je i velikim dijelom i sama kriva, nitko nije vezan za jednu produkcijsku kuću (niti tvrdim da je skakanje s cvijeta na cvijet lagan posao, ali gdje ima volje, ima i načina). Ista stvar sa Silviom Navarrom, ali ona mi je ipak par klasa viša glumica.

Od Televisinih muških Marcelo Cordoba i onaj dečko koji glumi Gaela u Venceru.
Od ženskih mi sad nitko ne pada napamet.
Od brazilskih Armando Babaioff zaslužuje velike uloge.
LufatMufat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2022., 18:11   #13
Quote:
kiki kiki kaže: Pogledaj post
Da ne stanu samo s 1-2 protagonica. : D
eeh..neki ni to nemaju .
Ali da, definitivno bi bio red na sve te ljude...koji imaju to nešto. Bar ja to nešto vidim.

Quote:
kiki kiki kaže: Pogledaj post
Takodjer bi volila da daju jos koji protagonico Osvaldu de Leonu
Eee, taaj liik, paa , aaapsolutno, i ova ga rospija voli gledati! I to nešto normalnije od Sin tu mirada hhh.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2022., 18:22   #14
Silvia Navarro da je odigrala novu Catalinu Creel umjesto Paz Vege, okrenula bi sve naopacke.

Svaka cast Paz koja je bila fenomenalna, ali bas sam htio vidjeti Silviu u toj ulozi
dennomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2022., 20:45   #15
Altair se najviše sjećam kao kćerke Marie Liz i best frendice one Palome iz En nombre del amor, a tu seriju sam gledala površno. Maloprije sam ju guglala i vidjeh da je i glumila u Mi pecadu, a uopće je se nemrem sjetiti, eto koliko me se dojmila Neko posebno mišljenje o njoj nemam, čak niti sad u Vencer el desamor se uopće ne prikazuje, a i bolje, uopće mi njen lik nije simpatičan.

Marisol del Olmo mi je simpatična u serijama, ali kao najbolja prijateljica glavnih junakinja, a takve uloge je ionako najviše dobivala
Meni baš neš i nije žao kaj ne dobiva glavne uloge, a vjerojatno niti neće s obzirom na svoju dob.

Nisam baš u toku s novom generacijom glumaca/ica tako da mi je svejedno ko će dobiti ili neće glavnu ulogu dok od starijih manje-više svi i dobivaju glavne uloge koje volim gledati na ekranu. Ali uvijek se nađe neko novo ime koje me oduševi, tipa Irene Azuela ii Adriana Louvier, a i one spadaju u generaciju 40+, ali meni to ne smeta. Starije glumice mi imaju ono nešto za razliku od mlađih
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2022., 21:37   #16
I ja Altair najviše pamtim kao Rominu iz ENDA.

U Mi Pecado je gliumila Julianovu bivšu ali ona se pojavi tek u finalnoj fazi novele koliko se sjećam.
Jackles is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2022., 22:38   #17
Vrlo zanimljiva tema.
Evo popisa (a i moje zelje za glavne uloge u neko skorije vreme):

1.Skarlet Gruber
2.Isabel Bur
3.Altair Harabo
4.Tanja Lisardo
5.Hade Frejzer
6.Heraldin Galvan
7.Fabiola Guahardo
8.Valentina Busuro

Glumci:

1.Karlos Said
2.Emanuel Palomare

Za ove glumce i glumice zaista mislim da su talentovani i da zasluzuju protagonico,jer je Televisa doslovno ubila publiku u pojam ponavljanjem Misel Reno,Livije Brito,Eve Sedenjo,Gabrijela Sotoa,Danijela Arenasa,Hose Rona i Danila Karere.
Neke od ovih dole pomenutih glumaca i glumica volim,ali brate mili preterase ga time sto ih guraju u skoro svaku telenovelu!!!
gataric is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2022., 12:22   #18
Quote:
LufatMufat kaže: Pogledaj post
Od brazilskih Armando Babaioff zaslužuje velike uloge.
100 puta DA!

Quote:
gataric kaže: Pogledaj post
1.Skarlet Gruber
2.Isabel Bur
3.Altair Harabo
4.Tanja Lisardo
5.Hade Frejzer
6.Heraldin Galvan
7.Fabiola Guahardo
8.Valentina Busuro

Glumci:

1.Karlos Said
2.Emanuel Palomare
Si nos dejan sindrom, potpuno te razumijem. Slažem se za Scarlet ... a i Said.. kako je zgodan, lijep, visok, pravilnog držanja.. Jedva čekam kad ću ga u glavnoj nekoj ulozi gledat.
__________________
°° Si lloras por haber perdido el sol, las lágrimas no te dejarán ver las estrellas / R.Tagore °°
°° ♥ Treat people with kindness ♥ °°

♫ Maybe they also know our dance ♫
Sajetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2022., 14:05   #19
Hm... budući da je još malo u 50 godini života Marcelo Cordoba će nažalost ostati zapamćen kao sporedni lik ili negativac, na moju veliku žalost... mislim da bih bilo čudo dobije sada neku protagonističku ulogu sa bilo s kim komu može parirati... Marcelo je još prezgodan, bar meni, ali budimo realni, još malo pa mu je 50-ta, nitko neće starog protagonistu koji za sobom nema neku već protagonističku ulogu... Opet kažem nažalost, jer bi ga voljela bar jednom vidjeti u ulozi prote...

Za Emmanuela bih rekla da ima još vremena da postane protagonist neke serije, ali bih ga voljela da se upari sa Thelmom Madrigal, njen povratak nekako ipak očekujem na velika vrata...
__________________
Moja telenovela
____________________
𝓨𝓸𝓾'𝓻𝓮 𝔀𝓸𝓻𝓽𝓱 𝓽𝓱𝓮 𝔀𝓱𝓸𝓵𝓮 𝓭𝓪𝓶𝓷 𝓫𝓾𝓷𝓬𝓱 𝓹𝓾𝓽 𝓽𝓸𝓰𝓮𝓽𝓱𝓮𝓻 - 𝓝𝓲𝓬𝓴 𝓒𝓪𝓻𝓻𝓪𝔀𝓪𝔂(𝓣𝓱𝓮 𝓖𝓻𝓮𝓪𝓽 𝓖𝓪𝓽𝓼𝓫𝔂)
Thumbelina1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2022., 16:37   #20
Quote:
gataric kaže: Pogledaj post
Vrlo zanimljiva tema.
Evo popisa (a i moje zelje za glavne uloge u neko skorije vreme):

1.Skarlet Gruber
2.Isabel Bur
3.Altair Harabo
4.Tanja Lisardo
5.Hade Frejzer
6.Heraldin Galvan
7.Fabiola Guahardo
8.Valentina Busuro
Isabel je bila protagonistica u aztecinoj La hija prodiga.

Ali sve potpisujem za glavne uloge.
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:15.