Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2004., 10:46   #1
Smile Moje dite

Moja kosooka ljepotica, moje sunce, moj mjesec, moj zrak i sve moje ~ sutra ima rođendan.
Drugi
Ja sam u oblacima

Tako mi je drago da je imam
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 10:58   #2
:klap: Sreeeetan!

Ona ti još možda ne zna reć - ali i njoj je drago što ima tebe!!! Baš tebe, Tijić
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 11:20   #3
Kad prije? Juce si jos trcala po gradu u potrazi za dobrim carapicama za prvi rodendan.



Dobar provod i sve najbolje maloj curi!
Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 11:31   #4
Ljubni princezu i u moje ime.
I dobar provod!!!

A na šta je torta ovaj put?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 12:14   #5
Uzivajte jos 100 godina zajedno!
__________________
manc
Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto zeleno....
manc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 12:27   #6
sretno

da i mene zanima u kojem obliku je torta jer je klince u tom dobu tesko zadovoljit
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 12:58   #7



voljela bih da nam napishesh kako je napredovala posljednjih mjeseci
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 13:07   #8
Sretan rodjendan maloj maminoj mazi
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 13:33   #9
Ajde, Tijo piši, piši...
lela77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 13:37   #10
Quote:
magic kaže:



voljela bih da nam napishesh kako je napredovala posljednjih mjeseci

dođi pa ju vidi

A štajaznam kako

nekidan smo bili u posjeti frendovima čija je bejbi starija samo 1 mjesec od moje prinčipese. A mala trči, skače, priča naveliko, sve ono šta ustvari i treba radit dite od dvije godine. Moja je prema njoj ka novoređenče . Malo karikiram ali razlika je vidljiva.

Kori još ne hoda samostalno, odlično joj ide uz pridržavanje za neš ili kad ju držimo za rukice. Zadnjih dana smo malo napredovali pa nam ide i s jednom rukom, malo smotano, ali ide.
Visina i težina je normalna za dite od dvije godine, nije debela jer jako pazim ali mislim da ću imat problem kad bude velika pošto jako voli jesti. Najviše voli zvuk otvaranja frižidera, jer, ma gdje bila, kad čuje da se otvaraju vrata, viče 'aam, aaam' i na sve četiri pići prema njemu brzinom od 20km/h
Jako se voli penjati, bez frke se popne na stolicu, sa nje na stol...pa na regal, ma svašta. Nema mira ni sekunde, stalno nešto dira, vadi, baca, razbija, osvaja vrhove


idem ju uspavat.....
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 13:42   #11
Quote:
Tija kaže:
dođi pa ju vidi

A štajaznam kako

nekidan smo bili u posjeti frendovima čija je bejbi starija samo 1 mjesec od moje prinčipese.

A mala trči, skače, priča naveliko, sve ono šta ustvari i treba radit dite od dvije godine. Moja je prema njoj ka novoređenče . Malo karikiram ali razlika je vidljiva.

PA ONDA TIJINA PRINCEZA

kad čuje da se otvaraju vrata, viče 'aam, aaam' i na sve četiri pići prema njemu brzinom od 20km/h

Jako se voli penjati, bez frke se popne na stolicu, sa nje na stol...pa na regal, ma svašta. Nema mira ni sekunde, stalno nešto dira, vadi, baca, razbija, osvaja vrhove
idem ju uspavat.....

Ja bih Tija rekla da je ona sasvim ok.I moja je sva fina , tiha i plaha, a kad je doma to je vec druga prica
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 14:12   #12
Quote:
happygoose kaže:
Ja bih Tija rekla da je ona sasvim ok.
ne kažem da nije okej, ona je meni savršena, samo htjedoh reć da je razlika ipak vidljiva
Ali opet, za jednog daunića je super , tako su mi rekle tete defektolog i logoped.

Odavno je naučila slati pusu, ono s rukicom kad treba cmoknuti i kao poslati. Ona ne cmokne nego lizne I naučila je cmoknuti ustvari liznuti u obraz, onako lizne i kaže baaa. Al to samo kad je nju volja, već neko vrijeme kad joj kažem 'daj ba' ona maše glavom i viče 'ne ne ne'


idem pišulji radit kolače


eh da, torta je na dva spojena srca, ista ka i prošle godine. Dok još mogu bit će po mome
Sin je predložio da napravim viljuškar ali da se one vilice mogu dizat gore-dolje. blesan
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 14:13   #13
Sretan rođendan maloj Kori
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 14:59   #14
slatkica mala!
joj kaj bi ja njoj radila!!
kakva će joj torta biti oblika? znam da tvoj sin voli kamion torte!
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 15:03   #15
sve najljepse zelje maloj Kori
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 17:49   #16
Quote:
Tija kaže:
Najviše voli zvuk otvaranja frižidera, jer, ma gdje bila, kad čuje da se otvaraju vrata, viče 'aam, aaam' i na sve četiri pići prema njemu brzinom od 20km/h
Quote:
Tija kaže:
Odavno je naučila slati pusu, ono s rukicom kad treba cmoknuti i kao poslati. Ona ne cmokne nego lizne I naučila je cmoknuti ustvari liznuti u obraz, onako lizne i kaže baaa. Al to samo kad je nju volja, već neko vrijeme kad joj kažem 'daj ba' ona maše glavom i viče 'ne ne ne'
Ljubav mala!
Sretan joj i vam njen rođendan.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 17:49   #17
happy birhtday Kori
mala_slatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 17:54   #18
Mama Tija, prije svega cestitke tebi! Svaka ti cast za ove dvije protekle godine, imas velku pusu od svih nas ovdje, a veliku Korinu nam izgrli i izljubi!


__________________
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 22:21   #19
Sretan rođendan Korini!
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2004., 00:17   #20
Jel prošla ponoć? JE!

Sretan rođendan Smješku!
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:57.